Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγακι έγραψε:

Κοριτσακια μου καλοριζικο το Νο4 για ολες!!! ;)

Συγνωμη ξεχασα οτι εχουμε κι ενα αγορακι.. ;)

Γιωργο μου,καλα αποτελεσματα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 4 με πολλά πολλά ευχάριστα νέα!!!

Μaraki24 έγραψε:

Καλημέρα!! Τι κάνετε? Εγώ γύρισα πριν από λίγο από οδοντίατρο, έκανα εγχείρηση και τον τρίτο φρονιμήτη! Ευτυχώς ο τέταρτος δεν έχει πρόβλημα και δεν θα χρειαστεί να βγει! Προς το παρόν είμαι μουδιασμένη και δεν πονάω πολύ.

Χρύσα μου και εγώ την Παρασκευή έχω ραντεβού με το διαιτολόγο. Σκεφτηκα να πάω να κάνω εξετάσεις θθροειδή γιατί ένα μήνα που έκανα δίαιτα τίποτα δεν έχασα και το φούσκωμα καλά κρατεί!

Μαράκι μου καλημέρα.Πήγα να σου απαντήσω στο 3 αλλά δεν πρόλαβα!

Περαστικά σου κ ελπίζω να μην σε ξαναπιάσει τίποτα με τους φρονιμήτες και τα δόντια.Πολύ ταλαιπωρεία βρε κοπέλα μου!

Όσο για τα κιλά κ εγώ έτσι το σκέφτηκα.Να δώ αν θα μπορέσω να χάσω τίποτα απο μόνη μου και μετά να πάω για εξετάσεις!!

Ελπίζω να μην είναι τίποτα τέτοιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.nikulina

4.Χρυσα82

5.andria

6.Maimoudaki

7.Anemosss78

8.christinne

9.persia

10.stedim

11.rinio23

12.σαγαπω

13.PIPITSAZOUZOUNA

14.anastasia32

15.rose25

16.mina2

17.ζουμπι

18.nefeloula

19.maria12

20.Χρυσάνθη

21.Μωρουλινη

22.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

23.dafni08

24.vasso78

25.Κ.Τ.Κ

26.giotatzo

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι....

Καλημέρα Χρύσα μου, Μαράκι μου, Andria μου, Γιώργη.........

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν.......

Γωγάκι μου.... η εξέταση είναι σε 1 ώρα.....

Ευτυχώς είναι πολύ κοντά κι ετοιμάζομαι να "την κάνω"............

Είμαι πολύ ήρεμη αυτή τη στιγμή, νυστάζω πολύ γιατί όλο το βράδυ στριφογυρνούσα κι όταν έρθει εκείνη η ώρα........ δεν ξέρω..........

Θα μπω κι αργότερα να σας μιλήσω............ λογικά...........

Φεύγω...............

Τα λέμε.................

Σας υπερευχαριστώ κορίτσια μου όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα και πάλι....

Καλημέρα Χρύσα μου, Μαράκι μου, Andria μου, Γιώργη.........

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν.......

Γωγάκι μου.... η εξέταση είναι σε 1 ώρα.....

Ευτυχώς είναι πολύ κοντά κι ετοιμάζομαι να "την κάνω"............

Είμαι πολύ ήρεμη αυτή τη στιγμή, νυστάζω πολύ γιατί όλο το βράδυ στριφογυρνούσα κι όταν έρθει εκείνη η ώρα........ δεν ξέρω..........

Θα μπω κι αργότερα να σας μιλήσω............ λογικά...........

Φεύγω...............

Τα λέμε.................

Σας υπερευχαριστώ κορίτσια μου όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλή επιτυχία!! Θα περιμένουμε τα νέα σου

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο!!! Άντε να φουσκώνουν κοιλίτσες!!

Να το τελευτάίο μου μήνυμα, αφού δεν σας πρόλαβα στο άλλο!

