Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Κοριτσακια μου , καλημερα!!!Αυριο κανω κι εγω καμπυλη ζαχαρου, μπλιαχ!!!Τι ωραιες κοιλίτσες ειναι αυτες? Θα προσπαθησω κι εγω να ανεβασω φωτογραφια!Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ στην καμπύλη ζαχάρου έκατσα νυστικιά από τις 8 το προηγούμενο βράδυ μέχρι τις 12 και το μεσημέρι γιατί πήγα 8 το πρωί εκεί και είχα 4 λήψεις να δώσω μετά από 100γρ. γλυκόζης. Στην αρχή όταν την έπινα έλεγα καλά γιατί λένε ότι είναι μια αηδία? Αλλά μετά που άρχισα να μπουκτίζω από την πολύ γλυκόζη και να μην τελειώνει η άτιμη κατάλαβα τι ήθελε να πει ο ποιητής! Άσε που έπρεπε να κάτσω εκεί 3 ώρες και βαρέθηκα τη ψυχή μου! Ευτυχώς είχα πάρει μαζί μου ένα περιοδικό και ένα σταυρόλεξο και κάπως έτσι πέρασε η ώρα!

Καλή επιτυχία σε όσες είναι να κάνετε την καμπύλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Κοριτσάκια είδα ότι ανεβάσατε φωτογραφίες τις κοιλίτσες σας!! Θα προσπαθήσω και εγώ!! Να σας πω από ραγάδες στην κοιλιά έχετε κάνει καθόλου?

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΓΑΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΕΓΩ.ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΜΥΚΗΤΙΑΣΕΙΣ ΦΛΕΒΙΤΗ......ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΠΕ ΜΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΡΑΓΑΔΕΣ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΑΖΩ BABY OIL ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΥΓΡΟ ΔΕΡΜΑ.ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα παίζει ρόλο γιατί εμένα το δέρμα μου είναι λίγο επιρρεπές στις ραγάδες!!! Από το γυμνάσιο έχω κάνει στα πόδια αλλά στην κοιλιά δεν είχα ποτέ!! Τελοσπάντων τι να κάνουμε?? Θα το περάσουμε και αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!! :laugh: Αρχίσατε βλέπω όλες να ψωνίζετε...αντε καλοριζικα όλα.. :laugh:

Σχετικά με την καμπύλη εγώ ρώτησα τον γιατρό μου αν πρέπει να την κάνω και μου είπε όχι γιατί το σάκχαρο είναι χαμηλό (71 δλδ).Γενικά μου είπε πως δεν είναι υποχρεωτική η εξέταση αυτή....

Οσο αφορά τις ραγάδες μεχρι στιγμής έχω κάνει λίγες στο στήθος...στην κοιλίτσα ευτυχώς όχι ακόμη..... :silly:

Κορίτσια χθες το απόγευμα αισθανόμουν τις γάμπες και τις πατούσες των ποδιών μου ζεστές...και το βράδυ που κοιμόνουν αισθανόμουν τις πατούσες να καίνε ελαφρώς...Σας έχει τύχει αυτό?Μήπως ξέρει καμία τι μπορέι να είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia έγραψε:

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!! :laugh: Αρχίσατε βλέπω όλες να ψωνίζετε...αντε καλοριζικα όλα.. :laugh:

Σχετικά με την καμπύλη εγώ ρώτησα τον γιατρό μου αν πρέπει να την κάνω και μου είπε όχι γιατί το σάκχαρο είναι χαμηλό (71 δλδ).Γενικά μου είπε πως δεν είναι υποχρεωτική η εξέταση αυτή....

Οσο αφορά τις ραγάδες μεχρι στιγμής έχω κάνει λίγες στο στήθος...στην κοιλίτσα ευτυχώς όχι ακόμη..... :silly:

Κορίτσια χθες το απόγευμα αισθανόμουν τις γάμπες και τις πατούσες των ποδιών μου ζεστές...και το βράδυ που κοιμόνουν αισθανόμουν τις πατούσες να καίνε ελαφρώς...Σας έχει τύχει αυτό?Μήπως ξέρει καμία τι μπορέι να είναι?

