Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

Να το..επισημως και το Νο3 θεματακι μας..

η συνεχεια μιας συνεχης συζητησης..αλλωτε περι εγκυμοσυνης αλλωτε περι ανεμων και υδατων :P

Ειμουν σιγουρη οτι δεν θα κραταγε και πολυ το Νο2 γιατι ειμαστε αρκετα πολυλογουδες εχω να ομολογησω! :silly:

Ειμαστε αρχες αυγουστου [στα μεσα θα ξαναλλαξουμε με τοσα που λεμε don't worry χαχαχα :laugh: ] και καποιες περιμενουμε για τις β επιεπδου μας καποιες παλι τις εχετε κανει!

Μονο καλες ειδησεις να ακουμε και ευχομαι σε αυτο το νουμερακι..

Να φουσκωσουμε ακομααα πιο πολυυυυ :woohoo: :woohoo:

Καλες συζητησεις

&

Τα φιλια μου!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω το μονο που εχω να πω ειναι αντε και με το καλο το 4 :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: γιατι οπως την κοβω την δουλεια αποκλειεται να βγαλει τον μηνα το 3...

κοριτσακια μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα τα νεα μας να ειναι αψογα αυριο παω για τις εξετασεις του μηνα...και την δευτερα γιατρος...ο μπεμπης σημερα κουραστικε και τον βλεπω να κοιμαται ολη μερα και το βραδυ να κανει παρτι...7 το πρωι εχουμε εγερτηριο καθε μερα απο τους χορους που ριχνει εκει μεσα... :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Νο3 ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ---ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΦΟΥΣΚΩΤΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ--- :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ---ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΧΟΛΑΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ--

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...με το καλο το Νο3 ευχομαι σε καθε σελιδα του να υπαρχουν μονο καλα νεακια απ'ολες μας..με αμετριτες συζητησεις για τα μωρακια μας και οτι αλλο!!!καλη επιτυχια σε μας τις β'επιπεδουλες!!εχει μεινει καμια που να μην την εχει κανει ακομα η μονο εγω εμεινα??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να γεμισει μονο ευχαριστα νεακια ,και χαρουμενα προσωπακια!!!! :)

Λαμπρινουλα( αστερια)μην μας ξεχασεις περιμενουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

δεν ηρθα για πολυ ενα γεια περασα να πω!

φιορε και εγω ειμαι για β επιπεδου στις 13

Λαμπρινη με το καλο αυριο εσυ!πειμενουμε νεα σου!ολα καλ ευχομαι να ναι!

Μαινακι τωρα μαλλον θα εισαι σπιτακι!

maryangel οντως πολυ ζεστη!και επεται και συνεχεια!

Μαρακι τυχερουλα..χαχα πρωι πρωι σε ξυπνει για να πας να κανεις καμια δουλιτσα χαχαχα..

Μαμα της Γεσθημανης σου στελνωω πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααααααααα!

Κοριτσακια παω γιατι θα κατσουμε με τον Αντρεα λιγο τωρα που κοιμουνται τα παιδια!

Την καληνυχτα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Καλορίζικο το καινούριο στέκι - να'ναι γεμάτο με χαρούμενες ειδήσεις και ενδιαφέρουσες ανταποκρίσεις από την αποστολή "shopping μέχρι τελικής πτώσης"! :P :laugh:

Λαμπρινούλα μου γύρισες πουλάκι μου;;; :P

Με το καλό να δεις τη μπεμπούλα σου αύριο!!! :kiss:

Koρίτσια λίγο πιο προχωρημένα, για λύστε μου μια απορία.

Είμαι αισίως στην 23η + μια μέρα. Το μπέμπη τον καταλαβαίνω κάποιες στιγμές μέσα στην ημέρα, κυρίως άμα είμαι ξαπλωμένη. Δε θα τις έλεγα κλωτσιές, μάλλον θα το περιέγραφα ότι αντιλαμβάνομαι τις κινήσεις του και κάτι σαν να τεντώνεται μόλις ξύπνησε! :laugh:

Έτσι ήταν και για σας στην αντίστοιχη εβδομάδα;; Πότε αρχίσατε να νιώθετε έντονες κλωτσιές;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy entones klotsies 8a katalabeis se aytin tin ebdomada poy eimai egw twra,den exei stamatimo to mikroyli moy emena,alla pali einai analogos to mwro esena mporei na einai pio hsixo..ka8e mera apo twra 8a to katalabeneis olo k pio poly min anxwnese. filakia

aaa....kai kaloriziko to kainoyrgio mas steki no3..eyxomai mexri na gennisoyme oles na ftasoyme ta 10!!!!! alla pali pios kserei etsi pws pernane ta nea mas mallon 8a doyme pio polles selides.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΙ---ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ---ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΜΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ---ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ---ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Χαθηκα αλλα δε σας ξεχνω.Μια λειπουμε και μια τρεχω με το μικρό.