Καλημέρα!! Τι κάνετε? Εγώ γύρισα πριν από λίγο από οδοντίατρο, έκανα εγχείρηση και τον τρίτο φρονιμήτη! Ευτυχώς ο τέταρτος δεν έχει πρόβλημα και δεν θα χρειαστεί να βγει! Προς το παρόν είμαι μουδιασμένη και δεν πονάω πολύ.

Πιπίτσα μου μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι και γρήγορα ένα μωράκι.

Άντρια νου τι είπαμε? Χαλάρωσε και ολα θα πάνε καλά.

Κι εσύ Γιώργο μου΄πλησίασαν οι μέρες..Καλά απότελέσματα σε όλους και γρήγορα να έχουμε ευχάριστες ανακοινώσεις!

Χρύσα μου και εγώ την Παρασκευή έχω ραντεβού με το διαιτολόγο. Σκεφτηκα να πάω να κάνω εξετάσεις θθροειδή γιατί ένα μήνα που έκανα δίαιτα τίποτα δεν έχασα και το φούσκωμα καλά κρατεί!

DIOSA μου πήγες στον αντρούλη σου?

Γωγάκι γλυκό σήμερα ε?? Γιάμι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...

αχ κοριτσια αυτα τα κιλα...3 απο περισυ, 3 φετος....ουαου πως θα τα χασω...ποτε δεν ειχα προβλημα με κιλα...τωρα ξερω οτι ειναι απο την στεναχωρια...αφου δεν τρωω κ δεν φευγουν..οσο ημουν εγκυος ετρωγα τα κερατα μου κ ειχα παρει μονο 2,7....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! Πως είστε σήμερα?

Καλορίζικο το Νο 4... εύχομαι να έχει πολλές εγκυμοσύνες!!!

Γωγάκι μου σε ευχαριστούμε που το άνοιξες!!

Andria μου θα περάσει η μέρα καλή μου... υπομονή!!Εύχομαι τα αποτελέσματα να είναι τέλεια!!! Και σύντομα να έρθει η εγκυμοσύνη!!!

Γιώργο μου δεν έμεινε πολύ!!! Άλλες 5 μέρες.... θα περάσουν γρήγορα και θα σας φέρουν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή!!!

Gioulaki ευχαριστούμε που μας θυμάσαι και μας φυσάς που και που!! :)

Πιπίτσα μου μην αγχώνεσαι βρε!! Όλα καλά θα πάνε... Είπαμε ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!!! ;);) Καλή Επιτυχία!!!

Μαράκι μου περαστικά κοπέλα μου... :kiss: Εύχομαι είναι η τελευταία φορά που σε ταλαιπωρούν!!

Χρύσα μου τι κάνεις? Στη δουλειά ε? Πω πω την άλλη Παρασκευή ξεκινάω και εγώ!!! Πότε πέρασαν 4 μήνες??? :blink: ούτε που κατάλαβα!!! Χα τότε θα μιλάμε και οι 2 απο τη δουλειά!!(Αν προλαβαίνουμε!!!)

Χρυσάνθη μου καλημέρα... εγώ τα κιλά τις εγκυμοσύνης τα έχασα... αλλά πήρα καινούρια!!(μη χάσω) :P:P 3 κιλά τον τελευταίο μήνα... βέβαια έχω μια ελπίδα ότι με ζύγισε παραπάνω γιατί περιμένω περίοδο αύριο... θα ξαναζυγιστώ μόλις τελειώσει και μετά θα πάω διαιτολόγο... αμα θες μπορείς να τα χάσεις.. τι είναι 6 κιλά? Αμα το πάρεις απόφαση θα φύγουν... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα παιδάκια!!! Πως είστε σήμερα?

Καλορίζικο το Νο 4... εύχομαι να έχει πολλές εγκυμοσύνες!!!

Χρύσα μου τι κάνεις? Στη δουλειά ε? Πω πω την άλλη Παρασκευή ξεκινάω και εγώ!!! Πότε πέρασαν 4 μήνες??? :blink: ούτε που κατάλαβα!!! Χα τότε θα μιλάμε και οι 2 απο τη δουλειά!!(Αν προλαβαίνουμε!!!)

