Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με γεια μας!!!! με γεια μας!!!!

αντε και στο νουμερο 14!!! :):):)

κοριτσουδια καναμε τα εγκαινια και εγω θα σας αφησω....

εχω τρομερες καουρες στο στομαχι και να δω πως θα περασουν... την σοδα δεν μπορω να την πιω...

καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!!

φιλακιαααααα!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβος ετσι ειναι!

Εμενα μου κανει εντυποση που οι περισσοτερες ξεκινησαμε

στην 7/8 εβδομαδα και τωρα κοιταω τα τικερακια μας και

δεν πιστευω στα ματια μου πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος!

Καλε θα γεννησουμε και χαμπαρι δεν θα παρουμε!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Βικακι και Δεσποινακι!

Κοριτσια και εγω θα ξαπλωσω.Σημερα νομιζα θα κοκαλωσω απο

την μεση μου...δεν μπορουσα ουτε τουαλετα να παω απο τον πονο..

Καλο ξημερωμα να εχουμε! Τα φιλια μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου θα σας αφησω.

Να κατσω λιγο με τον αντρουλη μου και μετα υπνο!!!!!!

Καλο σας βραδυ!!!!!

Φιλακια στα βλασταρια σας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι μου κάνετε? Σας γράφω από τη δουλειά, μια και η διευθύντρια λείπει και χορεύουν τα ποντίκια. Πόσο περίεργο είναι , όταν λείπει η δ/νση βγαίνει πιο εύκλολα η δουλειά, όσο παράδοξο κι αν ακούγεται..

Κορίτσια έκλεισα ραντεβού με έναν ιδιώτη εδώ στο Αργοστόλι Δευτέρα βράδυ (9 η ώρα λεει μπορεί, τι θα μου κανει Θεε μου βραδιατικα?) γιατί ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ...(θα είμαι η πιο σοβαρή πελάτισσα που έχει δει στάνταρ).

Επίσης να σας ενημερώσω ότι θα πάω στη συναυλία των U2 στην Αθήνα 3/9 και θα δω και τον αντρούλη μου!!!Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Εντωμεταξύ, θες η απόσταση, θες οι ορμόνες, το τι τσακωμούς έχουμε ρίξει τελευταία...χθες πήγε στο ληξίαρχο να κανονίσει τα χαρτιά για το γάμο, με ενημέρωσε, και αφού τελειωσε η ενημέρωση ξανατσακωθήκαμε...

Λένακι μου τι να πω για τη μέση σου αστα να πάνε, ούτε τα μπάνια βοηθάνε ουτε τίποτα, τι να πω ξεκούραση? Δυσκολο....

Σας Φιλώ σταυρωτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, ελπίζω όλες καλά!

Μάλλον οι περισσότερες δεν έχετε ξυπνήσει ακόμα!

Με το καλό και το Νο 4!

Επιτέλους σήμερα, κοιμήθηκα και παρόλο που με ξύπνησε πάλι η μικρή γύρω στις 04,30, κατάφερα να ξανακοιμηθώ μέχρι τις 8.

Βρε κορίτσια έχει καμία σας καμιά ιδέα για το που να πάω βόλτα την μικρή? Συνήθως την πάω στον παιδότοπο στο Σκλαβενίτη στο Πέραμα, αλλά μάλλον βαρέθηκε και μου ζητάει να την πάω αλλού! Το θέμα είναι ότι με τόση ζέστη δεν έχω και πολλές επιλογές και έχω κολλήσει. Αν σκεφτείτε κάτι πέστε μου.

Να έχουμε όλες μια καλή μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παλι καλημερα σας κοριτσια :) Εκλεισα ραντεβου σε γιατρο που κανει αυχενικη διαφανεια, στις 27 του μηνα, για να δω το μωρο παλι γιατι στο νοσοκομειο θυμωσα παρα πολλη χτες, ποσο λετε να μου παρει για ενα απλο υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ Ν 4!!!!!!!