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που εχουν Β.

Εγω εχω 11-08.Εχει καμια άλλη εκει κοντα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια κι από μένα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Εγώ είμαι στην δουλειά. Πονάει λίγο η μέση μου δεν ξέρω γιατί αλλά κάθομαι κιόλας δεν έχω δουλειά οπότε δεν κουράζομαι.

Καλή επιτυχία Μαρινάκι για αύριο. Σήμερα περιμένουμε νέα από την Αστερία.

Την Δευτέρα φεύγω για Ερμιόνη κι εκεί σίγουρα δεν θα έχω laptop μαζί μου. Πως θα μαθαίνω νέα σας γμτ; Θα έχω αγωνία και είναι και πολλές οι μέρες που θα κάνω να ξαναμπώ εδώ στις 23 γυρνάω. Λέτε να έχετε ανοίξει και το νο 4; Μια βδομάδα θα θέλω για να σας διαβάσω τότε.

Ας είμαστε καλά και σας έχουμε και καλά νέα και χαλάλι μας!

Σας φιλώ προς το παρόν τα λέμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Καλορίζικο το no3!

Τι κανετε κοριτσακια?Λοιπον crazy εγω για 2 μερες δεν τον αισθανομουν καλα...γενικα τον αισθανομαι πολυ δυνατα...και φυσικα πηγα στον γιατρο μου χθες γιατι ειχα κατααγχωθει...Μου ειπε οτι σ αυτες τις εβδομαδες δεν θα το ακουμε παντα πολυ καλα μμπορει και καποια μερα να μην το ακουσουμε απο την 34 περιπου και μετα πρεπει να το καταλαβαινουμε καθημερινα και πολυ.

Αστεριας περιμενουμε τα ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και απο μενα

Γιατι ολα τα καλα τα θεματα τα ανοιγετε αξημερωτα γιατι ε???

Κριμα να μην εχω συνδεση στο σπιτι γιατι ολο τα βραδυ θα ημουν και γω στην παρεα σας χτες εκανα τον χειροτερο υπνο της ζωης μου.ολο το βραδυ παλευα με τεσσερα μαξιλαρια και αυτο λογου φαγητου σημερα θα φαω μονο φρουτα και τιποτα αλλο.δεν θελω να ξαναφαω.το μωρακι μου δεν μπορει να φαει απο το λιπος που εχει αποθηκευμενο η μαμα του???

Καλοριζικο το νο 3

με το καλο τα κοριτσακια της β επιπεδου σημερα!!!σας σκεφτομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Κοριτσια καλημερα!!!

Χαθηκα αλλα δε σας ξεχνω.Μια λειπουμε και μια τρεχω με το μικρό.

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που εχουν Β.

Εγω εχω 11-08.Εχει καμια άλλη εκει κοντα;;;;;

Καλημερα κοριτσακια.....που εισαι βρε Παναγιωτα?μαυρη πετρα εριξες!!!χαχαχα.....

εγω εχω 10 Αυγουστου...τι ειδα?ροζ τιρκερακι?αρα εχεις μπουμπουκα?????

καλη επιτυχια σε ολες μας τις Αυγουστιατικες β επιπεδιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα πως εισται????ολα καλα???

αντε με το καλο ολα τα κοριτσια που εχουν τις β επιπεδου και να μην ανυσηχουν ολα θα ειναι τελεια..

ευγενεια πιο καλα μου ερεσει η πρωτη κουνια αλλα στην θεση σου θα προτιμουσα την δευτερη που μπορει να γινει και κρεβατακι ετσι θα κρατησει πιο πολυ και θα βγαλει και τα λεφτα του κριμα ειναι να δινουμε τοσα λεφτα για δυο χρονια...

εγω τον μπεμπη πολυ εντονα τον ακουω τρεις εβδομαδες τωρα ακομα και τωρα χορευει ολη η κοιλια μου κουνιεται...ειναι πολυ ομορφο αλλα εξαρταται απο το μωρο αλλα ειναι πολυ ζωηρα αλλα παλι ειναι υσηχα μεσα ατακτα εξω :P:P:P:P:P:P:P:P υπομονη και οσο περναει ο καιρος θα τα ακουτε πολυ πολυ εντονα και υπαρχουν στιγμες που θα του λετε εεε αντε σταματα τωρα να υσηχασει και η μανουλα λιγο και οσο θα του το λετε τοσο πιο πολυ θα κλοτσαει τουλαχιστον εμενα ετσι μου κανει λετε να μην με θελει και να με εχει βαλει στο ματι????? :silly: :silly: :silly: :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!

