Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ????


Recommended Posts

κατια μου αυτο θα ηταν πολυ πολυ χαρουμενο ευχαριστο τελειο φανταστικο νεο.....και ειδικα για τον μικρουλι σου που θα αποκτησει αδερφακι....και εσυ τοσο τυχερη θα εισαι που θα αποκτησεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου....αχ μακαρι βρε κοριτσακι μου......ενημερωσε μας....περιμενουμε εν αγωνιοις νεα σου....αντε θα σκασουμε μωρε.......φιλακια και θετικη σκεψη για ενα ομορφο πρωινο παρασκευης που ευελπιστουμε να μαθεις οτι εισαι εγκυουλα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια μου αυτο θα ηταν πολυ πολυ χαρουμενο ευχαριστο τελειο φανταστικο νεο.....και ειδικα για τον μικρουλι σου που θα αποκτησει αδερφακι....και εσυ τοσο τυχερη θα εισαι που θα αποκτησεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου....αχ μακαρι βρε κοριτσακι μου......ενημερωσε μας....περιμενουμε εν αγωνιοις νεα σου....αντε θα σκασουμε μωρε.......φιλακια και θετικη σκεψη για ενα ομορφο πρωινο παρασκευης που ευελπιστουμε να μαθεις οτι εισαι εγκυουλα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπρο υγρο απο το στηθος?μηπως το στηθος ετοιμαζεται για γαλατακι?χαχα

ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να ερθει αυτο που τοσο πολυ περιμενεις αντε πειμενουμε να μας πεις φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπρο υγρο απο το στηθος?μηπως το στηθος ετοιμαζεται για γαλατακι?χαχα

ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να ερθει αυτο που τοσο πολυ περιμενεις αντε πειμενουμε να μας πεις φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι μου λέει ότι ο επόμενος μήνας θα είναι και ο τυχερός σου!!! Το είπες και μόνη σου ότι στο μωρό σου προσπαθούσες 11 μήνες, άρα;;

Καλή τύχη κορίτσια σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι μου λέει ότι ο επόμενος μήνας θα είναι και ο τυχερός σου!!! Το είπες και μόνη σου ότι στο μωρό σου προσπαθούσες 11 μήνες, άρα;;

Καλή τύχη κορίτσια σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...