Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γεια σου βρε Ρεβεκκάκι με τα ωραία σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλοστέριωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΦΡΕΣΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ρεββέκα καλόοοο!!!!!!χαχαχαχαχαχα

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι.

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? :kiss::kiss::kiss: εγώ σήμερα πήγα μπανάκι αφού μου τα επέτρεψε ο γιατρός σήμερα έκανα το δεύτερο μου. Το πρώτο δεν το ευχαριστήθηκα γιατί ήταν απόγευμα και κρύωνα με συνέπεια να με πονάει πολύ το στήθος μου :S Σήμερα όμως ήταν θαύμα!! βέβαια πάντα με προφυλάξεις μόλις βγω αλλάζω μαγιό και κάθομαι πάντα στη σκιά.

Λενάκι μου χαλάρωσε γλυκιά μου όλα καλά θα είναι υπάρχει αιτία που είναι έτσι τα αποτελέσματα. Οπότε δεν είναι ανησυχητικό θα δεις.

Κάλλη δυστυχώς εμένα δεν έδειξε φύλο η αυχενική περιμένω τον επόμενο υπέρηχο αρχές Αυγούστου αν δεν φανεί και τότε θα περιμένω σίγουρα στην αμνιοπαρακέντηση. Αλλά εκεί δεν ξέρω βρε κορίτσια στην αμνιοπαρακέντηση σου λένε το φύλο την ώρα του υπερήχου ή με τα αποτελέσματα της καλλιέργειας του αμνιακού υγρού?

Theodosiadou μου λίγο παραπάνω αλατάκι στη διατροφή σου κανα χυμούλι από πορτοκάλι και ξεκούραση. Θα νοιώσεις καλύτερα.

mata μου περαστικούλια. Πίνε χαμομηλάκια με μέλι, μέλι και λεμόνι και ξεκούραση σύντομα θα σου περάσει. Τα ίδια έπαθα στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και σε καταλαβαίνω. Ο σίδηρος σε όποια μορφή και να τον πάρω με ενοχλεί αλλά τι να κάνω δεν γίνεται διαφορετικά υπομονή!!!!

Ιωάννα μου θα αρχίσω τα χαμομηλάκια μου φαίνεται μήπως και μαλακώσει το έντερο γιατί δεν το παλεύω.

filaki καλά αποτελέσματα στην αυχενική σου σήμερα περιμένουμε νέα σου. Καθώς και σε όσα άλλα κορίτσια περιμένουν εξετάσεις καλά αποτελέσματα!!

Φιλιά πολλά σε όλες τις γκαστρούλες φρέσκιες και μπαγιάτικες :P:P :laugh: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marielen μπραβο εκανες το πρωτο σου!!!

εχω κανει 3 σε πολυ παΓωμενη θαλασσα και μετα ηλιο αλλα μεχρι τις 12 καθομουν στον ηλιο και φυσηκα αλαΓη μαΓιω και ντουζακι!!!!

τι ωραια που ειναι η θαλασσα την λατρευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα μου είναι όντως φανταστική και πολύ χαλαρωτική τώρα νοιώθω μια χαλάρωση άλλο πράμα. Πάω να ξαπλώσω για καμιά ωρίτσα.

Πολλά φιλιά!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο και το Νο3.

Τελικα ειμαστε πολυ πολυλογουδες.

Λενακι μου μη στεναχωριεσαι.Ολα καλα θα πανε.

Αφου ειδατε και ρινικο οστο,ειναι τελειο σημαδι αυτο.

Υπομονη,μεχρι την αλλη βδομαδα.

Ελενη νομιζω οτι το φυλο φαινεται απο την καλλιεργεια του υγρου,

οποτε θα περιμενεις τα αποτελεσματα για να σιγουρευτεις.

Την Παρασκευη θα παω κι εγω για μπανακι στους Αμμολοφους,οποια ξερει τι εννοω, ΖΗΛΕΙΑ ΖΗΛΕΙΑ ΖΗΛΕΙΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακη παλιοκοριτσο ζηλευω!!!!!!

