Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Μαρακι χρονια πολλα στο κοριτσακι σου, να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη και να την χαιρονται οσοι την αγαπουν!

Αναστασακι, μια χαρα η καραμελενια σου, υπομονη με την εξεταση, ολα θα πανε καλα και κανε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτο που σου συνεστησε ο γιατρος σου!!! ;) Με τη φιλη σου ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κατρινακι να χαιρεσαι το αντρακι σου!!!

Γιελιζ μου εφτασες στο αντρακι σου??

η Αγγελικη μας χαθηκε ή μου φαινεται?μηπως θα πηγαινε πουθενα διακοπες και μου διαφευγει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika ti kanete??? tha mpw se ligo na dw ta neakia sas

kaloriziko kiolas to 14!!!

loipon emeis xtes eixame paei sto giatro o opoios mas eipe oti i mpempa einai etimi kai perimenoume :):):)

ola einai leei mia xara kai tha mporouse na gennithei akoma kai aurio :P apla kalo einai na meinei mesa na parei kana gramario akoma giati einai mono 2.300 :dry:

simera mas irthe kai to karotsi mas :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: alla mas eferan allo kai oxi auto pou sas elega de peirazei giati auto stin idia timi kai ta exei ola kalathouna, kathismataki autokinitou kai ola osa perilamvanei ena polikarotsi, to allo eixe mono ena eksartima pou metatrepontan se kalathouna

paw na dw ta neakia sas kai epanerxomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα!!!

Αννουλα μου δεν παιρνει αλλη αναβολη!!!αααα!ολα και ολα!!!θα του αλλαξω τα φωτα!χαχαχαχαχαχα!εβαλε ΕΝΑ δαχτυλο και μου ηρθε να κλαψω απο τον πονο σκεψου να βγει απο εκει μωρο..σου λεει αυτοι εντελως στην ξηρασια την περνανε..χαχαχαχαχα!

με την φιλη μου ναι ολα καλα!ειναι καλα και αυτη και το μωρο της και πολυ ευτυχισμενοι!ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα εισαι εδω τελικα..χαχαχαχαχα!τι καλα τα νεα σας!!!με το καλο κοπελα μου να γεννηθει το κοριτσακι σας!!!

μεγεια και τα πραγματακια σας!!!!με το καλο να γεμισουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου μπράβο σας!!!!Φτάνει η πολυπόθητη στιγμή. Από βδομάδα σε βλέπω να ρουφάς καραμελομπουτάκια :)

Βάσω (Wendy) μου, ναι, έγω έγραψα για τα Hondos. Εγώ βρήκα με τα χίλια ζόρια ένα νυχτικάκι και αυτό χωρίς κουμπάκια. Βασικά στα νυχτικάκια δεν έχει πέσει πολύ ακρίδα αλλά οι εκπτωσεις που κανουν είναι πολύ μικρές (20% και σε λίγες εταιρίες 30%). Έχει κάποια πολύ όμορφα αλλά είναι πανάκριβα. Αν πας πάντως, φρόντισε να είναι νωρίς γιατί έχει πολύ κόσμο.

Αυτό το μαγαζί στα Carrefour έχει καλές τιμές; Δεν θέλω ρε γμτ να δίνω πολλά χρήματα για 1-2 μήνες. Πέφτουμε και πάνω στην αλλαγή της εποχής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!Ήρθα κι εγώ.Επέστρεψα από τα τελευταία ψώνια για τη βαλιτσούλα μου.Τσεκάρω τη λίστα τώρα να δω μήπως έχω ξεχασει κάτι.

Wendy μου,παρακαλώ!Ό,τι άλλο θέλεις ρώτα.Τα'χω ξαναπεράσει άλλωστε. ;)

Αναστασία μου,όλα καλά.Να μην αγχώνεσαι για την επόμενη εξέταση.Σκέψου ότι διαρκεί μόνο ελάχιστα λεπτά.Μέχρι να ξεκινήσει δηλαδή θα έχει τελειώσει.Άντε κοντεύει η ζουζούνα.

Κατερίνα Kuo,να χαίρεσαι τον άντρα σου.

Αγγελικούλα,σας βγήκε σε καλό το λάθος ε;Με' γεια τα πραγματάκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου μακαρι!!!να βγει η καραμελιτσα μου να ηρεμησουμε ολοι..χαχαχαχα!!ως τι ωραια που το ειπες..καραμελομπουτακια...θα το υιοθετησω!!

στα χοντος ειναι λιγο ακριβα τα νυχτικακια.πρεπει να εδωσες πολλα Αννα μου ε?εγω συστηνω ανεπιφυλακτα τα H&M.εχει παμφθηνα και πολυ ωραια πραγματακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou εισαι πολυ καλη!!!με το καλο το δευτερο ζουζουνι σου ...

