Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

madre έγραψε:

Χρυσα πρεπει να τη μικρυνεις τη φωτο πρωτα για να χωρεσει.[/quote:3feajht1]

Την μίκρυνα και πάλι δεν την εμφανίζει. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ελπιδακι δεν απαντησες στο αιτημα φιλιας που σου εκανα! Μηπως δεν με θεεεες??? :blush:

Αμέσως Αννούλα μου! Πάω για ένα αλλακτήριο πάνας γιατί κάτι άκουσα :blink: και έρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κανένα νέο από Αγγελική...μακάρι να είναι όλα καλά κ να κρατάει το μωράκι αγκαλίτσα...

Ευτυχώς η μπουμπούκα όλα καλά...

Αχχχχχχχχ τι τέλειο μωράκι Ελπιδάκι μου... Να σου ζήσει κούκλα μου!

Θα μου πείτε κ μένα πως μπορώ να μικρύνω τις φωτογραφίες γιατί δεν μπορώ να τις βάλω ? (άσχετο έτσι !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου, ειναι μια αληθινη κουκλα το φραουλοκαρπουζακι σου! Να τη χαιρεσαι καρδουλα μου, και να τη δεις να ανθιζει και να ομορφαινει ακριβως οπως εσυ! Ποσο μου αρεσει να χαζευω μωρακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι να σου ζήσει η μπουμπού!!!

Καλέ κούκλα είναι,για ρούφιγμα!!!!

Στεφανία καλώς μας ήρθες κι εσύ!!!

soupitsa έγραψε:

Τσα! Γειά σας και από μένα!

Περίμενα το 18 να το ανοίξει η Θέκλα, αλλά... τίποτα... Τσάμπα υποσχέσεις της είχαμε δώσει! Δεν πειράζει Θέκλα μου, εσύ θα γεννήσεις πριν τελειώσει το 18 και ας μην το άνοιξες ;) . Ή αν επιμένεις μπορούμε να ξεσκιστούμε στην πολυλογία να ανοίξεις σε 2 μερούλες το 19 :woohoo:

χαχαχαχαχα λες! άντε ντε που ειστε πολυλογούδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι ομορφιες :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ελπιδα να την χαιρεσαι την μικρουλα σου!!! ειναι μια κουκλα!!!

σας επεσε κιολας ο ομφαλος???

αναστασια δειχνει συνεχεια τοσο ησυχη και η ηρεμη η κουκλα σου!!!!

και τα πατουσακια... για δαγκωμα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaleeeee εδω ειστε ολες?????Τι ομορφεεες φωτογραφιεεες!!τι κουκλιιιστικαααα μωρακιααα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εχω τρελαθει.....

Ελπιδακι μου...ειδες που σου ειπα θα ειναι μια κουκλιτσα????αγαπηηηηηη μουυυ!!τελικα Καισαρικη εκανες καμαρι μου ε?δεν πειραζει..καλυτερα για τη μικρουλα σου βγηκε..κουκλα χωρις.."στραπατσαρισματα"Κιουριααα!!ετοιμη για γαμο!!3500 κιλα! :):)

Αλκμηνη..γυναικα με αποψη..και υφος..απο τωρα δυναμικη!(για ρουφηγμα επισης!!)

Καρεμελιτσα..γλυκια(σαν το ονομα) ,ναζιαρα και χουζουριαρα..η γυναικα γατουλα!! :P:P

παω να διαβασω τα υπολοιπα νεα και να σας πω και τα δικα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε συμπεθερουλα-Αννουλα μου μ'εκανες και γελασα!παντα εχεις κατι καλο και αστειο να πεις!μην εχετε το αγχος οτι μπορει να μας την παρουν αλλοι..σας την ταξαμε!ο λογος μας ειναι συμβολαιο. :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Στεφανια ευχαριστουμε πολυ!για πες λιγα λογακια και για σενα..καπου σε εχασα..δεν θυμαμαι να σε καλοσορισα.. :blush: καλως ηρθες!!!!!!!ειναι τελειο το παρεακι μας εδω!!!!!

