Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

:) Χαιρετώ όλα τα κορίτσια. Μόλις φάγαμε και μπήκα να δω τα νέα σας. Ψαράκια σήμερα και σαλατούλα. ΄Οπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη έτσι και τώρα με έχει πιάσει ψαρομανία :P

Μαράκι μου απ τους Μυτιληνιούς η πεθερά σου ε? είναι περίπου 12 χλμ απ εδώ που μένω εγώ. Εγώ μένω στο βαθύ εκεί που είναι το λιμάνι.

Θα έρθω με τη μικρούλα μου στην Αθήνα μιας και δεν έχω που να την αφήσω μιας και ο μπαμπάς μας εργάζεται. Άσε που δεν την αποχωρίζομαι και εύκολα. Θα έχω όμως την αδελφή μου κοντά μου μιας και μένει στην Αθήνα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκιά μου για την προθυμία σου. Να είσαι πάντα καλά :kiss::kiss::kiss:

Ρεββέκα μου σχετικά κοντά θα είμαστε πάντως και η Κώ κοντά μας είναι.

Ιωάννα η Κέρβελη είναι μια απ τις ομορφότερες και καθαρότερες παραλίες του νησιού. Άσε από φαγητό δεν το συζητώ το μαρτυράνε τα περιττά κιλάκια μας :P:blush:

bibibo είδες όταν το πρωτοδείς τι όμορφα που νιώθεις!!! Μια ζωούλα να μεγαλώνει μέσα μας. Μεγάλο δώρο η μητρότητα!!! Συγκινήθηκα πάλι οι ορμόνες τις εγκυμοσύνης φταίνε.

Καλό απόγευμα σε όλες κορίτσια και ένα όμορφο και ξεκούραστο Σαββατοκύριακο :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλησπερα!!!

να ρωτησω εχετε λουλουδια??

εχω στο μπαλκονι μου πολλα και τα περιποιουμε συχνα,εχθες αλαξα χωμα με Γυμνα χερια που βεβαια μετα τα επλυνα παρα πολυ καλα,και σημερα ψεκασα με ενα φαρμακο τον βασιλικο μου μου επειδη εχει πιασει ενα ασπρο μαμουνακι και μου εδωσε ενα φαρμακο ο Γεωπονος μας,οταν το εβαλα να το ανακατεψω με νερακι το εισεπνευσα λιΓο δεν ηξερα οτι μυριζει,δεν το εφερα σε επαφη με το δερμα μου και πλυθηκα πολυ καλα και μετα ηπια και Γαλα που ξερω οτι κανει καλο αν αναπνευσεις κατι χημικο.

αχ κοριτσια πολυ φοβαμαι μηπως εκανα χαζομαρα και εκανα κακο στο μωρακι μου!!!τι με επιασε και ασχοληθηκα με αυτα!!!!

στην ουσια δεν ηρθα καθολου σε επαφη με το φαρμακο αλλα δεν μπορω να το βΓαλω απο το μυαλο μου ουυυυφφφφ

ξερετε τιποτα πανω σε αυτο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια;;

Τι κανετε σημερα;;

Ρεββεκακι μου ηρεμησε! δεν πιστευω να εκανες κακο στο νινι

με ενα δυο υσπνοες.σχεδον απιθανο το θεωρω.Οσο για το χωμα,βαζε γαντια καλυτερα ,ειναι λιγακι επικινδυνο να το πιανεις με γυμνα χερια.Οσο καλα και να τα πλενεις τα μικροβια μπορει να μεινουν στην ριζα των νυχιων σου και να περασουν στο σωμα σου.Προσεχε πουλακι μου. :kiss:

Δεσποινακι που χαθηκες;;;δεν πιστευω να εγινε τιποτα με την

σκυλιτσα;; :S

Ιωαννα υπομονη με τις αναγουλες.θα περασουν σε λιγο καιρο.Στο φαρμακειο εχουν πει τα κοριτσια εχει κατι βραχιολακια για τις αναγουλες που μακροπροθεσμα βοηθανε.Κανε μια δοκιμη!

Κιλακια εβαλα 1 εδω και εναν μηνα και εκει κολλησα! :) Αλλα ξεκινησα αδυνατουλα οποτε δεν σκαω και πολυ!

Μαριελεν τελεια τα ψαρακια! Και εγω τρωω συχνα.Τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα πρεπει να τρωμε τωρα που ειμαστε εγκυουλες.