Χρυσάνθη μου καλημέρα... εγώ τα κιλά τις εγκυμοσύνης τα έχασα... αλλά πήρα καινούρια!!(μη χάσω) :P:P 3 κιλά τον τελευταίο μήνα... βέβαια έχω μια ελπίδα ότι με ζύγισε παραπάνω γιατί περιμένω περίοδο αύριο... θα ξαναζυγιστώ μόλις τελειώσει και μετά θα πάω διαιτολόγο... αμα θες μπορείς να τα χάσεις.. τι είναι 6 κιλά? Αμα το πάρεις απόφαση θα φύγουν... ;);)

Καλημέρα κορίτσι!! Τί κάνεις? Πήγες στον αντρούλη σου??

Την άλλη Παρασκευή δουλειά??Θα είναι δύσκολα στην αρχή αλλά μετά απο 3-4 ημέρες θα είναι σαν να μην έλειψες καθόλου!!

κ εγώ 6 θέλω να χάσω,αν και σήμερα που ζυγίστηκα με έδειξε -1 άρα μάλλον λάθος θα έδειξε η ζυγαριά εχθές και πήρα 2 μόνο(μακάρι).Και 3 τα προηγούμενα 5.πφφφφφφφφφφφ....Αμάν αυτά τα κιλά.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα κορίτσι!! Τί κάνεις? Πήγες στον αντρούλη σου??

Την άλλη Παρασκευή δουλειά??Θα είναι δύσκολα στην αρχή αλλά μετά απο 3-4 ημέρες θα είναι σαν να μην έλειψες καθόλου!!

κ εγώ 6 θέλω να χάσω,αν και σήμερα που ζυγίστηκα με έδειξε -1 άρα μάλλον λάθος θα έδειξε η ζυγαριά εχθές και πήρα 2 μόνο(μακάρι).Και 3 τα προηγούμενα 5.πφφφφφφφφφφφ....Αμάν αυτά τα κιλά.. :(:([/quote:1aq5qhqb]

Χρύσα μου ναι ήρθα στον αντρούλη μου..10 η ώρα ήμουν εδώ...

Βασικά στη δουλειά θέλω να πάω... για να μπώ σε πρόγραμμα λίγο...άσε που μόλις πάω θα ξανασταματήσω για μερικές μέρες... :P θα πάω στις 3/09 Παρασκευή μετά 4-5/09 είναι Σ/Κ θα πάω πάλι 6-7/09 Δευτ.-Τρίτη μετά απο Τετάρτη 8/09 ξεκινάει μια θρησκευτική γιορτή δικιά μας και θα ξαναπάω για δουλειά στις 13/09 Δευτέρα... Εντωμεταξύ εγώ έχω άδεια να παίρνω (4 μέρες απο το 2009 και άλλες 30 φετινές) που δεν πρόλαβα να τις χρησιμοποιήσω... αλλά ντρέπομαι να τους πω στο καπάκι (μετά απο 4 μήνες άδεια) ότι θέλω πάλι άδεια :blush:.. όχι τίποτα άλλο αλλά για να πάω 3 μέρες στη δουλειά θα κάνω δρομολόγια πάλι να πηγαινοέρχομαι εδώ...Και στη γιορτή μας δεν θέλω να είμαι στο σπίτι...δεν θα το αντέξω... άλλα όνειρα είχα κάνει γιαυτήν την γιορτή... και τώρα δεν μπορώ ούτε να το σκεφτώ...

Σκέφτομαι να κάτσω εδώ μέχρι την Κυριακή 12/09 τέσπα κάπως θα τα βολέψω... τελειώνει και ο άντρας μου με τη δουλειά στις 5/09 και μου λέει να φύγουμε να πάμε κάπου για 4-5 μέρες αλλά εγώ δεν έχω διάθεση... και εδώ καλά είμαστε.. Όπως κατάλαβες είναι μπέρδεμα λίγο...

