Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

και εγω αυτο λεω αλλα η λυση των γυναικολογων ειναι τα αντισυλλιπτικα και εγω δεν θελω.επερνα χαπια για αρκετο διαστημα για να ρυθμισω και καλα την περιοδο μου.μολις τα σταματουσα το ιδιο.τωρα τελευταια μου ερχοταν καθε 26 του μηνος κυρια αλλα τωρα .......? :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ κοριτσι μου ελικρινα δεν ξερο...

καλα ινε να πασ στο γιατρο σου.....

αφου ιχεσ και αλεσ φορεσ προβλιμα ..δεν πιστεβο να ινε κατι σοβαρο...βεβεα πρεπι να σου δοσι καπια τεραπια αν θεσ να ξαναμενισ εγκιοσ ξανα...θα πρεπι να θα σιζιτισισ μαζιτου αφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερετε τι σκεφτηκα κοριτσια οτι βρεξει ας κατεβασει δηλαδη ας γινει οτι θελει η γιαγιαδες μας που δεν κανανε χοριακες και δεν μετρουσαν γονιμες μερες δεν μενανε εγκυες?

αμα πια αυτο το αγχος θα μας φαει!

αλλο τι νεα κοριτσια? :)

εμεις θεσσαλονικη καγομαστε μονο για μπανιο ειναι ο καιρος :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78

με όλη μου την καρδιά σας εύχομαι κάθε επιτυχία!

Να είναι η τελευταία σας προσπάθεια και σε λίγο να μας ανακοινώσεις το ευτυχές γεγονός.

Καλά μπάνια να κάνουμε, καλό καλοκαίρι να περάσουμε και μετά τις διακοπές να έχουμε όλοι και όλες αισιοδοξία για να προσπαθήσουμε πάλι για το καλύτερο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣΣΣΣΣΣ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΦΩΟΓΡΑΦΙΑ !

ΦΙΛΙΑ ΧΧΧΧ :kiss::kiss:

ΕΓΟ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΑΣΤΗΝ ΒΑΛΟ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΙ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΙΝΑΒΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάα σας παιδάκιαααα!!!

Ήρθα και εγώ!!! Με γειά το Νο 3 και με πολλές εγκυμοσύνες εύχομαι!!!

Μου λείψατε βρεεε!!!

Εννοείται ότι τα προηγούμενα που γράψατε ούτε καν διανοήθηκα να τα διαβάσω γιατί με την σύνδεση που έχω θα πρέπει να διαβάζω μια εβδομάδα!! είδα μόνο ότι είχαμε αλλαγές και στις 2 λίστες οπότε να ευχηθώ σύντομα να φουσκώσουν οι κοιλίτσες στις κοπέλες που μπήκαν στην πάνω λίστα... και να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη η georgia που κατέβηκε στην κάτω λίστα...

Να πω Χρόνια πολλάααα στο Μαράκι μας και στην Lollipop που είχαν γενέθλια!!! Κορίτσια μου σας εύχομαι ότι καλύτερο!!! Να είστε πάντα καλά και όλα να γίνουν όπως τα επιθυμείτε!!!

ΑΑα Lollipop έμαθα και τα καταπληκτικά σου νέα για 2 καρδούλες!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!! Είναι το πιο τέλειο συναίσθημα!!! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και όταν έρθει η ώρα να κρατήσεις 2 υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά σου!!!

Τώρα αν απορείτε που τα έμαθα όλα αυτά χωρίς να διαβάσω τα προηγούμενα.. χαχα θα σας πω ότι μου τα είπε ένα πουλάκι!!! χιχιχι

Φιλάκια σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου και Νίνα μου τέλειες οι φώτο και των 2 σας!!! Είστε όλοι σας πολύ όμορφοι!!! Φτου Φτου!!!!

Ψάχνω και εγώ να βάλω μία με τον άντρα της ζωής μου αλλά τελικά στο λαπτοπ δεν έχω καμία..(βασικά έχω 2 αλλά την άλλη φοράπου προσπαθούσα να τις ανεβάσω δεν γινόταν με τίποτα) όλα τα καλά είναι στον άλλο υπολογιστή στο σπίτι!! :angry::angry: οπότε βρήκα μία με τον άλλο άντρα της ζωής μου!!! και σας βάζω αυτήν!!! χαχα είναι ο γιός της πρώτης μου ξαδέλφης!! Έχουμε λατρεία ο ένας για τον άλλον!!! Μα δεν είναι κούκλος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου καλως ήρθες!!!!! Μας έλειψες...

Ευχαριστώ πολύ για τις ετχές σου!

Βάζω στοίχιμα πως το πουλάκι που σε ενημέρωσε είναι προς Λιτόχωρο??? Ε?

Εμείς καλά είμαστε, εσύ πες μας τα νέα σου!!

Νίνα μου δεν είχαμε μετασεισμούς :laugh: :blush::angry: !!!

Γύρισε στις 9:30 το βράδυ και ήταν πτώμα..μπάνιο, φαί και ύπνος!!!

Να δούμε σήμερα!!!

Χρύσα μου μάλλον έχεις πολύ δουλειά...κουράγιο!!

Γίώργο έκανες κι εσύ το μπανάκι σου ε?? Εμείς τίποτα! :(

Τελειωσα το πρώτο μου ιδιαίτερο και τώρα περιμένω το άλλο! Μετα σπίτι, μοναχούλα πάλι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου όχο μόνο το ανηψάκι σου κουκλί αλλά και εσύ!! Πόσων χρονών είπαμε ότι είσαι?? Φαίνεσαι μικρούλα πάντως!!

Κάπου βλέπω και τη Δημητρούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά με βλέπεις Μαράκι, σας διάβαζα!