Αννα η τιμες σε αυτο το μαγαζι μου φανηκαν πολυ καλες και πολυ μοντερνα σχεδιακια ..πηρα ενα ολοσωμο κορμακι κοντομανικο ,ενα καλοκαιρινο ολοσωμο ,ενα με μακρυ μανικι και δυο ζευγαρια καλτσες 34ε.. καλα μου φανηκαν ....σε αντιθεση με αλλο πολυκαταστημα που εδωσα 30ε για ενα ολοσωμο εσωρουχο !!!!!! μην με βρισετε please!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου(φουφου) μπροστα στο ζορι που θα τραβηξω στον τοκετο αυτο θα μου φανει ενα απλο τσιμπηματακι.χαχαχαχαχα!ας ειναι καλα τα νινακια μας και εμεις και ολα θα περασουν.

αντε με το καλο και εσυ!!βλεπω φτιαχνεις βαλιτσουλα.

της Κατερινας(κυο) ο αντρας γιορταζει και οχι της κατρινας?ρε κοριτσια..τι γινεται με την παρτυ μου..?ρομπα εχω γινει πια..πως νομιζα πως γιορταζει της κατρινας?Κατερινα να τον χαιρεσαι και με τον καλο το κοριτσακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικη μου ματσσσσ!!!ευχαριστουμε πολυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

foufou εισαι πολυ καλη!!!με το καλο το δευτερο ζουζουνι σου ...

Αννα η τιμες σε αυτο το μαγαζι μου φανηκαν πολυ καλες και πολυ μοντερνα σχεδιακια ..πηρα ενα ολοσωμο κορμακι κοντομανικο ,ενα καλοκαιρινο ολοσωμο ,ενα με μακρυ μανικι και δυο ζευγαρια καλτσες 34ε.. καλα μου φανηκαν ....σε αντιθεση με αλλο πολυκαταστημα που εδωσα 30ε για ενα ολοσωμο εσωρουχο !!!!!! μην με βρισετε please!

μεγειες!!!!μεγειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοφορετααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

WENDY έγραψε:

μεγειες!!!!μεγειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοφορετααααααααα!!![/quote:ri54s55g]

Ευχαριστουμε πολυ Αναστασια μου ... :)

κι εσυ με κανεναν πονο να κρατησεις την μπεμπουλα σου ...

Αν δεν λιωσω αυριο απο την ζεστη θα σας βαλω φωτο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες... όσο κατάφερα να διαβάσω βλέπω όλες είστε μια χαρά!!

Αναστασία μου απο χθές είμαι με τον αντρούλη μου,ναι.

Βρε Αναστασία μου τόσο καιρό σου λέω τη λύση για να γεννήσεις εσύ εκεί... πας για περπάτημα και κάνεις δουλειές :P:P:P Όσο για το ποιάς κοπέλας ο άντρας γιορτάζει έχω την εντύπωση ότι είναι της Κατρίνας...

Κατρίνα μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και με το καλό να έρθει και ο 2ος άντρας του σπιτιού!!

Μαρία μου να χαίρεσαι την κορούλα σου να τα εκατοστήσει και με το καλό να έρθει και το μωράκι σας...

Αγγελικούλα μια χαρά η κορούλα σου...2300 είναι πολύ καλά.. με το καλό κούκλα μου... και με γειά το καροτσάκι σας!!

anna μου καιρό είχα να σε δω... τι λέει η Χαλκιδική? περάσατε καλά? (Χαλκιδική δεν είχατε πάει? θυμάμαι σωστά ?... Α ρε Αναστασία με κόλλησες και εμένα το Αλτσχάιμερ σου :P:P:P )

Wendy μου ναι ναι να βάλεις φωτό γιατί απόσο θυμάμαι είχαμε τα ίδια γούστα... άρα για να λές εσύ ότι είναι πολύ ωραία θα είναι... και αν τύχει να έρθουμε κατακεί να το επισκεφτούμε το μαγαζί που λές...

Όσες έκαναν ψώνια με γειά!! δεν μπόρεσα να διαβάσω πολλά γιαυτό και δεν γράφω πολλά... :dry::dry::dry:

Φιλακιάααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ανοίγω ένα θέμα...! Έχετε συζητήσει με τον γιατρό σας αν θα κάνετε επισκληρίδιο ή αν θα γεννήσετε φυσιολογικά? Εγω πάντως φοβάμαι πολύ και θα του ζητήσω να μου κάνει επισκληρίδιο ένεση! Εσεις τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' σαι καλα Wendy μου!Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο!