Μαρια Στην Γερμανια μενω και Καβαλα οταν βρισκομαι στην Ελλαδα. Ψαξε το με την γιογκα.Εχω ακουσει οτι κανει καλο στις εγκυους!

Μπιμπιμπο μου γιατι τοσος φοβος βρε;; Ολα καλα θα κυλησουν.Χαρομαι που το μικρουλι ειναι καλα.Και εγω σε αυτην την εγκυμοσυνη στην αρχη φοβομουν αλλα τωρα το εξαληψα τελειος.Ειπα αν ειναι να γινει κατι θα γινει.Εμεις δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα.

Ειρηνακι,Καλλη και οσα κοριτσακια δεν ανεφερα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Να εχουμε ολες μας ενα ομορφο Σαββατοκυριακο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!

Τι κανετε?

Εγω περασα μια εφιαλτικη νυχτα.

Με επιασαν συσπασεις και πεθαινα στον πονο,νομιζα οτι θα γεννησω.

Πηρα το γιατρο μου τηλ.και μου ειπε να παρω μαγνησιο.

Αχ κοριτσια,χεστηκα πανω μου απο το φοβο μου.

Τωρα παιρνω μαγνησιο καθε 8 ωρες.

Λιγα ειχα να φοβαμαι,τωρα εχω κι αλλα.

Η σκυλιτσα μου ειναι μια χαρα,αν και πρεπει να ποναει.

Κοριτσια δε θυμαμαι να σχολιασω τιποτα.

Ειρηνακι πολλη γλυκια η κινηση σου,ευχαριστουμε παρα πολυ!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!τι μου κανετε;;;;;ευχομαι ολες να στε καλα κ σεις κ οι κοιλτσες σας!!!εγω ειμαι απο την πεμπτη στην μανουλα μου επειδη λειπει ο αντρουλης μου στην δουλεια κ ηρθα για να χω παρεα!!!!!!!αντε οι μερες περνανε κ πλησιαζει η δευτερα...θα δω το μωρακι μου!!!!!!!επιτελους!!!!ρεβεκακι προσεχε με το χωμνα κοπελα μου να φορας γαντια παντοτε.....λενακι μου ολα καλα;;;δεσποινακι ηρεμησε κουκλακι μου θυα περασουν οι συσπασεις!!!αντε χαλαρωσε..ποια το λεει να μου πειτε;;εγω που εχω ανχος πολυ για ολα χαχαχαχαχ πλακα εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!!! :)

Που εισαστε ζουζουνες;;

Δεσποινακι μου συσπασεις ε;; Και εγω που νομιζα πως ειναι

νωρις ακομα για συσπασεις.Να προσεχεις να μην κουραζεσε! Πως τις καταλαβες;;; Ετσι ξαφνικα σε επιασε;;

Και εγω πρεπει να ειχα προχτες που το παρακανα λιγο με τις δουλειες αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι νομιζα πως δεν γινετε να εχουμε τοσο νωρις.Εγω το καταλαβαινω σαν ενα τρεμουλο κατω χαμηλα στην μητρα και πονο περιοδου.Τωρα με εβαλες σε σκεψεις.Μαλλον πρεπει και εγω να κατσω λιγο στα αυγα μου.. :blush:

Καλλη μου δεν ειναι καθολου μακρια η Δευτερα!!! Τι ωραια που θα δεις το μικρουλι!! Η μεγαλη σου τι κανει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γειά σας κορίτσια!!!

Δέσποινα χαλάρωσε και προσπάθησε να είσαι ξεκούραστη.

Και εγώ σήμερα όλη μέρα υποφέρω δεν ξέρω αν είναι σύσπαση μήτρας ή ολόκληρου του εντέρου γιατί δεν περιορίζεται η σύσπαση μόνο χαμηλά στη μήτρα αλλά επεκτείνεται σε όλη την κοιλιά μου όλη μέρα σήμερα περνάει και ξανάρχεται.Τώρα στην εγκυμοσύνη μπερδεύτονται πολύ αυτά τα δύο μήτρα και έντερο. Και να πω πως κουράστηκα δεν έκανα τίποτα σήμερα απο καναπέ σε πολυθρόνα σέρνομαι. Μπορεί να με έχει πειράξει πολύ ο σίδηρος δεν ξέρω. Αν συνεχιστεί θα ενημερώσω τον γιατρό μου.

Κάλλη πλησιάζει η Δευτέρα άντε με το καλό να δεις το μωρουλίνι σου και εσύ.

Λενάκι και εσύ με το μαλακό τις δουλίτσες. Αυτές γίνονται εμείς και τα μωρουλίνια να είμαστε πρώτα καλά.