Καλησπερούδια!!!!

Γιώργο είστε κουκλιά κ οι δύο! Καλοστέριωτοι να είστε κ σύντομα να γίνετε περισσότεροι!!! ;);) Δεν ξεχνάς να βουτήξεις κ για μας, ε?

Μωρουλίνη κάνε ακόμα μια χοριακή σε 4-5 μέρες αν δεν σου έχει έρθει. Τότε θα ξέρεις σίγουρα, φαντάζομαι. συμφωνώ όμως με τα κορίτσια, ρώτα κ τον γιατρό...

Tanya ευχαριστούμε για τις ευχές! ανταποδίδω!

Diosa!!! Πολύ χαίρομαι που σε βλέπω! Θεά όνομα κ πράγμα!

Ααα, ζήλεψα, θα προσπαθήσω να βάλω κ εγώ φωτό...

Κλείσαμε χθες την εκδρομή στην Κων/πόλη κ παράλια Μ. Ασίας! 16-22/08!!! Είμαστε ενθουσιασμένοι! Από 11-15/08 θα πάμε Λεπτοκαρυά για μπανάκια.

Χθες το βράδυ ήρθαν οι γονείς μου με τον προαστιακό για ένα ραντεβού με γιατρό σήμερα το πρωί κ έτσι τους είδα λίγο. Έφυγαν πάλι... :( το καρδιογράφημα του μπαμπά μια από τα ίδια κ αυτό μάλλον είναι καλό νέο, όχι ότι είναι καλό αλλά δεν χειροτέρεψε κιόλας... Από Σεπτέμβρη τα νεότερα με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμιτρα πολι χερουμε που ο πατερα σου ινε "καλα"..εγο νομιζο ποσ ινε καλιτερα απο λιγεσ μινεσ πριν...

κλισατε τελικα για κονσταντινοπολι!!!! ορεεα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμιτρα ...πασ κατο στην απαντηση...και εκι.κατο εχι αναζιτισι file και κατι ακομα..αχ δεν τηνμαμε τη...αλα στο προτο....πασ

πρεπι ομοσ να μικρενισ λιγο θο φοτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

διμιτρα ...πασ κατο στην απαντηση...και εκι.κατο εχι αναζιτισι file και κατι ακομα..αχ δεν τηνμαμε τη...αλα στο προτο....πασ

πρεπι ομοσ να μικρενισ λιγο θο φοτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώως τα κορίτσια μου!!!

Μαράκι μου καλώς σας βρρήκα!!! και εμένα μου λείψατε πολύ πολύ πολύ!!!

Όσο για το πουλάκι... ναι κατα Λιτόχωρο μεριά κελαηδάει!!! χαχα

Εμένα τα νέα μου είναι ίδια...τράκαρε ο αδερφός της φίλης μου και ακόμα είναι σε κώμα...σταθερή η κατάστασή του αλλά εξακολουθεί να είναι πολύ σοβαρή... ήμουν εκεί τόσες μέρες... αλλά έπρεπε να έρθω και στον αντρούλη μου λίγο... αλλά κάποια στιγμή θα ξαναπάω... ελπίζω να έχω και καλά νέα.

Μαράκι μου είμαι 32 χρονών 6 μηνών και 1 εβδομάδας!!! χαχα η φωτό είναι από το καλοκαίρι του 2009... σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,χαίρομαι που δείχνω μικρή!! σε ευχαριστώ και εσένα Δήμητρά μου!!! χαχα

Δήμητρα τέλειο το ταξίδι που κανονίσατε... θα περάσετε τέλεια...τέτοια εποχή η Πόλη είναι σούπερ!! και τα νέα για τον μπαμπά σου πιστεύω ότι είναι καλά το ότι δεν χειροτέρεψε πρέπει να είναι καλό!! ελπίζω οι επόμενες εξετάσεις να δείξουν ότι υπάρχει και βελτίωση!!! μην στεναχωριέσαι κουκλίτσα μου όλα καλά θα πάνε... είμαι σίγουρη!!

Αντε βάλε και εσύ φώτο!!!!

Συμπεθέρααααα μου και εσύ μικτούλα δείχνεις!!!! Κοριτσάκι!!!! και μια κουκλίτσα!!!! Πουλάκι μου εσύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Diosa, περαστικά στον αδελφό της φίλης σου... Μπράβο σου που της συμπαραστέκεσαι... αν χρειαστείς βοήθεια θα μας πεις, έτσι?

Σ΄ ευχαριστώ κ για την ευχή σου για τον μπαμπά μου, αν κ βελτίωση δεν μπορεί να υπάρξει... Ο γιατρός αναρωτιώταν αν ζει ακόμα... :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου περαστικά εύχομαι και να συνέλεθι γρηγορα το παλλικάρι..

Δήμητρα μου καλύτερα να είναι σταθερή η υγεία του μπαμπά σου παρά να χειροτέρεψει..Με το καλό το ταξιδάκι σας..κι εγώ θα ήθελα να πάω αλλά πού να πάω???Δεν το έχω ψάξει καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Τώρα? gam5.jpg

καλε εκινα θα παραπανισι που ελεγεσ που ινε??????????????? :dry::dry::dry::dry:

αλα ισε μια κουκλα.....αχ να ιστε πανδα αγαπιμενι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νίνα είναι φωτό του γάμου πριν από 1 χρόνο κ 8 μήνες, κ έχει πέσει τρελή επεξεργασία... Φαντάσου... Δεν είμαστε έτσι... Ούτε κατά διάνοια! ΑΠΑΤΗ!!!! Δώσαμε λίγα παραπάνω στον φωτογράφο, αλλά έκανε δουλειά! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...