αλλααααααα τωρα θα παω περιπατο στο βοσπορο :P

και σαββατο θα παω σε ενα μερος ΣΙΛΕ το λενε που η θαλασσα ειναι σαν πισινα!!!45 λεπτα απο δω προς την μαυρη θαλασσα!!!!! :P

καλε που ειναι τα κοριτσακια μας με τις αυχενικες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας διαβασα που λετε για μπανια θελω και εγω να κανω αλλα φοβαμαι λιγο . τι σας εχουν πει οι γιατροι σας? να μπω και εγω στην παρεα σας ? βλεπω οτι ειμαστε κοντα στις ημερομηνιες . :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες breeze φησυκα και να μεινεις εδω!!!

μπανακια τωρα να ρωτησεις τον ντοκτορ σου!!!

εμενα μου χει πει οκ!!!σε καθαρη θαλασσιτσα,αλαγη μαγιω κατευθειαν μολις βγεις και οχι κατω απο τον ηλιο απο τις 12 εως τις 4,αυτα εχει πει σε μενα και αντηλιακο με υψηλη προστασια στο προσωπο μην κανεις λεκεδες!!!!

που μενεις??και το ονομα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια με λενε και μενω αθηνα .η γιατρος μου ειπε να ξεκινησω και μου εδωσε ακριβως τις ιδιες οδηγιες . λιγο δυσκολο αυτο με την καθαρη θαλασσα εδω στην αττικη αλλα θα πηγαινουμε οσο πιο μακρια μπορουμε . ευχομαι εδω παρεα να δουμε τις κοιλιτσες μας να μεγαλωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσακια αλλαξαμε παλιωσαμε βλεπω.Μετα απο ενα βραδι ανησυχιας -καλα που με εστειλε η mata για υπνο- σημερα τα νεα μου ειναι τελεια!! :cheer: Η αυχενικη τελεια ,ειδαμε κ ρινικο οστο, στομαχι ημισφαιρια εγκεφαλου, μεχρι κ ουροδοχο κυστη-ειχε κ ουρα το νινι αρα εχει ηδη ενα νεφρο-κ αλλα δε τα θυμαμαι. Φυσικα πατουσακια , χερακια αλλα κοιμοταν το καημενο ολο το ξυπνουσαμε κ χοροπηδουσε,τεντονοταν μετα παλι υπνο στο τελος μας εριξε κ κατι μουτζιτσες κ ησυχασαμε!Τωρα περιμενω αιματολογικες. Βεβαια ηταν διπλωμενο δε το μετρησε καλα το υπολογισε πανω απο 8.5 ποντους. Πολυ υπνο το νινι τον μπαμπα του εμοιασε- κ εγω δε παω πισω!

Αντε τωρα αγχος στο β επιπεδου. Ασε που εχω πλεον σακουλα με φαρμακα σα τις γιαγιαδες θα παιρνω 3 μαγνησιο, 2 σιδηρο, 1 φυλλικο οξυ, 1 ασβεστιο τα μπερδευω!

φιλακια σε ολες Λενακι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε απλα ειναι κ το 2ο μωρο κ τα μπερδευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο φιλακι τελεια τα νεα σου!!!!! :woohoo:

γιατι δεν σου δινει ολα σε ενα???εμενα μου εδωσε ολες τις βιταμινες σε ενα χαπι!!!!

μαρια μου αθηνα ε??μμμ δεν εχουμε και τις καθαροτερες θαλασσες να προσεχεις που πας και οχι οταν βλεπεις πολυ κοσμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ενα ;δε τοχω ξανακουσει μηπως επειδη αλλα πρεπει προ φαγητου αλλα μετα.δε πειραζει μερικα ειναι σα φρουτα δασους αλλο σα πορτοκαλι γευση μια χαρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σε ενα μου τα δωσε.ειναι το elevıt pronatal της bayer!!

φιλακι μολις σημερα ειδα το πμ δυστηχως αλλιως θα σε επερνα και σενα τηλεφωνακι να ακουσω φωνουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Καλοριζικο το νουμερο 3!!! Να τα εκατοστησουμε!!!! :)

Πως ειστε;;

Πριν λιγο τελειωσε το 1000 και 1 νυχτες και μπηκα να χαλαρωσω λιγο.

