Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 188
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Λενα ευχαριστουμε!!!

αντε να κλεισει συντομα αυτο το ποστ απο ολες μας και ν'ανοιξουμε ενα αλλο με καινουριο τιτλο και να μιλαμε ολες για τα νινακια μας!!!!!!!με το καλοοο σε ολες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://mammyland.com/index.php?option=c ... &id=462375

καλησπερα κορίτσια!!!

Αργυρώ μου με το καλό!!!! με εναν πόνο κοπέλα μου σε λίγες ώρες θα κρατας αγκαλιά τη μπουμπου σου το θαυματακι σου!!!!!!

Ανσια παραπάνω είναι ο συνδεσμος με ενα θεματακι που εχω ανοιξει ήδη !!!χιχιχιχι!!!!

δεν εχω πολύ χρόνο γιατί μας τρεει ο μπέμπης, αλλά σας σκεφτομαι όλες και όποτε μπορώ διαβαζω τα μυνηματάκια σας!!!!

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα μου ωραια!!καλα εκανες και ανοιξες αλλο..θα το βρουμε ετοιμο εμεις που περιμενουμε..οσες απομειναμε δλδ..χαχαχαχαχα!!!δεν πειραζει που δεν γραφεις προεχει ο μπεμπης σου!!!!

μακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! B)

καλοριζικο το 4! με το καλο να υποδεχθει και τα υπολλοιπα μωρακια μας!! :woohoo: πως πανε οι φουσκωτοκοιλιτσες? :P

εμεις ειμαστε μια χαρουλα..μαμ-κακα-νανι :laugh: :laugh:

ζινα μου μην νιωθεις ασχημα κοπελα μου που δεν μπορεσες να θηλασεις..τα μωρακια μας μεγαλωνουν και με ξενο γαλα, δεν παθαινουν τιποτα. και εμεις ειμαστε εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη, το οτι θηλαζουμε μερικες κοπελες αυτο δεν σημαινει οτι 'κανουμε στην ακρη' αυτες που δεν θηλαζουν...δεν ειμαστε τοσο φανατισμενες ;) φιλακια πολλα στο μωρακι σου και μην μου στενοχωριεσαι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε? Εμεις σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα αν και τρεχω πλεον σαν τον Βεγγο!

Η Αργυρω μας γεννησε? Ειδα οτι θα μπαινε σημερα για προκληση!

Αναστασια μου εσυ ακομα εδω κοριτσακι μου? Η καραμελιτσα σου εχει βολευτει για τα καλα στην κοιλιτσα σου!

Μουριτσα μου τι ομορφη φωτο! Γλυκα ειναι η μπεμπουλα σου!

Ζινα μου ευτυχως σε αυτο το ποστ τα εχουμε ξεπερασει αυτα τα κολληματα με τα θεματα του θηλασμου! Οποια κοπελα μπορει και θηλαζει αξιζει ενα μεγαλο μπραβο αλλα και το οτι μια κοπελα για τους δικους της λογους δινει ξενο δεν την μειωνει σαν μαμα! Ολες οι μαμαδες θηλαζουσες και μη αγαπαμε τα πλασματακια μας! ;)

Κοριτσακια μου οποια εχει νεα απο την Αργυρω ας ενημερωσει και τις υπολοιπες! Φιλια σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουριτσα η φωτο ειναι ολα τα λεφτα!! το προσωπο σου τα λεει ολα! δειχνεις τοσο ευτυχισμενη! :cheer:

γιωργια μου πως εισαι?? σε εχασα καλε, εχω πολυ καιρο να σε δω :( πως ειναι η ζουζουνα σου? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

Νατασσα μου θα το ξαναπω η μπεμπα σου φτου φτου ειναι μια κουκλιτσα!η Παναγια να σου τη φυλαει!

Γεωργια μου ακομα εδω...δεν λεει να βγει το καραμελακι μου..ενταξει αυριο μπαινω στην 38 εβδομαδα οποτε ακομα καλα ειμαι..θα κανω πραγματα απο μονη μου να επιταχυνω τον τοκετο.δεν μπορω να περιμενω αλλο..ολες γεννησατε και εχουμε μεινει η λαντ,η κατερινα και εγω.ντοινγκ!!!εκει που ειμασταν τοσες κοπελες ξαφνικα μειναμε εμεις και εμεις!εχουν ξεκινησει βεβαια καποιοι πονοι αλλα δεν ξερω ποτε θα κανει την εμφανιση της!

για την Αργυρω εγω θα σας ενημερωσω.οποτε μου τηλ θα σας γραψω αμεσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι ομορφα νινακια είναι αυτά!!Κι εγω θέλω!Να σας ζήσουν, να είναι γερα και τυχερά και να τα καμαρώνετε!

Αναστασία κανόνισε να γεννήσεις κι εσυ πριν απο μενα!Δεν θα το αντέξω! :silly: Τελευταία των τελευταίων θα μείνω εγώ,ε? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Κικιτσα μουυυ!!!τι υπεροχο μωρακι ειναι αυτο???τι κουκλιτσα ομορφη ειναι αυτη????φτου φτου!!!να ειναι γερη παντα και ευτυχισμενη!!!!!αχ τι γλυκουλι μωρακι!!!!!!!η Παναγιτσα παντα να σας τη φυλαει!!!!

κατερινα δεν νομιζω να γεννησω νωριτερα απο σενα..βλεπω εισαι 39 εβδομαδα..εγω αυριο μπαινω στην 38..θα με ταλαιπωρησει η καραμελιτσα μου απ'οτι φαινεται!εγωω θα ειμαι η τελευταια.. χμμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεννησε και η Αργυρουλα στις 6 το πρωι..δεν ξερω πολλα πραγματα ακομα γιατι ποναει πολυ και δεν μπορει να μου πει..η προκληση λεει της προκαλεσε εναν τοκετο οχι και τοσο καλο.. μολις ξερω περισσοτερα θα σας ενημερωσω!!φιλακια πολλα!!!

