Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαννουλες του ΄΄11 elatte να τα πουμε


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια εχω μερες να μπω μεσα ολα πηγαν καλα με το μωρο ακουσαμε καρδουλα την παρασκευη ξαναπηγα την δευτερα ολα μια χαρα.θα παω την παρασκευη το πρωι να το ξαναδουμε γιατι θα παω εκδρομη στο βουνο στην δροσια κ να φυγω ησυχη θα περασω μια βολτα απο τον γιατρο.σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας να στε καλα ολες κ μενα η δυο γερα μωρακια σε ολες μας ευχομαι στην αγκαλιτσα μας. :woohoo: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kali mou georgia geia sou apo mena kai na sou zisei to megalo sou mwraki...

Kai kali sunexeia me tin 2 egkumosini sou...

Apo oti vlepw genname mazi ton idio kairo...

Egw exw 2 mikra mwrakia 2 kai 1 eton... kai gennaw to 3 mou 25 tou marti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία, ευτυχώς έδωσες σημεία ζωής!!!!!!!! Ανησυχούσα για σένα! Ευτυχώς εσύ άκουσες καρδούλα. Εμένα τα πράγματα δεν πήγαν καλά, δεν πειράζει, μακάρι όλες οι υπόλοιπες φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου να συνεχίσουν όπως άρχισαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθηκες και ανησυχησαμε... εγινε κατι στις φουσκοκοιλιτσες Ιουλιου και δεν μπαίνεις?

Δεν ηταν τελεια η καρδουλα???Αχ φανταστικο συναισθημα!!

Και εμεις την ακουσαμε τη Δευτερα δυστυχως το ενα απο τα διδυμα δεν τα καταφερε. Ανυπομονω και εγω να ξανα παω να την ακουσω παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?????

περιττο να σου πω πως το μυαλο μου αρχισε να σκεφτεται διαφορα που ειδα να μην μπαίνεις!!

συγχαρητήρια!!!μπραβο, ειδες ανακουφίστηκες βρε κοριτσι μου, πολυ χαρηκα!περιμενουμε νεότερα!!

see u at φουσκοκοιλίτσες!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Γεωργιτσα!!!

Ειχες μερες να μπεις αλλα τελος καλο ολα καλα!

Υπεροχα τα νεα σου!!!!Σου εφυγε ενα βαρος ε???

Να εισαι καλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα πηγα κ την παρασκευη την ακουσαμε παλι ολα μια χαρα αγχωνομαι πολυ κ δεν θελω να μπαινω κ να μεταφερω το αγχος κ τις ανησυχιες μου κ σε σας.σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλιτσες του 2011 καλως σας βρηκα επιτελους εδω!!!!

εγω γενναω με το καλο πρωτα ο θεος 4/5/2011 πηγα χθες στον γιατρο κ αν κ πολυ νωρις ειδαμε σακο ειμαι 4 εβδομαδων κ 3 ημερων σε δυο εβδομαδες θα ξαναπαω με τον αντρα μου να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα.... πριν 3 ημέρες έκανα τέστ και βγήκε θετικό. Αμέσως επικοινώνησα με την γιατρό μου όμως ειναι σε άδεια και θα με δει την Τετάρτη που γυρίζει μου είπε οτι είναι νωρίς και να μην ανησυχω απλώς να προσέχω και να ξαπλώνω. η τελευταία μου περίοδός ήταν 23/7 αρ είμαι 5 w kai 2 d- αν ξέρω να τα υπολογίσω καλά;. μου έδωσε να πάρω σιδηρο, φολικό οξυ και μαγνήσιο. Εξετάσεις αίματος δεν έχω κάνει ακόμα, θα πάω όμως την Δευτέρα που γυριζει η μικροβιολόγος για να δω τι θα δείξει. Εχω πόνους στο κάτω μέρα της κοιλιάς και στο στήθος είναι φυσιολογικό αυτό?τι να κάνω υπάρχει περιπτωση να μην είναι φυσιολογική η εγκυοσύνη επειδή πονάω? πως μπορώ να το καταλάβω?... συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις δεν μου έχει ξανασυμβεί και έχω πολύ αγωνία.... καλη εγκυμοσύνη να έχετε όλες ... μακάρι να πμώ κι εγώ στην παρεούλα σας.... θα ξέρω αραγε την Τετάρτη...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

belle συγχαρητηρια!!!

μια χαρα εγκυούλα εισαι και τα πονακια σου ειναι φυσιολογικα.