Τα κιλά τώρα...και εγώ παραπάνω απο τρία έχω να χάσω γιατί είχα μείνει έγκυος με παραπάνω κιλά... και θέλω να χάσω και αυτά...αν και δεν δυσκολεύομαι(όταν πηγαίνω διαιτολόγο) να τα χάσω...απλά θέλει λίγο χρόνο και δεν ξέρω αν θα προλάβω να τα χάσω μέχρι να ξαναμείνω έγκυος... Γιατί δεν πάς και εσύ σε διαιτολόγο...? Εγώ ποτέ δεν μπορούσα να χάσω κιλά μόνη μου...μόνο με διαιτολόγο. Κάνε μια δοκιμή μπορεί να δείς αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Τα κιλά τώρα...και εγώ παραπάνω απο τρία έχω να χάσω γιατί είχα μείνει έγκυος με παραπάνω κιλά... και θέλω να χάσω και αυτά...αν και δεν δυσκολεύομαι(όταν πηγαίνω διαιτολόγο) να τα χάσω...απλά θέλει λίγο χρόνο και δεν ξέρω αν θα προλάβω να τα χάσω μέχρι να ξαναμείνω έγκυος... Γιατί δεν πάς και εσύ σε διαιτολόγο...? Εγώ ποτέ δεν μπορούσα να χάσω κιλά μόνη μου...μόνο με διαιτολόγο. Κάνε μια δοκιμή μπορεί να δείς αποτέλεσμα...

Έχω πάει σε αρκετούς διαιτολόγους.Παλιά είχα πολλά παραπανίσια κιλά! Πάντα έχανα πολύ γρήγορα αλλά μετά τα έβαζα διπλά,πολύ στέρηση...Είχα φτάσει τότε μέχρι και 78 κιλά.Απο τότε είπα ότι δεν θα ξαναπάω..

Μετά απο 1-2 χρόνια αποφάσισα να κάνω μόνη μου διατροφή.Έκοψα τα τηγανητά,τα λιπαρά και μέσα σε 2,5 χρόνια έφτασα τα 53 κιλά.Έχασα απο παντού και ομοιόμορφα! Αλλά επειδή χάνει πολύ το πρόσωπο έβαλα άλλα 2 και έμεινα εκεί μέχρι πέρισυ που έβαλα το καλοκαίρι 4 κιλά προσπαθώντας να κόψω το τσιγάρο! Μετά ήρθε και η εγκυμοσύνη και πάει λέγοντας.

5 -6 θέλω να χάσω και φυσικά γυμναστήριο για να στρώσω...

(Αυτό το τελευταίο δεν το βλέπω όμως :blush::blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μεγάλη πίκρα τα κιλά! Εγώ έχω ΄κολλήσει στα 55 και θέλω να πάω στα 50! Το χαζό με εμένα είναι ότι έχω αδύνατα ποδια και έχω κοιλίτσα! Έχω και στήθος οπότε φαίνονται διπλάσια όλα!! Έχω και διαρκώς ένα φούσκωμα όταν φάω, μάλλον είναι και εντερικό το ρπόβλημα γιατί έχω δυσκιλιότητα. Για αυτό είπα να πάω σε διαιτολόγο για να ξέρω ότι έχω κάποιον να με ελέγχει, τότε μόνο θα πεισμώσω.Κι εχω ένα μηνα μπροστά μου μέχρι την πρόβα νυφικού!! Ο αδερφός μου, μου σύστησε αυτόν το διαιτολόγο, αυτός έχασε 6 κιλά σε ένα μήνα και δεν στερείται ιδιαίτερα από φαί! Έκοψε όμως σχεδόν ότιδήποτε περιέχει άμυλο!

Θα σας πω την Παρασκευή τι θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γνωρίζετε τίποτα για το κεφίρ??? μέσα σε πολλά άλλα που κάνει πολύ καλό λέει ότι βοηθάει και στη δίαιτα..

