Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xairete koritsia. ola kala lollipop...simera itan ligo gkriniaroulis o mpempoulis mou mallon epeidi kaname ta embolia tin deutera kai exei oli mera eiani mesa stin gkrinia ...esi pws ta pas me tin egkumosuni??ola kala???

ante tzitzikaki plisiazeis...se ligo kairo tha pareis agkalitsa to mpempaki sou..pws niwtheis?? filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια και απο μενα

lollipop διδυμακια εχεις;πως παει η εγκυμοσυνη σου;

mam nantia απο κοζανη εισαι;

τζιτζικακι πως εισαι κοντευεις κοπελα μου με το καλο να γεννησεις το μωρακι σου,αληθεια τι φυλλο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κ εγω....και τα μπεμπεκια καλα πρεπει να ειναι! :):):):):):):):):):) .Περιμενω να περασουν οι μερες να παω για υπερηχο μπας και δουμε το φυλο τους.... :D

Μου ειπε οτι θα το δουμε 1 μηνα μετα την αυχενικη δηλ αρχες Οκτ.....αν δεν μου πει θα τον πνιξω με το καλωδιο του υπερηχου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KA1 ,ναι διδυμακια εχω και δοξα τω Θεω εχω καλη εγκυμοσυνη χωρις "συμπτωματα". Ευτυχως που παω στον γιατρο κ τα βλεπω για να θυμαμαι οτι ειμαι εγκυος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα μεχρι το τελος και να κρατησεις τα μωρουλινια σου αγκαλια και να ειναι γερα και δυνατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai apo kozani eimai

kai esu ka1 apo kozani?

ante lollipop tha to matheis bre min anupomoneis..tha thelei na einai sigouros mallon gi'auto sto kathisterei..emas pantvs mas to eixe pei apo tin auxeniki filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mam nantia απο κοζανη κι εσυ; που εισαι τοσο καιρο; α τωρα ειδα οτι εισαι νεο μελος,στην κοζανη μενεις;εγω μενω κερασια λιγο πριν την αιανη,να σου ζησει και το μωρακι σου,αγορακι ειναι;ποιον γιατρο ειχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsia,

euxaristw ka1kai nai mesa stin kozani menw alla eimai apo ton kroko, bebaia den emeina pote kroko kai den kserw katholou kosmo apo ekei giati kai oi pappoudes kozani menan ola ta xronia. agoraki exoume kai einai kouklos.esu exeis tria paidakia e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολυ ικανοποιημένη και όλα πήγαν μια χαρά!!9 η ώρα μου σπασαν τα νερά στο σπίτι και 12:05 ο μπεμπουλης γεννήθηκε!!! Βέβαια άργησε ο αναισθησιολογος και την επισκληριδιο μου την έκανε 11:30 (κάτι νεύρα που τον έχω )...εφαγα κανονικά όλους τους πόνους και μόνο στις τρεις τελευταίες συσπασεις είχα επισκληριδιο...Αλλά μόλις είδα το μπουμπουκι τα ξεχασα όλα, τα ξέρεις άλλωστε από τα δικά σου παιδάκια!!Και εσύ θα είσαι ευχαριστημένη με τον δικό σου αλλιώς δεν θα εκανες και τα τρία εκεί ε;;Πως είναι με τρία αγοράκια αλήθεια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mam nantia και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον γιατρο μου,αφου εφτασες ως το τελος μπορουσες να μην κανεις καθολου επισκληριδιο εγω δεν εκανα σε καμια γεννα μου και αν εκανα και τριτο παλι δεν θα εκανα,τωρα με τρια αγορακια γινεται ενας χαμος στο σπιτι ολη η μερα μας ειναι γεματη και ελευθερος χρονος δεν υπαρχει καθολου ,ο μικρουλης σου πως ειναι;ειναι ησυχος;θηλαζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα καλε κοζανιτισες που ουτε που καταλαβα οτι ανοιξατε τετοιο θεμα..και εγω απο κοζανη ειμαι...μιση απο τα σερβια(κρανιδια) και μιση απο την αιανη..μενω ομως κοζανη ..ειμαι αρραβωνιασμενη κ προσπαθω για μωρακι και εχω γιατρο τον τσαριδη..αααααααααα τα ειπα...αυταααα..χωραω στην παρεα σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal που εισουνα τοσο καιρο κοπελα μου;και βεβαια χωρας στην παρεα μας το ρωτας;εγω μενω στην κερασια πριν την αιανη με το καλο οι προσπαθειες να γεμισει συντομα η κοιλιτσα σου,σου ευχομαι σε περιμενω να τα λεμε φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα καλε κοζανιτισες που ουτε που καταλαβα οτι ανοιξατε τετοιο θεμα..και εγω απο κοζανη ειμαι...μιση απο τα σερβια(κρανιδια) και μιση απο την αιανη..μενω ομως κοζανη ..ειμαι αρραβωνιασμενη κ προσπαθω για μωρακι και εχω γιατρο τον τσαριδη..αααααααααα τα ειπα...αυταααα..χωραω στην παρεα σας????

Ελα ρε MERYKAL!!!!! Νομιζα οτι στο ειχα πει για το θεματακι αυτο!!! Αλλα εισαι γατωνι κ το βρηκες μονη σου τελικα!!!!

Οι υπολοιπες ειστε καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχχα σας μιλαει ο αστυνομος μπεκας!!!!λολλι εισαι απαραδεκτη,,,,μααααα να μην μου πεις?

ΚΑΙ στην κερασια μενει η θεια μου η αδερφη της μαμας μου και απο αιανη ειναι η μαμα μου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal θα βγουμε και συγγενεις στο τελος μου φαινεται χαχαχαχα ποια ειναι η θεια σου σιγουρα θα την ξερω!!!!

lollipop πως εισαι;πως παει η εγκυμοσυνη σου,εμεις καλα αν εξεραισουμε τα συναχακια μας και το μονιμο τρεξιμο που εχω καθε μερα ,φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1 και MERYKAL.....ρε λες να βγειτε σόι;;;;;; Μα τι μικρος που ειναι ο κοσμος!!! :D:D:D:D:D

ΚΑ1 μια χαρα παμε....αν εξαιρεσω μια αιμορραγια μου ειχα,ολα καλα.Εφτασε αγγειακη στη μητρα κ δεν ειχε να κανει με τα εμβρυα!Ευτυχως ολα καλα,αλλα εχασα 10 χρονια απο την ζωη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεε ΚΑΙ βγηκαμε συγγενεις????????ναι ετσι ακριβως..τουλα-δημητρα δηλ, η μαμα μου κ λακης ο θειος μου..χαχχαχαχα τι ειμαστε?σοι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου οταν του ειπα τα ονοματα καταλαβε αμεσως η πεθερα μου μενει πιο πανω απο την θεια σου και εχουν πολυ καλες σχεσεις και εγω την συμπαθω πολυ αν την ρωτησεις για μενα θα σου πει,και ο μαρκος με την μαρια ειναι ξαδερφια με τον αντρα μου ειδες τι μικρος ειναι ο κοσμος τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχα αστα να πανε!!!βεβαια εγω δεν πολυπαταω στην κερασια λογω υποχρεωσεων αλλα ενταξει..μηπως ο αντρας σου εχει φορτηγα και γνςριζει και τον αρραβωνιαστικο μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εχει φορτηγα και δεν νομιζω να ξερει τον αρραβωνιαστικο σου θα τον ρωτησω βεβαια αντωνη τον λενε και ειναι οδηγος ασθενοφορου,το ονομα σου ποιο ειναι; κατερινα εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...