Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Τα υλικα πρεπει να ειναι 9 στον αριθμο οσα ειναι τα ΤΑΓΜΑΤΑ ,,ετσι μου ειπε η μητερα μου..

Ζαχαρενια μου,καλημεραααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera sas!!!

K egw simera 8a tin kanw tin fanouropitta..8a dwsw k se 7 monostefanes k meta 8a fane oi ipoloipoi..

Den 3erw an ginete omws na kanw 2...Tin mia na tin parw stin leitourgia k tin alli na tin ko4w gia tis 7 monostefanes..8a ma8w k 8a sas pw!!!!

Giwrgaki mou 8elw k egw tin proseuxoula..Einai i idia pou les otan kaneis to tixero 4wmi tou Geronta Paisiou an 3ereis?

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

tipota gogaki mou xerome pou voithisa :)

xrisa ke gogaki exete pm :)

a kai ta ilika tis pittas prepi na vgenoun monos arithmos gia na ine nistisimi!

Σ'ευχαριστούμε Γιώργο..

Θα το προσπαθήσω.Αν φύγω κανονικά απο την δουλειά τότε σίγουρα προλαβαίνω.. :):dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο :laugh: :laugh: μια χαρα τα πας...υπαρχουν πολλες συνταγες με παραλλαγες...λιγο πολυ μοιαζουν μεταξυ τους..κι εγω φυσικα θα παινευτω απο μονη μου και θα σας πω οτι η συνταγη μου ειναι τελεια :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

tipota pedia esis na ste kala , xrisa mou ke ego simera allaxa tis ores mou tha sxolaso 1 ke tha erto piso 2 -5 gia na prolavo na pao ke 6 na ime eklisia den ke esi an mporis na figis ligo pio grigora apo tin doulia :)

Μπα για να φύγω νωρίτερα αποκλείεται!!

Αν πάω σπίτι όμως κατά τις 16:15 δεν θα προλάβω?.Όλα τα υλικά τα έχω σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Telika ta apotelesmata twn e3etasewn mas vgikan k exw prolaktini 66 :(

3ekinisa simera xapakia gia na tin meiwsoume!!

Καλημέρα Andria.

Το καλό φαντάζομαι είναι ότι έχετε εντοπίσει το πρόβλημα και το αντιμετωπίζετε..Αφού παίρνεις και χαπάκια θα μειωθεί και όλα θα πάνε καλά..

;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε παιδάκια???

Καλημέρα…..

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Τώρα μπήκα στο σπίτι……….

Πήγα κι έκανα τις αιμοληψίες στο ΙΚΑ…………..

Κι αν και τα κορίτσια με προσέξανε πάρα πολύ………….

Πιάσαμε και την κουβεντούλα…………

Με περάσανε και για Μαία, είμαι, λέει, πολύ έτσι χαρούμενος & γελαστός άνθρωπος…

Τώρα με πονάνε τα χεράκια μου!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(

Πώς θα φτιάξω τη Φανουρόπιτά μου καλέ??????????? :silly: :silly: :silly:

Το απόγευμα λέγαμε με τον καλό μου να πάμε μία βολτίτσα στα μαγαζιά………

Τελεύουνε οι εκπτώσεις & χρειάζομαι sportexakia………….

Από την άλλη θέλω να πάω & σήμερα Φανουρόπιτα κι αύριο άλλη αλλού………..

Είμαι κι εξαντλημένη από τις αιμοληψίες…………

Δεν ξέρω τι να κάμω……..

Και για όσους δεν ξέρουνε, ο Άγιος Φανούριος στο Ίλιον αύριο ανήμερα της Εορτής του δέχεται πίτες όλη μέρα!!!! Συνέχεια…. έχω χρόνια να πάω εκεί, αλλά το θυμάμαι πολύ καλά…. εγώ είτε στην Ενορία μας θα πάω απόψε (μάλλον) είτε στον Άγιο Φανούριο στη Τζαβέλλα, κοντά στο Κρατικό της Νίκαιας…. δεν ξέρω ακόμη…. τα υλικά πρέπει να είναι 7 ή 9…. μονός αριθμός…..

