Μετάβαση σε περιεχόμενο

KAI EGW THELW NA VALW XARAKA ALLA DEN SERW PWS


Recommended Posts

Λοιπον ακου....

θα πατησεις πανω σε εναν οποιοδηποτε χαρακα σου αρεσει.

θα σου δωσει πληροφοριες πως θα τον δημιουργησεις.

Θα τον κανεις copy και θα πας στο προφιλ σου, επεξεργασια, επεξεργασια προφιλ, φορουμ, υπογραφη και θα κανεις paste στην υπογραφη. Αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τονια μου μεχρι και το σημειο που σου λεει να γραψεις την μερομηνια καλα τα παω αλαλ μετα που ειναι στην αντιγραφη εκει καποιο θεμα παιζει και δνε τα καταφερνω φαντασου δυο χρονια προσπαθω και δνε τα εχω καταφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

βρε τονια μου μεχρι και το σημειο που σου λεει να γραψεις την μερομηνια καλα τα παω αλαλ μετα που ειναι στην αντιγραφη εκει καποιο θεμα παιζει και δνε τα καταφερνω φαντασου δυο χρονια προσπαθω και δνε τα εχω καταφερει

πες μου ποιο τικερακι θελεις την ημερομηνια και θα στο φτιαξω εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia otan to etimasete 8 apate na kanete klik pano ekei pouy lei gia forum afti ti dief8insi 8a adigtrapssete giati an valete to proto pou sas vgazei 8a fenode mono gramata elpizo na voi8isa esto k ligo

etsi >> Forum signatures: HTML • eseis epilegeteme klik afto> Ezboard k oxi to proto pou grafei HTML . apo kato akrivos 8a sas vgalei ti dief8insi k mprosta 8a grafei link opos to diko mou an paratisrisete e loipon afto antigrafete k to vazete sto profil ssas . gai dokimasteto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΝΑ 2 ΠΡΙΝ 5ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...