Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

Καλημέρα κι από έμας!!!

Μπέλλα μου άντε με το καλό να κάνεις το ντοπλερ! Να μας πεις κι εμάς τι είναι,δεν έχω καταλάβει :dry:

Ελενα τόσο νωρίς ξεκινάνε οι εκπτώσεις? Εγώ νόμιζα πιο μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

vasiliki76 έγραψε:

καλημερα κοριτσια!!!!

vaster δεν εχει σημασια που εχεις ροζ πραγματα!!

της αδελφης μου στο πρωτο παιδι της ελεγαν οτι ειναι κοριτσι μεχτρι 15 μερες πριν τη γεννα και τα ειχε παρει ολα ροζ!! ευτυχως ειχε βαψει ουδετερα το δωματιο και τα επιπλα ;)

αλλα ο ανιψιος μου ο πρωτος σκουπιζοταν με ροζ πετσετες και ειχε ροζ πανες, σελτεδες κ.α... και τι εγινε????

kuo εχεις δικιο για τους γιατρους!!! δεν ειχα σκεφτει οτι θα ειναι εποχη που πολλοι θα λειπουν!!!

και γω ετσι λεω στον αντρα μου,τι πειραζει;;;η πεθερα μου και ο αντρας μου εχουν κολλημα,σιγα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Καλημέρα κι από έμας!!!

Μπέλλα μου άντε με το καλό να κάνεις το ντοπλερ! Να μας πεις κι εμάς τι είναι,δεν έχω καταλάβει :dry:

Ελενα τόσο νωρίς ξεκινάνε οι εκπτώσεις? Εγώ νόμιζα πιο μετά...

ειναι οπως τον β επιπεδου,απλα κοιτανε τις μητριαιες αρτηριες και την αιματωση που γινεται στο μωρο,ειναι με διαφορα χρωματα που φαινεται η κυκλοφορια,κοκκινο μπλε...σιγουρα θα θυμασαι και στον β επιπεδου κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Εγω εδω στο ποστο μου, πρωινη, και ισως πρεπει να ξανασυστηθω γιατι τελευταια εχω χαθει παααααρα πολυ...Τελοσπαντων, εγιναν διαφορα δυσαρεστα και δεν ειχα καν την ορεξη να μπω, γιατι εδω λεμε μονο ευχαριστα και καλο ειναι να μην ψυχοπλακωνομαστε.

Λοιπον, με γεια το 10 (το καλο?), εγω σας ειχα αφησει στο 9, στο οποιο μπηκα να διαβασω στα πεταχτα τα νεα σας. Καλε τι ομορφες κοιλιτσες ειναι αυτες??? Τρελαθηκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: Συγχαρητηρια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

ειναι οπως τον β επιπεδου,απλα κοιτανε τις μητριαιες αρτηριες και την αιματωση που γινεται στο μωρο,ειναι με διαφορα χρωματα που φαινεται η κυκλοφορια,κοκκινο μπλε...σιγουρα θα θυμασαι και στον β επιπεδου κατι τετοιο[/quote:1tb3kgwk]

Ναι θυμάμαι...αυτό το κάνει σχεδόν κάθε φορά κι ο γιατρός μου εδώ όμως...Λυπάμαι που θα πάω να σκάσω καμια 200αρα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Αννούλα μας! Που χάθηκες εσυ? Ελπίζω να είναι όλα εντάξει τώρα καλό μου.... Δεν πιστεύω να στεναχωρήθηκε ο Γιωργάκης κι ο αδελφούλης του? :dry:

Βασιλική ούτε κι εγώ έχω φάει,αλλά γτ να πειράζει? Δεν ξέρω κατι τέτοιο...Λαχανικό δεν θεωρείται,γτ όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου γιατι να μην κανει να φαμε μπαμιες;

Ελπιδακι ασε!και γω θα το κανω 2 φορες!!τι να κανουμε;;;και μεις δεν εχουμε και ασφαλεια μεχρι τωρα εχουμε δωσει και γω δεν ξερω ποσα!!σ'αυτα τα τελευταια θα κολλησουμε;χαχαχα!καλα ας ειναι και χαλαλι,αλλα πραγματι πολλααααα λεφτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Βασιλικη μου γιατι να μην κανει να φαμε μπαμιες;

Ελπιδακι ασε!και γω θα το κανω 2 φορες!!τι να κανουμε;;;και μεις δεν εχουμε και ασφαλεια μεχρι τωρα εχουμε δωσει και γω δεν ξερω ποσα!!σ'αυτα τα τελευταια θα κολλησουμε;χαχαχα!καλα ας ειναι και χαλαλι,αλλα πραγματι πολλααααα λεφτα!