Πολλά φιλάκια σε όλες και όνειρα γλυκά!!!

2574980b6g0qj4h5c.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Τι κανετε εγω ειμαι λιγο καλυτερα χτες μου εδωσαν ρεπο οι αναγουλες και ηρεμησα λιγο!

Ρεββεκα μου μην σε πιανει πανικος!Και να εισεπνευσες λιγο φαρμακο ηταν τοσο μικρη η ποσοτητα που δεν εφτασε στο νινακι σου :) Οοσ για τα χωματα αυτο ειναι πιο επικινδυνο γιατι εκει μενουν πολλα μικροβια!Φαντασου οτι και το τοξοπλασμα και οι κακομοιρες οι γατες απο εκει το παιρνουν!Οποτε βαζε γαντακια απο εδω και περα!

Δεσποινακι μου καταλαβαινω οτι φοβηθηκες πολυ!Πωπω ουτε εγω ηξερα οτι κανουμε συσπασεις απο τοσο νωρις....να ΜΗΝ κουραζεσαι λοιπον πολυ!!!Ευχομαι σημερα να εισαι καλυτερα .... :)

Καλλη μου τι ωραια αυριο θα δεις παλι το νινακι σου!!!Τι καλα...περιμενουμε νεακια σου μολις γυρισεις :):):):)

Μαριελεν κι εγω εχω μονιμως πονουσ στο εντερο!Ειχα και απο πριν ομως σπαστικη κολιτιδα οποτε δεν ανησυχω πολυ!Επειδη ξερω λοιπον σου λεω οτι αφου ο πονος ειναι σε ολη την κοιλια ειναι τοτε σιγουρα το εντερο!Εμενα φαντασου με ποναει μεχρι και η μεση απο αυτο!Παρολαυτα πες το και στον γιατρο σου βεβαια ;)

Βρε κοριτσια να κανω μια λιγο προσωπικη αδιακριτη και "βρωμικη" ερωτηση;;;Εχω ακουσει πως συνηθως οι εγκυμονουσες τουσ πρωτουσ μηνες εχουν δυσκοιλιοτητα :blush: Εγω παλι ειμαι στο αλλο ακρο ...οι κενωσεις μου ειναι διαροικες ,μια φορα παω τουαλετα βεβαια αλλα διαροια.Συμβαινει σε καμια σας;

Ειρηνακι Λενα bibibo Ελενα Μαρια ΦΙΛΙΩ και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ . ελπιζω ολες να ειστε καλα .

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ μην στεναχωριεσαι αλλα προσπαθησε λιγο να ξεκουραστεις .εχθες που ειδα την κουμπαρα μου μου ειπε και αυτη οτι επερνε σε ολη την εγκυμοσυνη μαγνησιο γιατι εκανε συσπασεις η μητρα της .λιγο η κουραση λιγο το αγχος μας ολα επιρεαζουν .παντως και εμενα ολο κατι με ποναει μια λιγο η μεση λιγο το εντερο .αφου καμια φορα αναρωτιεμαι ετσι οπως κανει το εντερο μου θα καταλαβω το μωρο η θα νομιζω οτι ειναι το εντερο :blush::P ΚALLI αντε να δεις και εσυ το μωρακι σου :) ΛΕΝΑΚΙ kai εσυ να προσεχεις μην κουραζεσαι .(ο αντρας διαβασε αυτα που γραφετε και λεει - αχ γιαυτο γκρινιαζω εγω να μην κανεις βαρειες δουλειες αλλα ειστε ολες ξεροκεφαλες :lol::lol::lol: )κοριτσακια σας φιλω γλυκα ολες . :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ μου και εγω στην ιδια κατηγορια ειμαι με σενα .αλλα και εγω ειχα απο πριν σπαστικη κολλιτιδα αλλα ελεγχομενη τωρα πια ποναω συνεχεια σχεδον .και αντι ο σιδηρος να μου φερει δυσκοιλιοτητα μου εφερε το αντιθετο αποτελεσμα . ο γιατρος λεει οτι μπορει να συμβει δεν ειναι τιποτα .ετσι και εγω δεν δινω σημασια .αρκετα αγχωνομαστε για τα υπολοιπα μην αγχωθουμε και για το εντερο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ομορφα καλημερα!!!

μου φυγε το ανχος με τα χωματα ενταξη ευχαριστω και ναι θα ειμαι πιο προσεχτικη!!!!

