Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΞΕΠΡΙΣΤΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ,ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΕΖΩ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΣΑΣ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Κάτια! αντέχεις να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή?

θα έκανα άμεσα ένα τεστ, όμως εσύ όπως νιώθεις καλύτερα.

Εύχομαι καλά αποτελέσματα, περιμένουμέ νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Κάτια! αντέχεις να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή?

θα έκανα άμεσα ένα τεστ, όμως εσύ όπως νιώθεις καλύτερα.

Εύχομαι καλά αποτελέσματα, περιμένουμέ νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατια μου κατι μου λεει πως μαλλον εχεται και το αδερφακι του μικρου... αν μπορεσεις να κρατηθεις μεχρι τη Παρασκευη θα ηταν προτιμοτερη μια αιματολογικη εξεταση. Μακαρι μικρη μου, στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατια μου κατι μου λεει πως μαλλον εχεται και το αδερφακι του μικρου... αν μπορεσεις να κρατηθεις μεχρι τη Παρασκευη θα ηταν προτιμοτερη μια αιματολογικη εξεταση. Μακαρι μικρη μου, στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΝΤΕΞΑ 10 ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΝΤΕΞΑ 10 ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια σου εύχομαι να μας πεις σύντομα τα καλά νέα. Ένα τεστ του εμπορίου με ευαισθησία απο 10 μονάδες και πάνω (δεν θυμάμαι τις μονάδες ανά ml) μπορεί να δείξει ένα σίγουρο αποτέλεσμα.

Εγώ και στα δύο παιδιά με τεστ του εμπορίου το έμαθα. Ακόμα και όταν πήγα στη γυναικολόγο με καθυστέρηση τέτοια τεστ έκανε.

Δεν πας να το κάνεις τώρα να μας φύγει η αγωνία;;;;;; :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια σου εύχομαι να μας πεις σύντομα τα καλά νέα. Ένα τεστ του εμπορίου με ευαισθησία απο 10 μονάδες και πάνω (δεν θυμάμαι τις μονάδες ανά ml) μπορεί να δείξει ένα σίγουρο αποτέλεσμα.

Εγώ και στα δύο παιδιά με τεστ του εμπορίου το έμαθα. Ακόμα και όταν πήγα στη γυναικολόγο με καθυστέρηση τέτοια τεστ έκανε.

Δεν πας να το κάνεις τώρα να μας φύγει η αγωνία;;;;;; :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΩ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ.

ΟΠΟΤΕ ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΕΟΤΕΡΑ.B) :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΩ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ.

ΟΠΟΤΕ ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΕΟΤΕΡΑ.B) :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία εε;; Από ό,τι φαίνεται ο μικρός Κυριάκος θα αποκτήσει αδερφάκι!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά...

Θα περιμένουμε με αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία εε;; Από ό,τι φαίνεται ο μικρός Κυριάκος θα αποκτήσει αδερφάκι!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά...

Θα περιμένουμε με αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ.ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ?ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΜΕΣΩΣ?ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ.ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ?ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΜΕΣΩΣ?ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ.ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 11 ΜΗΝΕΣ.ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ.ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 11 ΜΗΝΕΣ.ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...