Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια τι άποψη έχετε για τα μπανάκια? Μου είπε η αδερφή μου να πάρω μπανάκι με βάση γιατί εκείνη όταν ήταν λεχώνα υπέφερε που έσκυβε για να το κάνει μπάνιο!! Ενώ μια φίλη της είχε πάρει ένα με βάση και το βολεύτηκε τόσο πολύ!

Δεν ξέρω τι να κάνω γιατί όλο και κάτι καινούργιο βγαίνει στη φόρα! Ελπίζω κάποιοι να με ρωτήσουν τι θέλω να μου πάρουν για να τους πω από αυτά που έχω κάνει λίστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa μια φιλη μου που μολις γεννησε μου ειπε να παρω μπανακι με βαση που μπορω να το βαζω πανω απο wc (δεν ακουμπαει εννοειται- ειναι ψηλο), αλλα αδειαζεις το νερο κατευθειαν στη λεκανη χωρις να σηκωνεις το μπανακι.πηγα και τα ειδα αλλα δεν μου φαινονται σταθερα.

η αδερφη μου παλι μου ειπε μπανακι με βασεις που μπαινουν πανω στη μπανιερα και δεν σκυβεις πολυ.ερχεται σχετικα ψηλα.

εγω ειδα ενα της cum γυρω στα 90 ευρω που οι βασεις μπανιερας ερχονται πολυ ψηλα και δε σκυβεις καθολου. αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Kat6 έγραψε:

Και εμένα την simulsium mου είπε να βάζω αλλά προς το παρόν πήρα μια της fissan πιο πριν έβαζα βαζελίνη αλλά δεν απορροφάει καθόλου και έτσι την άλλαξα. Θα πάω να πάρω σήμερα- αύριο αυτή την Simulsium. Είναι καλή;

Το λαδάκι που λες, εννοείς το baby oil;[/quote:1ifynbbi]

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ (την Simulsium) ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΗ 25 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ!!!ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟ baby oil ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΡΑΓΑΔΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...ΝΟΜΙΖΩ... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Κορίτσια τι άποψη έχετε για τα μπανάκια? Μου είπε η αδερφή μου να πάρω μπανάκι με βάση γιατί εκείνη όταν ήταν λεχώνα υπέφερε που έσκυβε για να το κάνει μπάνιο!! Ενώ μια φίλη της είχε πάρει ένα με βάση και το βολεύτηκε τόσο πολύ!

Δεν ξέρω τι να κάνω γιατί όλο και κάτι καινούργιο βγαίνει στη φόρα! Ελπίζω κάποιοι να με ρωτήσουν τι θέλω να μου πάρουν για να τους πω από αυτά που έχω κάνει λίστα!

BARBIERA ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΝΩΣΩ.

MIRIA 1 ΚΙΛΟ,Ε?? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΒΑΡΥΝΕ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ 11,5 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!

ερη μου και γω ειμαι της αποψης να μιλησεις με τον γυναικολογο σου!!! αν μιλησες ηδη πες μας τι σου ειπε...ελπιζω να μην ειναι τιποτα και να ειναι υπογλυκαιμια :P !!!!!

barbie χαιρομαι που εισαι καλυτερα, ποτε με το καλο θα βγεις σε αδεια????οσο για το μπανακι ιδεα δεν εχω....μου πε η κολλητη μου που γεννησε πριν ενα μηνα οτι της εχουν φερει δωρο ενα επιπλεον και θα μου το δωσει γιατι δεν το χρειαζεται!!!!οποτε δεν ψαχτηκα παραπερα!!!!

μαμουνακι αντι τελικα να περιμενω να βγω απο το σπιτι για τα ψωνια και να εξοικονωμω χρηματα για μετα εκανα κατι πιο δραστικο!!!!!μπηκα στο λητω και εκανα online παραγγελια οσα θεωρησα χρησιμα!!! αλλωστε ειχα παει 3-4 φορες στο καταστημα και ειχα μια αποψη ως προς την ποιοτητα αυτων που παρειγγειλα!!!!!και τα εξοδα αποστολης ειναι μονο 3 ευρω!!!!οποτε την τριτη θα μου τα φερουν στο σπιτι.....χιχιχιχιχιχιχιχι!!!βεβαβια με τον θοδωρακο μου ειχα ενα θεμα γιατι και καλα μπορει να μας στειλουν τιποτα ελατωματικο αλλα επικοινωνησα με το καταστημα και αλλαγες γινονται κανονικα με την αποδειξη που θα μου αποστειλουν!!!!!! οποτε καταενθουσιαστηκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σταγονιτσα εσυ τι κανεις???? εισαι καλυτερα???