Κοιμηθηκε και το πουλακι μου τελεια!

Κοριτσια δεν ειναι οτι στεναχωριεμαι με το μωρακι απλα απο την αρχη της εγκυμοσυνης δεν χαρηκα ακομα.Ολο εκπληξης εχουμε.Ευχομαι να εχουμε καλο τελος..Ειμαι αισιοδοξη παντα και πιστευω πως ολα θα πανε καλα! :)

Α! δεν σας ειπα! Ειμαστε 7,3 εκατοστα!!!! :woohoo:

Κουνιοταν συνεχεια και αλλαζε πλευρο η ψυχουλα μου!

Φιλακι μου τελεια τα νεα σου!!!! Πανω απο 8.5 εκατοστα!!!

Εσεις μεγαλωσατε πολυ βρε!!! :) Αγιο Λουκα ε;; Τελεια εχετε φρεσκο αερα! Το δικο μας σπιτι ειναι στην Κηπουπολη απεναντι ακριβως απο το εκκλησακι της Παναγουδας! Αχ ποσο μου ελειψε...

Βreeze καλως ηρθες στην παρεα μας! Με το καλο το νινι σου! Ποτε εχεις ΠΗΤ;;

Ρεββεκακι μου βολτουλες ακουω και πολυ χαιρομαι! Πρεπει να εχει πολυ ωραια μερη η Τουρκια ε ;; Θελω πολυ να ερθω μια μερα Κωνσταντινουπολη.

Δεσποινακι μου πως εισαι με την πιεση;; ανεβηκε καθολου;;

Να πινεις πολυ νερο και ολα θα γινουν παλι! Εγω πρωτη φορα σημερα ειχα 11 με 7!!! Υπερταση για μενα! :P Συνηθος ειμαι στα 8 με 6!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!!!!

rebbeka ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ Ν 3!!!

BREEZE ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ.

filaki ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...

ioanna mpougatsoula ΦΙΛΑΚΙΑ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΟΛΛΕΕΣΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καταλαβαινω την αγωνια σου πιστεψε με!Οσο για μπανιο ρε κοριτσια ενω δεν ειναι καθολου αυστηρη η γιατρος εκει μου βαλε φρενο.Να ζεστανουν κι αλλο τα νερα, να ειναι πολυ καθαρα γιατι αλλιως η κολπιτιδα η κρυωμα κ αιμορραγια.Ο αντρας μου τ ακουσε κ δε βλεπω να με πηγαινει εκτος αν μπω μεχρι το γονατο.Ταζεστα νερα αντε το καταλαβαινεις τα μικροβια ομως πως;Αχ θα βλεπω τους αμμολοφους με κιαλια Λενακι ξερεις τι εστι αμμολοφοι ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αν ξερω λεει!!! Ολοκληρα καλοκαιρια κατασκηνωναμε εκει οταν

ειμασταν μικρα! Τι ωραιες εποχες! Κατα τον Αυγουστο σε βλεπω να κανεις

κανενα μπανακι Φιλιω μου.Υπομονη.Καθε γιατρος λεει τα δικα του!

Δεσποινακι ρηξε και καμια βουτια και για εμας αυριο!

Ελενα ολα καλα θα πανε αυριο! Λιγες ωρες σε χωριζουνε απο

το νινι σου! Θα περιμενουμε νεα σου!

Καλε που ειναι οι αλλες;;; Λετε να μην μυριστικαν το Ν. 3;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω καλοριζικο η αληθεια ειναι πλεον δεν ειστε φρεσκογκαστρουλες ειστε ωριμογκαστρουλες...και τι πολυλογια ειναι αυτη???δεν σας προλαβαινω....

Ειρηνη μου πως ειναι ο λαιμος?καλυτερα?περαστικουλια σου ευχομαι

Ματα μου και σε σενα περαστικα περιεργη εποχη να προσεχετε....

