Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

DIOSA μου τι κάνεις??? Ευχαριστούμε για την καθοδήγηση, θα μπω σε αυτά που έστειλες, ελπίζω μόνο να καταφέρω να κάνω τη διαδικασία!!

Πείνασα πάρα πολύ!!! Λέω να πάω να φάω και να πάω σπίτι..φτάνει στο γραφείο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diosa mou se euxaristw poli gia ta kala sou logia..Auta ta xapia me pe8anan..Exw zalades, polli kommara, nista aforiti..Den 3erw pws 8a vgalw tin mera..Se kapoia fasi etrema olokliri k skoteiniasan ola mprosta mou..8elw to spitaki mou :dry::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλώ παιδάκια!!! Καλή επιτυχία με το ψάξιμο!!! και μετά καλή διασκέδαση όταν θα τα βλέπετε!! :):)

Μαράκι όπου κολλάς ρώτα..αλλά δεν είναι δύσκολο θα δείς!! ;)

Καλή όρεξη!!

Γιώργο μου όταν τράκαρε ο αδερφός της φίλης μου και τον είχαν σε κώμα ενώ όλοι έλεγαν ότι δεν έχει πιθανότητες και ότι είναι πολύ βαριά και έκλαιγαν ήμουν η μόνη που έλεγα ότι θα γίνει καλά... γιατί απο την πρώτη στιγμή που το άκουσα δεν πίστεψα - δεν ένιωσα ότι δεν θα τα καταφέρει... όπως και έγινε... τώρα τον βγάλανε απο την εντατική και άρχισε να κάνει κάποια (εστω και μικρά) πραγματάκια (ανοίγει τα μάτια, κουνάει τα δάχτυλα,το πόδι)και σιγά σιγά θα γίνει καλά!! Όταν υπάρχει πίστη και θετική σκέψη όλα γίνονται!!! Εγώ το πιστεύω αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ DIOSA μου που με έβαλες και μένα στη λίστα! :):):)

Ελπίζω να μη με αφήσετε μοναχούλα μου βέβαια και πάτε όλες και όλοι στην κάτω λίστα! :(:(

Πλάκα κάνω έτσι..... Μακάρι η κάτω λίστα να γεμίσει και οι ανακοινώσεις εγκυμοσύνης να πέφτουν βροχή!

Άντε να ανοίξουν τα σχολεία και να πιάσω δουλειά γιατί πραγματικά παιδιά βαρέθηκα!!!! Κάθε μέρα με το σπίτι ασχολούμαι και είμαι μέσα στα νεύρα.... Βέβαια και με τα παιδιά στο σχολείο όλο νεύρα είμαι πάλι.....αλλά είναι άλλα νεύρα εκείνα (νεύρα εγρήγορσης τα λέω για να παρηγοριέμαι....)

Φιλάκια σε όλες και στον Γιώργο μας.

Γιώργο κουράγιο! Λίγες μέρες έμειναν μόνο και σε λίγο θα ξέρουμε....

Όλα θα έχουν πάει καλά. Θα το δεις....Έχω προαίσθημα εγώ (για τους άλλους πάντα βγαίνει.... σε ό,τι αφορά εμένα το προαίσθημα μου απεργεί... :angry::angry: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου :kiss::kiss:

Καλά είμαι Χρύσα μου!! κάθομαι εδώ και τα λέω μαζί σας ενώ έχω 30 μπλουζάκια να σιδερώσω!!! :blink::blink::blink:

Αν δεν τα κάνω και σήμερα αύριο ο άντρας μου θα πάει χωρίς μπλούζα στη δουλειά!!! :silly: :silly:

tanya μου ευχαριστούμε για τις ευχές... εύχομαι σύντομα να πάς και εσύ στην κάτω λίστα!!! (στη λίστα σε έβαλε η Χρύσα μας εγώ απλά το αντέγραψα στην υπογραφή μου.. ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ τη Χρύσα που με έβαλε στη λίστα και εσένα DIOSA που την αντέγραψες.

Ό,τι καλύτερο και στις δύο σας!!!!!!!!

Πάω να φάω τώρα γιατί μετά έχω σφουγγάρισμα, σίδερο και....γυμναστήριο!!!!!!!!!

Φιλάκια και καλό σας μεσημέρι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

andria μου :kiss::kiss:

Καλά είμαι Χρύσα μου!! κάθομαι εδώ και τα λέω μαζί σας ενώ έχω 30 μπλουζάκια να σιδερώσω!!! :blink::blink::blink:

Αν δεν τα κάνω και σήμερα αύριο ο άντρας μου θα πάει χωρίς μπλούζα στη δουλειά!!! :silly: :silly:

:laugh: :laugh: Ε καλά τότε να πάς να σιδερώσεις ..μία και να επιστρέψεις!! :laugh: :laugh:

Ευτυχώς εμένα η πεθερά μου,μου μάζεψε τα ρούχα εχθές που ήμουν στην δουλειά και τα βρήκα σιδερωμένα όταν επέστρεψα..Να'ναι καλά η γυναίκα..