φιλακια πολλαααααααααααααααααα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.....

barbiepa μου ραγαδες οχι δεν εχω κανει αν κ εγω εχω λιγες απο μικρη στα ποδια κ στο στηθος τψρα δεν εχω κανει εχω πλακωθει στην βαζελινη ;););)

leticia οι πατουσες μου κ εμενα πονανε κ καινε αυτα θα τα εχουμε τωρα προχτες φαντασου δεν αντεχα να κανω μπανιο ποναγαν τοσο πολυ οι πατουσες μου που ενιωθα οτι θα πεσω...δεν μπορουσα να σταθω ορθια πανω απο 10 λεπτα...

mariaso οσο παει στενευει ο χωρος κ οι κλωτσιες πολλες φορες πονανε κυριως χαμηλα στην κοιλια κ στα πλευρα ειναι πολλες φορες λες κ σε τιναζει ρευμα... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σταγονα μου πολλες φορες νιωθω να σκαβει καμια φορα ειναι λες κ εχω ψαρακια στην κοιλια μου.... :blink::blink::blink::blink:

πηγα κ εγω στο γιατρο ο μπεμπακος ειναι 1362γρ...ολοκληρος αντρας κ ειναι μια χαρα...εμενσ μου απαγορευσαι τις δουλειες γιατι εχω συσπασεις λογο κουρασης κ δεν κανει κ μου αυξησε το μαγνησιο... :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το λητω τωρα που το θυμηθηκα... εχτες ειχα παει με την μαμα στο λητω να ξανα δουμε τις κουνιες κ να παω μεθαυριο με τον πεθερο μου που θα μας την κανει δωρο να την παραγγειλουμε παλι καλα που πηγα σημερα γιατι θα τρεχαμε....την κουνια-συρταριερα που ειχαμε δει πριν 2 μηνες με 800Ε δεν την ειχε σε εκθεση μονο στο προσπεκτους κ ετσι οπως την ειδα δεν μου αρεσε... :huh::huh: βρηκαμε αλλες 2 συμπαθητικες με 1000ε αλλα χωρις στρωμα κ χωρις προικα...η μαμα μου ρωτησε εκπτωση εχετε κ λενε ναι κ στις δυο κουνιες εβγαινε 220ε εκπτωση αλλα δεν στα αφαιρουσανε απο το ποσο στα δινανε σε κουπονι :ohmy::ohmy: κ λεμε οκ θα παρουμε με το κουπονι το στρωμα κ θα συπληρωσουμε να παρουμε κ την προικα...κ τι μας λενε????

η κουνια θα ερθει σπιτι τελος Σεπτεμβριου κ με την παραλαβη θα παρετε κ το κουπονι με τα 220ε κ μετα θα ερθετε να παρετε στρωμα κ προικα αλλιως αμα τα θελετε ολα μαζι θα πρεπει να τα πληρωσετε κ με το κουπονι να παρετε κατι αλλο... τα πηρα στο κρανιο κ εφυγα κ πηγαμε σε ενα στο ιλιον κ βρηκαμε μια καταπληκτικη καφε χρωμα οπως ακριβως την ηθελα που μοιαζει με ανακλυνδρο σαν βασιλια θα τον εχω...860ε με την εκπτωση παρακαλω κ με το στρωματακι του τωρα το λητω ας το φαει το κουπονακι του ....ασε που ολα τα υπολοιπα στο λητω ειναι πανακριβα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα ατιμες αυτες οι συσπασεις!!!!!!!!!!! υπομονη και οχι κουραση!!!! απολαυσε τις τελευταιες μερες ηρεμιας και κοιμησου οσο περισοοτερο μπορεις!!!!! μετα θα χουμε πολυ κουραση!!!!!!!!!!!! :P χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

μονο την κουνια κ την συρταριερα παραγγειλα....

kounia.jpg

πολυ ομορφα και τα δυο!!!!!!! η κουνια αυτοκρατορικοτατη!!!!!!!!!!!!!!!!καιτο λικνο ειναι ολα τα λεφταααααααααααααααα!!!!!!!!!! ααααχ με γειααααααα!!!!!!

