Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Δεν πειράζει απλά ρωτάω επειδή ο γιατρός μου εδώ στο νησί,φέρνει κάθε 15 μέρες αυτόν τον Τζώρτζη που είναι διευθυντής στο Μητέρα κ ήθελα να δω αν κάνει αυτός τους υπερήχους.

Βασιλική εκεί πήγαινε κι η συνυφάδα μου πέρυσι,πολύ ευχαριστημένη!

Να σε ρωτησω δλδ αλλού παιζεί να σου χρέωναν διπλά λόγω διδύμων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Δεν πειράζει απλά ρωτάω επειδή ο γιατρός μου εδώ στο νησί,φέρνει κάθε 15 μέρες αυτόν τον Τζώρτζη που είναι διευθυντής στο Μητέρα κ ήθελα να δω αν κάνει αυτός τους υπερήχους.

Βασιλική εκεί πήγαινε κι η συνυφάδα μου πέρυσι,πολύ ευχαριστημένη!

Να σε ρωτησω δλδ αλλού παιζεί να σου χρέωναν διπλά λόγω διδύμων?

ναι!!! σε μερικα σου χρεωνουν διπλη τιμη!!!

τους υπερηχους τους πληρωνω οταν πηγαινω εκει. αλλες φορες παω και στο ελενα που δινω μονο 9 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasas koritsia ....ti na sas pw den exw logia eimai trelamenh den mporw na pistepsw ayto poy exw pathei koitw ton oyrano na dw to mwraki moy ........mpenw sto dwmatio toy kai trelenome vlepw ta royxalakia toy kai klaiw astamatita den kserw an pote tha to kseperasw ayto poy moy etyxe den thelw na sas stenaxwrw kai esas sthn katastash poy eiste alla epeidh thelate nea moy sas egrpsa den kserw an tha ksanampw edw sas filw oles kai eyxome na eiste kala eseis kai ta mwrakia sas me to kalo na erthoyn ston kosmo .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειμαστε η μια για την αλλη μονο για οσα ευχαριστα ερθουν ..

ολα οσα εζησες και περασες να ξερεις οτι θα ειμαστε εδω για να τα μοιραστεις μαζι μας οποτε, οταν και αμα θελησεις..

πονεσα πολυ οταν το εμαθα ..ακομα ποναω ....

Δεν θελω να σου κανω ερωτησεις,ξερω πως οταν νιωσεις ετοιμη θα μας γραψεις τι εγινε ..

Ευχομαι μονο τα δακρυα σου μια μερα να γινουν δακρυα χαρας και ευτυχιας ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικακι μου γλυκο, λυπαμαι τοσο πολυ γι αυτο που σου συνεβη, δεν το περιμενα, ηλπιζα οτι θα πανε ολα καλα μεχρι τελους...ημουν σιγουρη οτι το παιδακι αυτο θα γεννηθει. Τρελαθηκα οταν το εμαθα...τι να σου πω...

Τι συνεβη, τι πηγε στραβα, τι σου ειπαν οι γιατροι?

Κανεις δεν μπορει να σε παρηγορησει, ο πονος ειναι αβασταχτος,το ξερω κλαψε, φωναξε και θρηνησε για το παιδι σου,πρεπει να βρεις ομως τη δυναμη και να προχωρησεις, οσο δυσκολο και αν σου ακουγεται αυτο, ενα αλλο παιδακι ψαχνει μια μανουλα, θα γινεις η δικη του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veronika mou tha imaste dipla sou oti kai opote mas xreiasteis

opws leei kai i vasoula den imaste edw mono gia ta euxarista, eimaste edw gia na stirizoume i mia tin alli sta eukola kai sta diskola,

kai sy matia mou pernas diskola alla exeis emas, eimaste dipla sou me ti psixi mas kai tis proseuxes mas

veronikoula mou na prosexeis ton eauto sou :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι και να σου πουμε θα ειναι λιγο! στεναχωρηθηκαμε ολες πολυ γι αυτο που εγινε...

