Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου μετά από τα τελευταία γεγονότα..κλείνουμε το ποστ "από το καλοκαίρι και μετά" και ανοίγουμε αυτό.Νομίζω είστε σύμφωνες...

Όσες προσπαθούμε, ζήσαμε μια απώλεια και παίρνουμε δυναμεις για να αρχίσουμε πάλι από την αρχή ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ!!

Με ειλικρινεια και μόνο αλήθειες...

Καλή μας συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Θα ετοιμάσω και τη λίστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ,δεν ανηκω στην παρεα σας,δεν εχω βιωσει απωλεια,ξερω ομως πως ειναι να προσπαθεις καιρο,μπηκα μονο για να σας ευχηθω να κρατησετε συντομα ενα μωρακι στην αγκαλιά σας...απο καρδιάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου κ σε ολα τα κοριτσακια, ευχομαι με το καλο, ενα γερο σπορακι κ μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Κ εγω εχω βιωσει μια απωλεια....κ τοτε, εγραφα στο "Μετα το Πασχα" μαζι με ολες τις αλλες κοπελες, που για τον α β λογο...ηταν κ εκεινες εκει...

Ειναι πολυ σημαντικο, να εχεις καποιον, να μπορεις να μιλησεις...να σε ακουσει...καποιον να σε καταλαβει...εστω κ μεσα απο τα γραμματα...

Ειναι ενα αψυχο φορουμ, ομως εμεις εχουμε καταφερει να του δωσουμε ζωη....πνοη....

Ας το κρατησουμε αυτο...ολα τ' αλλα περιττευουν....

Σας φιλω ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε κορ΄΄ιτσια για τις ευχές σας..

Κονστανς με το καλό κορίτσι μου να έρθει το μωράκι σου..

Savropinguinos να χαίρεσαι το παιδάκι σου κι ευχαριστούμε..

καλώς ήρθατε όλες!!!

Νικουλίνα μου τι είπαμε...Άναψε ένα κεράκι για το αγγελάκι σου και κοιτάμε μπροστά!!

Αντρια μου ποτε παντρεύεσαι εσυ?

Θυμάσαι που μας είχες δείξει κάτι φιγούρες για την τούρτα γάμου? Από πού τις πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!

Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο. Είναι δυσκολή η αναμονή καθε μήνα για μπεμπέ. Καλα κανατε και ανοίξατε καινούργιο γιατί πολλές απο εμας ειχαμε φυγει πολλούς μήνες τωρα (για ευνόητους λόγους)και οχι γιατι τα καταφέραμε.

Καλη δύναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν για πολυ πολυ πολυ καιρό στην αναμονη , τωρα πια που ξερουμε τι φταίει είμαστε στο στάδιο της εξωσωματικής.

Να φουσκώσουν πολλές κοιλίτσες κορίτσια , να μη ξαναδείτε περίοδο για πολλούς μήνες ..... αλλα πάνω απο ολα ηρεμήστε ξεκουραστείτε τωρα που είναι καλοκαίρι και μια συμβουλή , αν δείτε και αργει να ερθει αρκετα, ψαχτείτε μην το καθυστερείτε.

Απο οτι βλέπω στο παρεάκι σας ειστε οι περισσότερες νεες. Και στην ηλικία και στο μαμμυ. Σας ευχομαι απο καρδιας ΟΛΑ τα τικεράκια σας να εχουν πελαργούν και φουσκωμένες κοιλίτσες. Να μη μεινετε πολυ καιρο σε αυτη τη κατηγορια του φορουμ!!

ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki μου ευχαριστούμε πολύ...Κι σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο και με το καλό να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!!

Εγώ από τον Οκτώβρη αρχίζω τις προσπάθειες αφού παντρευτώ πρώτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλό σας μεσημέρι... ήρθα και εγώ καλορίζικο το "Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό" και μακάρι να είναι γουρλίδικο για όλες μας... πάω να διαβάσω τις εξελίξεις και επανέρχομαι...

nikulinaki mou

ΜΑΡΑΚΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΟΝΙ ΤΗΣ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ 22ΧΡΟΝΟΝ..ΑΠΟ ΕΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ....ΕΓΟ ΚΙΤΑΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΟΤΑΝ ΚΑΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΙ ΚΑΠΙΟ ΠΕΡΙΕΟΡΓΟ ΟΝΟΜΑ..ΟΠΟΥ ΕΧΤΕΣ ΜΠΙΚΑ ΣΤΗ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ DIOSIA....ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟ DIOSIA ,,ΟΧΙ ΤΗΠΟΤΑ ΑΛΟ ΑΛΑ ΘΑ ΓΡΑΨΟ ΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟ ΝΟΝΑ,,ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΑ,ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΑΛΑ ΘΑ ΑΛΑΞΙ ΚΑΙ ΤΡΙΣΧΙΑ{ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΕ???}..ΑΣ ΜΙΝ ΜΠΙ ΣΕ ΤΕΤΙΑ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΝΕ DIOSIA...

μη μου αλλάζεις το nick καλέ το DIOSA έχει και ιστορία και ωραίο νόημα... :P:P ιστορία γιατί κάποτε στα νιάτα μου έμπαινα στο chat με αυτο το nick.. ;) και νόημα γιατί το DIOSA στα ισπανικά σημαίνει "Θεά" :laugh: :laugh:

επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο σας post, κορίτσια! :)

Μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε από εδώ και πέρα!

Σας εύχομαι από την καρδιά μου, μόνο ΘΕΤΙΚΕΣ χοριακές, τελειόμηνες εγκυμοσύνες και πολλά-πολλά-πολλά γερά και όμορφα μωράκια, αγοράκια και κοριτσάκια! :):)

Κι εγώ, εδώ δίπλα θα είμαι, μαζί με το Gioulaki, στο club της Εξωσωματικής, και θα τα λέμε!!!! ;)

Πολλά φιλιά σε όλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε Μαρακι μου που ανοιξες αυτο το θεμα! βαλε με και εμενα στη λιστα απο τον ιουνιο κ μετα!

ευχομαι ολες οι μαμαδες οι οποιες εχουμε βιωσει πονο, απωλεια, ακομη και οι κοπελες που προσπαθουν εδω και καιρο για να αποχτησουν ενα μωρακι στην αγκαλια τους να μας πανε ολα καλα και ο θεος συντομα να μας ευλογησει με ενα μωρακι στην κοιλια μας και να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. καλη μας επιτυχια,καλη μας τυχη και ο θεος μαζι μας!

φιλια σε ολες και ευχαριστουμε πολυ τις κοπελες για τις ευχες τους να ναι καλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Maraki mou pantreutika idi 8 Maiou..Hehe i figoura mou :woohoo: :woohoo: tin pira apo ton Pergamo..Poula eidi gamou,vaftisis k gene8liwn..Alla akrivoustiki!!!

Να ζήσετε κούκλα μου.. Να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Εύχομαι να σας έρθει γρήγορα και το μωράκι...Πολύ ωραία η φωτό.. Το νυφικό φαίνεται πολύ ωραίο!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ....ΚΑΝΟ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟ..ΕΤΣΙ ΠΙΡΑ ΤΗΝ ΔΙΣΚΟΛΙ ΑΠΟΦΑΣΙ ΝΑ ΚΛΙΣΟ ΤΟ PC...ΑΛΑ ΟΠΟΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΑΝΔΕΞΑ ΠΟΛΙ...

ΕΦΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΟΡΕΕΣ ΕΥΧΕΣ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΠΙΤΙΜΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΙΣ....

ΒΛΕΠΟ ΚΑΙ ΟΡΕΕΣ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΑΜΟΥ...ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΖΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...