Μωρέ σίγουρα!! Πανω απ όλα να ναι καλά!Ουτε κι εμένα μου τα καλύπτει το ταμείο μου αυτά!Αλλά μου τη δίνει που με στέλνει εκεί συγκεκριμένα ο γιατρός που είναι και καλά απ τα καλύτερα και στην ουσία σε ξεπετάνε για να τους προλάβουν όλους και σκας και 200!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες! :)

Ελπιδακι που θα κανεις το ντοπλερ εσυ? Εγω στο Μητερα, αλλα απο οτι θυμαμαι δεν κοστιζε και 200 ευρω, πριν 3 χρονια που το εκανα, ηταν γυρω στα 100 αν θυμαμαι καλα. Το ΙΚΑ δεν ξερω αν δικαιολογει κατι, δεν μπορω να μπω ομως στη διαδικασια να διεκδικησω τα ΨΙΧΟΥΛΑ (και αυτα αν τα δινει). Με εμενα τωρα μαλλον ολα καλα και ο Γιωργακης μια χαρα, τωρα ειναι βολτα με τον παππου, ευχαριστουμε πολυ για το ενδιαφερον!!!

Βασιλικη και εγω δεν εχω ακουσει κατι για τις μπαμιες, οτι απαγορευονται δηλαδη, εσυ που το ακουσες? Ουτως η αλλως ομως ειναι ενα φαγητο που σιχαινομαι, δεν τις εχω φαει ποτε στη ζωη μου! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αννουλα!!ολα καλα ευχομαι!εμενα νομιζω 150 μου πε για ντομπλερ,αλλα δεν ειμαι και σιγουρη...καλα και 200 αν ειναι τελικα παραξενο δεν θα ειναι!τι να πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου,σιγουροτατα στις 15 Ιουλιου αρχιζουν οι εκπτωσεις,οποτε μας βολευει μια χαρα.

Αννουλα μου καλημερα.Πραγματι χαθηκες τις τελευταιες μερες,οτι και να συνεβη περαστικο να ειναι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ακουσα καπου κοριτσια για τις μπαμιες απλα επειδη δεν εχει τυχει να φαω μεχρι τωρα και δεν ειναι φαγητο που εχει συζητηθει.. εφαγα φλασια!!!

το ντοπλερ κοριτσια το γραφουν αν θελετε στο ικα και μετα πας σε καποιο απο τα συνεργαζομενα νοσοκομεια/εργαστηρια...

εφοσον λοιπον το γραφουν δεν νομιζω να δινουν χρηματα...

ελπιδα που πηγαινεις για υπερηχους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα να σας πω οτι δεν εχει να κανει με την εγκυμοσυνη μου, ολα καλα με το μωρακι μου, ισα-ισα που τωρα ειναι στα καλυτερα του, υπερκινητικος!

Εγω εχω 3 Ιουλιου ντοπλερ, εσεις κοριτσακια ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου εγω γυρω στις 15 Ιουλιου θα κανω το ντοπλερ. Χαιρομαι που πηγαινουν ολα καλα με το μωρακι σου. Για ολα τα αλλα μη μασας :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Ελενα μπραβο, μαλιστα πριν απο λιγο ρωτουσα μια συναδελφο για το ποτε αρχιζουν οι εκπτωσεις! :huh:

Και τι δεν εχω να ψωνισω για τα βλασταρια μου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο embryocare στην Αλεξάνδρας είναι,150 εδωσα αυχενικά,200 Β',μήπως να περιμένω παραπάνω τελικά για ντόπλερ?

