Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ...


Recommended Posts

ΑΝΘΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ , ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕ ΠΙΚΡΑ :dry: :dry:

(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ:laugh: :laugh: )

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΒΓΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ .ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ(ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ) ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΣΕΙ.

ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΖΩΗΡΗ :P

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ή ΟΧΙ Ή ΑΝ ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ , ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕ ΠΙΚΡΑ :dry: :dry:

(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ:laugh: :laugh: )

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΒΓΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ .ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ(ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ) ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΣΕΙ.

ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΖΩΗΡΗ :P

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ή ΟΧΙ Ή ΑΝ ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ανθη μου ειχα πολλα νευρα

στην εγκυμοσυνη και ο μπομπιρας

μου ειναι νευρικος:silly:

τωρα που οφειλεται και τι.....

ισως ετυχε φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ανθη μου ειχα πολλα νευρα

στην εγκυμοσυνη και ο μπομπιρας

μου ειναι νευρικος:silly:

τωρα που οφειλεται και τι.....

ισως ετυχε φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k go mia ap ta idia mporo na po..stin arxi tis egkymosinis eixa arketa nayra..tora pou eimai sta mesa eimai kapos kalitera..aplos eykola arpazomai,,,

ipomoni koritsia oles ap to idio stadio pername..

ax ti trabame emeis oi ginaikes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k go mia ap ta idia mporo na po..stin arxi tis egkymosinis eixa arketa nayra..tora pou eimai sta mesa eimai kapos kalitera..aplos eykola arpazomai,,,

ipomoni koritsia oles ap to idio stadio pername..

ax ti trabame emeis oi ginaikes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ & ΑΙΜΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ, ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ, ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ, 1 ΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ. ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΟΝΗ ΨΥΧΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ.

ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ, ΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ & ΑΙΜΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ, ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ, ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ, 1 ΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ. ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΟΝΗ ΨΥΧΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ.

ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ, ΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι απλα νευρα... ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Καποια στιγμη καταλαβα οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο και τοτε ηρεμησα λιγακι..ενιωθα οτι κανω κακο στο μπεμπη μου...νομιζα οτι ειχα χασει τη λογικη μου.βασικα οταν σταματησα να δουλευω..καπου στον 7 μηνα...χαλαρωσα πολυ.η γνωμη μου η ταπεινη ειναι οτι εγκυμοσυνη και εργασια στις μερες μας δεν ταιριαζουν.Συγχαρητηρια στισ μελλουσες μανουλες που εργαζονται και τα βγαζουν εις περας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι απλα νευρα... ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!Καποια στιγμη καταλαβα οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο και τοτε ηρεμησα λιγακι..ενιωθα οτι κανω κακο στο μπεμπη μου...νομιζα οτι ειχα χασει τη λογικη μου.βασικα οταν σταματησα να δουλευω..καπου στον 7 μηνα...χαλαρωσα πολυ.η γνωμη μου η ταπεινη ειναι οτι εγκυμοσυνη και εργασια στις μερες μας δεν ταιριαζουν.Συγχαρητηρια στισ μελλουσες μανουλες που εργαζονται και τα βγαζουν εις περας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Κοριτσια οχι μονο νευρα, μελαγχολια, κλαμα, αυτον τον αντρα μου τον εχω σκασει .... αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως, δεν το ελεγχω, μετα νιωθω τυψεις και μετανιωνω πολυ αλλα εκεινη τη στιγμη θελω να τον σφαξω....εχω μια πολυ ηρεμη εγκυμοσυνη χωρισ ναυτιες, εμετους, υπνηλιες αλλα ψυχολογικα με εχει πηδηξει.Αν δεν γινει το δικο μου σε ο,τι μου καπνισει ανα πασα ωρα και δεν ειναι εκει να μου το πραγματοποιησει μου γυρναει το ματι.Για παραδειγμα βλεπαμε στην τηλεοραση την EL MAC FERSON και επειδη σχολιαζαμε μαζι ποσο ωραια κρατιεται στην ηλικια της και προσεξτε συμφωουσα σε δυο λεπτα εκλαιγα με λυγμους και τον κατηγορουσα οτι εχει γκομενα....μιλαμε για σαλτα μεγαλη τωρα. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ!ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ΝΑΝΑ?ΕΓΩ ΣΕ 9 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 years later...

ΑΝΘΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΑΡΘΡΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....  ΕΓΡΑΨΕΣ Ο,ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο. Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΠΩΣ ΒΙΩΝΕΙΣ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ....ΝΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...