να σας ζησει κοριτσαρα μου το κουκλι σας!!!να ειναι γερη,καλοφωτιστη και ευτυχισμενη!!!καθε ευτυχια στην οικογενεια σας ευχομαστε απο καρδιας!!!να μου τη φιλησεις τη φιλεναδα της μπεμπουλας μου!!!καλη λοχεια να εχεις!!!!φιλακια πολλαααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟ.ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ.ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΧΑΡΑΚΑ Κ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ?? :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου παντως ειναι καλα και οι δυο? ετσι? Αργυρω μου να σου ζησει κοπελα μου και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!

Κικιτσα μου τι μπουμπου ομορφη ειναι αυτη? Φτου φτου σκορδα!

Κοριτσια θα παρετε μισοσαραντιση εσεις ή θα πατε κατευθειαν για σαραντισμο?

Εμεις μισοσαραντιζουμε την Τριτη και λεω να παω να παρω μια ευχουλα για το κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!! B)

βαλεντινα μου το ξερω :P ....μεχρι και τις ποδαρες του πηρε..σαν χομπιτ ειναι! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ευχομαι να βγει ψηλη τουλαχιστον! απο μενα μονο τις τριχες πηρε :laugh: α! και την ηρεμια μου γιατι αμα επαιρνε απο τον τακη..δεν θα κοιμομαστε καθολου :P η αληθεια ειναι οτι δεν με πειραζει καθολου που του μοιαζει ..πανω απο ολα που ειναι γερο το μωρακι μου ;)

αργυρω μου να σου ζησει η μπουμπου σου και ευχομαι να νιωσεις συντομα καλυτερα! καλη λοχεια να'χεις! :kiss:

μουριτσα πηγαινε στο προφιλ σου και σβησε τον κωδικο που εχεις βαλει για το τικερακι και για να βαλεις χαρακα κλικαρισε πανω σε εναν απο τους δικους μας για να σε βγαλει στη σελιδα και φτιαξε το δικο σου και μετα κανε αντιγραφη/επικολληση του κωδικου εκει που ειχες τον προηγουμενο.

φιλακια πολλα σε ολεεεεεες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα :) !!

Επιτέλους καταφέρνω να μπω για να πω ότι γέννησα και εγώ την μπουμπούκα μου τη Δευτέρα 12/7 στις 7 το απόγευμα με φυσιολογικό τοκετό, ύστερα από 19 ώρες προσπαθειών :blink: ... με παίδεψε το πουλάκι μου αλλά άξιζε τον κόπο κορίτσια.. :) !!! Το βάρος μας είναι 3370γρ και το ύψος 51 εκατοστά :) !!

HaraAbel να σου ζήσει η κούκλα σου!!!

Κικίτσα μου και η δική σου είναι μια θεά :woohoo: !!!

Αργυρούλα μου να σου ζήσει γλυκιά μου!!! Σε ταλαιπώρησε και σένα ε? Τι γίνεται στο Γέννεσις...όποια γεννάει με πρόκληση τρώει ταλαιπωρία...??

Κορίτσια μου σόρρυ αν ξεχνάω καμιά αλλά από τα ράμματα δεν μπορώ να κάτσω πολύ ώρα σε καρέκλα και δεν διάβασα όλα τα ποστ!!

Κορίτσια να μας ζήσουν και σε όσες περιμένουν ένα έχω να πω...ετοιμαστείτε για την ωραιότερη στιγμή της ζωής σας ;) !!!

Σας φιλώ γλυκά ;) !!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου δεν ξερω τπτ ακομα.πιστευω και ευχομαι πως ειναι καλα και οι 2.οταν μαθω περισσοτερα θα σας ενημερωσω!

Αθηνα μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!!να ειναι γερη και καλοφωτιστη!!καλη λοχεια!!!περιμενω να ζησω αυτη την υπεροχη στιγμη..για να δουμε ποτε.φιλακια πολλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα!!!επιτελους!!!!ησυχασα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

η Αργυρουλα μας και η πανεμορφη κορακλα της ειναι μια χαρα!!!

η νεραιδουλα της γεννηθηκε 3400 γρ,51 ποντους. εχει πολλα μαλλακια καστανα σκουρα και ανοιχτοχρωμο δερματακι.μακρια δαχτυλακια,σαρκωδη χειλακια και ροζ μαγουλακια!τη θηλαζει και ειναι μια γλυκα!

η Αργυρουλα ειναι καλυτερα σημερα αν και τσουζουν τα ραμματακια της.

Αργυρω μου,αγαπουλα μου εσκασα μεχρι να μου πεις τα νεα σου και σημερα!!(αυτο σου λεω μονο :blink: )

ειστε καλα και εχω παρει μια χαρα !!!!δεν φανταζεσαι!!!εχθες με τρομαξες λιγο... :ohmy::ohmy:

χαιρομαι τοσο πολυ που ειστε καλα κοπελα μου και η νεραιδουλα σου,η φιλεναδα της καραμελιτσας μου ειναι μια κουκλιτσα σαν και τους γονεις της!!!να σας ζησει αγαπουλα μου!να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!να περασουν γρηγορα αυτες οι 2 μερες και να πατε σπιτακι σας για να μπορειτε να χαιρεστε ο ενας τον αλλο!!!!καλη λοχεια κοπελα μου και περιμενουμε την ιστορια τοκετου σου!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: πολλα και στις 2 σας!!!!!!!!ματςςςςςςς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...