Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Αγια Ζώνη της Παναγιας από το Αγιο Όρος


Recommended Posts

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nicky-1 είπε:

Γεια σας κοριτσια..με τον συντροφο μου είμαστε  δυο χρονια μαζι και παρολο που εχουμε ελευθερες επαφες δεν εχει συμβει τιποτα ακομα και μας παραξευνευει και τους δυο... θελουμε πολυ ενα παιδακι... δεν έχουμε κανει καμια εξεταση ουτε εγω ουτε ο συντροφος μου...σημερα τυχαια ηρθε στα χερια μου η Αγια Ζωνη της Παναγιας... μου ειπαν για γα θαυματα που εχουν συμβει και αυτο με εβαλε σε σκεψεις... ετσι το εψαξα και βρηκα αυτην εδω την σελιδα... θα ηθελα να μαθω περισσοτερα αν γινεται...πρεπει να την φοραω ολη μερα ; και πρεπει να λεω καποια προσευχουλα συγκεκριμενη... (<

Nicky μου αν με τον σύντροφο σου κανετε ελεύθερα 2 χρονια στις γόνιμες  μέρες και δεν εχεις μεινει έγκυος τότε πρεπει οπωσδήποτε να επισκεφτείς τον γιατρο σου, να κανετε καποιες εξετάσεις και να δείτε πως θα κινηθείτε απο δω και πέρα. Όπως λεει και η @maria1405 εφόσον πιστεύεις η ζώνη θα σου δώσει την ηρεμία και την αισιοδοξία που χρειάζεσαι. Αλλα το πιο βασικό ειναι να επισκεφτείς τον γιατρο σου ή αν δεν εχεις να βρεθεί έναν καλο γιατρο να σε καθοδηγήσει απο δω και πέρα..καλη επιτυχία εύχομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...