Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

ωωωχ φιλενάδα μαζί μας βλέπω να κατουράμε...

εγώ τουλάχιστον θα κατουρήσω πρώτα... δεν αντέχω τις βελόνες...!!

αμα βγεί αχνό θετικό το τεστ, θα πάω για χοριακή -ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ κιόλας...χιχιχιχιχι...

πότε είχες ωορηξία ;; εγώ σίγουρα στις 3-4 Ιουλίου...

λες βρε φιλενάδα να το τσακώσαμε ;; εμείς πρώτη φορά κανουμε τανι τανι πάνω στην ωορηξία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria+fotis έγραψε:

ωωωχ φιλενάδα μαζί μας βλέπω να κατουράμε...

εγώ τουλάχιστον θα κατουρήσω πρώτα... δεν αντέχω τις βελόνες...!!

αμα βγεί αχνό θετικό το τεστ, θα πάω για χοριακή -ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ κιόλας...χιχιχιχιχι...

πότε είχες ωορηξία ;; εγώ σίγουρα στις 3-4 Ιουλίου...

λες βρε φιλενάδα να το τσακώσαμε ;; εμείς πρώτη φορά κανουμε τανι τανι πάνω στην ωορηξία...

Φιλεναδα εμενα μου αργησε αυτον τον μηνα... εγω ειχα 9-10 και λιγο 11 του μηνα.Εκανα τεστ ωορηξιας.Ετσι το επιασα και τον προηγουμενο.Τον αλλαξα τα φωτα τον καημενο :blush: Και να φανταστεις ο γιατρος μου ειπε πως αυτο το μηνα δεν θα κανω ωορηξια :angry:

Ναι εννοειτε πρωτα τεστακι στο σπιτι και μετα χοριακη....Δεν θελω να λεω πολλα και παίρνω αερα αλλα κατι διαισθάνομαι....αλλα κανω λιγο την παπια μην φαω τα μουτρα μου! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω... η πάπια είναι πολύ καλό πλασματάκι !!

και γω θα προσπαθήσω να την κάνω !

τώρα που το λές, θυμάμαι που το διάβασα για τον γιατρό σου τον κουτό!!! απαπαααα...

μα, πώς τα λένε με τέτοια σιγουριά, μπορείς να μου πείς !!!;;;;;;;;;;

μη μου πεις οτι τον κρατάς ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ωωωω... η πάπια είναι πολύ καλό πλασματάκι !!

και γω θα προσπαθήσω να την κάνω !

τώρα που το λές, θυμάμαι που το διάβασα για τον γιατρό σου τον κουτό!!! απαπαααα...

μα, πώς τα λένε με τέτοια σιγουριά, μπορείς να μου πείς !!!;;;;;;;;;;

μη μου πεις οτι τον κρατάς ακόμα!!!

Απλα τον εχω ικανο να μου ειπε ψεματα για να χαλαρωσω.....αλλα κατσε ρε φιλε εγω ηξερα για 14η με 17η ωορηξια πως θα το επιανα? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;;;;;;;;;;

εγώ δεν ήξερα ΚΑΝ πότε περιμενα περίοδο ! γιατί τον τελευταίο καιρό ερχόταν ακατάστατα ! αρχισα να εχω υγρά και το ψιλιάστικα ! δοκίμασα το clear blue digital πέμπτη-παρασκευή (βράδυ) αρνητικά, σάββατο και κυριακή βράδυ, θετικά!! Σαββατο βράδυ τανι τανι (και χωρίς οργασμό- γμτ!!! :angry::angry::angry: , το χρωστάω στον εαυτό μου αυτό !!! χιχιχι) και τώρα σκάω να μάθω αν κάναμε κάτι !!! ΑΛΛΑ και πάλι δεν θα απογοητευτώ... λένε οτι 25% είναι η πιθανότητες συλληψης σε κάθε κύκλο... αρα καλά λέω εγώ... όλα οδηγούν στο τανι τανι μεχρι να πετάνει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πετανειιιιιιιιι που θα παειιιιιιιιιι!!!!!!Κι εγω ετσι την επαθα.Μου ειπε δεν θα εχω ωορηξια και ημουν στον κοσμο μου και ξαφνικα ενω σιδερωνα ενιωσα πονους περιοδου και λεω δεν κανω ενα για πλακα....και εδειξεεεεεεε!!!!!Σημερα παλι ενιωθα πονους περιοδου αλλα τωρα τιποτα....δεν ξερω τι γινεται....ισως κατι να γινεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis τι ωραια βρε λες.δεν αντεχω τα εχω φτυσει:P ποναει η μεση μου τα χερια μου ολα!τουλαχιστον να πηγαιναμε σπιτι μας καλα θα ηταν αλλα δυστηχως θα ξαναμετακομισουμε αλλη μια φορα και τελεικη ευχομαι.

tetoulina τι καλα που δεν εχει ερθει?να δεις που θα εισαι εγκυουλα!περιμενω με αγωνια τα νεα.

