Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Πωπω κοριτσάκι ολόκληρος άντρας!!! Να προσέχεις βέβαια και για τα ψώνια έχεις καιρό! Το πολύ πολύ πες σε κανένα δικό σου ή στον άντρα σου να πάει να πάρει τίποτα από αυτά που θέλεις για να επωφεληθείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSAKIAAAA!

ΒΑRBIEPA περαστικααα και παρε αναρρωτικη να γινεις καλα μη χειροτερεψεις..γιατι μετα εχει αντιβιωση.. :ohmy:

Σταγονιτσα και ΑNLOU χαιρομαι που ολα πανε καλα..και οσο για τα ψωνια εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας..μαζευετε λεφτακια και θα τα παρετε μαζεμενα.. :P

Παντως και μενα οι κλωτσιτσες ειναι περιορισμενες, μονο οταν ξαπλωνω

(βρισκει χωρο φαινεται) και οταν πειναω (τσαντιζεται μαλλον) και με κλωτσαει :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ NAMOUNAKI.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ,ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ,ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ.ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ (ΠΑΠΑΚΙ)ΣΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΣΚΑΒΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia έγραψε:

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!! :laugh: Αρχίσατε βλέπω όλες να ψωνίζετε...αντε καλοριζικα όλα.. :laugh:

Σχετικά με την καμπύλη εγώ ρώτησα τον γιατρό μου αν πρέπει να την κάνω και μου είπε όχι γιατί το σάκχαρο είναι χαμηλό (71 δλδ).Γενικά μου είπε πως δεν είναι υποχρεωτική η εξέταση αυτή....

Οσο αφορά τις ραγάδες μεχρι στιγμής έχω κάνει λίγες στο στήθος...στην κοιλίτσα ευτυχώς όχι ακόμη..... :silly:

Κορίτσια χθες το απόγευμα αισθανόμουν τις γάμπες και τις πατούσες των ποδιών μου ζεστές...και το βράδυ που κοιμόνουν αισθανόμουν τις πατούσες να καίνε ελαφρώς...Σας έχει τύχει αυτό?Μήπως ξέρει καμία τι μπορέι να είναι?

leticia αυτο για το σακχαρο ειναι εντελως ασχετο με την καμπυλη!εγω εχω σακχαρο 70-75,αλλα στην καμπυλη πηρε τα υψη!!εχει να κανει με την ικανοτητα του οργανισμου στον μεταβολισμο της γλυκοζης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ!!!ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΤΙΜΟΥΛΗΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΙΧΝΕ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!!ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΕΚΑΝΕ???ΧΑΖΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ, ΤΙ ΘΕΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ???ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΜΕ ΖΟΡΙΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΓΛΥΚΟΖΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΙΜΑ ΗΤΑΝ ΘΑΝΑΤΟΣ!!!ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΙΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΖΑΧΑΡΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΚΑΒΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ....ΤΙ ΨΑΧΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΙΕΜΑΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΡΙΤΣΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STACEY ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΚΕΥΤΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΟΥΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αποτελεσματα ΕRI!τα καταφερες με την πεινα τελικα ε?αυριο να μας πεις αποτελεσματα..

εμενα σημερα ειχε πετρωσει η κοιλιτσα μου...μια μερα δεν πηρα μαγγνησιο και εκανε παλι συσπασεις μαλλον. τελικα το μαγγνησιο κανει δουλεια γιατι ειχα ηρεμησει δεκα μερες τωρα.

καλο βραδυ να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

KALHMERA KORITSAKIAAAA!

ΒΑRBIEPA περαστικααα και παρε αναρρωτικη να γινεις καλα μη χειροτερεψεις..γιατι μετα εχει αντιβιωση.. :ohmy:

Σταγονιτσα και ΑNLOU χαιρομαι που ολα πανε καλα..και οσο για τα ψωνια εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας..μαζευετε λεφτακια και θα τα παρετε μαζεμενα.. :P

Παντως και μενα οι κλωτσιτσες ειναι περιορισμενες, μονο οταν ξαπλωνω

(βρισκει χωρο φαινεται) και οταν πειναω (τσαντιζεται μαλλον) και με κλωτσαει :laugh: :laugh:

Κοριτσάκι δυστυχώς δεν μπορώ να λείψω γιατί η άλλη κοπέλα στο γραφείο λείπει και δεν μπορεί να μείνει έτσι!! Είμαι κάπως καλύτερα σήμερα! Μόνο βήχα και συνάχη έχω.

Κορίτσια δεν ξέρω αν το έχετε πάθει και εσείς!! Το τελευταίο καιρό κοιμάμαι πολύ βαριά! Εγώ που όταν χτυπούσε το ξυπνητήρι πεταγώμουν αμέσως τώρα δεν παίρνω χαμπάρι τίποτα! Εντωμεταξύ νιώθω όλο και πιο βαριά κάθε μέρα! Τώρα το βλέπω και στον ύπνο μου δεν βολεύομαι εύκολα! Που θα πάει 2 μήνες μειναν σχεδόν θα περάσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου καλά αποτελέσματα να έχεις!!