σου ευχομαι ολοψυχα να χαμογελασεις ξανα γρηγορα και να σε κανει να χαμογελας το παιδακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟ10!!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ??ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

ΒΕΡΟΝΙΚΑ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΝΕΒΗ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ,ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ,ΑΚΟΜΗ,ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.. :(:( ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΑΠΟ "ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ" ΚΑΙ ΕΘΙΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ???ΕΝΝΟΩ ΟΚ,40 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΕΓΩ ΕΦΟΣΟΝ ΔΙΑΒΑΣΤΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...!!!!ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΗΘΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΕΓΩ!ΕΣΕΙΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω, εγω δεν πιστευω καθολου σε αυτα.

Το δωματιο του μωρου ηταν ηδη ετοιμο τουλαχιστον ενα μηνα πριν γεννησω και εννοειται οτι δεν περιμενα να σαραντισει το μωρο για να αρχισουμε τις βολτες μας. Ειχε και καλο καιρο, σιγα μην καθομασταν μεσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ,ΕΙΔΙΚΑ,ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ 'Η ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΣ????ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΟΣΗ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!!ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΓΕΛΑΣ 'Η ΘΑ ΚΛΑΙΣ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΚ,ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ..ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki έγραψε:

geiasas koritsia ....ti na sas pw den exw logia eimai trelamenh den mporw na pistepsw ayto poy exw pathei koitw ton oyrano na dw to mwraki moy ........mpenw sto dwmatio toy kai trelenome vlepw ta royxalakia toy kai klaiw astamatita den kserw an pote tha to kseperasw ayto poy moy etyxe den thelw na sas stenaxwrw kai esas sthn katastash poy eiste alla epeidh thelate nea moy sas egrpsa den kserw an tha ksanampw edw sas filw oles kai eyxome na eiste kala eseis kai ta mwrakia sas me to kalo na erthoyn ston kosmo .................

:(:(:( να βρεις το κουραγιο να συνεχισεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MK Μαρια νομιζω σε λενε ετσι?

Λοιπον, η παιδιατρος μας ειπε οτι αφου ολα ειναι καλα και ο καιρος ειναι ιδανικος και εχουμε διαθεση για βολτα, γιατι να μην το κανουμε? Και το παιδι να παρει τον αερα του και εγω να ξεσκασω λιγο.

Οσον αφορα τη θρησκεια, δεν καταλαβαινω γιατι δεν επιτρεπει πριν τις 40 μερες και οσον αφορα το τι λεει ο κοσμος, να σου πω την αληθεια ποτε δεν ενδιαφερθηκα ιδιαιτερα. Εδω οι γονεις μας λενε την αποψη τους, οκ, δεκτη, αλλα απο εκει και περα εγω και ο αντρας μου κραταμε αυτα που μας ταιριαζουν και την τελικη αποφαση την παιρνουμε εμεις. Ποτε και κανεις δεν μου εκανε κριτικη για το αν και ποτε θα βγαλω βολτα το παιδι μου, μαλιστα με παροτρυνανε κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, να προσθεσω και κατι ακομα.

Ποτε κανεις δεν ανακατευτηκε στο τι γαλα θα του δωσω, τι ρουχα θα του φορεσω και πως θα το κανω μπανιο. Οταν εγω ειχα αναγκη απο καποια συμβουλη ή βοηθεια (σαν πρωτομαμα που ημουν), απλα τη ζητουσα και μου την προσεφεραν απλοχερα και χωρις λογοκρισια. Μιλαω και για τη μαμα μου, αλλα και την πεθερα μου, τις λατρευω και τις δυο! :kiss: :kiss:

Και οχι μονο αυτο, αλλα οποια απο τις δυο τον κραταει ειτε δουλευω, ειτε παω καπου, με ρωτανε ''τι να του μαγειρεψω'', ''να τον κανω μπανακι?'', ''τι ρουχαλακια να του βαλω''.