Να πω…… και κάτι άσχετο………… ντρέπομαι να πάω στην Εκκλησία…….. τη Φανουρόπιτα……. δεν πάω καλά μάλλον……. εεεε?????? :angry::angry::angry:

Προς το παρόν…… πάω να φάω κάτι, γιατί κοντεύω να πέσω κάτω, ένα frappedaki κι επανέρχομαι…..

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw pws 8a pesei alla den ginete ka8e treis k ligo na einai 4ili na pinw xapia k na tin meiwnoume..Simainei kati simvainei pio va8eia k prepei na to 4a3oume..Tin proigoumeni fora pali itan 4ili kaname tin 8erapeia mas k epese k twra pali ta idia? Den einai katastai auti!!! Me ta xapakia linoume to provlima proswrina..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου...............

Κι εσύ "Προλακτινοχτυπημένη" είσαι καλή μου?????

Κι εγώ γι΄αυτό έκανα τις αιμοληψίες σήμερα & τη Μαγνητική χθες.....

Ξέρεις.... σχολιάζαμε με τα κορίτσια στο Μικροβιολογικό.......

Πόσες φορές ακούμε...... "έπιασα κατά λάθος"...... "ή με την 1η"...... γιατί δεν το σκέφτονται.... δεν έχουν άγχος....... αχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai zouzouna mou eskasa!! Prin 10-11 mines 3ana ekana itan 4ili ekana 8erapeia k ola mia xara..3ana ekana k xtes k einai 66 :(..Ee ama pia..Vare8ika..Wspou na dior8wsoume to ena erxete to allo k ftou apo tin arxi..Favlos kiklos auti i katastasi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνουμε κουκλίτσα μου?????

Άλλος αποφασίζει……

Ότι και να λέμε…………….. ότι και να κάνουμε………….

Θετική σκέψη-Πίστη-Υπομονή……….. μόνον αυτά…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσούδες ...andria μου ειχα πριν χρονια κι εγω προβλημα με την προλακτινη που ανεβαινε κ μου πονουσε πολυ το στηθος. Η γιατρός μου τοτε δεν μου εδωσε χαπια κ μου είπε οτι πρεπει να το παρακολουθουμε για λιγους μηνες και να μην αγχωνομαι γτ κυρίως ανεβαινει λογω αγχους. Πραγματι περνουσα μια πολυ αγχωτική περιοδο και δεν ειχα καταλαβει ποσο πολυ με επηρέαζε. Μα αφου της ελεγα δεν εχω αγχος. Και μου ελεγε οτι οταν εχουμε δεν το καταλαβαινουμε παρα μονο οταν ηρεμησουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Γιώργο φυσικά!!!!

Τι κάνετε? Τρέχετε όλες και όλοι για Φανουρόπιτα??

Πιπίτσα μου καλά αποτελέσματα να έχεις!! Μπράβο σου που είσαι ψυχραιμη!

Άντρια μου μην αγχώνεσαι! Αφου βρε κουτό όλο είσαι μεσα στην ένταση, χαλάρωσε κι όλα θα πάνε καλά!

Γιώργο μου σου εύχομαι ολόψυχα να μας πείς σύντομα τα ευχάριστα!

DIOSA μου θέλω όπωσδηποτε να μου πεις από πού κατεβάζεις τα επεισόδια grey's anatomy κι έχω σκάσει!!!

Νίνα μου άντε καλέ γύρνα και μας έλειψες.ΚΑλή επιστροφή και άρχισε τη θεραπεία γιατί οι μύκητες πρέπει να καταπολεμηθούν το συντομότερο!!

Πέρσια μου πού είσαι εσυ?

Χρυσάνθη μου τι κάνεις? Τάνια μου καλως ήρθες στη λίστα μας και με το καλό να βγεις το συντομότερο!!!