Αννούλα μου,χαίρομαι που όλα καλά με τον μπεμπούλη!

Ελενα μια χαρά,στις 12 ιουνίου που θα ανέβω για ντόπλερ θα δω αν έχουν ξεκινήσει κι οι εκπτώσεις θα είναι γάντι να ψωνίσω τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παιδί μου έχει πάλι λόξυγγααααα....... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Από τι προκαλείται ο λόξυγγας? Γιατί έχει τόσο συχνά?Μήπως να αρχίσω να ανησυχώ??? :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χω ψαξειιι!!!προετοιμαζουν τα πνευμονακια τους καλε!!!ειναι εξασκηση!!!ισα ισα να χαιρεσαι!!!ειναι λοξυγκας αλλα χωρις ηχο,αφου δεν υπαρχει αερας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

το χω ψαξειιι!!!προετοιμαζουν τα πνευμονακια τους καλε!!!ειναι εξασκηση!!!ισα ισα να χαιρεσαι!!!ειναι λοξυγκας αλλα χωρις ηχο,αφου δεν υπαρχει αερας!

Δεν το ήξερα~! ΟΚ τότε,ευχαριστώ Μπέλλα μου,γτ δεν το χω κ σε πολύ να αγχωθώ....Χαίρομαι,χαίρομαι!!! Τι παιδιά θα κάνουμε εμείς!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδα μου ευχαριστω.

Να σε ρωτησω κατι? Οι τιμες που λες ειναι με DVD ή οχι? Εγω στο ΜΗΤΕΡΑ που εκανα αυχενικη + papp a(γυρω στα 150) και β επιπεδου (110) δεν μου εδωσαν.... :(

Παω και κανω εκει τους υπερηχους αυτους γιατι εκει ειναι ο γιατρος μου και καθε φορα ειναι και αυτος παρων στην εξεταση, οποτε πληρωνω κατι παραπανω, αλλα με καθυσηχαζει το γεγονος οτι ειναι και αυτος εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Το παιδί μου έχει πάλι λόξυγγααααα....... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Από τι προκαλείται ο λόξυγγας? Γιατί έχει τόσο συχνά?Μήπως να αρχίσω να ανησυχώ??? :silly: :silly: :silly:

Axoυ, λοξυγγακι εχει η πιτσιρικα σου? Μην ανυσηχεις καθολου, προετοιμασια ειναι. Πλακα δεν εχει ομως αυτο το ρυθμικο τικ τικ τικ?? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ελπιδα μου ευχαριστω.

Να σε ρωτησω κατι? Οι τιμες που λες ειναι με DVD ή οχι? Εγω στο ΜΗΤΕΡΑ που εκανα αυχενικη + papp a(γυρω στα 150) και β επιπεδου (110) δεν μου εδωσαν.... :(

Παω και κανω εκει τους υπερηχους αυτους γιατι εκει ειναι ο γιατρος μου και καθε φορα ειναι και αυτος παρων στην εξεταση, οποτε πληρωνω κατι παραπανω, αλλα με καθυσηχαζει το γεγονος οτι ειναι και αυτος εκει!

Μόνο στη Β' μου έδωσαν ντιβιντι το οποίο το πλήρωσα 50(απ τα 200) κ είχε μέσα 5 φωτος και 3 βιντεακια των 5 δευτ....μην μου το θυμίζεις!!!

Τζώρτζης λέγεται ο υπερηχογραφιστης στο Μητέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Μόνο στη Β' μου έδωσαν ντιβιντι το οποίο το πλήρωσα 50(απ τα 200) κ είχε μέσα 5 φωτος και 3 βιντεακια των 5 δευτ....μην μου το θυμίζεις!!!

Τζώρτζης λέγεται ο υπερηχογραφιστης στο Μητέρα?[/quote:3rvf7myb]

εγω πηγαινω στο εμβρυο στο κολωνακι οπου πληρωσα 180 για το β επιπεδου για διδυμα.

dvd μου δινει παντα και φυσικα δεν το χρεωνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...