οσο για το λητω στα αλλα πραγματα που λες εγω βρηκα φοβερες προσφορες!!!! καταρχην σεντονακια με 9 ευρω και πετσετουλες με 10ευρω...τιμες που σε αλλα μαγαζια δεν ειχα βρει!!!! αλλα δυστυχως με την ακινησια που μου χει επιβαλει ο γιατρος στο σπιτι δεν μπορουσα να κανω και κατι αλλο εγω!!!! οποτε καποια πραγματα θα τα πληρωσω και λιγο παραπανω μιας που δεν εχω την δυνατοτητα μιας καλυτερης ερευνας αγορας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

ντορα ατιμες αυτες οι συσπασεις!!!!!!!!!!! υπομονη και οχι κουραση!!!! απολαυσε τις τελευταιες μερες ηρεμιας και κοιμησου οσο περισοοτερο μπορεις!!!!! μετα θα χουμε πολυ κουραση!!!!!!!!!!!! :P χαχαχαχα

τις εχω εδω κ δυο βδομαδες αλλα δεν εχω κ πονο κ νομιζα πως γυρνει το μωρο κ πετρωνει η κοιλια μου παλι καλα το συζηταγα με μια κοπελα κ μου ειπε οτι αμα κανει καρουμπαλα παραμωρφονεται η κοιλια κ πετρωνει για καποια δευτερολεπτα ειναι συσπαση κ οχι το μωρο...κ ετσι το ειπα στο γιατρο... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora τα επιπλάκια που πήρες είναι πάρα μα πάρα πολύ όμορφα! Με το καλό το μπεμπάκι σου να είναι γερό και δυνατό και να τα χαρεί!

Μπήκα και εγώ στο site του anatello και έχει πολύ όμορφα πράγματα. Κρίμα που μένω Κρήτη και δεν θα μπορεσω να επισκευτώ το μαγαζι. :(

mamounaki το καρότσι θα το παραγείλω και εγώ λέω μέχρι το τέλος της εβδομάδας στο εκπλικτικό κοκκινο καρπουζί!!!!! είναι απιστευτό χρώμα. Το μπέζ μου είπαν όλοι ότι θα γίνεται όλο λέρα απο το αμάξι και το βάλε βγάλε αλλα και απο τα ποδαράκια του μωρόυ, και έπειτα το κόκκινο είναι πιο εντυπωσιακό!

Δεν είναι καθόλου μα καθολου αποκλειστικά καριτσίστικο χρώμα. Εξάλου αν το δεύτερο μωράκι είναι αγόρι μπορεί κάλιστα να είναι ολυμπιακος!!!!!!!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙ :) πόσο καιρό σου είπαν ότι θα κάνουν να σου το φέρουν? εμενα το εχουν στην αποθήκη και όποτε θέλο θα μου το φέρουν. Εχω μπεί στον πειρασμό να πάω να το πάρω από τώρα αλλα μήπως είναι λίγο νωρίς???

Κορίτσια εδώ και 3 μέρες δεν μπορώ να σταθώ απο την μέση και τον πόνο στην πλάτη. όυτε στην καρέκλα δεν μπορώ να κάτσω..ελπίζω να μην συνεχιστεί αυτό το μαρτήριο μέχρι το τέλος..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αnlou μεγιααααα!πολυ καλη ιδεα ειχες!!ξεκουρασου και περιμενε τα πραγματακια να στα φερουν..να δεις τι χαρα θα παρεις....!!

και γω τις δωροεπιταγες απο ΛΗΤΩ μεσα σεπτεμβρη θα τις παρω και θα τις εξαργυρωσω σε στρωμα κουνιας κ στρωμα πορτμπεμπε! Θα περιμενω κι ελπιζω να μην τα χρειαστω Σεπτεμβρη...επισης αν φτασω τα 1500 ευρω θα μου δωσουν καλλη δωροεπιταγη 100ευρω.

αντε καληνυχτα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Τι μου κάνετε?

Καλορίζικα anlou και Ntora.