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo να σου πω την αλήθεια εγώ τους υπέρηχους τους κάνω σε βιοδιαγνωστικό κέντρο και μου τα καλύπτει το ταμείο μου. Πάντως επειδή έχω ρωτήσει, στο Ιασώ κάνει 65 ευρώ, και σε κάποια άλλα βιοδιαγνωστικά από 30 έως 55 ευρώ. Τώρα ο γιατρός πόσο παίρνει δεν ξέρω, αλλά υποθέτω ότι θα σου χρεώσει και επίσκεψη. Γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο καλύτερα να είσαι σίγουρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟ ΤΟ Ν0 4 . :cheer::cheer:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ;)

βλεπω ολες ειστε βραδινοι τυποι :lol::lol:

ΒΙΒΙΒΟ μου δεν αντεχεις τελικα ε ?θες να δεις το νινακι σου με την ησυχια σου :lol::lol:

καλα θα κανεις .πες στο γιατρο τα θελω ολα αναλυτικα οχι βιαστικα να το απολαυσω .μαλλον κανα 50 πρεπει να περνουν .

εχω κατι νευρα :angry::angry: πριν μαθουμε τι ηταν ολοι ρωτουσαν τι ειναι και τι ειναι .τωρα θα ρωτανε πως θα το πειτε ?μα τι περιεργος που ειναι ο κοσμος :blink: ειμαι υπερβολικη βρε κοριτσια ? :blush:

κοριτσακια μου γλυκα πολλα πολλα φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια καλημέρα!!!Καλορίζικο το 4 !!!! είμαι περίεργη μέχρι να γεννήσουμε σε ποιο Νο θα φτάσουμε :P

Εγώ μετράω τις μέρες να γυρίσω στο σπιτάκι μου στον αντρούλη μου. Μου έλειψε πολύ :( Τη Δευτέρα μιας και είμαι Αθήνα έκλεισα ραντεβού σε παιδοωρλ να δει τη μικρή μου μιας και τον περσινό χειμώνα έπαθε 3 ρήξεις τυμπάνου!! να μου πει τη γνώμη του. Και την Τετάρτη θα δούμε τον παιδοφθαλμίατρο το ετήσιο μας τσεκαπ που κανονικά θα ήταν το Νοέμβριο αλλά λόγω προχωρημένης εγκυμοσύνης δεν θα μπορούσα να έρθω Αθήνα και το κανόνισα τώρα. Οπότε την Πέμπτη πετάω για το νησάκι μου!!!

Πολλά φιλιά γλυκά μου κοριτσάκια να περάσετε μια όμορφη μέρα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες και καλοριζικο το 4!!!

λενακη επρεπε να γραψεις παλιογκαστρουλες του μαιου :laugh:

στις 2 εχω ραντεβου θα δω την Λυδια μου θα κανω και τεστακι αιματος και ουρων, θα ερθω με νεα και αν τα καταφερω θα σας βαλω και φωτο :woohoo:

να εχετε ενα πολυ ωραιο πρωινο :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παλιογκαστρουλες!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω μολις τελειωσα τις δουλιτσες μου και κανω το φαγακι μου!!!!!!!!!

Αγγελικη ετσι γινεται παντα.Οταν λειπει η γατα,η δουλεια γινεται για σενα και οχι γι'αυτην και ετσι την κανεις πιο ευχαριστα!!!!!!!

dat θα ηθελα πολυ να σε βοηθησω αλλα δεν εχω ιδεα που μπορει να θελει να παει ενα παιδακι.Το μονο που μου ερχεται ειναι το Allou,αλλα με αυτη τη ζεστη ειναι σχεδον απαγορευτικο.

Βibibo αντε θα δεις σε μια βδομαδα το μπεμπακι σου και θα το καταευχαριστηθεις!!!!!!!!!Υπομονη τωρα!!!!!!!!!!!

BREEZE ειναι οι κλασσικες ερωτησεις της εγκυμοσυνης.Κι αν δεν τους κολλα το ονομα,σε ρωτανε "Ποιον λενε ετσι?"

Marielen τι ωρα θα πας στο γιατρο τη μικρη σου?

3 ρηξεις,ε?Πρεπει να πονουσε πολυ η γλυκεια μου!!!!!!!

rebbeka βρηκατε κιολας ονομα για τη μπεμπα???????Σαϊνια ειστε!!!!!!!