Αυτό το νιώθω όταν είναι κουρασμένα τα πόδια μου και έχουν πρηστεί! Μήπως έχουν αρχίσει να πρήζονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!! :laugh: :laugh:

Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ ΟΣΟ ΕΛΕΓΑΝ, ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ (75ΓΡ) ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΝΗΣΤΙΚΗ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ...

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΓΑΓΕΣ ΑΚΟΜΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ!!) ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΒΑΖΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΙΑ ΤΗ ΣΙΜΟΥΛΣΙΟΥΜ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ-ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ....

ΑΑΑΑΑ, ΕΡΩΤΗΣΗ. ΤΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ Ή ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΟΚΤΩΒΡΙΟ??? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΜΕ ΡΟΜΠΙΤΣΑ, Ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω καλοκαιρινή, δηλαδή με τιραντακι, και γιατι εχει ζεστη και για να ειναι ευκολη στο θηλασμο. καλο ειναι να εχει κουμπακια μπροστα..φυσικα επειδη μπορει ευκολα να λερωθει με αιμα,γαλα,κλπ καλο ειναι να παρουμε 2 νυχτικιτσες και ενα ρομπακι για να μπορουμε να περπατησουμε στους διαδρομους και για να δεχτουμε επισκεπτηριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ως υπερκαταναλωτικη εγγυουλα πηγα παλι για ψωνια..και ενημερωνω οτι τα mothercare εχουν σε επιλεγμενα ρουχαλακια 30-40%. τα υπολοιπα βρεφικα 0% εκπτωση :( .

τα λητω αναλογα την εταιρεια 10-20-50%, αλλα οχι τρελλη ποικιλια...ειναι που ολα ειναι καλοκαιρινα και εμεις θελουμε χειμωνιατικα :dry::dry:

α βρηκα και κατι που μου αρεσε πολυ..φορμακι-πιτζαμακι που σουρωνει απο κατω..δηλ. δεν εχει ποδαρακια..για να μπορουμε το βραδυ να το αλλαζουμε ευκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ στην καμπύλη ζαχάρου είχα φάει αργα το προηγούμενο βράδυ... λέτε τα αποτελέσματα μου να μην ήταν σωστα????

πως τα πάτε σημερα με τη ζέστη? εγώ απο το πρωί έχω γίνει χυλός στον υδρώτα πάνω από 5 φορές. (μπιαχ!) όλη την ώρα είμαι μέσα στο ντους.

Ασε που το πρωί ξύπνησα με φριχτούς πόνους στην μέση και στην πλάτη. Πειτε μου ότι απο δώ και στο εξής δεν θα τα έχουμε και αυτα??!

Δεν θα το αντέξω!

και εγώ την ίδια σκέψη είχα ώς αναφορά τα τις πιτζάμες για το μαιευτήριο.!

Α! ξεχασα... προσθέστε με και εμενα στην λίστα αν θέλετε.... έχω ΠΗΤ και εγώ 10/10 και περημένω κοριτσακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι άλλο? οταν σας κλωτσάει το μωράκι σας υπάρχουν φορές που πονάτε?? εμένα εδώ και μία εβδομάδα τα κλοτσίδια της μικρής μου είναι φορές που με πονάνε πάρα πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!! :laugh: :laugh:

Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ ΟΣΟ ΕΛΕΓΑΝ, ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ (75ΓΡ) ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΝΗΣΤΙΚΗ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ...

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΓΑΓΕΣ ΑΚΟΜΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ!!) ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΒΑΖΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΙΑ ΤΗ ΣΙΜΟΥΛΣΙΟΥΜ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ-ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ....

ΑΑΑΑΑ, ΕΡΩΤΗΣΗ. ΤΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ Ή ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΟΚΤΩΒΡΙΟ??? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΜΕ ΡΟΜΠΙΤΣΑ, Ε????

