Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ 16 ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!!!!

εδω ευχομαι να μας ανακοινωσει και η αναστασια οτι γεννησε!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακαρι να ειναι γουρλιδικο το 16 και να γεννηθει επιτελους η καραμελιτσα. Τωρα που εμαθα να βαζω φωτο θα σας βαλλω μια απο περισυ τον Αυγουστο την ημερα του γαμου μου 22 του μηνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ευχαριστω Βασιλικουλα μου!!!μακαρι!παρατηρησατε κατι????πηγαμε στο επομενο βραδυ..καθε φορα αλλαζαμε πρωι.με το καλο να γεμισει με γεννητουρια και ομορφα νεακια!!!!! :):)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Μακαρι να ειναι γουρλιδικο το 16 και να γεννηθει επιτελους η καραμελιτσα. Τωρα που εμαθα να βαζω φωτο θα σας βαλλω μια απο περισυ τον Αυγουστο την ημερα του γαμου μου 22 του μηνος...

αχου τι ομορφη!!!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι και μετο καλο το μωρακι σας!!!!!22/8 παντρευτηκατε????εμεις 23/8 περυσι!!!σας εχω βαλει φωτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Βασιλικουλα,περιμενουμε νεα σου αυριό..

Αναστασια μου και εσεις ειστε πολυ ταιριαστοι,αντε να ερθει η καραμελιτσα σας να σας γλυκανει ακομα πιο πολυ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

εδω ευχομαι να μας ανακοινωσει και η αναστασια οτι γεννησε!!!!! :P

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ξερω κ ενα με τον τοτο να το πω?????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το 16, θα εχουμε πολλα γεννητουρια εδω! Ποια θα του κανει τα εγκαινια? Αναστασια δηλωνεις εθελοντρια?

Ελενα ειστε πολυ ταιριαστο ζευγαρι, να ειστε παντα ευτυχισμενοι, τωρα και με το μωρακι απλα θα συμπληρωθει η οικογενεια σας!

Βασιλικη καληνυχτα και καλα αποτελεσματα αυριο!

Αναστασια μου εγω τις εχω δει τις φωτο απο το γαμο σου, αλλα δεν τις χορταινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, μολις παρατηρησα κατι φοβερο εγω...Και η Αναστασια και η Ελενα Αυγουστο παντρευτηκαν και Αυγουστο θα γινουν μανουλες! :woohoo: Ειναι ο μηνας τους φαινεται! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου καληνυχτα!!!!

Ελενα μου σ'ευχαριστω πολυ!!!πως την βλεπεις και μενα δεν μου την εμφανιζει??

Ντορακι δεν παιζεσαι μωρε αδερφακι μου.. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Αννουλα μου δηλωνω συμμετοχηηηηηηηηηηηηη!!!!!!για την καραμελιτσα μωρε γμτ!!!ευχαριστω συμπεθερουλα μου!!!! αλλα πως τις βλεπετε?εμενα δεν μου την εμφανιζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, πολύ ωραίες φωτογραφίες! Δεν σε είχαμε δει ποτέ!

Και εγώ πιστεύω ότι στο νο.16 θα έχουμε επιτέλους τη γέννηση της καραμελίτσας! Βάζω και στοίχημα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοσουπιτσα μου δεν με ειχατε δει γιατι δεν ηξερα πως να τις βαλλω. Ας ειναι καλα η Αναστασια μας που με κατατοπισε πληρως. Τωρα που πηρα φορα δεν με σταματαει κανεις. Το πρωι θα σας βαλλω φωτο απο το δωματιακι του πριγκιππα μου :):):)

Καληνυχτα Αννουλα μου, καλο βραδυ και απο μενα κοριτσακια μου. Τα λεμε αυριο πρωτα ο Θεος :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Καλα, μολις παρατηρησα κατι φοβερο εγω...Και η Αναστασια και η Ελενα Αυγουστο παντρευτηκαν και Αυγουστο θα γινουν μανουλες! :woohoo: Ειναι ο μηνας τους φαινεται! ;)

Τρελή παρατηρητικότητα!! Αν γεννήσω και εγώ στην ΠΗΤ μου, το ίδιο θα ισχύει και για μένα, Σεπτέμβριο παντρεύτηκα και θα γίνω μανούλα!!

Αναστασία, οι φωτογραφίες του γάμου σου είναι πολύ ιδιαίτερες-καλλιτεχνικές! Πρέπει ο φωτογράφος να ήταν φανταστικός (βέβαια είχε και πανέμορφο μοντέλο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοσουπιτσα μου μη!μη!θα το χασεις!και η Βασιλικη στοιχηματισε και εχασε!μ'εβαλαν κατω 3!χαχαχαχαχα!!

Αννουλα μου καληνυχτα κοπελα μου!!να δωσεις ενα φιλακι στον Γιωργακη και ενα στην κοιλιτσα σου!

η Γιουλι χαθηκε η μου φαινεται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

η Γιουλι χαθηκε η μου φαινεται????

Νομίζω ότι ΣΚ δεν μπαίνει πολύ... Εκτός και αν έχουμε ευχάριστα!!!Η Αγγελική μπαίνει συνήθως βραδινές ώρες και σήμερα τίποτα...Μακάρι να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Ελενα μου!περιμενουμε αυριο φωτος!!

αχ Αννουλα μου εχεις δικιο!!!!!

Κατερινοσουπιτσα μου ευχαριστω πολυυυ!!!ο φωτογραφος ειναι εκπληκτικος!!μας εκανε τελεια δουλεια!!αυτος που τραβουσε βιντεο μας το χαλασε βεβαια αλλα τον συγχωρω! :P :P χορεψαμε τανγκο και εχασε τα καλυτερα!τι μπαζο!δες τι εχασε..ελπιζω να εμφανιστει αυριο!!!αν εχουμε ευχαριστα οκ!!αλλιως να εμφανιστει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο στο βιντεο δεν φαινεται..εκανα ενα σαλτο στον καλο μου ο οποιος μ'εσερνε απο τη μια γωνια της πιστας στην αλλη και το μπαζο το εχασε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προφανώς χορεύετε υπέροχα!! Εγώ τίποτα :(:(:(

Πάντως αλήθεια είναι από τις ομορφότερες φωτογραφίες γάμου που έχω δει (είδα και άλλες στο fb - απλά υπέροχες!!!). Δεν πειράζει για το βίντεο, μη σκας... Εμείς το δικό μας βίντεο δεν το έχουμε δει ούτε μία φορά :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Κοιμοσαστε ακομα??? Εγω παλι ολη νυχτα εκοβα βολτες για τσισακια :P:P:P οποτε κατα τις 8 αποφασισα να σηκωθω. Αντε σηκωθειτε να τα πουμε να σας βαλλω και τις φωτο που σας εχω υποσχεθει. Φιλακιααααααααααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Χρυσα να σου ζησει η κορακλα!!!καλοριζικο το 16!!βλεπω ολες καλα εισαστε!!εμεις τελειωσαμε το βαψιμο αλλα πολυ κουραση...δεν μπορουσα να κατσω σε ενα σημειο και ημουν συνεχεια περα δωθε,τα ποδια πρηστικαν τοσο πολυ που το βραδυ δεν ηξερα πως να τα βαλω για να μην πονανε..3 χερια το καθε χρωμα καναμε...δεν εστρωνε με τιποτα,δυσκολα χρωματα ειδικα το κιτρινο,ευτυχως τελειωσε και αυτο ,σημερα θα βαλω την μπορντουρα και ελπιζω να κατσει..αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...