Αχ,Αναστασία μου έχεις δίκιο!Ολόκληρο τοκετό έχουμε να περάσουμε! :)

Lou Lou μου,εγώ και την προηγούμενη φορά έκανα επισκληρήδιο και τώρα θα κάνω.Ο γιατρός δε με είχε ρωτήσει την προηγούμενη φορά,γιατί εκτός ότι δεν πονάς φρικτά,επιταχύνει και βοηθάει την όλη διαδικασία.Εγώ ψηφίζω επισκληρήδιο με τα μπούνια.Χαίρεσαι τον τοκετό και το θυμάσαι μετά σαν την καλύτερη ανάμνηση. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou εγω πάντως θα το πω στον γιατρό μου ότι θέλω επισκληρίδιο γιατί πολύ άμα δουν ότι αντέχεις και είσαι έτοιμη να γεννήσεις δεν σου κάνουν! Αυτό έκαναν στην ξαδερφή μου που γέννησε στο ΙΑΣΩ πήγε σχεδόν ετοιμογένη και ο γιατρός δεν της έκανε ένεση και πόναγε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι,καλέ!Γιατί να περάσεις όλο αυτό τον πόνο;Εδώ εμένα μου λένε ότι μπορεί να μην προλάβω να κάνω επειδή είχα γεννήσει ξανά σχετικά πρόσφατα και αγχωνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,δεν ξέρω αν συμβαίνει αυτό.Αυτό που ξέρω είναι ότι τις συσπάσεις δεν τις καταλαβαίνεις καθόλου.Όταν όμως αρχίζει να πιεζει το μουσουδάκι τη λεκάνη σου δε σε πιάνει.Δηλαδή το μηχάνημα δεν έδειχνε σύσπαση κι εγώ πονούσα.Αυτό χρειάζεται όμως για να μπορείς να συνεργάζεσαι.Όταν πιέζει τη λεκάνη σου πρέπει να σπρώξεις και ο πόνος φεύγει αμέσως.Μέσα σε λίγα λεπτά έχεις το μουσουδάκι σου αγκαλιά.Μη φανταστείς δηλαδή οτι πονάς για ώρα.Από την επισκληρήδιο και μετά είναι όλα άψογα.Τουλάχιστον έτσι το βίωσα εγώ.Γι' αυτό πήρα και την απόφαση να κάνω αμέσως δεύτερο.Δεν είναι τίποτα.Μη φοβάσαι καθόλου.Βάζω τη μικρούλα μου για ύπνο και επιστρέφω.Ό,τι απορία έχεις εδώ είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Μολις γυρισαμε απο σουπερ μαρκετ. Πρηστηκαν τα ποδαρακια μου και βαρυναν! :(

Για την επισκληριδιο που λετε, δεν μπορειτε να ξερετε και να αποφασισετε απο πριν αν θα κανετε, γιατι πολυ απλα ολα κρινονται την ωρα του τοκετου! Μονο εκεινη τη στιγμη θα κρινετε αν θα κανετε ή οχι. Προσωπικα εγω εκανα και αισθανθηκα πονο την ωρα που μου εκαναν την ενεση, αλλα μετα νιωθεις ενα υπεροχο κυμα δροσιας να πλυμμηριζει την σπονδυλικη σου στηλη και...τελος οι πονοι! Βεβαια η δοση ανανεωνεται καθε τοσο, εγω μαλλον εκει την πατησα γιατι μετα υπεφερα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsares mou,

gia episkliridio milate etsi?

kale eg fovamai KAI thn episkliridio, tha prospathisw na thn apofygw kai theos voithos :P:P

ax vlepw oles pesame sta pswnia ;)

emena xthes mou pire h mhtera mou,sentonakia,maxilarothikes,paplomatothikes (tis opoies mallon den tha xreiastw,afou mou eipate na xrhsimopoihsw palwmataki afou ginei 2 xronwn) kounoupira kai stand kounoupieras gia to krevataki,panda,saliares kai kati alla mikropragmata! ax anipomonw na ta dw!!!!

shmera perasa apo ta jumbo kai fysika ekana ki egw tis agores mou.

pira seltedakia mikra kai megala,pira kai gia to krevataki,mjh mas to katourisei kai ta kanei xalia :blink::blink:

pira kati petsetoules,mia kouvertoula pike me ton winnie the pooh,opws epishs kai ena set sentonia me ton winnie!ax ti omorfa!

pira kai thermometro gia to mpanaki tou,mia pipila (nuc) kai epithemata stithous (nuc)aftaaaaa :silly: :silly:

ax koritsia kontevei o kairos!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...