DIOSA έγραψε:

tanya μου ευχαριστούμε για τις ευχές... εύχομαι σύντομα να πάς και εσύ στην κάτω λίστα!!! (στη λίστα σε έβαλε η Χρύσα μας εγώ απλά το αντέγραψα στην υπογραφή μου.. ;) )

Μ'αρέσει που κάνεις και διευκρινήσεις ... :P :laugh: :laugh: :laugh:

σιγά καλέ..και τί έγινε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya έγραψε:

Ευχαριστώ πολύ τη Χρύσα που με έβαλε στη λίστα και εσένα DIOSA που την αντέγραψες.

Ό,τι καλύτερο και στις δύο σας!!!!!!!!

Πάω να φάω τώρα γιατί μετά έχω σφουγγάρισμα, σίδερο και....γυμναστήριο!!!!!!!!!

Φιλάκια και καλό σας μεσημέρι......

Να'σαι καλά Τάνια μου..κ εσύ σύντομα να πάς στην κάτω λίστα..

Καλή όρεξη και καλό μεσημέρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

:laugh: :laugh: Ε καλά τότε να πάς να σιδερώσεις ..μία και να επιστρέψεις!! :laugh: :laugh:

Ευτυχώς εμένα η πεθερά μου,μου μάζεψε τα ρούχα εχθές που ήμουν στην δουλειά και τα βρήκα σιδερωμένα όταν επέστρεψα..Να'ναι καλά η γυναίκα..

DIOSA έγραψε:

Μ'αρέσει που κάνεις και διευκρινήσεις ... :P :laugh: :laugh: :laugh:

σιγά καλέ..και τί έγινε??[/quote:4gtg37cs]

Α Χρύσα μου η λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά!! :P:P

Εγώ δεν έχω την πεθερά εδώ!!!(ΕΥΤΥΧΩΣ!!!) αλλά και να την είχα σιγά μη μου τα σιδέρωνε!!! Δεν είμαστε όλες τυχερές βλέπεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όσο γι αυτό είμαι πολύ τυχερή!!

Με βοηθάει πάρα πολύ η πεθερά μου.Μόνο το σίδερο να βάλεις φτάνει κιόλας!

Μένουμε πάνω-κάτω(εγώ).Το μπαλκόνι μου έχει σκαλίτσα που με βγάζει στην αυλή, ανεβαίνει απο εκεί και παίρνει τα ρούχα που στεγνώσανε και τα πάει δίπλα στο εργαστήριο που έχουνε το μεγάλο σιδερωτήριο.(λόγω δουλειάς)

Να'ναι καλά..Το σίδερο το σιχαίνομαι!!

Φυσικά όποτε προλαβαίνω τα μαζεύω εγώ και αναγκαστικά τα σιδερώνω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Και ένα παλιό πολύ αγαπημένο τραγούδι... απαιτεί να το ακούσετε με τον ήχο στο τέρμα!!! (πω πω τι πήγα και ξέθαψα!!! :P:P )

Το αγαπημένο μου!!!!!!!!!!!

:):)

Το τί κλάμα έχω ρίξει μ'αυτό το τραγούδι δεν περιγράφεται.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου όντως είσαι πολύ τυχερή... η δικιά μου δεν σιδερώνει ούτε τα δικά της ρούχα τα κάνει όλα η κουνιάδα μου η καημένη (είναι 20 χρονών) και μόνο που βλέπω την αναισθησία της πεθεράς μου στο ίδιο της το παιδί με πιάνουν τα νεύρα μου!!! ούτε να της μιλάω δεν θέλω!!!

Χρύσα θα ακούσεις τα τραγουδάκια αργότερα στο σπίτι!!

Α καλά με την Sinead και εγώ είχα ρίξει πολύ κλάμμα!!!!χααχα !!!!

Πάρτε ακόμα ένα ΤΕΛΕΙΟ τραγούδι (όπως καταλάβατε θυμήθηκα τα νιάτα μου!!!)

http://www.youtube.com/watch?v=AwUZVkKfE70&feature=related

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια σας αφήνω να πάω να σιδερώσω καμιά μπλούζα!!! τα λέμε μετά αν δεν κολλήσω πάλι όπως χθες με το Greys Anatomy!! (μέχρι τις 4 έβλεπα!!)

Φιλακιάααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλισπερα...και καλισπερα και σε σενα γιωργο..... :):):)

λιπον επιστροφι εχουμε αυριο... :laugh: :laugh: τα παιδια φιγανε σιμερα...και λεμε και εμισ να ξεκιναμε σιγα σιγα το δρομο προσ το δεφτερο σπιτι μασ :laugh: :laugh: :laugh:

διλαδι μαλον απο αυριο βραδι τα με εχετε εδο!!!! :dry::blink::dry::blink: θελετε δεν θελετε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ααααα γογακι πεσ και εμενα τη σαιτ εχισ .. καταλαβα καλα που ινε με σινταγεσ για φαγιτο???...αν ινε ετσι ,τοτε ινε το καλιτερο μου :P:P:P:P:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην ωραία παρεούλα μας…

Τι κάνετε? Εχθές δεν πρόλαβα να μπώ καθόλου το απόγευμα.

Τα κατάφερα και την έφτιαξα την Φανουρόπιτα αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την πάω στην εκκλησία και σήμερα δεν τις πάνε μου είπανε! Κρίμα, δεν πειράζει όμως του χρόνου θα ξέρω και θα την ετοιμάσω νωρίτερα.! Την έκοψα και πήγα μερικά κομμάτια στην μαμά μου κ μερικά έδωσα στην πεθερά μου για να την μοιράσουν σήμερα!

Βοήθειά μας βρε παιδιά!! Μακάρι ο Αγιος Φανούριος να φανερώσει στον καθένα ότι επιθυμεί..

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

καλημεραααααααα!!! χρυσα μου γιατι δεν πρόλαβες ? 8 τελέιωσε η εκκλησία εμας εδω ,6 με 8 .δεν πειράζει του χρόνου να μαστε καλά θα ξέρεις !

Βοήθεια σας , ο Αγίος Φανούριος να σας φανερώσει το μωράκι σας το συντομότερο!!!!! :)

πηγαμε και εμείς ήταν ωραία μου άρεσε η όλη ακουλουθία του Αγίου!

Καλημέρα Γιώργο...8????? Εγώ είχα τελειώσει απο τις 7 και η πεθερά μου(που είναι και πολύ της εκκλησίας) μου είπε ότι δεν προλαβαίνω να την πάω γιατί έγινε ο εσπερινός! Δεν είναι του Αγίου Φανουρίου η εκκλησία μας..Αχ λες να προλάβαινα?? :dry:

Του χρόνου μωρέ δεν πειράζει..

Σ'ευχαριστώ Γιώργο μου για την ευχή σου κ ανταποδίδω!! Εύχομαι να μας πεις τα καλύτερα νέα σε 3 ημέρες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

3 μέρες 3!!!!!!!!!! πω πω βρε παιδίααααα!!!!!

πάντως ειλικρίνα με συγνινίσατε είχα πολλα πμ σήμερα απο διάφορες κοπέλλες εδω στο ποστ , είδα μια τρομερή αντπόκριση απο όλες εσας στο θέμα μου , ειλικρινά ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την στηριξη σας , ειστε ενα σημαντικό κομμάτι της ζωής μου ειλικρίνα σας νιώθω πιό πάνω και απο την οικογένεια μου!!!!!

Βρε Γιώργο μου όλοι πάνω-κάτω τα ίδια περάσαμε και περνάμε.Μοιραζόμαστε τις ίδιες ανησυχίες και αγωνίες!Έχουμε έναν κοινό στόχο κ αυτό νομίζω μας έχει δέσει σαν παρεούλα!Ότι εύχομαι για μένα το εύχομαι κ για εσάς γιατί όπως το θέλω εγώ έτσι το θέλετε κ εσείς και ίσως και περισσότερο!Δεν χρειάζεται να μας ευχαριστείς λοιπόν.Είμαστε εδώ για να ακούμε και να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!!!!!!!!!!

Χρύσα μου….. εγώ τη δική μου Φανουρόπιτα την πήγα σήμερα νωρίς το πρωί στην Ενορία μου (δεν είναι Άγιος Φανούριος!!!!) και γινότανε χαμός!!!!

Το απόγευμα θα πάω κι άλλη στον Άγιο Φανούριο….. είτε Δραπετσώνα….. είτε Νίκαια… κοντά στο Κρατικό…. δεν ξέρω ακόμη…

Ποιος σου είπε καλή μου πως δεν παίρνουνε Φανουρόπιτες σήμερις????? Κι Εικόνα να μην έχει η Εκκλησία, έρχεται ο Ιερέας, την Σταυρώνει και την Ευλογεί με την Ευχή!!!!!

Καλή σου ημέρα Γιώργο!!!!! Με το καλό να σας βοηθήσει ο Άγιος Φανούρης κι η Παναγιά μας…..

Μακάρι…… στο εύχομαι εκ καρδίας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...