ελα να μας πεις τα νεα σου την Τεταρτη!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA MELLOUSES MANOULES!! PROX8ES EMA8A OTI EIMAI EGKUOS..STO THL POU MILHSA ME TO GIATRO MOU OTI PI8ANH PI8ANH HMEROMHNIA TOKETOU 12/5 ME TEP 5 AUGOUSTOU.DE KSERW,ANHKW EDW SE ESAS??? KALH EGKUMOSUNH SE OLES!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!! ΕΛενα- σε θυμαμαι και οτι προσπαθουσες βρε κοριτσι μου!! μπραβο πολυ χαιρομαι!! καλό μου κοριτσι- τελεια τα νεα σου-

αν θες ελα στις Φουσκολοιλιτσες Ιουλιου να τα λεμε.

εμεις εκει εχουμε ΠΗΤ Μαρτιο αλλα τι σημασια εχει!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι να κανεις? ανοιξε ενα καινουριο για μανουλες Απριλιου -Μαιου '11- και μεχρι να μαζευτει κοσμος στο ποστ θα τα λεμε εμεις και μετα θα τα λεμε παντου!!!!και εδω αμα θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwrgo i8ela na sas euxi8w k egw sugxaritiria!!!!xarika para polu me ta nea sas!!!sas euxomai mia ugietsati egkumosuni!!! egw pira ti 8etiki xoriakoula mou stis 31! mia mera meta apo esas!eixame ksanamilisei k 8umamai k ti diki sou agwnia!k emeis apo Deutera k meta 8a pame na doume sakoulaki! eides omws??k egw me ton antrouli mou eixame polu polu pisti sti megaloxari mas k mas to esteile k emas to mwraki mas!! na deite uperoxo sako-ous!!panta ta kalutera!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sai kala k na prosexeis polu ti gunaikoula sou pou sigoura to kaneis!:)nai idies imerominies!16 augoustou 8umamai kanate ti 2 spermategxusi eseis k egw eixa tin woriksia mou!mallon tote to epiasa k egw to mpempaki mou giati nomizw ekana k deuteri woriksia stis 19! itan kali i xoriaki sas e??o giatros twra vrike na leipei k 8a me parei til ti deutera na mou pei pote 8a paw giati leipei diakopes..:( de peirazei liges meres upomoni parapanw!! nai polu xairomai k egw pou 8a eimaste mazi!!!:P se 2 evdomades e gia tis kardoules?? de to apokleiw na lipo8umiseis kiolas!!8a einai sugklonistika!!8a anupomonoume parea!!!eseis oi antres einai pou treleneste perissotero apo ti xara sas me kati tetoia!!!:P eimai sigouri pantws oti 8a eisai o klauteros mpampas tou kosmou!! :) :) i panagitsa panta konta se olous mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

happy!!! έγραψε:

Happy mou se vrika, se xerero , ithela apla na sou po oti :silly: ta kataferame !!!!!!!!!!! i gineka mou ine Egkios!!!! den xero an ta emathes ta nea mou!!!!! itan ke to mummy xalia , to anakinosa sto <<pame apo tin arxi 4>> kai sto <<exosomatiki 7>> tin deftera 30/8!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: meta apo 4 spemrategxiseis me sperma doti me polli pisti stin Agia Eirini Xrisovalantou , me polli prosefxi , ladaki kai milaraki me 3 meres nistia parakalousa gia ena thauma ,mera k nixta parakalousa ke zitousa tin Xari kai Tin voithia tis Agias kai i Agia mas , mas akouse kai mas to estile!!!!!!!! Tha Tin evgnomonoume gia mia zoi !!!

tha pame ke emis apo Defteras na doume ton sakko i tous sakkous :silly: :silly:

tora imaste mazi vre ante na exete mai evdomada diafora me tin ginekoulla mou !!!! to pistevis????? hheehheheh :silly: :silly:

Ante efxomaste mia teliomini egkimosini kai se sena kai se mas kai ola na pane kala mexri telous , kai na exoume stin agalia mas gera kai igies morakia!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:[/quote:2nie107d]μπραβοοο συνχαρητηριααα!!!δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ χαρηκα!!!!αυτο ειναι θαυμασιο νεο!!!ημουν σιγουρη οτι θα τα καταφερνατε!!αιντε με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια μας ο θεος κ η παναγιτσα να τα φυλουν.

εγω ειμαι 5 μιση εβδομαδων τωρα η γυνεκουλα σου???φανταζομε ποσο εχει χαρει!!!ποτε θα πατε για καρδουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...