Μαράκι μου και εγώ με την διαιτολόγο χάνω 6 κιλά το μήνα...και τρώω όλα τα φαγητά (όχι τηγανιτά και όχι πολλά γλυκά)

Χρύσα μάλλον δεν έκανες τη συντήρηση μετά ε?... γιαυτό ξαναπήρες τα κιλά μετά τον διαιτολόγο...εγώ τον Ιανουάριο θα κλείσω 2 χρόνια που πάω διαιτολόγο και δεν έχω σκοπό να την σταματήσω ποτέ... :P έστω και 1 φορά το μήνα ή τους 2 μήνες θα πηγαίνω...Άλλιώς θα τα πάρω πάλι όλα... Να όπως τώρα 4 μήνες έχω να πάω και πήρα ήδη κιλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Κορίτσια γνωρίζετε τίποτα για το κεφίρ??? μέσα σε πολλά άλλα που κάνει πολύ καλό λέει ότι βοηθάει και στη δίαιτα..

Μαράκι μου και εγώ με την διαιτολόγο χάνω 6 κιλά το μήνα...και τρώω όλα τα φαγητά (όχι τηγανιτά και όχι πολλά γλυκά)

Χρύσα μάλλον δεν έκανες τη συντήρηση μετά ε?... γιαυτό ξαναπήρες τα κιλά μετά τον διαιτολόγο...εγώ τον Ιανουάριο θα κλείσω 2 χρόνια που πάω διαιτολόγο και δεν έχω σκοπό να την σταματήσω ποτέ... :P έστω και 1 φορά το μήνα ή τους 2 μήνες θα πηγαίνω...Άλλιώς θα τα πάρω πάλι όλα... Να όπως τώρα 4 μήνες έχω να πάω και πήρα ήδη κιλά...

Aυτό το κεφιρ πρώτη φορά το άκουσα,το έψαξα βέβαια και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον.Φαντάζομαι θα έχεις δει αυτό το σαιτ www.kefir.gr .

Δεν ήταν η συντήρηση το θέμα μου με τα κιλά,μάλλον η διαιτολόγος που πήγαινα!Ήταν πάρα πολύ αυστηρή η δίαιτα,έχανα πολύ εύκολα και μετά με το που έβαζα κάτι επιπλέον στη διατροφή μου τα έπαιρνα ξανα.Τέλος πάντων φτάνει με τα κιλά γιατί πεινάω κιόλας τώρα... :blush:

Κανένα νέο απο την Νίνα είχες σήμερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου αυτό είναι το λάθος με τις περισσότερες δίαιτες. Δεν τρως τίποτα και μετά με το παραμικρό τα ξαναβάζεις. Και αυτό που εκνευρίζομαι πως μια ζζωή πρέπει να στερούμαστε και να μην τρώμε αυτά που μας αρεσουν. Δεν λέω να τρώμε συνέχεια γλυκά και τηγανητα αλλά με μέτρο όλα.

Εγώ αυτές τις μέρες με την περίοδο όλο γλυκά θελω να φάω. Σήμερα αναγκαστικά έφαγα και κέικ και κρεμα καραμελέ αφού δεν μπορώ να φάω τίποτα λόγω δοντιού. Το πιστεύετε ότι νιώθω τύψεις κάθε φορά που τρωω γλυκό? Από Παρασκευή όμως θα πεισμώσω, ένας μήνες έμεινε σχεδόν μέχρι το γάμο και ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ..πάει και τελείωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κ Γιώργο! Καλορίζικο το Νο 4 κ με πολλές-πολλές εγκυμοσύνες!

