Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

dat έγραψε:

στο Toy Story 3 πήγαμε και της άρεσε της μικρής πολύ. Αλλά εγώ είμαι ένα πτώμα! Εν τω μεταξύ μου έχει κόψει εντελώς τον μεσημεριανό ύπνο και μου ξυπνάει κάθε μέρα στις 04.30 για τσίσα, και βρε κορίτσια παρόλο που είμαι πολύ κουρασμένη με παίρνει ο ύπνος ξανά κατά τις 07.00! Και φυσικά μετά από μια ώρα ξυπνάει για τα καλά και δεν με αφήνει με τίποτα να κοιμηθώ. Γενικώς τώρα τελευταία έχω ένα θεματάκι με τον ύπνο, εσείς κοιμάστε καλά? Πάντως βρε κορίτσια κουράζομαι πολύ, είμαστε και όλη μέρα έξω με την μικρή, πραγματικά δεν ξέρω πώς την παλεύω! Φουσκώνω και κάθε μέρα πιο πολύ.... ουφ τέρμα η γκρίνια, όλα καλά απλά μου λείπει πολύ ο άντρας μου και νιώθω ότι τον χρειάζομαι πολύ! Πάντως μου κάνει πολύ καλό να μιλάω μαζί σας! Φιλάκια!!!

Κατ'αρχας ειναι μεγαλη το συναισθηματικο φορτιο να περνας την εγκυμοσυνη μακρια απο τον αντρα σου.

(Αχ τι με περιμενει...)

Εγω ευτυχως ειμαι πολυ υπναρου.Δεν εχω τετοια προβληματα.

Οσο για το φουσκωμα,υπομονη και ακομα ειμαστε στην αρχη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εγω ετσι ελεγα...οτι δεν θα τον αποχωριστω ποτε αλλα δεν γινοτανε να τον παρω μαζι μου... μπορει εγω να τον εχω αδυναμια αλλα ο γατουλης μου εχει αδυναμια στον μπαμπα μου!!! χωρις αυτον πεφτει σε καταθλιψη....ετσι αφου ειναι η ουριτσα του μπαμπα τον αφησα πανω... :laugh: :laugh:

το πασχα περιπου η μαμα μου ηθελε να τον δωσει γιατι λεει οτι την κουραζει και δεν μπορεις να φανταστεις!!! εκλεγα ασταματητα για 1 βδομαδα...μετα εμαθα οτι η κοπελα που ελεγε να τον παρει το μετανιωσε και εκανα τρελες χαρες!! την γλιτωσε το πατουσι μου... :P:P

Εγω για τοξοπλασμα ειχα κανει εξετασεις πριν μεινω εγκυος λογω του γατου. ειχα ομως αντισωματα και ολα καλα... επισης ο γιατρος μου ειπε οτι δεν πειραζει να ειμαι στο σπιτι με τον γατο μεσα , απο τη στιγμη που δεν βγαινει εξω και ειναι εμβολιασμενος...

dat ειναι δυσκολο με τον αντρα σου μακρυα... οσο για τον υπνο κοιμαμαι παρα πολλες ωρες :blush::blush: και μπορει και να κοιμηθω και το μεσημερι. Νομιζω ομως οτι φταιει που ειμαι συνεχεια μεσα και ξαπλωμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι η Λαιδυ εχει αδυναμια στον "μπαμπα" της (τον αντρουλη μου) γι'αυτο και τον αλλο μηνα που θα παω πανω,θα την κρατησει εδω στην Αθηνα.

Θα μου λειψουν πολυ και οι 2 τους. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Στην ωρα μας βλεπω ολες!!!

Δεσποινακι τι μουρι ειναι το σκυλακι σου!!! Τελειο!

Πως το λενε;;;Και εγω ειχα παρει ενα μαλτεζερ πριν 2 χρονια

αλλα δεν καταφεραμε να το κρατησαμε γιατι τοτε ειχαμε το

ρεστοραντ και ηταν πολυ δυσκολο.Με τα λογια ολα ευκολα μας

φαινοταν αλλα στην πραξη μεγαλο ζορι.Αλλα το λατρεψα πολυ..

Ντατ μου τα ιδια με σενα και εγω απλα εμενα δεν λειπει

ο αντρουλης μου σε αλλη πολη.Δυσκολο να εχεις μικρο παιδι και

να εισαι εγκυος τελικα...

Βικακι μου πωε ειναι η ψυχολογια σου;; Ελπιζω καλυτερα ε;;

Κοριτσια φτασαμε τις 100 σελιδες και πρεπει να αλλαξουμε ποστ!

Ποια θα το κανει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω και εγω θα μπορουσα να γεννησω Θεσσαλονικη αφου και ο γιατρος μου εκει ειναι...αλλα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα με την αποκοληση που ειχα, βρηκα εδω γιατρο. Αλλιως θα επρεπε να ειμαι πανω απο τον Ιουλιο και ειναι πολλοι μηνες...

αυτα τα τοστ σαν πετρα μου κατσανε... θα πιω μια σοδα μηπως και χονεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι καλησπερα.

"Η ωρα της μαμας" ηρθε!!!!!!!!!!

Τη μικρη μας τη λενε Λαιδυ.Η αληθεια ειναι οτι ενα ζωο ειναι μεγαλη ευθυνη,σχεδον οσο ενα παιδι.Απο αποψη ευθυνης.

Βικυ μου η αληθεια ειναι οτι πλεον δεν εμπιστευομαι τους γιατρους εδω κατω κι αφου ο γιατρος μου στη Δραμα αποδειχθηκε σωτηρας,δε σκεφτηκα στιγμη να γεννησω εδω.

Λενακι ανοιξε εσυ το επομενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!!Τι μου κάνετε???Τι γλυκά ζωοπαιδάκια είδα!!!!Έχω κι εγώ πολλά ζωοπαιδάκια!!!!Στέλνω φωτούλες!!Γιατί πρέπει να ανοίγουμε άλλο θέμα όταν φτάνει τις 100 σελίδες?? :dry:

Η Νίντζα και ο Μπράντον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αννουλα!!!!!!!!!!

ΚΑι τα 4 ειναι υπεροχα!!!!!!!!!!!!

Απλα επειδη εχω αδυναμια στα σκυλακια,

ο ΑΛεξ ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!!!

Πρεπει να ανοιγεται καινουριο θεμα οταν φτανουμε τις 100 σελιδες γιατι μετα βαραινει πολυ το συστημα και μπλοκαρει.

Ηδη εχει ανοιχθει Νο 4.Ψαξε να το βρεις!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...