Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

demie_14 μου μην εχεις αγχος κ το μεταδιδεις κ στο σπορακι σου!!! ;);)

Ποια ειναι τα επομενα βηματα σου;Τι ειπε ο γιατρος,θα ξαναπας για υπερηχο απο εβδομαδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lollipop σ'ευχαριστώ!

την επόμενη εβδομάδα, προς τα τέλη, μου είπε να τον πάρω ένα τηλ. να κανονισουμε να δούμε το σάκο ολοκληρωμένο πλεον.

19/6 περίοδο και 20/7 χοριακή η τιμή 1.152 δεν είναι λιγο φουσκωμένη? τα'χω λίγο μπερδέψει τελικά με τη μέρα σύλληψης και τις τιμές που λογικά πρέπει να'χει η χοριακή... εσάς, υπόλοιπες φρεσκογκαστρούλες πότε σας είπε για υπέρηχο κ σάκο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ βρε κορίτσια ! συνέχεια με πετάει !

εγώ σήμερα μίλησα με την γραμματέα της γιατρού μου για να κλείσω ραντεβού και μου είπε να παίρνω Filicine, αποχή από σεξ/κες επαφές και ΟΧΙ μπάνια στη θάλασσα.

Εκλεισα ραντεβού για 29-7 ...

εμείς δεν το είπαμε παρα μόνο στην μικρή μου αδελφή (16 χρονών), στη μητέρα του αντρα μου και εγώ δεν κρατήθηκα το είπα και στην κολλητή μου στο Εκουαδόρ....χιχιχιχιχι...

και μεις μετά το 1ο τρίμηνο λέμε να το ανακοινώσουμε στις οικογένειές μας!

βασικά δεν το λέμε, ακόμα, στην οικογένεια του γιατί η μικρή μου κουνιάδα είναι στον 5ο μήνα και εχει αγχος για πιθανό σύνδρομο Down, κανει αμνιοκεντηση στις 26-7 ... και στην οικογένεια μου δεν το λέμε γιατί ΔΕΝ θα το κρατήσουν μυστικό...!!! και θα με νευριάσουν !! χιχιχιχι

Καφέ εχω κοψει μαχαίρι ! πινω ενα γαλατάκι το βράδυ και το πρωί πορτοκαλάδα... αλλα δεν μπορώ να κρατηθώ ! θέλω καθε μέρα κρέας! πρέπει να το στρώσω αυτό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλααααα... τώρα που δεν με πετάει θα σας πρήξω!

τι αλλα συμπτώματα εχετε ;;;

εγώ εχω τρελό κατούρημα το βράδυ ! τσούρου τσούρου...

και αφού δεν κοιμάμαι καλά το βράδυ, πέφτω σε ΛΗΘΑΡΓΟ το μεσημεράκι !!!

εχω στρώσει μια επιδερμίδα...!!! τρέλα ! ούτε καθαρισμό να είχα κάνει !!! και πονάκια χαμηλάαααα στην κοιλιά οταν χαλαρώνω όμως τα αισθάνομαι...

α! και κάτι αλλο! λέτε δηλαδή να μην μας αφήσει η δοκτορ να ταξιδέψουμε με αυτοκίνητο (4 ωρες ταξίδι) μέχρι να κλείσουμε το 1ο τρίμηνο ;;;;;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω σημερα καλυτερα απο αποψη αναγουλας.αυριο παω για υπερηχο να δω τι εχει γινει τελικα.παντως απο αποψη προσοχης ειμαι ολο βολτες...τι να πω ελεπιζω να αρεσουν οι βολτες στα μωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες.......

Χθε ςτο βραδυ εκι που κοιμομουν πεταχτηκα γιατι εγινε σεισμος (Θεσσαλονικη μενω) , σημερα στο γραφειο με βγάζουν τρελή :angry:

Anyway, maria+fotis δεν ειναι κακο να τρως κρεας, χρειαζεσαι πρωτεινες πολλες τωρα, αρκει να φροντίζεις μεσα στην ημερα να τρως φρουτα κ λαχανικά.

Και εγω 29/7 θα πάω να δω το σάκο , ακριβώς σε μια εβδομάδα.

Και εμεις δεν ειπαμε τιποτα ακομα, το ξερει η αδερφη μου και καποιοι φιλοι που γνωριζαν για την εξωσωματικη. Αν δεν περασει ο καιρος δεν λεμε τιποτα. Ευτυχως και τα πεθερικά μου λειπουν διακοπες , οποτε δεν βρισκομαστε αυτες τις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι, τα 2 μας ειομαστε?

