Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαρά έρχομαι τότε!!!!Έχεις αρκετά μακαρονάκια;;;;

Αχ μόλις άπλωσα μία μπουγάδα,πολύ ζέστη όμως!!!!!!Έβλεπα τη θάλασσα απέναντι και χαλιόμουν,μα να μην μπορώ να κάνω 1 βουτιά γμτ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη μου σου ευχομαι οτι καλυτερο οποτε και να ερθει ο μπεμπακος σου!!! :woohoo: τη βαλιτσουλα να εχεις ετοιμη!!! :P (καλε τι θα γινει τελικα με το καφεδακι που λεγαμε??? :P )

εγω παντως στο βαλιτσακι μου εχω βαλει μια ρομπα μονο :laugh: :laugh: (κατι ειναι και αυτο απο το τιποτα :laugh: ) απο βδομαδα παντως θα ξεκινησω να οργνανωνομαι!

κατερινακι μου δεν πειραζει καλη μου..μετα τη γεννα νομιζω μπορεις να κανεις μπανακι :dry: απλα καλυτερα να το αποφυγουμε τωρα για να μην κολλησουμε μυκητες :unsure:

καλοφαγωτα τα μακαρονακιααααααα!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

φωτεινη μου σου ευχομαι οτι καλυτερο οποτε και να ερθει ο μπεμπακος σου!!! :woohoo: τη βαλιτσουλα να εχεις ετοιμη!!! :P (καλε τι θα γινει τελικα με το καφεδακι που λεγαμε??? :P )

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ;) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια! βλέπω είμαι πάλι στη λίστα, τέλεια!

τα τελευταία νέα είναι ότι μάλλον γεννάω 18 Ιουνίου αλλά πίο σίγουρα θα ξέρω τη δευτέρα! απίστευτο που πλησιάσε τόσο ο καιρός!!!

βέβαια έχω έτοιμη τη βαλίτσα από την 34η εβδομάδα γιατί τα διδυμάκια δεν αστειεύονται αν και τα δικά μου αποδείχτηκαν υπομονετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ.ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙ... :P:P

LAND ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΜΕΓΕΙΕΣΣΣ......

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΛΙΓΟΥΡΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ... :silly: :blink::blink:

Κ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ....... :blush::blush:

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΑΛΙ ΓΛΥΣΤΡΙΣΑ Κ ΕΠΕΣΑ...ΕΙΧΕ ΝΕΡΑ Η ΣΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΥ ΕΠΛΕΝΕ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΑ Κ ΠΑΡΤΗΝ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΗ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ......ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Κ ΠΟΛΥ........Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.... :S:S .ΕΠΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΑΛΑΜΕΣ Κ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ.ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ 10λεπτο ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.ΠΗΓΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ....ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ Κ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΑΑ..ΗΡΘΕ Κ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΝΑ FIAT PANDA.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου περαστικά σου!!!!Πριν λίγο θα έπεφτα και εγώ!!!Έπλυνα το μπαλκόνι μου και όπως πάω να μπω μέσα γλύστρισα!!!!Ευτυχώς έχω κάνει ρυθμική μικρή και κράτησα την ισορροπία μου!!!Τρόμαξα πολύ,ανοίξανε τα πόδια μου,ακόμα πονάω από κάτω!!!Τελικά μόνο για τον καναπέ είμαστε!!!!!

Μόλις είπα στον άντρα μου για το fiat,(καλορίζικο by the way).Του λέω "εμείς τι θα πάρουμε;"Ξέρεις τι μου είπε;Σκέτο το panda θα πάρετε!!!Ευτυχώς έχω το corsa μου!!!Αλλά φταίω και εγώ που δώρο γάμου του πήρα μηχανή,ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ..ΑΣΕ ΦΘΗΝΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ..ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ... :dry::dry: Κ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΘΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΩΡΑ???ΑΝΤΕ ΠΡΟΣΕΧΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚ.Κ ΗΡΘΕ ΤΑΜΑΜΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜ..!!

