Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια κ απο μενα!!!ειμαι η παρασκευη και εχω μια κορουλα σχεδον 6 μηνων!αντε να μαζευομαστε οι θεσσαλονικιες!αν και μενω εδω τα τελευταια 12 χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μενα!!!ειμαι η παρασκευη και εχω μια κορουλα σχεδον 6 μηνων!αντε να μαζευομαστε οι θεσσαλονικιες!αν και μενω εδω τα τελευταια 12 χρονια.

Ολο μαζευομαστε και ολο στο γεια χαρα και αντε γεια ειμαστε....Παρασκευη και εγω φετος κλινω 12 χρονια στην Ελλαδα γενικοτερα..Ολες απο καπου κραταει η σκουφια μας.

Εγω ειμαι Σουηδεζα Σερρεα απο την Θεσσαλονικη :lol::lol::lol::lol::lol: Απο ολα εχει ο μπαξες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειαμι η Ειρηνη μαμα της Νεκταριας 8 μηνων κ μενω Σταυρουπολη! ΚΟριτσια ναι να μαζευοκμαστε καλε!! Να γνωριστουν κ τα μπεμπακια μας... κοριτσια εσεις που μενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ..ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠ΄ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε φωτεινη μου δεν κατεβαινεις καθπολου κατβ; πες μας για σενα..κοριτσια οποια εχει facdbook βαλτε με φιλη : Irini Exadaktulou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΔΗΓΩ ΚΙ΄ΟΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ..ΜΟΝΟ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη τι κανεις;;;;

καλε πως μεγαλωσε ετσι ο μικρος σου;;;;;;

κουκλακι εγινεεεεε

Τα φιλια μου σε σενα και στην κουκλοιτσα κορη σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα ......... :D:D:D

Εσυ λες πως μεγαλωσε ο δικος μου και βλεπω τωρα το τικερακι σου και εχω παθει πλακα,

6 μηνων ειναι ο μικρος σου??????????? :o:o:o Πω πω πως περναει ετσι ο καιρος???

Ο Χριστοφορος πως το πιρε?? ζηλευει?

Φωτεινη τι σε δυσκολευει με το μωρο?? Δεν καθετε στο καρεκλακι του αυτοκινιτου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αχ μεγαλωσε...6 μηνων..και δεν το πηρα χαμπαρι πως.

Ζηλευει φυσικα αλλα σε λογικα πλαισια..ειναι και μικρος μαφια μεγαλη και γινονται σκινες απειρου καλλους στο σπιτι..αμα μεγαλωσουν θα εχει περισσοτερη πλακα...

ΠΟτε θαποαμε για καφε;;;; εινα και χαλια ο καιρος για να τα πουμε στο παρκο...βασικα αυτη την ευδομαδα ειμαστε αρρωστοι οικογεννιακων αλλα ευελπιστω πως το επομενο ΣΚ θα τα καταφερουμε να ποιουμε ενα καφεδακι, ειτε εκει στην Πλατεια Ευοσμου ειτε καπου αλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειαμιμεσα για πλατεια ευόσμου!! Αλλα μπορουμε κ σε κανενα παιδοτοπο για τις μαμαδες που εχουν πιτσιρικακια που περπαταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα αυτο το Σ/Κ δεν μπορω ουτε και εγω αλλα για το αλο αν ειμαστε και εμεις καλα γιατι σινεχια αρρωστενουμε φετος θα ειναι μια χαρουλα..

Για το παρκο δεν το σηζητω καν εχει ψωφοκριο ακομι, ασε που ο δικος μου αλονιζει και θελει να τον κινιγαω σινεχια οποτε η πλατεια ειναι πιο βολικη....

Ειρηνη στην πλατεια Ευοσμου εχει παιδοτοπο, (τα αστερακια) και ειναι ο χορος που παιζουν τα μικρα μπροστα στα τραπεζια και βολεβει μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε συυυυ..περαστηκα!!!!

Μακαρη να βολεψει να τα πουμε...

μεγαλωσε ρε συυυυ...μια χαρα..αντε τρεχ ατωρα!!!

Ειρηνη οπως τα λεει η Ευη εχει παιδοροπο εκει πηγαινουμε συνηθως χειμωνα καλοκαιρι, ειναι μικρος βεβεια αλλα βολευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σας κοπελες

βαλτε και μας στην παρεα

ειμαι η ζωη και εχω ενα κοριτσακι 17 μηνων

μενουμε καλαμαρια

μακαρι να βολεψει καινα γνωριστουμε

(αν και δεν γραφω συστηματικα)

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

καλημερα και καλη εβδομαδα...για να οργανωθουμε λιγο...ειναι καμια παλι εδω? βασω? δημητρα?????

λοιπον να συστηθω, ειμαι η ευα, 32 ετων με μια κορουλα 29 μηνων και εγκυος στο δευτερο παιδακι μου στην 18η εβδομαδα, ψαχνω αλλες τρελλες μανες-φιλες για κους κους σε οτι μας προβληματιζει, καφεδακια και εξορμησεις σε παιδοτοπους, σε παιδικες χαρες α!!!!!!!!!!!!! και που και που και κανα καφε σαν ανθρωποι χωρις τα αγγελουδια μας, ειμαι στην περιοχη της θερμης ... καλη συνεχεια φιλες μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
  • 8 years later...

Καλησπέρα κορίτσια! 

Να τολμήσω να ανοίξω πάλι το θέμα και να γνωριστούμε?

Είμαι η Χριστίνα και έχω έναν 5.5 μηνών μπέμπη.

Μένουμε Δυτική Θεσσαλονίκη.

Ελάτε ελάτε!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...