Εγώ βγαίνω σε άδεια στις 13/08. Ελπίζω να αντέξω μέχρι τότε! Δεν μπορώ έχω αρχίσει να βαραίνω και να βαριέμαι!! Δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα και έχω τόσες δουλειές!! Πρέπει να κάνω γενική το σπίτι και να ετοιμασω το δωμάτιο της μπουμπούς. Ευτυχώε θα βοηθήσει η μανούλα μου που την έχω και δίπλα μου και θα πάρω και μια γυναίκα γιατί μόνη όπως καταλαβαίνετε δεν γίνεται!! Όσο το σκέφτομαι όμως τόσο πολύ βαριέμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα! τι κανετε??ποιες κοιμουνται ακομα???

BARBIEPA δουλιτσες αστες για σεπτεμβρη να δροσισει κ να ειναι καθαρα ολα τοτε, κουρτινουλες, επιπλακια..εσυ θα κατσεις σε μια καρεκλα και θα συντονιζεις τις εργασιες..χιχι

εγω παντως παιρνω αναρρωτικες απο τον 3ο μηνα, λογω μερικης αποκολλησης που επαθα στην εργασια μου.. (δυσκολες συνθηκες για εγκυους). φυσικα ειμαι καλα τωρα αλλα στη δουλεια δεν ξαναπαταω μεχρι να τελειωσει κ αδεια λοχειας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Τι μου κάνετε?

Καλορίζικα anlou και Ntora.

Εγώ βγαίνω σε άδεια στις 13/08. Ελπίζω να αντέξω μέχρι τότε! Δεν μπορώ έχω αρχίσει να βαραίνω και να βαριέμαι!! Δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα και έχω τόσες δουλειές!! Πρέπει να κάνω γενική το σπίτι και να ετοιμασω το δωμάτιο της μπουμπούς. Ευτυχώε θα βοηθήσει η μανούλα μου που την έχω και δίπλα μου και θα πάρω και μια γυναίκα γιατί μόνη όπως καταλαβαίνετε δεν γίνεται!! Όσο το σκέφτομαι όμως τόσο πολύ βαριέμαι!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΩΡΑΙΑ ΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!!

ΝΤΟΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ!

ΜΑΡΙΑΣΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ???ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥΝ ;) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΑΝΟΙΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...

ΒΑΡΒΙΕ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ...ΑΦΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!!!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...ΚΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΑΣ...

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω έχω ψιλοαγχωθεί και δε θέλω να τις αφήσω για το τέλος!! Εγώ δυστυχώς από τον άντρα μου δεν έχω και πολύ βοήθεια γιατί δουλεύει πολλές ώρες και έρχεται αργά στο σπίτι οπότε εκείνη την ώρα που είναι όλη τη μέρα στην πίεση δεν μπορώ να απαιτώ να μου κάνει και δουλειές! Περιμένω τον Αύγουστο που θα σταματήσει για λίγες μέρες να με βοηθήσει σε κάποια πραγματάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou ειμαι καλυτερα εχω μειωσει τα χαπια σε τρια την ημερα αλλα βεβαια δεν κανω τιποτα απο δουλειεσ και τετοια.μου ειπε ο γιατροσ οτι αν θα ειμαι οκ θα μου τα κανει 3 μισα.εσυ πωσ εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι μου κάνετε?

βλέπω ,πως αρκετές έχετε συσπασούλες έτσι? υπομονή...νωρίς είναι :P:P

τα ατιμούλικα βιάζονται να δούνε την μαμά και τον μπαμπά :P:P

Ντόρα μεγειά τα επιιπλάκια ;) είνια πολύ όμορφα!! καλά η πρίκα είναι...όλα τα λεφτά....κυριολεκτικά και μεταφορικά :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsakia apoti vlepo eiste oles kala......

simera argisame na 3ipnisoume den kimame kala vre koritsia to vradi to paidi m den m epitrepi na kimame sta plagia :S an kai den exo poli megali kilia otan girno sto plaei arxisi tis klotsies :blush: eseis pos mporite na kimaste?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ηρεμιστε με το καροτσακι το καρπουζι ειναι και για αγορακι και για κοριτσακι και ειναι πολυ ωραιο χρωμα.το αλλο θα λερωθει γρηγορα και απο τον πρωτο καιρο θα φαινεται βρομικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...