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ είχε σκόνη,ήθελα και να δροσιστώ λίγο!!!Δεν λες καλά που δεν έπεσα τελικά;

Εμείς έχουμε 2 αυτοκίνητα και μηχανή!!Για πες καμιά ιδέα;τι δώρο να ζητήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa mou kaloriziko to toutou!!!!kalotaksido na einai!!

natasa kai katerina na prosexete!!!!!!egw phga na pesw mesa sth vdomada apo ta skalia hs oikodomhs mas.htan o kurioulhs pou thn ka8arize kai ekane sthn akrh na perasw kai agxw8hka na perasw grhgora(paw kai san kotoula)kai glistrhsa alla eutuxws krath8hka k ok!

katerina mou egw den 8elw na mou parei kati se kosmhma giati x hdh paaaaara polla apo arravwnes kai giortes kai protaseis kai den 8elw alla.einai uperarketa gia enan an8rwpo opws eimai egw pou den ta foraw polu.ta sgkekrimena vevaia ta timaw diarkws!egw 8elw na parw goves,arwmata alla den mou kanei gia dwro toketou mwre..peite gnwmes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπαπα!!!Κοσμήματα δεν φοράω καθόλου!!!Ότι έχω είναι από δώρα και δεν τα θέλω!!Το ξέρει ότι δεν μου αρέσουν και δεν πρόκειται να μου πάρει.

Πάντως θα ήθελα να μου κάνει εκπληξη και να μου πάρει ότι θέλει αυτός,αλλά το πιθανότερο είναι να μην σκεφτεί καν να μου πάρει δώρο από την ταραχή και το άγχος που θα έχει.Αλλά και έτσι να γίνει,μου αρκεί που μ'αγαπάει και υπάρχει στη ζωή μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα καλοριζικο το τουτου σας!! καλες βολτουλες!! :woohoo:

καλε κοριτσια προσεχετε μην χτυπησετε :ohmy: να προσεχετε πολυ πολυ!!! εμενα ερχεται η πεθερα μου και πλενει τις βεραντες δεν με αφηνει..καμια φορα αμα ομως θελω και εγω να δροσιστω βγαινω εξω και πλενω αλλα προσεχω..φοραω και αυτα τα πλαστικα τα σαμπο που εχουν στα νοσοκομεια και δνε γλυστρανε ;)

εγω κοριτσια δεν εχω προτιμηση στο δωρακι..και μια ανθοδεσμη να μου παρει ειλικρινα δεν θελω τιποτα αλλο και μια μεγαααααλη αγκαλιτσα B) ...το μεγαλυτερο δωρακι θα ειναι ομως που θα τον βλεπω με τη μπεμπα μας! αχχχ καθε βραδυ με αυτη τη σκηνη με παιρνει ο υπνος..με φερνουν στο δωματιο και μου δινει ο αντρουλης μου τη μπουμπου μας αγκαλιτσα!!! περιμενω πως και πως!!! και οσο πλησιαζει ο καιρος συνηδητοποιω ολο και περισσοτερο οτι θα εχω μια ζουζουνιτσα στην αγκαλιτσα μου!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mou aresei o tropos skepshs sou polu katerina mou!!kai egw etsi skeftomai!egw 8a parw to dwraki mou arketa meta.8a pame oloi mazi sth Stokxolmh na pswnisw otan me to kalo sarantisw.an den vrw kati pou na mou aresei tote 8a pswnisw otan er8oume Ellada.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ Κ ΓΑΜΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ Κ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΕΙΣ.ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΠΡΙΝ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΡΟΛΟΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ μου ομορφες τι κανετε? Βλεπω πηραμε φορα στο 3 και δεν σταματανε οι γλωσσες μας!!! Ερχονται σε ολες τα πραγματακια βλεπω! Καλοριζικα και να τα χαρουν τα μπεμπακια σας! Εγω σημερα εφτιαξα την βαλιτσα μας! Τα μονα που λειπουν ειναι τα προσωπικα μου αντικειμενα (οδοντοκρεμα, οδοντοβουρτσα, χτενα κλπ)! Σημερα το πρωι ψιλοπονουσα χαμηλα αλλα μετα το μεσημερι ολα καλα! Τελικα οταν ειμαι αραχτη ειμαι καλα αλλα οταν τρεχω σαν τον Βεγγο ζοριζομαι αγρια!