Ελπιδακι τελεια ειναι η φραουλιτσα σου!!!!!φτου φτου!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...Έλειπα κάποιες μέρες και δεν μπόρεσα να μπώ.. Πρίν απο λίγο ήρθα πάλι στον αντρούλη μου...έκανα ένα ντουζάκι άρπαξα το λαπτοπ και βγήκα στο λιμάνι που έχει hotspot(και γρήγορη ταχύτητα),κάθησα σε μία καφετέρια παρήγγειλα ένα breezer με καρπούζι :P και στρώθηκα να σας γράψω... αλλά επειδή έχω χάσει πααααρα πολλές σελίδες θα γράψω όσα θυμάμαι απο αυτά που διάβαζα απο το κινήτο όσο ήμουν στο νοσοκομείο με τη φίλη μου!! ( και όσα διάβασα στο 18)

Πρώτα απόλα καλόρίζικο το Νο 18!!!!εύχομαι και με πολλά μπεμπάκια!!!

Επειδή σε κάποιες ευχήθηκα και σε κάποιες όχι θα τα κάνω όλα απο την αρχή!! (κλέβω τα "data" απο την υπογραφή της kuo!! :kiss: )

Αναστασία,Κατερινάκι(Kuo),Βάσω(Vasomits), rozi , madre,happy_bebaki,JennyBill,μαρια@,anna10019,elpidaki να σας ζήσουν τα μωράκια σας κοριτσάκια μου!!! Εύχομαι όλα να είναι ΓΕΡΑ και ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!! Να τα χαρείτε όπως επιθυμείτε!!

Ρε Κατρίνα τι φώτο είναι αυτές που βάζεις διάβαζα τις προηγούμενες σελίδες και με κοιτούσαν παράξενα οι άνθρωποι στο διπλανό τραπέζι!!! :P:P ( σου λέει τι κάνει αυτή ?? στο λιμάνι ήρθε να κοιτάει γυμνούς στο Internet?? :blink::blink: ) Πάντως όλα τα λεφτά ο "μπέμπης" :P

Crazy mammy κάπου πήρε το μάτι μου ότι είσαι από Καβάλα, κερνάω παγωτό στην Ηρακλίτσα!! :P:P:P

fotini καλώς μας ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!!

foufou καλά αποτελέσματα στον γιατρό αύριο!!

tweety περιμένουμε τα νεάκια σου!!

Κατερίνα kuo μου η μπέμπα σου δεν παίζεται!! τέλειες η φωτό!!! ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!

Ntora μου μη μασάς βρε με τις ραγάδες το μπεμπάκι σου να είναι καλά!! (πέρασες και εσύ ταλαιπωρία κοριτσάκι μου ε? Περαστικά να είναι και εύχομαι όλα καλά να πάνε!!!) :kiss:

Μπέλλα μου μην αγχώνεσαι καθόλου!!! όταν έρθει η ώρα πίστεψέ με θα το καταλάβεις!!! :kiss:

xrisanthemo με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά την άλλη Τρίτη!!!

ΜΑΝΝΟΥΛΑ μου τι τέλεια φωτό είναι αυτή που έχεις βάλει?? Τέλεια η κοιλίτσα φτου φτου!!

stefania καλώς μας ήρθες και εσύ!!

Αναστασία μου η καραμελίτσα σου είναι να της δαγκώσεις τα μπουτάκια!!!(που είμαι σίγουρη ότι το κάνεις!!) :P Είναι μία ΚΟΥΚΛΑ!!!

soupitsa μου τι κάνεις κουκλίτσα μου??? Έυχομαι αύριο ο γιατρό να σου πεί ότι θέλεις να ακούσεις!!! :kiss:

Λαμπρινή μου μπράβο που όλα είναι καλά με το μωράκι σας!! :kiss: πολύ ωραίο το όνομα που διαλέξατε!!!

Ελπιδάκι μου και εσένα η μπουμπού σου είναι ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!! :kiss::kiss:

Βασιλικούλα μου τι κάνουν τα διδυμάκια?? :kiss::kiss:

Η Αγγελικούλα που είναι βρε κορίτσια? Ήταν να γεννήσει??? Εύχομαι όλα να πήγαν τέλεια και να κρατάει το μωράκι της αγκαλίαααα!!

Sorry για το μεγάλο ποστ βρε κορίτσια αλλά δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς!! Αν ξέχασα κάποια :blush: sorry!!! και :kiss::kiss: σε όλα τα κοριτσάκια!!!

