Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Αγια Ζώνη της Παναγιας από το Αγιο Όρος


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.Σημερα μου εστειλε μια θεια μου την Αγια ζωνη της Παναγιας απο το Αγιο Όρος.Την φόρεσα με πολυ ευλάβεια και ελπίζω να με βοηθήσει να κάνουμε ενα παιδακι.Ετυχε σε καμια σας να την φορεσει και να της χαρισει η Παναγια παιδάκι?

Μου ειπε πως δεν πρεπει να την βγαλω....και μεχρι και μπανιο με αυτην να κανω!Δεν μουσκευεται?πως στεγνωνει μετα το κορδονακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου σημερα ετυχε να ακουσω κατι για τη ζωνη οπως λεγετε!!πηγα με τη μητερα μου στην κομμωτρια που ηθελε να βαψει το μαλλι της και μας το ελεγε!!μια γνωστη της που δεν μπορουσε να κανει παιδια,ολο επιανε και τα εχανε!μεχρι που καποιος της ειπε για αυτη τη ζωνη,την φορεσε απο τις ημερες που προσπαθουσανε μεχρι που επιασε και γεννησε!!εκανε ενα υγιεστατο κοριτσακι!!σου ευχομαι κουκλα μου να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι και εσυ,και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!πολλα φιλια και να μας ενημερωνεις για τα νεα σου!θα περιμενουμε να ακουσουμε το ευχαριστο!!!πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flora12 έγραψε:

κουκλα μου σημερα ετυχε να ακουσω κατι για τη ζωνη οπως λεγετε!!πηγα με τη μητερα μου στην κομμωτρια που ηθελε να βαψει το μαλλι της και μας το ελεγε!!μια γνωστη της που δεν μπορουσε να κανει παιδια,ολο επιανε και τα εχανε!μεχρι που καποιος της ειπε για αυτη τη ζωνη,την φορεσε απο τις ημερες που προσπαθουσανε μεχρι που επιασε και γεννησε!!εκανε ενα υγιεστατο κοριτσακι!!σου ευχομαι κουκλα μου να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι και εσυ,και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!πολλα φιλια και να μας ενημερωνεις για τα νεα σου!θα περιμενουμε να ακουσουμε το ευχαριστο!!!πολλα φιλια!!

Flora μου ευχομαι να γινει το θαυματακι της Παναγιας μας!Και βεβαια θα σας ενημερωνω και ευχομαι να εχω ευχαριστα νεα.Την φορεσα ηδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exv akoysta gia aythn thn zvnh alla moy kanei entypvsh apo poy thn πηρε?μακαρι να μπορουσαμε να την φορεσουμε κ μεις λιγακι.σου υχομαι να εκπληρωθουν ολες σου οι επιθυμιες κ ολες με πολλα μωρακια κοριτσια ακομα κ η πιστη βοηθαει γιαυτο προσευχηθειτε εγω την παναγια την εχω πολυ ρε παιδι μου οταν θελω να πω κατι λεω παναγια μου αυτο κ εκεινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgia δεν ξερω ποιος της την εφερε, αλλα το εδωσε και σε μια αλλη ανηψια της και με του που την φορεσε σε 3 μηνες εμεινε.Κι εκεινη ταλαιπωρούνταν αρκετο καιρο σαν εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω αναστασια μου εχεις το ονομα της κορης μου μακαρι ολα να πανε κατευχην κ να αποκτησεις πολλα παιδακια οπως μακαρι να την ειχαμε κ εμεις.δεν ξερω αν ειναι ολα θεμα τυχης γιατι πολλα γινονται κ ακουγονται αλλα κ γω αν ημουν στην θεση σου θα την φορουσα.καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Μαρτιο ...μάλλον τον Απριλιο κοντα στο Πασχα εφαγα και το μήλο της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου και να μετα απο 2 μηνες εμεινα εγκυος αλλα δυστυχως δεν κρατησε..:(...Πιστη εχω αρκετη, σιγουρα καποια στιγμη θα κραταω κι εγω στην αγκαλια μου το βλασταρι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, ΣΟΥΡΩΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΑΓ. ΑΡΣΕΝΙΟΥ. ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΑΚΟΜΗ, ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΔΟΝΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΗ;;;

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ Ή ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ(ΖΩΝΕΣ, ΜΗΛΑ ΚΛΠ.) ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΔΗΛ. ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΕΝΑΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ. Ο ΘΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.!!!