δεσποινακι μου κοριτσακι μου οτι ειπαν τα κοριτσια ξεκουραση!!!πως καταλαβαινεις τις συσπασεις?απο πονο??εμενα στις βιταμινες που μου εδωσε εχουν μαγνησιο μεσα 100m

κοριτσια μια που πιασατε τα εντερικα εχω και γω σπαστικη κολιτιδα και τωρα κανω δοιαριες με το συμπαθιο,υπαρχουν ομως και φορες που δεν παω καθολου οπως εχθες!!ασε που λεω το ιδιο πως θα καταλαβω το μωρο με το εντερακι μου που χορευει ολη την ωρα!!!

καλλιτσα μου ηρθε η ωρα να δεις το νινακι σου!!!αντε να μας πεις τα νεα αυριο!!!

λοιπον παω για το πρωτο μαθημα γιογκα και μετα θαλασσα,μολις επιστρεψω θα σας πω πως ηταν το πρωτο μαθημα!!!

καλημερες και φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μου εδω

:kiss :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε;εγω γενικως καλα αλλα οι ορμονες με εχουν τρελανει με το παραμικρο κλαιω ενω δεν ημουν καθολου ετσι ο αντρας μου δε ξερει πως να μου μιλησει,καλα αν δω TV κανενα ζωακι η μωρο εκει να δεις κλαμα.

Δεσποινα μαγνησιο παιρνεις εμενα μου εδωσε τρεις την ημερα προληπτικα

για συσπασεις

γενικ α κοριτσια βλεπω προβληματα στο εντερο εγω καλα τα παω αλλα μολις παιρνω σιδηρο για λιγη ωρα..πονος

Ρεββεκα κ εγω το ιδιο αγχος ειχα χτες γιατι ειδα ενα ζωυφιο- δε τα μπορω- κ κυκλοφορουσα με το teza. για λιγα λεπτα δε νομιζω να πειραξε

φιλακια στις υπολοιπες :kiss:

ααα μπηκα 15η χαιρομαι οταν αλλαζω να περναει καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια που εισαστε???

το μαθημα της γιογκα ηταν τελειο να πατε θα με θυμηθητε!!!!

θ΄λασσιτσα δε πηγα τελικα,αποφασησα να χρησιμοποιησω τον τζεμ σε δουλειες βαριες χιχι!!!!

φτιαχνω το σπιτι να υποδεχτω 1 αυγουστου την οικογενεια μου,μαμα,αδερφο ανηψιο,αδερφη,ειμαι χαρουμενη.

την β επιπεδου σε ποια βδομαδα την κανουμε???

φιλακι εγω οταν βλεπω το ζωηφιο φευγω απο το σπιτι :laugh: ,ευτηχως εδω δεν εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Πολύ χαίρομαι που ακούω οτι οι αυχενικές σας είναι καλές! Εγώ θα πάω σε μία εβδομάδα περίπου, αν και σκέφτομαι πλέον να αρχίσω να πηγαίνω σε ιδιωτικό, στο δημόσιο ούτε φωτό του υπέρηχου ούτε πολυασχολούνται.

Μιας και είμαι από Κεφαλονιά, λέω να πάω να γεννήσω Πάτρα σε ιδιωτικό. Βασικά σκέφτομαι (αν και νωρίς) ότι θέλω να κάνω επισκληρίδιο (παρά τις διαφωνίες της μαμάς). Εσείς τι λέτε?

Ο (μέλλων) αντρούλης μου έφυγε πάλι σήμερα το πρωί και είμαι στεναχωρημένη... :(:( Θα τον ξαναδώ το Σεπτέμβρη. Τελικά με το ταξίδι Θεσ/νίκη όλα ΟΚ, όντως ήταν ταλαιπωρία το ΚΤΕΛ είχατε όλες δίκιο, φοβήθηκα με τις πολλές αναταράξεις..

Από κιλά πάντως τίποτα ακόμα ρε κορίτσια. Είμαι όσα και πριν (52). Βέβαια με πιάνουν κάτι λαιμαργίες για τσουρέκι με μερέντα και πάντα σκέφτομαι την Πετρουλάκη που λέει "εγώ τρώω δαμάσκηνα Καλιφόρνιας", τα οποία βλέπω και αναγουλιάζω σαν να βλέπω κατσαρίδες.. :unsure:

Filaki εμένα οι ορμόνες μου φέρνουν νεύρα δυστυχώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! κοιτα αν γεννησω φυσιολ.που το ελπιζω εχω αποφασισει ηδη επισκληριδιο δε μπορω τον πονο, κατσε αν προλαβουμε να βαλουμε αν ερθει το νινι ξαφνικα δε προλαβαινουν να βαλουν κατευθειαν ξεκινας!

