Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ.

ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 8/9.Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙ 26 ΜΕΡΕΣ.ΤΗΝ 28Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΚΑΝΕ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 52,9.ΕΧΕΙ ΑΓΧΩΘΕΙ ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ 310.ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΤΙΜΗ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ;;ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ;;

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, εμένα την 28 μέρα η χοριακή μου φαντάσου ήταν μόλις 16. (ο κύκλος μου είναι 28 ημερών)Και μετά από 3 μέρες πήγε 300,από εκει και πέρα όλα καλά η εγκυμοσύνη προχώρησε. Καλύτερα η φίλη σου να επαναλάβει την χοριακή σε 3 μέρες γαι να δει αν αυξάνεται σημαντικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, εμένα την 28 μέρα η χοριακή μου φαντάσου ήταν μόλις 16. (ο κύκλος μου είναι 28 ημερών)Και μετά από 3 μέρες πήγε 300,από εκει και πέρα όλα καλά η εγκυμοσύνη προχώρησε. Καλύτερα η φίλη σου να επαναλάβει την χοριακή σε 3 μέρες γαι να δει αν αυξάνεται σημαντικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, εμένα την 28 μέρα η χοριακή μου φαντάσου ήταν μόλις 16. (ο κύκλος μου είναι 28 ημερών)Και μετά από 3 μέρες πήγε 300,από εκει και πέρα όλα καλά η εγκυμοσύνη προχώρησε. Καλύτερα η φίλη σου να επαναλάβει την χοριακή σε 3 μέρες γαι να δει αν αυξάνεται σημαντικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...