Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Αννουλα μου οσες φορες το εχω κανει αυτο,εχουμε καταληξει οχι απλα μαλωμενοι,αλλα σφαγμενοι.Δε λεει και κλεισμενοι μεσα στο σπιτι και μαλωμενοι.

Ρεββεκα μου καλο της ταξιδι,με το καλο να μας ερθει Ελλαδα.

Περασατε ωραια???Γεμισες μπαταριες και τωρα ξανα τα ιδια και τα ιδια.

Περιμενω φωτο απο τη Λυδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περασαμε τελεια!!!μακαρι να καθοταν κι αλλο :(

εμενα οι μπαταριες μου ειναι παντα γεματες ευτηχως!!!η γιογκα κανει θαυματα!!!

αχ δεν τα καταφερνω με τις φωτο!!!καποιο κοριτσακι μου απο δω μου ειχε πει αναλυτικα τα βηματα και ειχα βαλει μια φορα.ειμαι και ασχετη με αυτα τι να κανω :P

αχ μωρε αμα δειτε το μουτρακι της μικρουλας μου αχ χαζομαμεψα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις το Microsoft office manager?

Αν το εχεις,κανε ανοιγμα με αυτο,επεξεργασια,αλλαγη μεγεθους και μικρυνε τη.

Πες στον αντρα σου να σε βοηθησει.

Να δουμε τη Λυδια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με δυο φίλες οι οποίες είναι 21 και έχουν ήδη από ένα παιδάκι,δεν νιώθω και τόσο μικρή τελικά! :P Με ποιο πρόγραμμα ανοίγεις τις φωτογραφίες σου??Να σε βοηθήσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφα κοριτσακια!!!

Θα κατσω για λιγο στην παρεα σας γιατι περιμενω τον αντρα μου να ερθει απο την δουλεια... :)

Παρακαλατε καριτσια τις επομενες μερες μην εχουμε καμια φωτια εδω γιατι θα τον δω σε καμια βδομαδα... :unsure: ειναι σε επιφυλακη λογω καιρου...

Σημερα ενιωσα τον μπεμπουλινο μου το πρωι πιο εντονα απο αλλες φορες!!! :woohoo: :woohoo:

Πρεπει να εκανε κολοτουμπες μεσα και να κλωτσουσε σαν τρελος...απο βδομαδα θα παω στο γιατρο να το δω το πουλακι μου... :laugh: :laugh:

Φιλια!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to windows pictures and fax viewers

εχω ενα καινουργιο λαπτοπ και μου εβαλαν τωρα τα xp και δεν εχω μεσα προγραμματα,εψαξα να κατεβασω αυτο που λεει το δεσποινακι αλλα δεν μου το κατεβαζει!!!ουφφφφ αυτη η τεχνολογια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι και με τη ζωγραφικη αν ανοιξεις τη φωτο μπορεις.

Ανοιξε την,πανε εικονα (πανω στην μπαρα ειναι),αυξομειωση και παραμορφωση και μικρυνε την.

Καλησπερα Βικακι!!!!!!!

Ευχομαστε να μην εχει φωτιες και ο αντρουλης σου να ειναι στο σπιτι οσο πιο πολυ γινεται!!!!!!!! :kiss:

Εμενα η δικια μου η σκατου δε με αφηνει να ηρεμησω!!!!!!! :woohoo: Εχθες διαβαζα οτι αναλογη συμπεριφορα εχουν και οταν γεννηθουν.Λετε να μου βγει τοσο τσαχπινα και ζωηρη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,κλείνω!!Πάμε με τον αντρούλη μου να κάνουμε ένα ντουζάκι (κάνουμε οικονομία στο νερό :P ) και νανάκια!!!Ρεββεκάκι,καλή επιτυχία με την φωτογραφία,ελπίζω να τα καταφέρεις!!Θέλω πολύ να δω τη μικρή Λυδία!! :laugh: Καληνύχτα σε όλες και πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka μου δεν μπορω και εγω να σε βοηθησω παραπανω... με την τεχνολογια και εγω εχω τυπικες σχεσεις :P:P τα βασικα.. :)