ΑΑΑ ξέχασα να σας πω.... ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

αχ μωρε συμπεθερουλα-Αννουλα μου μ'εκανες και γελασα!παντα εχεις κατι καλο και αστειο να πεις!μην εχετε το αγχος οτι μπορει να μας την παρουν αλλοι..σας την ταξαμε!ο λογος μας ειναι συμβολαιο. :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Βλεπεις μωρο μου? Η καλη σου, εκτος απο κουκλα ειναι και απο καλη οικογενεια και με αρχες! :P Και με πεθερα χρυσοχερα και γλυκυτατη! Σκεφτεσαι τιποτα καλυτερο? ;) Ποιος τη χαρη σου...τυχερουλη μου!!!

Σοβαρα τωρα Αναστασια, τα Χριστουγεννα που θα ερθετε Ελλαδα, θα συναντηθουμε οπωσδηποτε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ευχαριστουμε πολυυυυ!!!!!αν της δινω λεει φιλακιααα!!της τα εχω μαδησει!! :blink: η καημενη δεν μπορει να ηρεμησει απο μενα.αφου να φανταστεις δεν κανω τπτ αλλο μονο τη φιλαω και προσπαθει να με μιμηθει! :blush: :woohoo: :lol::lol:

περασες περιεργη φαση με τη φιλη σου???ευχομαι ολα να ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελιζ μουυυ!!!

Τι κανεις κοριτσακι μου, χιλια χρονια θα ζησεις! Αληθεια πριν απο λιγο για σενα ρωτουσα, που χαθηκες??? Χαιρομαι που σε ακουω καλυτερα και εισαι παρεουλα με τον αντρουλη σου. Με εκανες και γελασα και εχουμε το ιδιο γουστο! Λατρευω το breezer καρπουζι, μολις γεννησω θα πιω

2-3. Ολα καλα λοιπον? Μπραβο βρε κουκλα! Και εμας μας ελειψε τοσο πολυ η παρεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

an-n έγραψε:

[/quote:1chad6da]

ευχαριστω που μας παινευεις στον γαμπλουλη μας απο τα γεννοφασκια του!!!κ γω το κανω να ξερεις! :lol::lol::lol::lol: η καραμελιτσα μου του στελνει ενα :kiss: (σεμνο στο μαγουλακι) :silly: :laugh: :laugh:

και εμεις ειμαστε τυχεροι!!!οικογενεια κουκλια ολοι ενας και ενας,καλοι ανθρωποι(κυριως) και ευχαριστοι!!!που το πας αυτο?εννοειται πως θα συναντηθουμε οταν ερθουμε!!!δεν θα το εχανα για τπτ αυτο!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ παρατηρω οτι σημερα που πηρα παρουσιες..ολες..εμφανιστηκατε..πλην της WENDY...της οποιας η απουσια αρχιζει και γινεται ..υποπτη! :dry:

να ηρθε και η Κατεριναφουφου(καλως ορισατεε),η σουπιτσα,η Χρυσες,η Θεκλα που μας ανησυχησε...κλπ κλπ

Λαμπρινη ..ολα καλα τελικα με τη μπουμπουκα σου!Χρυσανθη!!τι ομορφο ονομα ειναι αυτο..με το καλο!!πως καταληξατε ετσι τελικα?Την Αγγελικη..δεν τη βρηκες τελικα ε?ημουν σχεδον σιγουρη!!καλα να ειναι το κοριτσακι μας...και το μωρουλι της!

Χρυσα για να βαλεις φωτο πρεπει το μεγεθος να ειναι μεχρι 500κβ!!αντε να δουμε και το δικο σου κουκλι!!!

Χρυσα..Χρυσανθεμο..με το καλο..μαλλον και η Βασιλικη και εγω εκει γυρω θα γενναμε..με τη Πανσεληνο!! :woohoo: :woohoo:

Στεφανια..thanks ..for the comments!!νασαι καλα!ευχομαι και σε σενα οτι καλυτερο!!εχει δικιο η ΑΝΝΟΥΛΑ-ΜΑΝΝΟΥΛΑ..και οτι εχεις για ολες καλο λογο!!Να ερχεσαι καθημερινα να τα λεμε!τη Γελιζ..καπου τη πηρε το ματι μου..αυτες τις μερες..

ααα τι αλλο ξεχασαα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Γελιζ, βλεπω μεγαλωνει και η λιστα με τις εγκυμοσυνες σας. Ειλικρινα, θα μου δωσεις μεγαλη χαρα αν δω οτι η επομενη στη λιστα εισαι εσυ. Για κανονισε το... ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...