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!! :):):) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΙΟ έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, ΣΟΥΡΩΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΑΓ. ΑΡΣΕΝΙΟΥ. ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΑΚΟΜΗ, ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΔΟΝΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΗ;;;

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ Ή ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ(ΖΩΝΕΣ, ΜΗΛΑ ΚΛΠ.) ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΔΗΛ. ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΕΝΑΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ. Ο ΘΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.!!!

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!! :):):) :)

Οχι κορδονι ειναι απλα το λενε ζωνη.Μου ειπαν πως το δενεις πανω σου και οταν με το καλομεινεις ο κομπος συμβολιζει το δεσιμο του μωρου με εσενα.Οταν πας να γεννησεις το ξεδενεις για να γεννησεις και να βγει καλα το μωρο απο εσενα.Τωρα τι να σου πω για πλυσιμο δεν μου ειπαν!

Σιγουρα η ζωνη αυτη δεν ειναι αναπαραγωγικο μηχανημα.Πρεπει να το πιστεψουμε για να κανει το θαυμα της ετσι δεν ειναι?Εχω πιστη και περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου γλυκια ευχομαι οταν γυρισω απο τις διακοπες και μπω ξανα στο μαμυ να δω την ανακοινωση της εγκυμοσυνης σου! :):):)

ολου του κοσμου τα καλα στην κοιλιτσα σου να ερθουν :):)

πολλα φιλια φιλεναδα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

αναστασια μου γλυκια ευχομαι οταν γυρισω απο τις διακοπες και μπω ξανα στο μαμυ να δω την ανακοινωση της εγκυμοσυνης σου! :):):)

ολου του κοσμου τα καλα στην κοιλιτσα σου να ερθουν :):)

πολλα φιλια φιλεναδα! :kiss::kiss::kiss:

Καλη μου φιλεναδιτσα ευχομαι να περασετε πολυ πολυ ομορφα στις διακοπες σας, να ξεκουραστείτε γιατι το χρειαζεστε και μακαρι οι ευχουλες σου να εισακουστούν και να δεις το ονομα μου στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!Φιλια πολλα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Την ειχε βαλει και μια φίλη μου , της την ειχε δωσει η μητερα μου (εκεινη δυστυχώς δεν πολυπιστευε στα ''8εια'') αλλα την φοραγε για να βοη8η8ει , εχει κανει 5 εξωσωματικες και τιποτα...

Πρεπει να πιστευεις πραγματικα για να συμβει κατι...

Καλη επιτυχια σε όλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την εχω κ γω τη ζωνη αυτη. μου την έφερε ενας καλος φίλος που εχει παει στο Αγιο Ορος για να προστατευσει εμενα κ το μωρακι μου- δεν την φοραω αλλα την έχω στο εικόνισμα.

πρεπει να εχεις καποιον που θα παει στο Ορος κ να του ζητησεις να σου την φερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ! ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΣ Κ ΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ! ΤΥΗΝ ΦΟΡΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ!

ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΕΓΓΥΜΟΣΙΝΗ Κ ΕΚΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΑΝ ΚΑΛΑ ΦΟΡΕΣΑ ΜΙΑ ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ!!! ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ Η ΖΖΖΩΝΗ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!!!! ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ...ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΔΕΣΑ Κ ΞΑΠΛΩΣΑ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ Κ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις προχθες την εβγαλα τη ζωνη, θεωρησα πως δεν ειμαι αρκετα πιστη για να με βοηθησει....και ειδα ενα ονειρο εκεινο το βραδυ.....την εικονα της Παναγιας, μαυρισμενη, καμενη και βγηκε μια παρομοια μορφη μεσα απο την εικονα και μου ειπε" η Παναγια σε ψαχνει"....δεν ξερω πως να το μεταφρασω.....ηταν το υποσυνείδητο μου γιατι ενιωσα λιγο ασχημα που την εβγαλα, ή ηταν μυνημα πραγματικο να πιστεψω και να την ξαναφορεσω?Πως θα το ερμηνευατε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις προχθες την εβγαλα τη ζωνη, θεωρησα πως δεν ειμαι αρκετα πιστη για να με βοηθησει....και ειδα ενα ονειρο εκεινο το βραδυ.....την εικονα της Παναγιας, μαυρισμενη, καμενη και βγηκε μια παρομοια μορφη μεσα απο την εικονα και μου ειπε" η Παναγια σε ψαχνει"....δεν ξερω πως να το μεταφρασω.....ηταν το υποσυνείδητο μου γιατι ενιωσα λιγο ασχημα που την εβγαλα, ή ηταν μυνημα πραγματικο να πιστεψω και να την ξαναφορεσω?Πως θα το ερμηνευατε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πιστεύω σε ζώνες μήλα και διάφορα αντικείμενα. Πιστεύω στη προσευχή και ξέρω πως Ακούει. Το αν είμαι αρκετά πιστή θα το αφήσω να το κρίνει ο Ίδιος.