Κορίτσια χθες προσπαθούσα να μπω μέχρι τις 5 που έφυγα από τη δουλειά και δεν μπορούσα!! Μου έβγαζε πρόβλημα το site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIEPA ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ.ΝΑ ΦΥΛΑΓΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια!

οσον αφορα το mammyland απο την κυριακη εχει ξεκινησει το προβλημα.πολλες φορες προσπαθω να μπω και βγαζει ERROR. Ελπιζω να διορθωθει συντομα το προβλημα..

κοριτσακια εγω εξακολουθω να ξυπναω μες τα αγρια χαραματα γιατι πειναω, και αν δεν φαω ή δεν πιω λιγο γαλα δεν μπορω να ξανακοιμηθω... :woohoo:

αυτες τις μερες βαρυνα και γω..κουραζομαι πιο ευκολα στο περπατημα, οταν ανεβαινω σκαλες (δεν εχω ασανσερ) και οταν κοιμαμαι..1300γρ ειναι αυτα και ακομα εχουμε...

υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso αποφασισες χρωμα για καροτσι??? το κοκκινο ή το μπεζ??? εχω κλεισει το κοκκινο-καρπουζι αλλα φοβαμαι μηπως δεν ταιριαζει αργοτερα αν κανω και ενα αγορακι...helppp!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ.

http://narlis.gr/cat/karotsakia/juniors.pdf

ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕ.

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχω τα αποτελεσματα απο την καμπυλη οποια ξερει ας μου πει τι θελει να παι ο ποιητης!!!!!

ΛΗΨΗ ΓΛΥΚΟΖΗΣ 75ΓΡ

ΓΛΥΚΟΖΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΗΨΗ 81 ΤΙΜΕΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ60-110

30 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΨΗ 163 ΠΕΡΙΠΟΥ 155

60 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 140 ΠΕΡΙΠΟΥ165

90ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 118 ΠΕΡΙΠΟΥ115

120 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 80 ΠΕΡΙΠΟΥ75

150 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 49 ΠΕΡΙΠΟΥ 80

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΚΡΗ?Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗ!!!!!!ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ?ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη παρε γιατρο ή μαια σου τηλ να ενημερωσεις τηλεφωνικα και αυτος θα σου πει ακριβως τι ειναι..εγω ετσι εκανα.

ετσι οπως στα λεει παντως δεν καταλαβαινω..μονο οτι η πριν τη ληψη ειναι εντος οριων. μετα με τα "περιπου" που λεει μας τα μπερδευει.μεχρι να μαθεις παντως κανε λιγο διατροφη καλου κακου! μακαρι να ειναι ολα καλα!!!

καλοριζικο και το καροτσακι σας ΩΡΑΙΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ SUPER ΤΙΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

λοιπον εχω τα αποτελεσματα απο την καμπυλη οποια ξερει ας μου πει τι θελει να παι ο ποιητης!!!!!

ΛΗΨΗ ΓΛΥΚΟΖΗΣ 75ΓΡ

ΓΛΥΚΟΖΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΗΨΗ 81 ΤΙΜΕΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ60-110

30 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΨΗ 163 ΠΕΡΙΠΟΥ 155

60 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 140 ΠΕΡΙΠΟΥ165

90ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 118 ΠΕΡΙΠΟΥ115

120 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 80 ΠΕΡΙΠΟΥ75

150 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ 49 ΠΕΡΙΠΟΥ 80

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΚΡΗ?Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗ!!!!!!ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ?ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

υπογλυκαιμια βλεπω,49,προφανως αυτο εννοουσε,πιο καλα ο γιατρος σου θα σου πει,βασικα κανενας διαβητολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

mariaso αποφασισες χρωμα για καροτσι??? το κοκκινο ή το μπεζ??? εχω κλεισει το κοκκινο-καρπουζι αλλα φοβαμαι μηπως δεν ταιριαζει αργοτερα αν κανω και ενα αγορακι...helppp!!

Γιατί να μην κάνει και για αγοράκι? Εμένα μου αρέσει αυτό το χρώμα πιστεύω ότι είναι ουδέτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ.

http://narlis.gr/cat/karotsakia/juniors.pdf

ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕ.

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Μπράβο Ερη μου καλορίζικο!! Άντε και καλές βολτούλες με το μπεμπάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria έγραψε:

gia sas koritsia ti kanete elpizo na eiste oles kala :)

simera pigame ston giatro megalose to koritsaki m einai sxedon 1 kilo :woohoo:

Μπράβο Μιρια!!! Μεγαλώσατε και εσείς!!! Πότε θα φτάσουν τα 2 κιλά δεν θα το καταλάβουμε!!

Να είναι καλά τα μπεμπάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...