Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστουμε Ntora Η Αληθεια ειναι οτι χρειαζομασταν καποια να μας οργανωσει :laugh: :laugh:

κοριτσια απο βδομαδα φωτογραφηση κοιλιτσες :silly: :silly:

πηγατε για μπανακι???ή τοχουμε ριξει στον υπνο σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ!!!!ANLU ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ.Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!!!ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ 13 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ 26 ΕΔΟΜΑΔΩΝ.ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ???/ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ Ε ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΙ...ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΔΥΝΑΤΗ.ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ..ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΦΙΛΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.ΝΤΟΡΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!

Χάθηκα γιατί καθόμαστε στο εξοχικό μας όλο το καλοκαίρι και δεν υπάρχει ιντερνετ εκεί. Μήπως να σκεφτώ το γρυλορούτερ;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Εκανα κ εγώ ψωνάκια!!

Βρήκαμε τέλεια προσφορά στα Λητώ στη Θεσσαλονίκη και πήραμε:

-το πολυκαρότσι Pliko p3 της Peg Perego

-στρωματάκι για το πορτ μπεμπε

-κρεβατάκι και

-στρωματάκι κρεβατιού Grecostrom

όλα με 660€ και ετοιμοπαράδοτα!!! Είχε σε αγορές άνω των 300€ έκπτωση 30% με τη μορφή δωροεπιταγής σε ό,τι άλλα προιόντα θες. Έτσι εκμεταλλευτήκαμε την αρχική τιμή του καροτσιού (590€) και πήραμε κ όλα τα υπόλοιπα.

Α και από την ποδηλατούπολη μπεμπε πήραμε την προίκα (πάντες, πάπλωμα, κουνουπιερα κ σκελετό κουνουπιέρας) 57€ από 100 γιατί τις είχε 40% έκπτωση.

Το ευχαριστήθηκα αλλά μετά με έπιασαν κ λίγο οι φόβοι μου μήπως τα πήρα νωρίς... Αν όμως έχανα μετά τις εκπτώσεις;;

Να ρωτήσω κ κάτι άσχετο: Ρε κορίτσια τι είναι το doppler;;; :blink::blink:

και γιατί εμένα δε μου το ζήτησε ακόμα ο γιατρός;; Να ανησυχώ;; Πότε γίνεται ακριβώς γιατί το επόμενο ραντεβού μου θα είναι την 32η βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη εμενα στα λητω Αθηνας το καροτσι εκανε 700 και πηρα δωροεπιταγη 104ευρω. αν το επαιρνα απο Θεσσ/κη θα επερνα δωροεπιταγη 210ευρω???καλα αν ειναι ετσι τη δευτερα θα με ακουσει ολο το ΛΗΤΩΩΩΩ..

το doppler γινεται για να μελετηθεί:

* Η ανάπτυξη του εμβρύου (βιομετρικές μετρήσεις).

* Η ποσότητα του αμνιακού υγρού.

* Η αντίσταση στη ροή του αίματος στα αγγεία του εμβρύου και στις μητριαίες αρτηρίες της μητέρας που αιματώνουν τον πλακούντα.

* Η θέση και η μορφολογία του πλακούντα.

* Η κινητικότητα του εμβρύου.

το εχω προγραμματισει στο ΜΗΤΕΡΑ την 32η εβδομαδα.

μαλλον θα το κανεις και συ τοτε..γιατι ειναι η καταλληλη εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

δηλαδη εμενα στα λητω Αθηνας το καροτσι εκανε 700 και πηρα δωροεπιταγη 104ευρω. αν το επαιρνα απο Θεσσ/κη θα επερνα δωροεπιταγη 210ευρω???καλα αν ειναι ετσι τη δευτερα θα με ακουσει ολο το ΛΗΤΩΩΩΩ..

το doppler γινεται για να μελετηθεί:

* Η ανάπτυξη του εμβρύου (βιομετρικές μετρήσεις).

* Η ποσότητα του αμνιακού υγρού.

* Η αντίσταση στη ροή του αίματος στα αγγεία του εμβρύου και στις μητριαίες αρτηρίες της μητέρας που αιματώνουν τον πλακούντα.

* Η θέση και η μορφολογία του πλακούντα.

* Η κινητικότητα του εμβρύου.

το εχω προγραμματισει στο ΜΗΤΕΡΑ την 32η εβδομαδα.

μαλλον θα το κανεις και συ τοτε..γιατι ειναι η καταλληλη εβδομαδα

Ευχαριστώ mamounaki για τις διευκρινήσεις!!! Μόλις έκανα μια μικρή έρευνα στο ιντερνετ και βρήκα τις απαντήσεις αυτές. Άρα ίδωμεν τι θα μου πει..

Όσο για τα Λητώ, σε κάθε κατάστημα εφαρμόζουν άλλες προσφορές και εκπτώσεις γιατί προφανώς λειτουργούν με franchise. Και στην ποδηλατούπολη που πήγα, μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα είχαν αυτή την προσφορά ενώ στης Ν. Εγνατίας όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγωωωωωωωωωωωωω....που ειναι οι κοιλιτσες??????

να αρχισω να φωναζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω?????????????

αντε θα κανω την αρχη....

012.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙΣ ΒΟΥΤΙΑ ΣΟΥ..ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

ΝΤΟΡΑ26 ΦΤΟΥ!ΦΤΟΥ!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?