παω για υπνο κοριτσια μπηκα για λιγο ειμαι πτωμα..φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην ομορφη και πιο τρελη απρεα....

καλεεεεεεεεεεε παιδικα δωματια και κουνιες ακουω...δεν σας μαζευει κανεις :laugh: :laugh: :laugh:

η τετουλινα σημερα το πρωι θα εκανε τεστακι...μακαρι να μας πει ωραια νεα...

εγω 12η μερα σημερα και εχω ξεκινησει απο την 10η και κανουμε καθε μερα...δεν αφηνω καμια μερα ανεκμεταλευτη...ντοιν ντοιν καθε μερααα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo Tinkaki!!!!!!!!!!!!!

Ντόϊν.......... ντόϊν................ και ξερό ψωμί!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. ρανια 28 23/6

2. Kimon 25/6

3. Μωρουλινι 26/6

4. RIRO 27/6

5. help mammy 30/6

6. ROULA 26 30/6

7. wannabemom 30/6

8. θεανουλα 31/6

9. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

10. happy 1/7

11. papakimou 5/7

12. ΕΦΣ 5/7

13. tetoulina 8/7

14. giwtaki 8/7

15. mywish 12/7

16. cuando 14/7

17. elmi 15/7

18. barb 15/7

19. TINKYBEL 16/7

20. morouli 17/7

21. maria+fotis 19/7

22. 523georgia 19-21/7

23. anastasia32 19-24/7

24. chri 20/7

25. rena9 23/7

26. aerini 26/7

27. tinkerbel25 27/7

28. pipitsazouzouna 27-31/7

29. andria 28-29/7

30. maria12 28-29/7

31. marilou85 29/7

32. maimoudaki 30-31/7

33. μηλινα 30/7-3/8

34. "μαριακαβαλα"6/8

35. rose25 6/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι μου κάνετε???

Τι έγινε με την tetoulina?? Μήπως κοιμάτε ακόμη το κορίτσι μας?

ρανια, αν έχεις τη δίαιτά σου σε ηλεκτρονική μορφή, κάνεις

τον κόπο να τη στείλεις να της ρίξω μια ματιά? Νομίζω ότι έχεις

αναφέρει σουβλάκια και γλυκάκια??? Ή μου φαίνεται :woohoo:???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια αργοπορημένη καλημέρα γιατί κοντεύει κιόλας να μεσημεριάσει :) :)

όποιο κοριτσάκι φτιάχνει την τυχερή καλοκαιρινή μας λίστα, ας κάνει έναν κόπο να με βάλει. δεν περιμένω στις 17-18/7. ίδωμεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια,τι κανετε?τελικα τι εγινε με την τετουλινα??μαθατε τπτ?εγω να ρωτησω κατι ασχετο?που εχω υγρα 1 εβδομαδα μετα την ωορρηξια?τι γινεται?και τον προηγουμενο μηνα το παρατηρησα.ειναι φυσιολογικο και δεν το εχω ξαναπροσεξει?γινεται να εχουμε 2 φορες ωορρηξια??μ...κια ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα,μιλινα και μαρια(και φωτη),επειδη ειμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ασχετη με την τεχνολογια,φαινεται καπου το mail σας για να στειλω τη διαιτα?(η καλυτερα,να βαλω τον αντρα να τη στειλει!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

γεια σας κοριτσακια,τι κανετε?τελικα τι εγινε με την τετουλινα??μαθατε τπτ?εγω να ρωτησω κατι ασχετο?που εχω υγρα 1 εβδομαδα μετα την ωορρηξια?τι γινεται?και τον προηγουμενο μηνα το παρατηρησα.ειναι φυσιολογικο και δεν το εχω ξαναπροσεξει?γινεται να εχουμε 2 φορες ωορρηξια??μ...κια ε??

Γεια σου κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!

Ναι.......... αυτό που λες γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλώς............. μπορεί να μην έχεις έντονα συμπτώματα (πόνους, υγρά τόσα πολλά, κτλ. κτλ.) όσο την 1η φορά.............

Εγώ το έχω παρατηρήσει ουκ ολίγες φορές............. το είπα στη γιατρό μου και μου είπε πως γι΄ αυτό το λόγο ακριβώς δεν κυνηγάμε μόνο τις γόνιμες!!!!!!!!!!!!!

Επομένως......... ξέρεις τι να κάνεις.............. ναι?????????????

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Tetoulinaki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Where are yoju, honey???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

αα,μιλινα και μαρια(και φωτη),επειδη ειμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ασχετη με την τεχνολογια,φαινεται καπου το mail σας για να στειλω τη διαιτα?(η καλυτερα,να βαλω τον αντρα να τη στειλει!)

χμ..... κατι ακουσα για διαιτα με γλυκακια και σουβλακια?

θελω και εγω! :unsure::unsure:

ρανια αν μπορεις στειλε την :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...