Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!

ξερω πως ειναι να βιωνεις μια απωλεια αλλα ο τιτλος τα λεει ολα!! απο την αρχη!! και μην κανετε κακες σκεψεις!! ;)

μπηκα να σας φυσιξω γκαστροσκονη για να φουσκωσουν γρηγορα η κοιλιτσες!!!

:whistle::whistle::whistle::whistle: φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA, ΙΣΠΑΝΙΚΙ ΘΕΑ....ΜΑΡΕΣΕ ΑΦΤΟ.....ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΓΙΕΛΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΘΙΜΙΤΟ,ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ,ΑΝ ΧΑΛΑΟ ΚΑΙ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΠΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΙΣΙ???? ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΕ ΜΕ ΠΟΣΙ ΣΙΚΟΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟ......ΧΑΧΑΧΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΛΕΠΟΡΟ...ΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ Η ΓΛΟΣΑ ΣΑΣ..ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ Ι,Η,Υ,Ν.ΠΟΥ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΝΓΙΚΑ ΙΝΕ Ι...Η ΤΟ Ο,ΚΑΙ Ω,ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΕ??ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ 2 ????..ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΘΑ ΕΛΙΝΙΚΑΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

γεια σας κοριτσια!!

ξερω πως ειναι να βιωνεις μια απωλεια αλλα ο τιτλος τα λεει ολα!! απο την αρχη!! και μην κανετε κακες σκεψεις!! ;)

μπηκα να σας φυσιξω γκαστροσκονη για να φουσκωσουν γρηγορα η κοιλιτσες!!!

:whistle::whistle::whistle::whistle: φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Αχ.... :ohmy: ένα αεράκι και μια δροσούλα τα ένιωσα είναι η αλήθεια... :woohoo: :silly: :woohoo:

Ευχαριστούμε κικίτσα μου με το καλό και η μπουμπού σου!!!!!

Έφτασε ο καιρός... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΙΤΣΑ..ΕΥΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΟΣΙ ΑΦΤΗΝ ,,ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΙΝΕ Η ΜΟΝΙ ΙΟΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ...

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΝΑ ΓΕΝΙΣΙΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑΣΟΥ...ΒΛΕΠΟ ΠΟΣ ΚΟΝΔΕΒΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

DIOSA, ΙΣΠΑΝΙΚΙ ΘΕΑ....ΜΑΡΕΣΕ ΑΦΤΟ.....ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΓΙΕΛΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΘΙΜΙΤΟ,ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ,ΑΝ ΧΑΛΑΟ ΚΑΙ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΠΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΙΣΙ???? ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΕ ΜΕ ΠΟΣΙ ΣΙΚΟΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟ......ΧΑΧΑΧΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΛΕΠΟΡΟ...ΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ Η ΓΛΟΣΑ ΣΑΣ..ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ Ι,Η,Υ,Ν.ΠΟΥ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΝΓΙΚΑ ΙΝΕ Ι...Η ΤΟ Ο,ΚΑΙ Ω,ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΕ??ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ 2 ????..ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΘΑ ΕΛΙΝΙΚΑΜΟΥ...

Ασε nikulina μου το Γιελήζ όντως είναι μια πονεμένη ιστορία γιατί κανείς δεν μπορεί να το πει σωστά, τουλάχιστον στην αρχή.... γιαυτό και είπα χθές να χρησιμοποιείτε το DIOSA για ευκολία... όσο για την ορθογραφία σου, μην σκάς! εγώ το συνήθισα τόσο πολύ που τώρα πια μου φαίνονται λάθος (ανορθόγραφα) αυτά που γράφουν τα άλλα κορίτσια και εγώ!!! ;):P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου οντως εφτασε ο καιρος!! περιμενω πως και πως να παρω την ζουζουνα μου αγκαλιτσα!!

ειλικρινα σας ευχομαι οτι μα οτι καλυτερο γιατι ειλικρινα το αξιζετε!! συντομα να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα νεα σας! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΚΟΝΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΙΚΙΤΣΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΗΝ ΓΙΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΩΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ. ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΩΛΕΙΑΑΑΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω αέρα που έβγαλε σήμερα εδώωω!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σας ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκια μου να είστε καλά και με γερά μωράκια στην αγκαλιά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΣΙΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΕΓΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΙΓΟ..ΣΙΜΕΡΑ 3 ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙ ΒΡΑΔΙΑ..ΚΑΙ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ....