Χρύσα μου μακάρι να είναι χαλαρη η μέρα σου να τα λέμε και παρεούλα!!

Δήμητρα μου να δω σήμερα τι γλυκά θα θυμηθείς να μας πεις

Ελπίζω να είστε όλες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!!!

Όταν δε μπορείς να κάνεις κι αλλιώς................

Το παίζεις ψύχραιμος............

Κι όπως λέει κι ο αγαπούλης μου...............

"ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ Ν΄ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ........... ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Tesh και Μαράκι..

Ήρεμη δεν θα την έλεγα τελικά την ημέρα αλλά ευτυχώς βρίσκω χρόνο για να τα λέμε ;);)

Τί κάνεις εσύ Μαράκι μου? Σε λίγο καιρό ανοίγουν και τα σχολεία ε? Ξεκινάς και δουλειά!Τί καλά να καθόμουνα κ εγώ κανένα μήνα το καλοκαίρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena:) xa8ika marakimou ti na kanw...? gurizw sunexws g to spiti! kourastika alla akomi exw tre3imo..twra 3ekinaei to kako!!!

ti kanete oi upoloipes kai o giwrgos mas? pws pigan oi diakopes?

emas teliwnoun dustuxws mia vdomada mas emeine:( 8a mou peite 2 mines olklirous exoume diakopes kai dn xortainome? ela omws pou pernaei polu grigora autos o kairos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ακριβώς αυτο!!Όλοι ψύχραιμοι το παίζουμε..σωστός ο αντρούλης σου!!

Tesh μου τι κάνεις?? Το μωράκι μας?

Χρύσα μου άσε μεγάλο θέμα της δουλειάς!!! Μακάρι να αρχίσω δουλειά! Περιμένω ακόμα, βασικά ελπίζω να βγουν κι άλλοι διορισμοί και να είμαι μέσα αλλιώς πάλι αντικαταστάτρια θα είμαι, θα δουλεύω μεν αλλα δεν θα έχω τα πλεονεκτήματα και την οικονομική άνεση που έχει ο συμβασιούχος! Ελπίζω ότι μέχρι αύριο, το πολύ την άλλη εβδομαδα θα ξέρω!Και πιστεψε με όταν δεν έχεις παιδιά βαριέσαι όταν απλά κάθεσαι και δεν δουλεύεις, οπότε άντε να αρχίσουμε να μπουμε στη ρου΄τίνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! Πως είστε όλοι σήμερα?

Μαρία και Γιώργο εγώ έχω εγκατεστημένο το προγραμματάκι bitcomet (www.bitcomet.com) και απο εκεί κατεβάζω σειρές και έργα... έχει αυτό μέσα κάποιες σελιδες που ψάχνει (το καλύτερο είναι το isohunt) θα τα δείτε μόλις κάνετε την εγκατάσταση... αν θέλετε και υπότιτλους για σειρές είναι καλό το www.tvsubtitles.gr και για έργα αλλά και σειρές είναι τo www.greeksubtitlesproject.com

Καλή επιτυχία!!!

Andria μου ελπίζω να πέσει σύντομα η προλακτίνη!!!! Και πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Πιπίτσα μου καλά αποτελέσματα να έχεις!! και μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν!!!

Τέση μου πως πάει η εγκυμοσύνη? :kiss:

Γιώργο πλησιάζουν οι μέρες κι έχω πολύ καλό προαίσθημα!!! Και εμένα τα προαισθηματά μου βγαίνουν να ξέρεις!! ;)

Μαράκι μου τι την κουρδίζεις καλε τη Δήμητρα να λέει για γλυκά!!!!??Μετά θα λέτε να σταματήσει!! :P:P

Persia μου μην χάνεσαι έτσι καλέ!! θα αρχίσω να βάζω απουσίες!! :P

Χρύσα μου έχει δουλίτσα ε? Υπομονή!! :kiss::kiss:

tanya καλώς ήρθες στην παρέα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...