Ρεμπεκα μου βιντεο?12 εβδομαδων και βιντεο?μπραβο...και εγω θελω...μια κουλη ισως ερωτηση γιατι μονο μεχρι 3 αυγουστου?οσο για τα κουνουπια εγω ανοιγω τις μπαλκονοπορτες κατα τις 8 για να δροσιστει το δωματιο και μολις αρχιζει να σκοτεινιαζει αναβω ενα κερι για τα κουνουπια ακριβως εξω απο την μπαλκονοπορτα για κανα 3ωρο και μετα κλεινω κουρτινες και ολα καλα.Μεχρι σημερα δεν ειχαμε ενοχλητικα κουνουπια.Τυχαιο?Δεν νομιζω...

Δεσποινακι βλεπεις τι ενστικτο εχουν τα ατιμα τα ζωα?για να μη τη στειρωσετε μεχρι και πυρετο ανεβασε :laugh: :laugh: :laugh: οσο για την πιεση περισσοτερα αλμυρα και ξεκουραση ελπιζω να μη σε ταλαιπωρηση για πολυ.

Λενακι ολα καλα θα πανε θετικη σκεψη πανω απο ολα,7,3???/ :woohoo:

Μαρακι καλως ορισες :):):)

Φιλακι τα ειδες ολα καλα πηγαν τζαμπα χθες στερηθηκες τον υπνο σου..αλλα ρε συ κοιτα εδω τεχνολογια 13 εβδομαδων και βλεπουμε μεχρι και την ουροδοχο κυστη τους :lol::lol:

Kolli5 περαστικα στη μανουλα σου...και ναι πλεον και εισαι αλλα και φαινεσαι...εγκυος.

Ρε κοριτσια εχω μια απορια ..ειμαι η μονη αναισθητη στην παρεα ???μονο εγω δεν φοβαμαι τη θαλασσα?στης ελισαβετ που γεννησα αυγουστο πηγαινα θαλασσα καθε μερα απο την αρχη του καλοκαιριου και μαλιστα ειχα μπει μεχρι και σε πισινα...

Και κατι αλλο ολες παιρνετε συμπληρωματα σιδηρου βιταμινων???δεν βγαινουν καλες οι εξετασεις σας???και ανειναι καλες τοτε γιατι??? :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα .σας ευχαριστω ολες για το καλοσωρισμα :cheer: εμενα δεν ειναι η γιατρος μου αυστηρη αλλα ο αντρας μου τρελενεται γιατι παντα ειχα ευαισθησια με τα μικροβια και στην αθηνα δεν εχει και τις ποιο καθαρες θαλασσες :P και ειναι τοση η χαρα του τωρα που για να με προστατεψει θα με εβαζε και σε γυαλα αν μπορουσε .σημερα θα παω και εγω στη γιατρο μου για τον ελεγχο του μηνα και για να συννενοειθουμε αν θα κανω αμνιοπαρακεντηση τελικα . η αυχενικη μου ηταν πολυ καλη αλλα η ηλικια μου οριακη (35).φιλακια σε ολες κοριτσια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Μπαίνω βιαστικά γιατί στις 11:00 φεύγω για αυχενική και πρέπει να τσακιστώ να τελειώσω κάποιες δουλίτσες στο γραφείο.

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια :) Τι μου κανετε? Ολα καλα? Εγω σημερα ξυπνησα καπως αντι να χαλαρωνω οσο περνανε οι βδομαδες ολο και περισσοτερο φοβαμαι....

Να σας ρωτησω κατι ασχετο, αν καποιος δεν εχει ασφαλιση σε κανενα ταμειο και πρεπει να νοσηλευτει σε δημοσιο νοσοκομειο, τον δεχονται η τον διωχνουν? Και αν τον δεχονται, πληρωνει και ποσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..ειρηνουλα καλη επιτυχια αν κ θα χεις πολυ καλα νεα να μας πεις!ρεβεκακι?δεσποινακι!λενακι!φιλακι?ακομα βρε κοιμαστε?εγω δε καλοκοιμαμαι τα βραδια..δε βολευομαι να κοιμηθω μιας κ πλεον δε κοιμαμαι μπρουμυτα..αντε πλησιαζει κ για μενα η αυχενικη.δευτερα πλησιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...