Δεσποινακι αν ισχυει αυτο που λες τοτε ο δικος μου θα βγει ποδοσφαιριστης!!!!!!!! κατευθειαν στο γηπεδο θα τον στειλω με τον πατερα του... :laugh: :laugh: :laugh: εγω παντως σαν καλη χαζομαμα που ειμαι καθομαι και μιλαω στην κοιλια μου!!! και λεω στον μικρο ποσο ησυχο και καλο παιδακι θα ειναι και ποσο θα ακουει την μανουλα του!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

Κοριτσάκια μου,κλείνω!!Πάμε με τον αντρούλη μου να κάνουμε ένα ντουζάκι (κάνουμε οικονομία στο νερό :P ) και νανάκια!!!Ρεββεκάκι,καλή επιτυχία με την φωτογραφία,ελπίζω να τα καταφέρεις!!Θέλω πολύ να δω τη μικρή Λυδία!! :laugh: Καληνύχτα σε όλες και πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Πονηρουλα!!!!!!!!Εχετε αγριες διαθεσεις αποψεις!!!!!!!

Καλα να περασετε!!!!!!! ;)

Καλο βραδυ και ονειρα γλυκα.

Φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι απο τωρα πλυση εγκεφαλου του κανεις???

Ουτως η αλλως λενε οτι τα αγορια εχουν αδυναμια στις μαμαδες,οποτε μαλλον θα σε ακουει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτα μπορεσα να κανω!!!στην κατω φωτο αν καταλαβατε εχει γυρει το κεφαλακι της οπως την βλεπετε προς τα δεξια,φαινοντε ματακια μυτουλα αυτακι σαγονακι και ειναι σαν να γελαει!!!

στην πανω μιλαει στο κινητο :laugh:

δεν ειναι γλυκαααααααα???? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι γυρισμενη προφιλ και κρυβει το προσωπο της με το χερακι της????Αχ η γλυκα μου!!!!!!!

Τα καταφερες κοριτσι μου,μπραβο!!!!!!!

Κοριτσακια θα σας αφησω κι εγω να ετοιμασω να φαμε και μετα θα δουμε ταινιουλα.

Καλο βραδυ σε μαμαδες και μωρακια!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερες Rebbeka!!! ειναι τελεια !! :woohoo: :woohoo:

στο δικο μου ο μικρουλης μου δεν φαινεται καλα...αλλα απο οσο φαινεται νομιζω οτι εγω δεν εχω συμμετοχη... :P:P ουτε φιλικη!! εχει ισχυρα γονιδια ο αντρας μου!! στο προφιλακι του ιδιοι μου φαινινται... :P:P

Δεσποινα και δεν ειναι η μονη προπαγανδα που κανω...οταν λειπει ο αντρας μου λεω στην κοιλια μου.."ΠΑΟΚ!!! ΠΑΟΚ!!! ΠΑΟΚ!!!" Ο αντρας μου εντομεταξυ Ολυμπιακος μεχρι το κοκκαλο!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΑΧΟΥ!!! ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ας μου πει καποια πως ειστε οοοοοολες καλα, γιατι πρεπει να διαβασω 65 σελιδες απο το Νο 3 και 7,5 απο το Νο 4........ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P

Εγω τωρα ειμαι καλα!!! Πηγαμε διακοπουλες και μια χαρα περνουσαμε μεχρι που ανεβασαι πυρετο η ζουζουνα μου και γυρισαμε αρων αρων....αφου συνηλθε η Αντωνια αρχισα εγω να μην αισθανομαι καλα...πονουσε η μεση μου και η κοιλια μου και μετα ειχα πολλα υγρα, που γιναν καφεκοκκινα....κτλ αλλα τωρα δοξα το θεο ειμαι καλα κι ελπιζω και ο μπεμπουλης μου!!!!!ΑΑΑΑ!!!! Και πεφτει παλι ενας κεραυνος και μας καιει το modem (ο προηγουμενος εκαψε ολο το pc) και δεν εχω internet στη δουλεια...... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :)

Τελικα θα παω στις 27 οπως σας ειπα σ' αυτον που μου εκανε αυχενικη για εναν απλο υπερηχο που κανει 50, τωρα αν εγω θελω να μου μετρησει το εμβρυο θα παρει κατι παραπανω, υπολγιζω μια μινη Β επιπεδου οποτε τα 130 θα τα σκασω αλλα χαλαλι του.....