Αντε με το καλο!!!!!!!!!

Το απλωσα και σημερα το σεντονακι μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και ντροπή σας!!! :P Εγώ έγραφα ακόμα στο παλιό κι εσείς έχετε γεμίσει ήδη 2 σελίδες στο καινούριο!!Έβαλα και φωτογραφίες από τα ζωοπαιδάκια μου!!Ρίξτε μια ματιά,μην τις ανεβάζω και εδώ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

Καλημέρα και ντροπή σας!!! :P Εγώ έγραφα ακόμα στο παλιό κι εσείς έχετε γεμίσει ήδη 2 σελίδες στο καινούριο!!Έβαλα και φωτογραφίες από τα ζωοπαιδάκια μου!!Ρίξτε μια ματιά,μην τις ανεβάζω και εδώ!! :)

Κι εγω σου απαντησα στο 3 για να βρεις το 4.

Κουκλια τα ζωακια σου,αλλα ο Αλεξ ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 4!!!

Όντως ο καιρός περνά πάαααρα πολύ γρήγορα!

Σήμερα θα πάω οπωσδήποτε βόλτα! Δε μπορώ άλλο μέσα. Νομίζω πως θα πάθω κατάθλιψη!

aggeliki27 υπομονή με τα νευράκια! Δυστυχώς όλες τα έχουμε!

BREEZE καλά με τα ονόματα έχει να γίνει μεγάλο σόου! Εμένα μια θεία στο χωριό με ρώτησε: «τι κάνει ο Δημητράκης;». δε φτάνει που το βάφτισε, ξέρει πως είναι αγόρι! Μήπως ξέρει κάτι που δε ξέρω;;; ο Θεός να βάλει το χέρι του να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε και στα βαφτίσια!

Marielen καλά το κάνεις και τα κοιτάς αυτά έστω και προληπτικά. Η πρόληψη είναι η καλύτερη αντιμετώπιση!

rebbeka να βάλω και τα ονοματάκια στη λίστα;;; τέλειο το Λυδία!!! Μου αρέσει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς συντονιστήκαμε!!! :laugh: Εγώ θα πάω να το νινάκι μου την Παρασκευή 27/08 ή Δευτέρα 30/08 ανάλογα το πότε μπορεί ο καλός μου να με πάει!Πήγαμε στο Πόρτο Ράφτη χθες και συγκεκριμένα στο αυλάκι του Πόρτο Ράφτη!Ήμασταν 3 ζευγάρια και καθήσαμε απέναντι από τη θάλασσα σε μια καφετέρια και τα λέγαμε...Καλά ήταν,είχε και δροσούλα...Και από σήμερα πάλι στη ζέστη! :angry: Με έχει κουράσει απίστευτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς το συζητήσαμε πριν μείνω έγκυος ακόμα!!Επειδή τον πεθερό μου τον λένε Δημήτρη και την συχωρεμένη πεθερά μου Δήμητρα,το νινάκι είναι καταδικασμένο...Ευτυχώς που είναι εντάξει το όνομα...Αλλιώς...θα είχαμε πόλεμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Εσείς το έχετε σίγουρο το Δημητράκης εεε … να το πω στην θεία να ηρεμίσει;;;

Χαχαχα…

Χαχαχαχαχαχα

Βρε Αννα διπλα μας εισασταν εχθες!!!!!!!!!!!

Το Π.Ραφτη ειναι υπεροχο το καλοκαιρι!!!!!!!!!!!

Ειρηνη εχετε κι εσεις αυτη τη νοοτροπια με τα ονοματα,ε?

Δημητρης να υποθεσω ο πεθερος...

Να πας βολτουλα να ξεσκασεις!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Δημήτρης ο πεθερός αλλά εγώ με τόσα που πέρασα έχω κάνει τάμα στην Αγία Παρασκευή.

Με τους Κρητικούς εδώ όμως … θα δυσκολευτώ πολύ…

Άσε που έχουμε ήδη 2 Δημήτρηδες από τα αδέλφια.

Τέλος πάντων … ας γεννηθεί με το κάλο και έχει ο Θεός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...