Δεν μπορώ να κάνω πράγματα που δεν βγαίνουν απο την καρδιά μου, την ψυχή μου. Δεν μπορώ να ακολουθώ διαταγές και νόμους τις πίστης μας του πως είναι ο καλός πιστός. Είναι μόνο και μόνο η δική μου άποψη.

Αν μέσα απο την ψυχή σου, σου λέει κάτι να την βάλεις τότε να το κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου δεν πρεπει να χανουμε την πιστη μας!!!!οταν ζηταμε κατι απο την παναγια και ολους τους αγιους πρεπει να εχουμε και υπομονη και να περιμενουμε για το δικο μας θαυμα!αν πραγματικα πιστευεις να ξερεις οτι η παναγια θα σου στειλει σιγουρα το πολυποθητο μωρακι!φορεσε παλι τη ζωνουλα σου και πιστεψε με ολη την καρδια σε ΑΥΤΗΝ!θα σε ανταμειψει να εισαι σιγουρη!ευχομαι γρηγορα να δεις το πιο μεγαλο + της ζωης σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.Δεν ειναι οτι δεν πιστευω στα θαυματα, απλα η διαδικασια για να βαλεις αυτη τη ζωνη ειναι να νηστεψει το ζευγαρι και μετα κατι το οποιο εμεις δεν το καναμε.Την φορουσα αρκετους μηνες αλλα ενιωσα πως δεν ειμαι αξια να την φοραω, δεν ξερω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 years later...

Γεια σας κοριτσια..με τον συντροφο μου είμαστε  δυο χρονια μαζι και παρολο που εχουμε ελευθερες επαφες δεν εχει συμβει τιποτα ακομα και μας παραξευνευει και τους δυο... θελουμε πολυ ενα παιδακι... δεν έχουμε κανει καμια εξεταση ουτε εγω ουτε ο συντροφος μου...σημερα τυχαια ηρθε στα χερια μου η Αγια Ζωνη της Παναγιας... μου ειπαν για γα θαυματα που εχουν συμβει και αυτο με εβαλε σε σκεψεις... ετσι το εψαξα και βρηκα αυτην εδω την σελιδα... θα ηθελα να μαθω περισσοτερα αν γινεται...πρεπει να την φοραω ολη μερα ; και πρεπει να λεω καποια προσευχουλα συγκεκριμενη... (<

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicky-1 είπε:

Γεια σας κοριτσια..με τον συντροφο μου είμαστε  δυο χρονια μαζι και παρολο που εχουμε ελευθερες επαφες δεν εχει συμβει τιποτα ακομα και μας παραξευνευει και τους δυο... θελουμε πολυ ενα παιδακι... δεν έχουμε κανει καμια εξεταση ουτε εγω ουτε ο συντροφος μου...σημερα τυχαια ηρθε στα χερια μου η Αγια Ζωνη της Παναγιας... μου ειπαν για γα θαυματα που εχουν συμβει και αυτο με εβαλε σε σκεψεις... ετσι το εψαξα και βρηκα αυτην εδω την σελιδα... θα ηθελα να μαθω περισσοτερα αν γινεται...πρεπει να την φοραω ολη μερα ; και πρεπει να λεω καποια προσευχουλα συγκεκριμενη... (<

Καλησπερα! Βασικα, επειδη εχω κι εγω ψαξει για το συγκεκριμενο θεμα, πρεπει να επικοινωνησεις με το μοναστηρι για να σου πουν σιγουρα. Νομιζω πρεπει να νηστεψει το ζευγαρι για 3 μερες και μετα να φας το μηλο η να βαλεις τη ζωνη. Γνωμη μου ειναι, εκτος απο τη ζωνη, να επισκεφτεις και το γιατρο σου. Ισως χρειαστει να κανετε καποιες εξετασεις. Παραλληλα, εννοειται, η ζωνη θα σου χαρισει ηρεμια στην ψυχη σου και...μπορει και το δωρο που ζητας. Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...