Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Καλημέρα σας! ΚΑΛΟ ΣΚ!!! :)

Αγγελική ευτυχώς όλα καλά από την περιπέτεια για εσένα και το νινί σου. Για τον γιατρό σου τι να πω...απαράδεκτος, ούτε σε θυμόταν ούτε σε στήριξε :angry: Εγώ θα έπιανα τον κούκλο του νοσοκομείου να ξεγεννήσει :P

WENDY μου καλά να περάσεις!!!

Κατρίνα μου υπέροχο το νέο σας δωμάτιο. Το χρώμμα σου φέρνει μια ηρεμία, πολύ μου άρεσε. :) Καλέ τέλεια η κοιλίτσα, η δικιά μου έχει γίνει τεράστια!!! ....και ωραία κουζίνα ;)

an-n μια χαρά το bebe! Εγώ πάντως δεν νομίζω ότι θα φτάσει τα 4 κιλά το παιδί , πολλά δεν είναι? Όσο για τον άντρα σου άρχισε να τον στριμώχνεις :P

rozi1 κοντεύεις, λίγες μέρες μόνο μείνανε.....σαν τους φαντάρους τις μετράμε :laugh: :laugh:

LabriniB αχού τι γλυκό που είναι και εσένα το παιδάκι σου και εμένα έτσι είναι.....καμιά φορά είναι λίγο κουραστηκό που τυλίγετε όλη την ώρα στα πόδια μου αλλά μ'αρέσει και προσπαθώ να απολαύσω κάθε στιγμή μαζί της! Καλές τι κουκλιά είστε στην φωτογραφία!!! :kiss:

soupitsa μου ωραία, άντε να ξεσκάσεις και εσύ λιγάκι αλλά να προσέχεις πολύ, αραχτή στην ξαπλώστρα σε θέλω! Που θα πάτε?

τα υπόλοιπα το βράδυ που θα ενημερωθώ πλήρως! ;) θα πάμε για μπανάκι σε λίγο :kiss::kiss::kiss::kiss: σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!ολες καλα σας βρησκω,χαιρομαι!!!εμεις τρεχουμε!σε λιγο ξεκιναμε ,μανικιουρ ,πετικιουρ,μαλλια και τελευταιο το μακιγιαζ,εχθες ολη μερα ημουν ξαπλα,πολυ κουραστηκα...

Κατερινακι μου αυτες οι σκεψεις ειναι φυσιολογικοτατες,αυτο σημαινει πως εισαι ετοιμη να γινεις μανουλα,και μαλιστα μια καλη μανουλα!!!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...