Μαλλον ανηκω στις τυχερες, ε? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικάκι δεν ξέρω καν τι να σου πω. Κι εγώ ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πήγαιναν καλά αλλά φαίνεται ότι κάποια πράγματα δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς. Να ξέρεις μόνο ότι δεν είμαστε εδώ μόνο για να λέμε τα καλά και ότι αν και όποτε θελήσεις θα είμαστε εδώ. Εύχομαι να αλλάξουν σύντομα τα πράγματα και το κλάμα να γίνει κινητήρια δύναμη για να προχωρήσετε όποτε νιώσετε έτοιμοι.

Αννούλα μου ελπίζω αυτά που σε δυσαρέστησαν να είναι παρελθόν πλέον και να είστε όλοι σας καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία mk όπως νιώθεις εσύ θα κάνεις. Η προετοιμασία του δωματίου είναι ένα τελετουργικό που αφορά εσένα και το σύντροφό σου, κανέναν άλλον, όχι;

Όσο για το 40ήμερο δε νομίζω ότι είναι θέμα θρησκείας (εκτός κι αν αναφέρεται κάπου στις Γραφές, που πολύ αμφιβάλλω) αλλά παράδοσης που έμεινε. Και πάλι θέμα της καθεμιάς από εμάς πιστεύω ότι είναι, με όλο το σεβασμό, και κανενός άλλου. Ας έρθουν αυτά με το καλό κι όπως νιώσει η καθεμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που ρωτησα την γιατρο ,μου πε πως 40 μερες θελει για να επανελθει η μητρα στην αρχικη της κατασταση,και απλα θελει προσοχη με κρυωματα και τετοια,και το μωρακι χρειαζεται τοσο για να δυναμωσει,και να αποκτησει αντισωματα,εννοειται αν θυλαζει,τωρα απο κει και περα δεν ξερω...η καθεμια κανει αυτο που κρινει σωστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai gw thewrw oti oi 40 meres exoun entipwthei stin paradosi logo, tis euesthisias pou eixan paratirisei oi progonoi mas toso sti mitera oso kai sto neogno

opws polu swsta episimenei i mpella thelei kapoio diastima na epanerthei i mitra, epeisis mi ksexname oti paleotera i gunaika pou eixe periodo theorountan mieri kai apomononontan :angry:

oson afora to mwro einai epirrepes se gripes kai pasis fiseos iosis

egw pantos de kserw ti tha kanw vlepeis einai kai kalokairi, kai ama pane ola kala mporei na tin vgalw molis parw ti misi euxi stis 20 peripou meres

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Εχω μπει τοση ωρα εδω μεσα και προσπαθω να σας διαβασω..με εχει επιρρεασει τοσο πολυ το θεμα της Νιας..που δεν εχω πολυ κεφι!δεν θελω να επιρρεασω καμμια!Βερονικα..οπως και τα υπολοιπα κοριτσια ειπαν..πρεπει να προσπαθησεις..να πατησεις στα ποδια σου..και να συνεχισεις..τιποτα δεν ειναι τυχαιο..σε αυτη τηζωη..ο Θεουλης κρινει και πραττει για το τι ειναι σωστο! Κουραγιο.. κοριτσακι μου..εκλαψα για το μωρο σου..και ο αντρας μου μου ειπε οτι πρεπει να σου δινω κουραγιο...για να σε βοηθησω..

Παντως εμεις ολες θα ειμαστε εδω για σενα..όποτε νοιωσεις την αναγκη να ξαναεπικοινωνησεις ..ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Εχω μπει τοση ωρα εδω μεσα και προσπαθω να σας διαβασω..με εχει επιρρεασει τοσο πολυ το θεμα της Νιας..που δεν εχω πολυ κεφι!δεν θελω να επιρρεασω καμμια!Βερονικα..οπως και τα υπολοιπα κοριτσια ειπαν..πρεπει να προσπαθησεις..να πατησεις στα ποδια σου..και να συνεχισεις..τιποτα δεν ειναι τυχαιο..σε αυτη τηζωη..ο Θεουλης κρινει και πραττει για το τι ειναι σωστο! Κουραγιο.. κοριτσακι μου..εκλαψα για το μωρο σου..και ο αντρας μου μου ειπε οτι πρεπει να σου δινω κουραγιο...για να σε βοηθησω..