Τι κάνουν σήμερα οι κοιλίτσες; άλλες από ότι διαβάζω είναι ήρεμες και άλλες ζωηρότατες!! από ότι καταλαβα διαβάζοντας και τις δικές σας εμπειρίες, δεν υπάρχουν στάνταρ σε αυτό το θέμα, η κάθε μία έχει τη δική της εμπειρία! εμένα μου έλεγαν ότι σαν πρώτο παιδί θα το ένιωθα στον 6ο μήνα κι εγώ το ένιωσα από την 15η εβδομάδα! οπότε μην ανησυχείτε, ΟΛΑ είναι φυσιολογικά γιατί κάθε μία μας είναι διαφορετική!

Να μην ξεχάσω, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Νο 3!! με το καλό να το γεμίσουμε με μεγάλες συζητήσεις και ευχάριστα νέα! Αστερία περιμένουμε να κάνεις την αρχή σήμερα!

Χτες σας άφησα για να τελειώνω με τη δουλειά, τελικά σχόλασα στις 8

:(. Σήμερα θα φύγω κανονικά στις 5 γιατί έχω το πρώτο μου ραντεβού με ενδοκρινολόγο για το θέμα του θυροειδή... να δουμε τι θα γίνει και με αυτό! Αυτά απο μένα, τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ζέστη και σήμερα... στο σπίτι είμαι, με το aircondition αγκαλιά! :P :p :P

Χτες σας ρωτούσα περί κινήσεων.. πάω μετά να ξαπλώσω και πάνω που πήγε να με πάρει ο ύπνος, τσουπ! Ξύπνησε ο μικρός!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ξύπνησε κι ήθελε παιχνίδια;;; χαχαχαχαχα

Σήμερα τον καταλαβαίνω συνέχεια σχεδόν στο ίδιο σημείο. Τι κάνει;; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRAZY περναει την ωρα του τι να κανει και αυτος!Το γελιο της υποθεσης ειναι αμα χτυπαει ο ηλιος ενα μερος της κοιλιας καταλαβαινουν το φως και κλοτσανε περισσοτερο γινεται και με φακο αλλα δεν θελω να το πειραζω το μωρουδελι.

οσο για τη ζεστη ηρωας αυτο που τα ανακαλυψε α/c

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο και απο εμένα το Νο3.

Εγώ σαν χαζή σας έγραφα χθες στο Νο 2... :whistle::whistle: Πρώην ξανθιά!!

Κορίτσια ούτε εγώ δεν καταλαβαίνω πολύ το αγγελούδι μου και έχω φρικάρει εντελώς!!! :woohoo: :woohoo:

Βέβαια δεν κάθομαι καθόλου για να ηρεμήσω και να τον καταλάβω. Σήμερα μόλις γυρίσω σπίτι θα παλουκωθώ στον καναπέ μέχρι να μου δώσει κανένα σημάδι.

Σας έγραφα χθες οτι πήγα στο ΗΡΑ για να δω για σιφινιέρα και κούνια. Τελικά τα ψώνια θα τα κάνω μέσα στον Αύγουστο γιατί έχει εκπτώσεις 30 % στα έπιπλα και σε όλα τα υπόλοιπα είδη!!!

Μάλλον θα πάρω άλλο σχέδιο απο αυτό που σας είχα στείλει γιατι αυτό είχε ένα μειονέκτημα και δεν θα με βολέψει μελλοντικά.

Σημερα έχω πάρα πολύ δουλειά και προσπαθώ απο το πρωι να σας γράψω.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμα Παναη χαθηκα λιγο αλλα παντα μπαινω και διαβαζω τα νεα σας.

Λειπαμε κιόλας μωρε.

Εσεις καλα ειστε;;;

Οχι δεν εχω κοριτσακι.Απλως μου αρεσει το ροζ :laugh: :laugh: Κατα 90% αγορακι ειπε ο γιατρός.

Κοριτσια ποσα κιλα εχετε πάρει;;Εγω 7. :blush::blush::blush: Πολυ χάλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα!

παναγιωτα εγω ειμαι στα 5μιση με 6 παραπανω κιλακια!

Κοριτσια διαβασα τι εχετε γραψει αλλα δεν θυμαμαι για να σχολιασω..χαχα

απολια μνημης!

α! και εγω στις 13 για την β επιπεδου!

9 μερες και σημερααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...