Πιασατε ενα θεματακι που ποναει, με τα ονοματα εννοω.

Στην κορη μου με το που μαθαμε οτι ειμαι εγκυος, ο αντρας ηθελε να ειναι κοριτσι ετσι ειχε αποφασισει να βγαλει το ονομα της μανας μου αφου το ονομα της πεθερας μου το ειχε βγαλει ο κουνιαδος μου.

Παμε λοιπον την Κυριακη στο χωριο και το μεσημερι στο τραπεζι τους το λεει "μανα, πατερα η Ελενη ειναι εγκυος, αν το παιδι ειναι αγορι θα το βγαλουμε Βασιλη αν ειναι κοριτσι θα το βγαλουμε Λαμπρινη. Αν εχει καποιος προβλημα νατο πει τωρα" Και κοριτσια δε μιλησε κανεις :blink:

Στη βαφτιση ολο και κατι ακουσαμε αλλα οχι απο τα πεθερικα μου, απο συγγενεις της πεθερας μου, με το που ειπε ο παπας "και το ονομα αυτης Λαμπρινη" κατι ξαδερφες της πεθερας μου σχολιασαν "μα τι πραγματα ειναι αυτα, να μη βγαλει το ονομα της μανας του"? Εμεις δε το μαθαμε εκεινη τι στιγμη γιατι το μυαλο μας ηταν στο παιδι αλλα οταν το εμαθε ο αντρας μου εγινε χαμος στο χωριο........

Τωρα σ' αυτο το μωρο τα ονοματα ειναι τα γνωστα, αν ειναι αγορι Βασιλης, μιας και δεν εχει βγει το ονομα του πεθερου και αν ειναι κοριτσι Ιωαννα και τελος. Εσεις τι λετε? Τι θα κανω? Αγορι η κοριτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!ΠΩΠΩ δεν μπηκα μια μερα και διαβασα 20 σελιδες!Τιποτα δεν θυμαμαι!Το καλο ειναι οτι ολο καλα νεακια εχουμε!

Εκανα την αυχενικη μου επιτελουσ!!!!!!!!! :):):):):)

Ολα καλα βγηκε 1.7 και ειδαμε πολυ καθαρα το νινακι μας!Για το φυλλο οσο και αν ελπιζει ο αντρας μου για το αντιθετο :P ειναι κοριτσακι τελικα!Αφου ο γιατρος τον δουλευει του λεει 96%κοριτσι αλλα σιγουροι 100%θα ειμαστε οταν γεννηθει :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και ακομα τρεφει ελπιδες! :P:P Αν και ξερει πως και κοριτσακι που ειναι θα το λετρευει!Ειδα και ενα σωρο μωρακια τρελλαθηκα! :):) Το μωρακι μου ειναι τωρα 7.5 εκατοστα και ειμαστε 4 μερουλες μπροστα απο την ημερομηνια μου!Εχω χαζεψει κοριτσια!

Ειρηνακι μου οταν μπορεσεις συμπληρωσε και σε εμενα κοριτσακι Ιασω!!

Μπηκα για λιγο γιατι δεν ξερω αν σας το ανεφερα.......ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ :silly: :silly: :silly: :silly: Ετοιμαζω τα πραγματακια μου τωρα και μεχρι το μεσημερι εφυγα!Πρωτη σταση Καλαμος να δουμε μια τα ανιψακια μας και μετα βορεια Ευβοια!ι!!Επιτελους να αλλαξουμε λιγο παραστασεις!!!

Σε μια εβδομαδα θα ειμαι πισω :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες και να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες!καλε τι ειστε εσεις?ανοιξατε κ νουμερο 4 κ εχετε παει κ στην 8 σελιδα κ ολα αυτα σε 2 μερουλες Που χω να μπω.ποπο πολυλογουδες..εγω κοριτσια απολαμβανω θαλασιτσα κ φροντιδα απο τον αντρουλη μου.του δωσανε 1 βδομαδα αδεια αλα δυστυχως τελευταια στιγμη που του το παν δε βρισκουμε πουθενα να παμε.ολα κλεισμενα ειναι..κ ετσι παμε καθε μερα θαλασιτσα κ γυρναμε το βραδυ αργα...επιτελους κοριτσια δροσισε.εχει αερακι απο χθες κ ειναι ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...