πηγενε στο http://photobucket.com/ γραψου ανεβασε μια φοτο κ μετα κανε copy στο image κ καντο επικοληση εδω...μην ξεχασεις πριν την ανεβασεις εχει ρυθμησεις απο κατω που επιλεγεις το μεγεθος που θες να ειναι η φωτο...σε μπερδεψα????? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!Ε?Ε?Ε?!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ Η ΠΗΤ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ?ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!Ε?Ε?Ε?!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ Η ΠΗΤ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ?ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! :unsure:

Καλημερα!!λοιπον εγω ειχα τελευταια περιοδο 30/11,οποτε αλλαζω καθε 6 του μηνα,δλδ βαζεις 7 μερες μετα την τελευταια περιοδο,καποιοι γιατροι βεβαια μετρανε αντι 7 μερες 10 μετα την περιοδο,οποτε πητ εχω 6 σεπτεμβριου,που σημαινει απο 6 αυγουστου μπενω στον μηνα μου και περιμενω!!!λεμε τωρα :P !γιατι θα γεννησεις μολις μπεις στον μηνα σου;καισαρικη;ααα!πολυ γλυκια κοιλιτσα!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

imm_2010_07_13_13_14_04_708.jpg

ωραιο κοιλουνακιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol:

μπραβο ΕΡΙ79 εδειξες το καλο παραδειγμα.....

ειμαι περηφανη για εσενα..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα!

μα καλα τι επαθε χθες το forum μας..απο χθες το μεσημερι μεχρι το βραδυ 8 εβγαζε data error... :angry::angry: ειναι που ειπαμε οτι θα βγαλουμε τις κοιλιες μας εξω και φοβηθηκανε??? :silly: :silly:

τι ωραιες ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ειναι αυτες???τελειες!!!θα φωτογραφηθω και γω..(μονη μου γιατι αντρουλης μου με κοροϊδευει) ;)

Lenitsa μαλλον λογω frinchise θα ναι εχεις δικιο για τα Λητω..βαλε μας καμια φωτο να δουμε κουνια, καροτσι.

Ερη ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ για καμπυλη ζαχαρου...12 ωρες πριν να μην εχεις φαει..εγω ειχα λιμοκτωνησει.. :blink: και μολις ηπια γλυκοζη χορτασα.. :P δεν αηδιασα που λενε συνηθως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

καλημερα κοριτσακιαααα!

μα καλα τι επαθε χθες το forum μας..απο χθες το μεσημερι μεχρι το βραδυ 8 εβγαζε data error... :angry::angry: ειναι που ειπαμε οτι θα βγαλουμε τις κοιλιες μας εξω και φοβηθηκανε??? :silly: :silly:

τι ωραιες ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ειναι αυτες???τελειες!!!θα φωτογραφηθω και γω..(μονη μου γιατι αντρουλης μου με κοροϊδευει) ;)

Lenitsa μαλλον λογω frinchise θα ναι εχεις δικιο για τα Λητω..βαλε μας καμια φωτο να δουμε κουνια, καροτσι.

Ερη ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ για καμπυλη ζαχαρου...12 ωρες πριν να μην εχεις φαει..εγω ειχα λιμοκτωνησει.. :blink: και μολις ηπια γλυκοζη χορτασα.. :P δεν αηδιασα που λενε συνηθως..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΩΧΧΧ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ????ΝΕΡΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΩ?ΠΕΣ ΝΑΙ ΠΕΣ ΝΑΙ!!!!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Πωπω πέρασαν μόνο 3 μέρες από την Παρασκευή που σας διάβασα και βλέπω μεγάλη κινητικότητα αυτό το σ/κ.

Ντόρα μου καλώς ήρθες και εσύ στην παρεούλα μας!!

Κοριτσάκια εγώ είμαι αρρωστούλα!! Με πονάει ο λαιμουδάκος, είμαι συναχωμένη και έχω δεκατάκια!!! Προσπαθώ να το πολεμήσω με depon και ζεστά!!! Ελπίζω να μου περάσει και να μη χρειαστεί να πάρω αντιβίωση!!!

Έρη μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και έτσι πιστεύω ότι θα πάνε!!!

Την Παρασκευή κοριτσάκια πήγα και ψώνισα για την μπεμπούλα!!! :silly: :silly: :silly:

Της πήρα φορμάκια, φανελάκια, λαβέτες, πανίτσες χασέ, σαλιάρες, κουβερτούλα αγκαλιάς, σελτεδάκια, καλτσάκια και ότι άλλο χρειαζόμουν! Πιστεύω ότι στο θέμα αυτό είμαι καλλυμένη! Σήμερα θα πάω ξανά στο Λητώ για να κλείσω το λίκνο γιατί μου είπαν ότι αν δε βιαστώ θα μου παραδοθεί μέσα Σεπτέμβρη και θα το έχω άγχος τελευταία στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια είδα ότι ανεβάσατε φωτογραφίες τις κοιλίτσες σας!! Θα προσπαθήσω και εγώ!! Να σας πω από ραγάδες στην κοιλιά έχετε κάνει καθόλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου θα φας πολυ καλα τελευταια φορα 7.30μ.μ. Νερακι μετα θα πινεις πολυ να ξεχνας την πεινα σου...ειναι πολυ δυσκολο αλλα αφου το καταφερα εγω μπορεις και συ

τουλαχιστον πηγαινε οσο πιο νωρις μπορεις το πρωι για να αντεξεις γιατι αφου πιεις γλυκοζη περιμενεις και αλλη μια ωρα νυστικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...