Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

κοριτσακια μου μου την εδωσε το μαμμυ και πηγαμε να περπατησουμε με τον αντρα μου.ολο με πετουσε.τι εχει παθει τωρα τελευταια?

Γιελιζ μου,μπορω να φανταστω ποσο πολυ σου ελειψε!να περασετε τελεια με τον αντρουλη σου!!!! :kiss: σκεφτομουν να πραγματοποιησω για να επιταχυνω την αφιξη της καραμελιτσας μου με τον γνωστο και οχι εφαρμοσμενο κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης τροπο αλλα ολο κατι συνεβαινε και δεν τα καταφερναμε.σημερα γμτ που νιωθω καλα εγω ,δεν νιωθει καλα το αντρακι μου.ειχε βλεπεις εφημερια..πηγαμε περπατησαμε 45 λεπτα και ελπιζω να βοηθησαμε λιγο. ευχηθηκα και στις 2 Κατερινες παντως για να ειμαι μεσα! :laugh: :laugh: :laugh:

Βασουλα μου ευχαριστω πολυ!και εσυ με το καλοοοο!!

Κατερινα μου(φουφου), εσυ τον εχεις ξαναζησει τον τοκετο και πανω κατω εχεις μια εμπειρια.ξερεις τι να περιμενεις σε γενικες γραμμες.ολα καλα θα μας πανε!η Παναγιτσα μας προστατευει!αληθεια σε ποια εβδομαδα εισαι?δεν εχει τικερακι και ολο ξεχναω.γιατι να μην προλαβεις να κανεις επισκληριδιο?τι σχεση εχει που γεννησες προσφατα?

λουλου ισχυει αυτο που σου ειπε η κουνιαδα σου.το επαθε μια φιλη μου προσφατα.σου δινουν ομως παυσιπονα και εισαι οκ!ας ερθει αυτη η ωρα να γεννησουμε και τα υπολοιπα θα τα δουμε εκεινη την ωρα..ο καθενας με τον πονο του :blush::blink: :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

geia sas koritsia....!egw exw kanonisei na kanw me ton giatro mou kaisariki me epeiskliridio giati den thelw katholou tin oliki narkwsi thelw na tin dw prwti kai na tin akousw na klaiei...an gennaga fysiologolika pali tin episkliridio tha dialega to mono pou mou eixw pei o giatros mou einai oti an ithela episkliridio tha eprepe na tou to elega 4 wres prin,giati mou eipe oti tha xriazotan anaisthisiologo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

chrysa mou,

gia pote kanonisate thn kaisarikh me to kalo?

kai poios o logos?

thn prvti vdomada me to pou mpenw sto mina mou...diladi 10 -15 aygoustoy akrivis hmerwminia tha xerw teli tou mina...o vasikos logos einai oti exw piesi,zaxaro kai to gorgonaki den leei na gyrisei einai se isxiaki thesh...me liga logia o giatros mou eipe oti fovate gia proeklapsia.twra paleyoume na parei varos einai monoo 1900gr kai gia na glitwsoume tin thermokitida tha prepei na einai panw apo 2500 apo oti ta ypologisa me ton antra mou kai afou mas eipe o giatros oti tha pernei apo edw kai pera 200gr tin vdomada,tin vdomada pou tha gennisw tha einai akrivws 2500gr opote tha pextei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν πόναγα ούτε στην ένεση,δεν κατάλαβα τίποτα.Είδες;Είναι διαφορετικά για την καθεμία.Crazy Mummy,δε θυμάμαι το όνομά σου.Συγνώμη!Με'γεια τα καινούργια πραγματάκια!Σκέτη τρέλα θα είναι :cheer:

Αναστασία,ξέρω τι περιμένω και φυσικά δεν ξεχνάω την πίστη μου.Μου λένε ότι επειδή γέννησα πρόσφατα και σχετικά εύκολα και γρήγορα είναι ήδη έτοιμο το σώμα μου για την επόμενη γέννα.Όποτε θα γεννήσω ακόμα πιο γρήγορα :woohoo: Μαμά μου!Εχει ο Θεός όμως,γιατί μόνο εκείνος ξέρει.Ο κόσμος μπορεί να λέει διάφορα.

Χρύσα μου και πολύ καλά θα κάνεις.Δεν υπάρχει καλύτερα συναίσθημα από το να ακούς το πρώτο του κλαματάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου με το καλοοοο και με κανεναν πονο!!!!

Κατερινα μου αλλαζουμε μαζι εβδομαδα.καθε κυριακη αλαζεις ε?εχουν δικιο αυτοι που λενε οτι γεννας πιο ευκολα το 2ο σε σχεση με το πρωτο αλλα ο Θεος ειναι αυτος που αποφασιζει οπως σωστα ειπες.ολα θα πανε καλα και ας μην το σκεφτομαστε καλυτερα και αγχωνομαστε.

Θεκλα μεγειεεεεεεεεες!!!!!!

