Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο Vasiliki....


Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Η απορία μου ίσως είναι "χαζή" αλλά προς αποφυγή δυσάρεστων γενονότων θα ήθελα να αποκλείσω κάποιες πιθανότητες...

Δεν έχω κάνει κάποιο test εγκ. αλλά υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να μείνεις έγκυος μεταξύ 4ης-7ης μέρας του κύκλου;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Β.Π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου όσο μεγαλύτερο κύκλο περιόδου έχουμε, τόσο πλησιάζει η μέρα της ωορρηξίας τα μονοψήφια νούμερα.για να σου δώσω να καταλάβεις εμένα ο κύκλος μου είναι πολύ άστατος..από 24 σε 31 μέρες κυμαίνεται.οπότε ΄καταλαβαίνεισ πως κάθε μήνα δεν ΄ξέρω πότε θα αδιαθετήσω και πόσο μάλλον πότε θα έχω ωορρηξία.οι πιθανές μέρες εγγκυμοσύνης είναι από την 7η μέρα ποθ μου τελειώνει η περίοδος μέχρι και την 18η...ακριβώς γιατι κάθε μήνα έχω άλλο κύκλο.οπότε αν και εσένα ο κύκλος σου είναι άστατος η τέτοιου τύπου άνετα μπορεί να ισχύει αυτό που ρώτησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου όσο μεγαλύτερο κύκλο περιόδου έχουμε, τόσο πλησιάζει η μέρα της ωορρηξίας τα μονοψήφια νούμερα.για να σου δώσω να καταλάβεις εμένα ο κύκλος μου είναι πολύ άστατος..από 24 σε 31 μέρες κυμαίνεται.οπότε ΄καταλαβαίνεισ πως κάθε μήνα δεν ΄ξέρω πότε θα αδιαθετήσω και πόσο μάλλον πότε θα έχω ωορρηξία.οι πιθανές μέρες εγγκυμοσύνης είναι από την 7η μέρα ποθ μου τελειώνει η περίοδος μέχρι και την 18η...ακριβώς γιατι κάθε μήνα έχω άλλο κύκλο.οπότε αν και εσένα ο κύκλος σου είναι άστατος η τέτοιου τύπου άνετα μπορεί να ισχύει αυτό που ρώτησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου όσο μεγαλύτερο κύκλο περιόδου έχουμε, τόσο πλησιάζει η μέρα της ωορρηξίας τα μονοψήφια νούμερα.για να σου δώσω να καταλάβεις εμένα ο κύκλος μου είναι πολύ άστατος..από 24 σε 31 μέρες κυμαίνεται.οπότε ΄καταλαβαίνεισ πως κάθε μήνα δεν ΄ξέρω πότε θα αδιαθετήσω και πόσο μάλλον πότε θα έχω ωορρηξία.οι πιθανές μέρες εγγκυμοσύνης είναι από την 7η μέρα ποθ μου τελειώνει η περίοδος μέχρι και την 18η...ακριβώς γιατι κάθε μήνα έχω άλλο κύκλο.οπότε αν και εσένα ο κύκλος σου είναι άστατος η τέτοιου τύπου άνετα μπορεί να ισχύει αυτό που ρώτησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basiliki moy na kanw mia diorthwsi se ayta pou egrapsa apo kektimmeni taxitita....

oso pio mikro kiklo exoyme (p.x.24,25 meres) toso pio poli plisiazei i voriksia se monopsifio noymero) kai to anapodo.alla kai pali olo ayto dne einai katholou apolito dioti,paizei megaaaalo rolo kai i psixologia pou exoume mesa sto mina.agxwmeni,stresarismeni klp.boroun na sou kathisterisoun mia woriksia...opws kai alloi logoi na stin epitaxunoun.

giayto ola einai pithana.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basiliki moy na kanw mia diorthwsi se ayta pou egrapsa apo kektimmeni taxitita....

oso pio mikro kiklo exoyme (p.x.24,25 meres) toso pio poli plisiazei i voriksia se monopsifio noymero) kai to anapodo.alla kai pali olo ayto dne einai katholou apolito dioti,paizei megaaaalo rolo kai i psixologia pou exoume mesa sto mina.agxwmeni,stresarismeni klp.boroun na sou kathisterisoun mia woriksia...opws kai alloi logoi na stin epitaxunoun.

giayto ola einai pithana.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basiliki moy na kanw mia diorthwsi se ayta pou egrapsa apo kektimmeni taxitita....

oso pio mikro kiklo exoyme (p.x.24,25 meres) toso pio poli plisiazei i voriksia se monopsifio noymero) kai to anapodo.alla kai pali olo ayto dne einai katholou apolito dioti,paizei megaaaalo rolo kai i psixologia pou exoume mesa sto mina.agxwmeni,stresarismeni klp.boroun na sou kathisterisoun mia woriksia...opws kai alloi logoi na stin epitaxunoun.

giayto ola einai pithana.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...