Μμμμ, για δίαιτες μιλάτε, ε? Φοβάμαι πως δεν γνωρίζω τη λέξη... Είναι αυτό που το ξεκινώ Δευτέρα πρωί κ λήγει Δευτέρα μεσημέρι? :dry: Εγώ έχω πολλά περιττά κιλά αλλά καμία δύναμη να τα χάσω... Πάντα θαύμαζα όσες τα καταφέρνουν, εγώ δεν είμαι τόσο δυνατή... :( Μέχρι κ η πεθερά μου μου είπε χθες ότι πρέπει να προσέξω...Ε, δεν έχει άδικο! Πεινάω όμως, τι να κάνω! Είχα κάνει κ εγώ εξετάσεις για θυρεοειδή, ήταν αρνητικές, αλλά θέλω να ξανακάνω λόγω του ιστορικού της μαμάς μου (είχε κακοήθη θυρεοειδή, τον αφαίρεσε, έκανε θεραπεία κ τώρα λένε οι γιατροί πως έχει περάσει ο κίνδυνος μετάστασης-πάνε 10 χρόνια από τότε...).

Περαστικά Μαράκι, εύχομαι να είναι ο τελευταίος πόνος που βιώνεις!

Φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου ευχαριστώ πολύ...

Για τη δίαιτα πραγματική θέληση χρειάζεται και πείσμα. Είσαι μικρούλα και πρέπει να το προσπαθήσεις, έλα τώρα που πήραμε όλες φόρα ξεκίνα κι εσύ μαζί μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ναι το ξέρω το site...το διάβαζα χθές και διάβασα και πολλά ακόμα σχετικά...είχε η μαμα μου τη μαγιά για το κεφιρ αλλά δεν το κράτησε (πριν 5-6 χρόνια) και τώρα εγώ το ξαναθυμήθηκα και το ψάχνω, θα ρωτήσω και την διαιτολόγο μου αν μπορώ να το πίνω... και τον γυναικολόγο μου όταν μείνω έγκυος... διάβασα ότι δεν χρειάζεται να πάρεις κανένα άλλο συμπλήρωμα όσο είσαι έγκυος αν πίνεις αυτό και αν όντως ισχύει πιστεύω ότι αξίζει να το δοκιμάσω... θα παραγγείλω στη θεία μου να μου στείλει πάλι τη μαγιά... και θα το φτιάχνω μόνη μου...

Με τη Νινα δεν επικοινώνησα σήμερα...

Μαράκι μου η στέρηση δεν βοηθάει καθόλου στο να χάσεις κιλά...

Εγώ έτρωγα 5 φορές τη μέρα και έχανα 1-1,5 κιλό την εβδομάδα και τώρα τρώω μια φορά και πήρα 3 σε 1 μήνα... Αλλά τότε έτρωγα σωστά και δεν πεινούσα και τώρα τρώω ότι ναναι...

Δημητρούλα μου :kiss::kiss: τελικά έφαγες λαχματζούν ε?? Δεν είναι τέλειοοοοο???? Αχ αν δεν έφευγε η θεία μου (που μένει Κωνσταντινούπολη) να πάει στην κόρη της στη Γερμανία θα πηγαίναμε στην Πόλη μετά τις 6/9...και θα έτρωγα και εγώ λαχματζούν!!! και κουνεφέ!!! (κανταίφι ζεστό!! το δοκίμασες???) και κεμπαπ αχ και μαντί!! χαχα μαρέσει που λέμε για δίαιτες!!

Χρύσα μη με βρίσεις!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτάνει... :unsure: Φτάνει με τα φαγητά και τις δίαιτες.... :blush::S:S

Άλλο τί νέα?? Δημητρούλα μου περάσατε ωραία στην Κων/Πολη ε??Κ εγώ θέλω να πάω πάρα πολύ..Πού θα πάει θα τα καταφέρω αφού είναι και σχετικά κοντά και πας κ οδικώς θα τον πείσω τον αντρούλη μου που δεν θέλει να ακούει γ αεροπλάνο!! Δεν έχει άδικο βέβαια γιατί κάθε φορά ακυρώνονται οι πτήσεις της επιστροφής μας :huh::dry: ..Τί τύχη κ αυτή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...