Καλε ολες εδω ειστε πρωτομανουλες εκτος απο μενα και το Γιωτακι? Εγω ρε γμτ ζοριζομαι με τον μικρο πολυ! Ολο θελει αγκαλιες, μπανιο, κουνιες και γενικοτερα με ενα θελω στο στομα ειναι! Το γιωτακι μου στειλε μνμ στο φεις, ειναι καλα αλλα ξαπλα στο κρεβατι και σηκωνεται ελαχιστα! ΜΟυ πε να σας πω χαιρετισματα σε ολες! Κοριτσακια μου αυτα τα νεα μας για σημερα! Φιλια στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Τι κανετε σημερα? Εγω πρωινη πρωινη γιατι ο Νικολας μας εκανε ενα κουλο ξυπνημα στις 6 του εδωσα γαλα και ξακοιμηθηκε! Εμενα βεβαια που να με ξαναπαρει ο υπνος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα :laugh: :silly: :lol:

χτες ειχαμε την συζητηση περι δωρων με τον αντρα μου...τελικα καταληξαμε πως καλως εχοντων των πραγματων θα κανουμε ενα ταξιδι στο εξωτερικο τον Νοεμβρη ή Δεκεμβρη!!Νομιζω οτι ειναι σουπερ δωρο...βεβαια νατασουλα δεν με χαλαει ουτε εμενα ενα αυτοκινητακι :);) καλοταξιδο να ναι κουκλα!!!γιωργια υπομονη με τον Νικολα σου (εχει και ωραιο ονομα)!! :silly: το ξερεις το ποιηματακι που λενε για τους Νικολες???

"οπου Νικολας μαλαμα

οπου Νικολας μέλι

οπου Νικολας κρυο νερο

που πινουν οι αγγέλοι"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές!

Ακούω δώρο αυτοκίνητο!!! :silly: :cheer: :woohoo: :woohoo:

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Καλοτάξιδο!

Ρε παιδιά έχουμε μαστόρια έξω, φτιάχνουν αυλές και κουφώματα και με πρήζουν και στα τηλ απο το γραφειο...γκρρρρρρρρρρ

Θέλω την ησυχία μου! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!!

πω πω δε σας προλαβαινω πια!!!! διαβαζα τόσην ώρα!!!!! :silly:

Νατασα μου καταρχην με γεια το αυτοκινητακι!!!! καλες βόλτες!!!!

Εγω παλι κοριτσια εχω πορωση μεγαλη με τα κοσμήματα και τα ρολογια και ο αντρουλης μου το ξερει αυτό!!! οποτε δεν θα με χαλασει καθόλου ένα κοσμημα για δωρο, αν και το πιο ωραιο δωρο θα το έχω στην αγκαλιά μου...τους δυο αντρες μου!!!!! και δεν θελω τιποτα μα τιποτα αλλο!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

κορίτσια ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη με το καροτσι μας, τελειως χαζομαμα αφου στες ηθελα να το παμε βολτα για test drive και ο αντρας μου τρελλάθηκε λεει θα μας λενε τρελλους!!!! :blush: χιχιχι τόσο πολυ ομως μ αρεσει!!!! θα σας βαλω φωτο να το δείτε!!!!! επίσης εχουμε και την καρεκλίτσα φαγητου της peg perego την tatamia, που είναι και κουνια και ρηλάξ!!!!! θα βάλω και αυτην μια φωτο!!!!!! αχχχ ποσο ανυπομονω να ερθει ο μπεμπάκος μου και να τα δει όλα αυτά που του πηραμε!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κορίτσια να ρωτησω τι χαρτια θα χρειαστουν στο μαιευτηριογια να δηλώσουμε τα μπεμπάκια μας??? εγώ πήγα ζτες στον δημο και εβλαλα ενα πιστοποιητικό οικογενειακης καταστασης και ενα πιστο αντίγραφο της ληξιαρχικης πραξης γαμου!!!!! τι άλλο μπορει να χρειαστει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...