Παντως εμεις ολες θα ειμαστε εδω για σενα..όποτε νοιωσεις την αναγκη να ξαναεπικοινωνησεις ..ΟΚ?

:( πολυ ασχημο ασε...και γω ολο κλαιω...το δυσκολο ειναι που γυρνας σπιτι και βλεπεις τα πραγματα του...γα....σε τα,.....ωφ...κουραγιο γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουακο μου τι κανεις? Πως παει ο εγγαμος βιος??? ;) Κοντευεις εσυ ετσι?

Οσο για τις 40 μερες, το να βγει το μωρο εξω στον καθαρο αερα, μονο καλο μπορει να του κανει. Εμεις βγηκαμε και με την συγκαταθεση της παιδιατρου. Αλλα οχι σε κλειστους χωρους και οχι κοντα σε παιδακια (οσο γινεται). :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βραδυ στον υπνο μου ιδρωνω παρα πολυ ,ειδικα λαιμο και στηθος,μουσκεμα...στο λαιμο φορουσα ματακι και απο την αλυσιδα γυρωγυρω εβγαλα μικρα σπιθουρακια,φαγουριζουν κιολας τα πλενω συνεχεια με μπεταντιν αλλα δεν φευγουν...καμια αλλη λυση;;να βαλω κρεμα συγκαματος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να μην σας στεναχωρω κι εγω..ας γυρισω στα δικα σας!

Αν και εχω μπλοκαρει λιγο..θα γραψω για αυτα που θυμαμαι..

Ηταν πααρα πολυ χαριτωμενα ολα αυτα που εχετε παραγγειλει..κραβατακια..προικες,αυτοκολλητακια..

Εμεις ειμαστε στη φαση που περιμενουμε το μαστορα να βαψει το δωματιο.....αρα οταν αδειασει απο τα επιπλα της Ελενιτσας..θα μπορω να το δω..πιο σωστα το θεμα ..decoration!!

Τα κοριτσια γιατι χαθηκανε?Ροζα,Γιουλη..Αννουλες..?

ΜΑΝΝΟΥΛΑ...χαιρομαι που ειστε καλα!

για το θεμα παιδιατρος..ρωτουσα κι εγω χτες τις φιλες μου!Θελαω να ειναι ανθρωπος..και να ειναι και κοντα μας!Που λεει ο λογος αν χρειαστει να πας και με τα ποδια!

Για το 40ισμα..ειμαι τελειως αντιθετη..θα βγω εξω με το μωρο..οποτε εγω νοιωθω ετοιμη να βγω..!Ετσι εκανα με την Ελενα..και δεν επαθε τιποτα απολυτως το παιδι!

για τα ψωνια ..τα ψιλικοκο..μαλλον στις εκπτωσεις..

σε μερικες μερες θα μου ερθει το λικνο FISHER PRICE!! :woohoo:

ο ξαδελφος μου θα παραγγειλει τωρα (αν δεν εχει ηδη)το καροτσακι μας και το παρκοκρεβατο στη Γερμανια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Α, να προσθεσω και κατι ακομα.

Ποτε κανεις δεν ανακατευτηκε στο τι γαλα θα του δωσω, τι ρουχα θα του φορεσω και πως θα το κανω μπανιο. Οταν εγω ειχα αναγκη απο καποια συμβουλη ή βοηθεια (σαν πρωτομαμα που ημουν), απλα τη ζητουσα και μου την προσεφεραν απλοχερα και χωρις λογοκρισια. Μιλαω και για τη μαμα μου, αλλα και την πεθερα μου, τις λατρευω και τις δυο! :kiss: :kiss:

Και οχι μονο αυτο, αλλα οποια απο τις δυο τον κραταει ειτε δουλευω, ειτε παω καπου, με ρωτανε ''τι να του μαγειρεψω'', ''να τον κανω μπανακι?'', ''τι ρουχαλακια να του βαλω''.

Μαλλον ανηκω στις τυχερες, ε? :silly:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ,ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ..ΤΡΕΛΑΘΩ,ΕΤΣΙ?ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ,ΤΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΘΕΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...