Και εμένα την simulsium mου είπε να βάζω αλλά προς το παρόν πήρα μια της fissan πιο πριν έβαζα βαζελίνη αλλά δεν απορροφάει καθόλου και έτσι την άλλαξα. Θα πάω να πάρω σήμερα- αύριο αυτή την Simulsium. Είναι καλή;

Το λαδάκι που λες, εννοείς το baby oil;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από το Λητώ!! Παρήγγειλα το λίκνο! Όσο αφορά τα ρουχαλάκια του Λητώ είχε πολύ μεγάλη ποικιλία στο κατάστημα της Κηφισιάς που πήγα εγώ φανελάκια δεν πήρα καθόλου από εκεί γιατί δεν μου άρεσε τίποτα αλλά φορμάκια πήρα αρκετά! Είχε πολύ γουστόζικα! Τώρα άμα πάτε εσείς μπορεί και να μη βρείτε γιατί τα πήρα όλα εγώ! Αλλά και στο Ήρα που πήγα αν και δεν είχε εκπτώσεις είχε με 27Ε επτά φανελάκια πολύ ωραία και ποιοτικώς και φορμάκια - πυτζαμάκια είχε τα 3 στα 30Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso έγραψε:

βασικά ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι άλλο? οταν σας κλωτσάει το μωράκι σας υπάρχουν φορές που πονάτε?? εμένα εδώ και μία εβδομάδα τα κλοτσίδια της μικρής μου είναι φορές που με πονάνε πάρα πολύ!!!!!

Εμένα κάποιες φορές με πονούσαν ειδικά όταν ήταν χαμηλά! Αλλά εδώ και λίγες μέρες οι κλωτσίτσες έχουν ελαττωθεί και τη νιώθω μόνο να κουνιέται από εδώ και από εκεί!! Βλέπετε τώρα έχουν μεγαλώσει και δεν έχουν πολύ χώρο για να τεντωθούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

leticia έγραψε:

Αυτό το νιώθω όταν είναι κουρασμένα τα πόδια μου και έχουν πρηστεί! Μήπως έχουν αρχίσει να πρήζονται?[/quote:x3b5rhor]

barbiera τα αισθανόμουν λίιιγο πρησμένα να πω την αλήθεια...σήμερα κάπως καλύτερα...

α σχετικα με τα κιλά έχω πάρει 12....άντε να δούμε τι άλλο θα δούμε :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από το Λητώ!! Παρήγγειλα το λίκνο! Όσο αφορά τα ρουχαλάκια του Λητώ είχε πολύ μεγάλη ποικιλία στο κατάστημα της Κηφισιάς που πήγα εγώ φανελάκια δεν πήρα καθόλου από εκεί γιατί δεν μου άρεσε τίποτα αλλά φορμάκια πήρα αρκετά! Είχε πολύ γουστόζικα! Τώρα άμα πάτε εσείς μπορεί και να μη βρείτε γιατί τα πήρα όλα εγώ! Αλλά και στο Ήρα που πήγα αν και δεν είχε εκπτώσεις είχε με 27Ε επτά φανελάκια πολύ ωραία και ποιοτικώς και φορμάκια - πυτζαμάκια είχε τα 3 στα 30Ε.

α κατάλαβα...εγώ που σκοπεύω να ξεκινήσω τις αγορές μέσα αυγούστου δεν πρόκειται να βρώ τίποτα :laugh:. άντε καλορίζικα όλα με το καλό ... :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε? Εγώ είμαι ακόμα χάλια!! Το βράδυ ξύπνησα από το βήχα!!! Αχ!! Δεν μπορώ είναι πολύ σπαστικό καλοκαιριάτικα! :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????? ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ BARBIE, ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΗΝ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙΣ!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΙRCONDITION ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΑ..ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΡΩΣΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ!!!!!

ΜΑΡΙΑΣΟ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Η ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!ΕΧΘΕΣ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΓΓΑΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ!!!!!ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!!!!!

ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 1620ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ...ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΛΑΤΩΘΗΚΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΦΟΑΒΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ ΨΩΝΙΑ!!!!

:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ!!! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANLOU ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΕΧΘΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΥΙΒΙΟΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...