τωρα για ιδιωτικο τι να πω εγω νοσοκομειο δε πλησιαζω σε ιδιωτη παω αλλα κ εκει πιστευω εχει καλους γιατρους πρεπει ομως να τους ξερεις αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;; Πως ηταν η Κυριακη σας;;

Επιτελους τωρα καταφερα να μπω στο μαμμυ απο το πρωι.Δεν με εβαζε

με τιποτα! :angry: Και σε εσας το ιδιο;;

Αγγελικη στο πρωτο μου παιδι ηθελα σαν τρελη να γεννησω φυσιολογικα και χωρις επισκληριδιο.Ειμαι λιγο κατα σε αυτα.Μονο σε

περιπτωσεις που επιβαλεται το δεχομαι.Τελικα εκανα καισαρικη αλλα επειδη ηθελα να ειμαι ξυπνια εκανα ραχιαια κατι σαν επισκληρισιο απλα η δοση της ειναι πιο μικρη και κραταει πιο λιγο.Δεν το μετανιωσα καθολου αλλα αυτη η αισθηση του να μην μπορεις να κουνησεις τα ποδια σου δεν μου ηταν καθολου ευχαριστη.Τωρα θα παω για φυσιολογικο αν ολα κυλησουν καλα.Βεβαια η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη και σεβομαι την οποια επιλογη της.Η μητερα σου γιατι ειναι κατα;;

Ρεββεκακι τελεια η γιογκα ε;; Τωρα πειστικα απολυτος! Με την πρωτη ευκαιρια θα παω να ρωτησω λεπτομερειες και εγω!

Την Β επιπεδου την κανουνε στην 20 εβδομαδα εδω.Ακομα βλεπω το βιντεακι της μικρης και τρελενομαι! :)

Φιλακι μου που λες να γεννησεις;;;

Δεσποινακι μου που εισαι;; ελπιζω να μην συνεχιζοντε οι συσπασεις...

Και μενα οι ορμονες μου φερνουνε πολλα νευρα και μερικες φορες ξεσπαω αδικα στην μικρη και μετα το μετανιωνω εικτρα και κλαιω σαν την χαζη :blush:

Ευχομαι να μην μας κρατησουν πολυ τα νευρα γιατι δεν λεει να ειμαστε συνεχεια ετσι.

Την καληνυχτα μου και απο ενα γλυκο φιλι σε ολες σας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!!

Τι μου κάνετε;;;

Πως τα περάσατε;;;

Εγώ όχι καλά αλλά τα ήθελα και τα έπαθα.

Πήγαμε κατασκήνωση.

1,5 ώρα ταξίδι … οκ λέω σιγά σιγά πηγαίναμε … είχε και σε κάτι σημεία χωματόδρομο … ήπια ένα εξτρά ουλτραγκεστάν για να είμαι ήσυχη.

Η θάλασσα καθαρή το πρωί αλλά από το μεσημέρι και μετά μάζευε διάφορα οπότε δε βούτηξα καθόλου και με έφαγε η ζέστη 2 μέρες!

Ένιωθα πως καίγομαι ολόκληρη! Είχα ένα μπουκάλι νερό και συνέχεια αυτόμπουγελωνόμουνα…

Είχα πάρει μια ομπρέλα και ένα καρεκλάκι και καθόμουν κυριολεκτικά μέσα στη θάλασσα. Τα πόδια μου ήταν πάνω από 5 ώρες την κάθε μέρα μέσα στο νερό. Ήταν ο μόνος τρόπος να μην ζεσταίνομαι τόσο πολύ.

Κάηκα και λίγο γιατί δε σκέφτηκα πως το νερό παίρνει το αντηλιακό (50ρι παρακαλώ) και πως έπρεπε να το ανανεώνω ακόμα πιο συχνά.

Ήταν βλέπεται το μόνο μέρος που έβλεπε ο ήλιος γιατί αν πλησίαζα πιο πολύ στη θάλασσα κινδύνευε το κύμα να σκάει στην καρέκλα και να γίνω και μούσκεμα…

Άνοιξα και σχετικό θέμα γιατί έβαλα ακουαζόλ και μετά με έπιασαν οι τύψεις μήπως δεν έπρεπε. Εσείς τι λέτε;;;

Μου έχει κολλήσει από το Σαββάτο και έναν πόνος στο στήθος.