παω να ζεστανω τον μουσακα που εφτιαξα σημερα..μιαμ μιαμ!!πρωτη φορα εκανα μουσακα και εγινε μουρλια!!!σλουρπ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω ειχα παει με την μαμα λητω να ξανα δουμε τις κουνιες κ να παω μεθαυριο με τον πεθερο μου να την παραγγειλουμε παλι καλα που πηγα σημερα γιατι θα τρεχαμε....την κουνια-συρταριερα που ειχαμε δει πριν 2 μηνες με 800Ε δεν την ειχε σε εκθεση μονο στο προσπεκτους κ ετσι οπως την ειδα δεν μου αρεσε... :blink::blink: βρηκαμε αλλες 2 συμπαθητικες με 1000ε αλλα χωρις στρωμα κ χωρις προικα...η μαμα μου ρωτησε εκπτωση εχετε κ λενε ναι κ στις δυο κουνιες εβγαινε 220ε εκπτωση αλλα δεν στα αφαιρουσανε απο το ποσο στα δινανε σε κουπονι :blink::blink: κ λεμε οκ θα παρουμε με το κουπονι το στρωμα κ θα συπληρωσουμε να παρουμε κ την προικα...κ τι μας λενε???? :huh::huh:

η κουνια θα ερθει σπιτι τελος Σεπτεμβριου κ με την παραλαβη θα παρετε κ το κουπονι με τα 220ε κ μετα θα ερθετε να παρετε στρωμα κ προικα αλλιως αμα τα θελετε ολα μαζι θα πρεπει να τα πληρωσετε κ με το κουπονι να παρετε κατι αλλο... :ohmy::ohmy::ohmy::angry::angry::angry: τα πηρα στο κρανιο κ εφυγα κ πηγαμε σε ενα στο ιλιον κ βρηκαμε μια καταπληκτικη καφε χρωμα οπως ακριβως την ηθελα που μοιαζει με ανακλυνδρο σαν βασιλια θα τον εχω...860ε με την εκπτωση παρακαλω κ με το στρωματακι του ;););) τωρα το λητω ας το φαει το κουπονακι του :woohoo: :woohoo: :woohoo: ....θα βαλω φωτο συντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

Α,δεν πάμε καλά!Καλά έκανες κι έφυγες!Αυτοί νομίζανε ότι εσύ τους είχες ανάγκη.Σε ποιο πήγες στο ΙΛΙΟΝ;

αστα foufou μου νευριασα παρα πολυ α κ στεναχωρεθηκα στην αρχη γιατι οπου κ αν ειχα κοιταξει δεν εβρησκα κατι καλυτερο αλλα δεν ηθελα κ να παρω απο το λητω μετα απο αυτο γιατι ειναι κοροιδια αλλα παλι καλα η μανουλα μου τρωγοτανε απο την αρχη να παμε ιλιον γιατι τον ηξερε αυτον που εχει το μαγαζι κ βρηκαμε...στο Ανατελλω διπλα απο το pet city εχει επισης πολυ καλες τιμες....ριχτε μια ματια...

http://www.anatello.gr/cart/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλίτσες μου καλησπέρα...Καλορίζικο το 14 και να το γεμήσουμε με πολύ χαρούμενες ειδήσεις....

Χάθηκα γιατί είμαι Πάτρα.Ηρθα να κάτσω 2 βδομάδες (ας πούμε) και τελικά 2 μέρες τώρα έχω ξεπατωθεί στις δουλειές μαζί με τη μαμά μου,μέχρι κουρτίνες κατέβασα...

Χθες έπλυνα και όλα τα ρουχαλάκια της μπουμνπουκας μου, τώρα σιδέρωμα κ κατευθείαν στην βαλιτσούλα θέλουν. Σαμπουπάν και τέτοια δεν έχω πάρει ακόμα, θα δω πότε.

Η αλήθεια είναι ότι κάθε μέρα που περνάει δεν θέλω να πηγαίνω πουθενά,κουράζομαι πολύ και η ζέστη είναι ανυπόφορη.

Μέσα σε όλα άλλαξα κ λιγάκι την κρεβατοκάμαρά μου...(εκτός από το ότι έβαλα κλιματιστικό) είχε μόνο υφάσματα πάνω απ το κρεβάτι μου και γω πρόσθεσα κ πορτοκαλί φωτάκια... (θα σας βάλω φωτό αργότερα).Είναι πολύ ρομαντικό!

Φιλάκια προς το παρόν. Πάω να βάλω το μικρό μου για ύπνο και επανέρχομαι με φωτό.... Καλή ξεκούραση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Λαμπρινούλα!Όντως η ζέστη είναι ανυπόφορη και μέρα με τη μέρα οι αντοχές λιγοστεύουν.Περιμένουμε φωτο.

Roulini,εγώ έχω πάρει τα πράγματα,αλλά θα την ετοιμάσω αύριο το πρωι για να μην ξυπνήσω την μπουμπού μου τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

Ναι,το ξέρω.Εκεί κοντά στην στρογγυλή πλατεία.Μια χαρά.Πότε θα σου τα φέρουνε; :)

θα μου πουνε την πεμπτη ακριβως ημερομηνια...αρχες Σεπτεμβριου το αργοτερο μου ειπε η κοπελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman pia auto to mammy mou exei spasei ta neura olo eksw me petaei :angry::angry::angry::angry:

molis girisa eixa paei me ton antra mou kai ti kolliti mou gia perpatima, o giatros sinestise kathimerino gia na gennisw eukola ;)

loipon erxomai sta neakia

ntora mou teleia i kounia kai gw skeftomoun kati tetoio einai polu konta sto stil mou alla telika protimisa leuko ;)

anastasia mou eisai koukla :woohoo: eida tis fotos apo to gamo sou kai epatha :woohoo: :woohoo: :woohoo: fantazomai ti kouklitsa tha vgei i karamelitsa :):):):)

thekla mou megia ta pragmatakia kai gw simera me ti mama mou pira sentonakia kai ena mpournouzaki opwte ola komple ;)

maria mou na xairesai ti mikroula sou :):):)

koritsia sigoura olo kai kapoia ksexnaw :blush::blush::blush:

alla de thimamai tpt allo :(:blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσακια μου παω να ξαπλωσω γιατι παλι πετρωνει η κοιλια μου απο το απογευμα κ τα εχω παρει δεν εχω κανει κ τιποτα ολη μερα να πω οτι κουραστηκα... :(:(:( τελοσπαντων παω να ξαπλωσω θα τα πουμε το πρωι φιλακια πολλα... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...