ΧΡΙΣΑ ΘΕΛΟΥ ΚΑΙ ΕΓΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ.....:(:(:(

ΔΑΞΙ ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΚΑΝΟ ΣΑΟΥΝΑ ΔΟΡΕΑΝ ..ΑΛΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΙΡΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΧΤΙΠΙΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.....ΑΦΟΥ ΓΕΛΟΥΣΑ ..ΕΛΕΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΑΟΥΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΡΕΕΑΝ ΜΑΣΑΖ....ΑΦΙΣΤΕ ΟΛΟ ΓΕΛΙΑ ΙΜΑΣΤΑΝ ΕΧΤΕΣ....ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΘΑ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis και Κικίτσα ευχαριστούμε για τις ευχές σας και φυσήξτεεεεε!!!

Με ένα πόνο σας εύχομαι και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

Αντρια μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! Όντως φαίνεται ωραίο το νυφικό!!Με το καλό τώρα να έρθει και ένα σποράκι! Τα είδα στο πέργαμος κι όντως είναι ακριβούτσικα για το μέγεθος τους. Τα είχα δει στο ιντερνετ πιο φτηνα αλλά δεν θυμάμαι που!!!

DIOSA ΘΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλή δουλίτσα Νικουλίνα μου!!

Εμείς σήμερα θέλει ο αντρούλης μου να βγουμε με παρέα για φαγητό αλλά δεν νιωθω εντελώς καλά με το δόντι μου... ούφου (όπως λέμε και στην Κύπρο) :blink::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΣΙΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΕΓΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΙΓΟ..ΣΙΜΕΡΑ 3 ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙ ΒΡΑΔΙΑ..ΚΑΙ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ....

ΧΡΙΣΑ ΘΕΛΟΥ ΚΑΙ ΕΓΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ.....:(:(:(

ΔΑΞΙ ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΚΑΝΟ ΣΑΟΥΝΑ ΔΟΡΕΑΝ ..ΑΛΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΙΡΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΧΤΙΠΙΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.....ΑΦΟΥ ΓΕΛΟΥΣΑ ..ΕΛΕΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΑΟΥΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΡΕΕΑΝ ΜΑΣΑΖ....ΑΦΙΣΤΕ ΟΛΟ ΓΕΛΙΑ ΙΜΑΣΤΑΝ ΕΧΤΕΣ....ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΘΑ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Στο καλό nikulina μου και καλή ευκολία στη δουλειά.. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ValentinaGiannis και Κικίτσα ευχαριστούμε για τις ευχές σας και φυσήξτεεεεε!!!

Με ένα πόνο σας εύχομαι και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

Αντρια μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! Όντως φαίνεται ωραίο το νυφικό!!Με το καλό τώρα να έρθει και ένα σποράκι! Τα είδα στο πέργαμος κι όντως είναι ακριβούτσικα για το μέγεθος τους. Τα είχα δει στο ιντερνετ πιο φτηνα αλλά δεν θυμάμαι που!!!

DIOSA ΘΕΑ!!!

Παρακαλώώώ με φώναξε κανείις!! (τι ψώνιο που είμαι τελικά!!) :P:P

όσο για το δοντάκι maraki μου... υπομονή θα περάσει...έχω βεβαρημένο ιστορικό με οδοντιάτρους και σε καταλαβαίνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιεληζ... πολυ μαρεσει!! πολυ!!!

αντρια να ζησετε εισαι μια κουκλαρα!!

νικουλινα καλη δουλεια και υπομονη μαυτη τη ζεσταρα

μαρακι υπομονη με το δοντακι... μονο υπομονη..περαστικα ειναι αυτα..

αχ κοριτσια φυσηξτε φυσηξτε!!!!!!!!!! ουυυυυυυυυυυυ να δροσιστουμε κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

Γιεληζ... πολυ μαρεσει!! πολυ!!!

αντρια να ζησετε εισαι μια κουκλαρα!!

νικουλινα καλη δουλεια και υπομονη μαυτη τη ζεσταρα

μαρακι υπομονη με το δοντακι... μονο υπομονη..περαστικα ειναι αυτα..

αχ κοριτσια φυσηξτε φυσηξτε!!!!!!!!!! ουυυυυυυυυυυυ να δροσιστουμε κιολας!!