Σαν νευρόπονος … τι να ναι πάλι αυτό;;;

Μετά από όλα αυτά εννοείται πως δε ξαναπατάω σε θάλασσα.

Είπα να του κάνω το χατίρι αλλά δεν γίνεται.

Για το επόμενο του έκλεισα ΠΣΚ με την ίδια παρέα αλλά εγώ … ΔΕ ΘΑ ΠΑΩ!

Θα έχει έρθει και η μανούλα μου και θα καθίσουμε σπίτι.

Δε φτάνει που είμαι πολυλογού … είμαι και γκρινιάρα… χιχι

Marielen υπομονή με τις καούρες … και εγώ μετά το μεσημέρι και ειδικά μετά τον μεσημεριανό ύπνο υποφέρω… πάλι καλά που υπάρχουν οι φρυγανιές και τα κρακεράκια και κάτι γίνεται …

bibibo όλα καλά θα πάνε!!! Είδες που το μωράκι σου σε χαιρετούσε;;; να το πεις όταν νιώσεις άνετα! Και εμένα ακόμα δε το ξέρουν στη δουλειά … φαντάσου…

rebbeka πολύ συγκινητικό το όνειρό σου!!!

THEODOSIADOU είσαι καλύτερα με τις συσπάσεις;;; σου πέρασαν;;; πως είναι αυτός ο πόνος; Σαν περιόδου αλλά πολύ οξύς;;;

ioanna123456 δεν είναι απαραίτητη η δυσκοιλιότητα. Και εγώ είχα φοβερό πρόβλημα πριν την εγκυμοσύνη και τώρα ο οργανισμός δουλεύει ρολόι…

rebbeka καλώς να υποδεχθείς του δικούς σου!!! Άντε και εγώ περιμένω μανούλα την Πέμπτη!! Άντε να μας νταντέψουν και εμάς λίγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ειρηνη μου επαθες κι εμαθες!!!! ;):P:P

Σ'ευχαριστουμε και για το κερακι!!! :kiss:

Λενακι μου χαλαραααααααααα!!!!!! ;):kiss::kiss:

Δεσποινιω μου ξεκουρασει γλυκια μου!!! :kiss:

Και πολλα πολλα φιλια σε ολες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!

πηρα τα αποτελεσματα papp a,τα εχει στα χερια της η ντοκτορ μου και με επιβεβαιωσε οτι ολα ειναι τελεια δοξα το θεο!!!

δεν τα εχω παρει ακομα θα παω να τα παρω να σας γραψω!!! :laugh:

ειρηνακι μην αφηνεις την θαλασσιτσα βρε!!!απλα μην πας κατασκηνωσεις και τετοια!!!τι σε κουραζουνε ετσι καλε!!εσυ εχεις το πανω χερι και θα αποφασιζεις εσυ που και πως θα κανεις τα μπανια σου!!!

κοριτσια τοξοπλασματος εξετασεις κανετε συνεχεια η μια φορα στην αρχη??

θελω να κανω ξανα ετσι για σιγουρια,και πηρα την ντοκτορ και μου πε οτι αμα δεν πιασω κακακια η ποπουδακια ζωων και δεν τρωω σαλαμια και ολα αυτα αψητα να μην φοβαμαι καθολου!!!

και κατι αλλο το λαβας τυρι ξερετε τα τριγωνακια τα τρωω πολυ αυτα πειραζουν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ θα βλέπετε το πάνω μέρος του κεφαλιού όπου φαίνονται τα 2 ημισφαίρια του εγκεφάλου και ένα καθαρότατο χεράκι … πού είναι στο στόμα … ή μου φαίνεται;;; χιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου Ειρηνη μου!!!!!ΤΕΛΕΙΟ!!!!! :silly: :silly: :silly: Και το δικο μου ετσι φαινεται, μονο που εγω η ασχετη δεν μπορω να το βαλω.... :P:P Η αληθεια να λεγετε ειναι κουκλι!!!!! ;):kiss::kiss:

Ρεββεκα μου μπραβο για τ'αποτελεσματα!!!! Και τοχο μια φορα νομιζω κανεις, μη σκας!!! ;)

Και τα δικα μου αποτελεσματα ειναι καλα, τωρα πηρα τηλ!!! :silly: :silly:

Κοριτσια εγω πληρωσα για την αυχενικη 30 ευρω στο γιατρο και 74 ευρω στο αιμα τα οποια 73,8... τα πηρα πισω απο το ικα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...