Ελα ρε κοριτσι...εγινε σεισμος???Ακουσες τιποτα κ στην τηλεοραση το πρωι?

Φανταζομαι ταραχη που θα πηρες! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γλυφιτζουρακι μου τα δυο μας μειναμε......

Τιποτα δεν ειπε κανεις, αλλα το εψαξα και ηταν μονο 2,7 ριχτερ.

Δεν ξερω τι εχω παθει ολες οι αισθησεις μου ειναι πολυ οξυμενες.

Προχθες ημουν ξαπλωμενη και ακουγα ενα χρατς χρατς, σηκωθηκε πηγα στο στην αποθηκη και εντοπισα το θορυβο , ερχοταν απο μια σακουλα. Φωναξα τον αντρα μου και του λέω εχουμε ποντικι που κατι τρωει μεσα τση σακούλα. Με κοροιδευε, τον εβαλα και αδειασε τη σακουλα ολη(γεματη πραγματα) και τελικα ηταν κατι σε μεγεθος ψαλίδας .

Σου λεω παιδι μου οι αισθησεις μου ειναι σαν του σουπερμαν........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ει ψιτ καλε που εισαι? Μονη με αφησες?

Αααααααα κοιτα να δεις Γιουλακι εχουμε κ μια επιχειριση με ρουχα στο facebook!!!Kαποιος πρεπει να δουλευει!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν βλεπω ιδιαιτερη κινηση και μπαινωβγαινω. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια στις γεμιστές φιλενάδες!!!!!!!

όλες καλά σας βρήσκω και χαίρομαι ιδιαιτέρως :laugh: :laugh: :laugh:

εγώ σήμερα πήγα πουρνό πουρνό στο ντόκτορ γιατί με είχε φάει η αγωνία

αν όλα πάνε καλά μιας και από συμπτώματα απολύτος τίποτα.

τα νέα μου λοιπόν είναι

έχω έναν υπέροχο σάκο σωστά τοποθετημένο μέσα στην μήτρα 1,20cm χ 1,76cm

έχω έναν ολοστρόγγυλο λεκιθικο ασκό

και ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΩΡΑΚΙ 0,40 CM που χτυπούσε η καρδούλα του σαν τρελή :laugh: :laugh: :laugh:

και φυσικά με έκανε και μένα τρελή από τη χαρά μου!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΛΟΛΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ;);) ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΥΠΛΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΚΙΜΟΝΑΚΙ :kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh:

Ηλιαχτιδα!!!!!Το ειδες το σακουλι κ το φασουλι ε???? :P:P:P

Ακουσατε κ καρδια ή μονο ειδατε την ενδειξη?(γιατι κατι εγραψες αλλα δεν κοβει :silly: ).

Ααααχ τι ωραια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera k apo mena eleipa k leipc diakopew k ematha ta nea saw poso xarhka mprabo koritsakia kalh k teleiomhnh egkymosynh na exete. egv perimenv akoma thn akatanomasth exv 3 merew kathysterysh ante na doyme,kimonaki soy grafv den eisai on lain

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΙ και συ λιονταρίνα είσαι βλέπω!!!!!!!!!

άντε κοντεύουν και τα γεννεθλιά μας.....

φέτος θα κάνω τρελλό πάρτι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσούπρες !!!

ηλιαχτίδα μου τι χαρά που είδες το σακκουλάκι και την καρδούλα!!!

και γω ρε κορίτσια μέρα με τη μέρα αισθάνομαι να ψιλοαγχώνομαι... αντε να φύγει το 1ο τρίμηνο να ησυχάσουμε...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κ εγω τρελλο αγχος...καθε λιγο κ λιγακι πηγαινω να δω αν μου εχει ερθει περιοδος :S:S

Ωχ Παναγια μου!!!!!!!

Ρε κοριτσια απο δουλειες του σπιτιου τι κανετε?

Εμενα ο αντρας μου εχει παθει υστερια....χτες του ειπα οτι θα καθαρισω τα πανω πανω(οσα βλεπει η πεθερα) κ τσιριζε: "αν δω το σπιτι καθαρω θα σε σκοτωσω!!!Θα τα κανω εγω το Σαββατο"!!!

Απο δουλειες...φαγακι,ξεσκονισμα,απλωμα το βραδυ σαν τη νεραιδα(γιατι μου κουβαλαει ο αντρας μου τη λεκανη με τα ρουχα).Για ηλεκτρικη,σφουγγαρισμα κ ολα τα υπολοιπα ουτε κουβεντα :angry::angry:

Σαν φωτιστικο δαπεδου νιωθω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...