ευχαριστώ Maimoudaki εσένα πως σε λένε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas euxaristoume g tis euxes sas kai suntoma me ena pono na exete sthn agkalia sas ta mwrakia sas ugiestata!!!!!

marakimou upomoni me to donti sou... k egw ta perasa kai se katalavainw..einai aforitoi oi ponoi kai dn einai kati pou perna toso eukola. k t spastiko otan pas gia ena donti panta 8a vre8oun k alla tosa!

emena 8elei o antras mou na pame leukwsia aurio k na meinoume mexri ti deutera g aurio exw rantevou me giatro g triti gnwmi kai deutera exw analuseis sto institouto genetikis! ti na kanw?:( den 8elw na kleistw sti leukwsia...to perasmeno savvatokuriako itan strato 3mero,ir8e k pali pigame sta pe8erika mou..pali k auto to savvatokuriako??? proais8anomai asximo tsakwmo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχα χαρηκα κ εγω πολυ!!!

αχ τελεια ειναι η ξανθη.... πολυ μαρεσει!!1 ο αντρας μου ειναι απο αλεξανδρουπολη και εχουμε περασει 3 φορες απο εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA MOU TWRA DIAVASA T POST SOU KAI STENAXWRI8IKA PARA POLU. DEN 3ERW TI NA SOU PW... PERASA K EGW POLU ASXIMA..EXASA KAI T EGW TO AGORAKI MOU 8 MINWN KAI DN EINAI KATI POU 3EPERNIETAI EUKOLA ALLA PRAGMATIKA EDW MESA VRIKA KOPELES POU EINAI DIPLA MAS KAI MAS SUMPARASTEKONTAI.AN DN EMPAINA EDW MESA DN 8A EVRISKA TN DUNAMI NA ANTIMETWPISW AUTO POU PERASA KAI POSO MALLON NA MPW STI DIADIKASIA NA SKEFTOMAI G ALLO MWRO POU ARXIKA DN I8ELA OUTE NA TO SKEFTOMAI..

EIMAI EDW G OTI XREIASTEIS K SUNTOMA O 8EOS NA MAS EULOGISEI OLES EDW ME ENA MWRAKI G PISTEVW TO A3IZOUME! TOU XARISAME AGGELAKIA G NA EINAI DIPLA TOU K NA GEMIZEI I DIKIA TOU AGKALIA..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι πολυ ωραία η πόλη μας!! (αμα δεν παινέψεις το σπίτι σου... :P )

αλλά και η Αλεξανδρούπολη είναι τέλεια!! Έχει θάλασσα που λείπει απο την Ξάνθη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

DIOSA MOU TWRA DIAVASA T POST SOU KAI STENAXWRI8IKA PARA POLU. DEN 3ERW TI NA SOU PW... PERASA K EGW POLU ASXIMA..EXASA KAI T EGW TO AGORAKI MOU 8 MINWN KAI DN EINAI KATI POU 3EPERNIETAI EUKOLA ALLA PRAGMATIKA EDW MESA VRIKA KOPELES POU EINAI DIPLA MAS KAI MAS SUMPARASTEKONTAI.AN DN EMPAINA EDW MESA DN 8A EVRISKA TN DUNAMI NA ANTIMETWPISW AUTO POU PERASA KAI POSO MALLON NA MPW STI DIADIKASIA NA SKEFTOMAI G ALLO MWRO POU ARXIKA DN I8ELA OUTE NA TO SKEFTOMAI..

EIMAI EDW G OTI XREIASTEIS K SUNTOMA O 8EOS NA MAS EULOGISEI OLES EDW ME ENA MWRAKI G PISTEVW TO A3IZOUME! TOU XARISAME AGGELAKIA G NA EINAI DIPLA TOU K NA GEMIZEI I DIKIA TOU AGKALIA..

Persia μου σε ευχαριστώ πολύ, δεν χρειάζεται να πεις τίποτα γιατί με νιώθεις όπως σε νιώθω και αυτό φτάνει... Λυπάμαι για το αγοράκι σου...

Ξέρω οτι πονάει και μάλιστα πολύ!! Όμως εδώ μέσα όντως βρίσκεις "έναν ώμο να κλάψεις" και όταν μοιράζεσαι τον πόνο μένει μισός!!

Εύχομαι να έρθει εκείνη η μέρα που θα μοιραστούμε και την χαρά μας για να γίνει διπλή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...