Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Μακάρι Μαράκι μου!!! :):) Εσείς που είστε ελεύθερες να κάνετε προσπάθειες όποτε μπορείτε μακάρι να μπήτε αυτον τον μήνα!! :woohoo: :woohoo: Εγώ απο Οκτώβριο!! :silly: 3 μήνες είναι θα περάσουν που θα πάει... θα σας προλάβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA έγραψε:

Μακάρι Μαράκι μου!!! :):) Εσείς που είστε ελεύθερες να κάνετε προσπάθειες όποτε μπορείτε μακάρι να μπήτε αυτον τον μήνα!! :woohoo: :woohoo: Εγώ απο Οκτώβριο!! :silly: 3 μήνες είναι θα περάσουν που θα πάει... θα σας προλάβω!!!

ποτέ δε ξέρεις.........μπορεί και να μας περάσεις!!!!!!!!!! ;)

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα όχι Μαράκι μου δεν θέλω να σας περάσω γιατί αν σας περάσω σημαίνει ότι θα μείνετε μετά τον Οκτώβριο και δεν θελώωω!!

Θέλω μέχρι τον Οκτώβριο να έχω μείνει μόνο εγώ στη λίστα την πάνω και να κάνω το "καπάκι" και να την κλείσουμε αυτήν την λίστα και να μην την ξαναδούμε ποτέ ποτέ!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δεν ξερω ακομα ποτε θα εχω το ελευθερο αλλα νομιζω θα αργησω πολυ μιας που ο αντρας μου μου ειπε οταν παρουμε μεταθεση τοτε θα κανουμε...οποτε μπορει κ ποτε γιατι δεν το κοβω να φευγω απο το κωλονησο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην σκέφτεσαι έτσι Χρυσάνθη μου μη λές ποτέ και μην απογοητεύεσαι...εντάξει κοριτσάκι μου? Όλα θα γίνουν όταν έρθει η ώρα να γίνουν... Υπομονή.. :)

Άλλαξα το όνομά σου

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μονο ευκολο για μενα ειναι η συλληψη...μετα αρχιζουν τα δυσκολα για μενα.

αχ κ ειμαι τελειως μονη εδω στη ροδο...δεν αντεχω καθολου αυτα τα 6 χρονια.

Κ οταν ημουν 19 εβδομαδων στεναχωρεθηκα που δεν πηραμε την μεταθεση...φυγαν ολοι κ μονο εμεις μειναμε παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ...

ΚΑΛΑ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΟ 100????????????????ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!!!!!! :laugh:

ΑΔΤΕ ΔΙΟΣΑ ΒΑΛΕ ΤΟ ΝΡ.2..ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΙΙΙΙΙΙΙ... :laugh: :laugh:

ΔΙΛΑΔΙ ΡΑΦΑΕΛ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΧΡΙΣΑΝΘΙ ,ΔΕΝ ΣΑΣΡΕΣΙ Η ΡΟΔΟΣ??????ΕΓΟ ΤΟ ΙΧΑ ΟΝΙΡΟ ΑΠΟ ΜΙΚΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΡΟΔΟΣ ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΗ ΑΛΑ ΠΑΝΔΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΔΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟΣ...ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΕΒΕΑ ΔΕΒ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟ.. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ????????..ΑΠΟ ΑΛΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΟΥ ΣΑΣ ΙΡΤΕ...ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΣΙΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΚΑΙ ΑΛΙ ΕΜΕΝΕ ΕΓΓΙΟΣ...ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΙ ΑΦΤΟ...ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μενω κανονικα.

Δεν εχω κανεναν εδω...μονη σαν το λεμονι...

Για διακοπες καλα ειναι οχι για να μενεις...εγω εμαθα αλλιως κ μου φαινεται χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ANTE PARTE KATI NA TROTE MEXRI AVRIO TA LEME CIAO !!! :lol:res006panakota-20100715.jpg

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΓΙΩΡΟ ΤΗΝ ΚΛΙΚΟ ΙΝΕ ΑΦΤΟ......ΜΜΜΜΜΜ....ΕΧΤΙΧΟΣ ΜΟΥ ΑΦΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΦΑΟ....ΠΑΝΑΚΟΤΑ ΔΕΝ ΙΝΕ????ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ ΙΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα δεν θελω κανενα να μιλαω για ολα αυτα που μου ετυχαν...γιατι ολοι κανουν τους γιατρους κ ολοι με αγχωνουν περισσοτερο οτι το πιθανοτερο ειναι να μην τα καταφερω...κ γενικα δεν μπορω να ακουω τους αλλους οτι τους πειραζει το παραμικρο κ συνεχεια παραπονιουντε για βλακειες ενω η ουσια ειναι αλλου...

Δηλαδη κ στην Αθηνα να ημουν τωρα θα μιλουσα μετα απο κανα 6μηνο σε γνωστους κ φιλους...αλλα ειναι αλλιως στο σπιτι μου κ αλλιως εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνοιξα το Νο2 άντε σιγά σιγά ελάτε απο'κει

Τώρα αυτό ποιός το κλειδώνει? η Λένα? έτσι δεν είναι? της λέμε κάτι εμείς η το βρίσκει μόνη της?

Πω πω απορίες που έχω!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Αθηνα μενω κανονικα.

Δεν εχω κανεναν εδω...μονη σαν το λεμονι...

Για διακοπες καλα ειναι οχι για να μενεις...εγω εμαθα αλλιως κ μου φαινεται χαλια...

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ΣΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΑΠΟΛΙΤΑ...ΕΓΟ ΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΜΑΜΙΑ..{ΣΟΥ ΙΠΑ ,ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΙΜΕ ΞΕΝΙ.. :laugh: :laugh: :laugh: }ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΟ...Η ΓΟΝΙΣ ΙΝΕ ΕΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΜΕΝΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ...ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΟΝΔΟΣ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ...ΕΓΟ ΔΙΣΚΟΛΕΦΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΦΙΛΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΧΟ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΙΝΕ ΕΛΙΝΙΔΕΣ,ΑΛΑ ΔΟΥΛΕΒΑ ΜΑΖΙΤΟΥΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΣΤΙ ΜΕ ΓΝΟΡΙΣΑΝ...ΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΦΕΛΙΝΑΔΕΣ..ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΤΙΚΑΝ ΠΟΛΙ ΟΤΑΝ ΙΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ...

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΒΕΒΕΑ ΕΧΟ ΕΣΑΣ ΕΔΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΙ ΜΕ ΚΑΠΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ..... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω΄όλα!

Εγώ πήγα με τη μαμά μου για ψώνια και αγόρασε φόρεμα για το γάμο μου..πολύ ωραίο κόκκινο σκούρο με ασημί πετρούλες!! Έίχε και εκπτώσεις και το πήρε 159 ευρώ!!

Θα πάω για ιδιαίτερο σε λίγο άρα δεν θα σας προλάβω...θα σας διαβάσω μετά με την ησυχία μου...

Φιλάκια κουκλίτσες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...