Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

καλημέρα!!!

αύριο πάω στο γιατρό και θα ξέρω ακριβώς πότε θα έρθουν τα μωράκια μου! ρε κορίτσια μου κάνει εντύπωση το ότι ενω πλησίασαν τόσο πολύ οι μέρες δεν έχω αγχωθεί όσο νόμιζα! δεν το περίμενα από μένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

μπραβο βρε αλικη!

εγω παλι εχω παθει το αντιθετο.εχω αγχωθει τοσο πολυ που δεν το πιστευω.εγω που γενικα θεωρουμαι τερας ψυχραιμιας και οργανωσης ξαφνικα ολα μπροστα μου φαινονται τεραστια.ο πιο απλος μου φοβος ειναι πως θα τα κανω κουμαντο κ τα δυο ταυτοχρονα μεχρι πιο σοβαρα θεματα που αφορουν υγεια κ τετοια.μιλαμε οτι δεν ειχα σκεφτει σε ολη μου τη ζωη το σκεφτομαι αυτες τις μερες.

φανταζομαι ομως πως ειναι φυσιολογικο να νιωθω ετσι.εξαλλου η φυση εχει προικισει τη μητερα να βρισκει τις καλυτερες λυσεις για τα παιδια της!

ασχετο!θα καουμε σημερα ετσι;εδω χτυπαει 37αρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είσαι τότε βρε Αλίκη!!! φτου φτου φτου. Άντε με το καλό κοπελάρα μου. Να δούμε οι υπόλοιπες πώς θα είμαστε όταν φτάσουμε στις μέρες σου... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεριζωωωω?

σας ελειψα?σας ελειψα?

χθες με δεν προλαβα να μπω καθαριζαμε ολη μερα :S στρωσαμε κρεβατα φτιαξαμε ντουλαπια..τα παντα ετοιμα..και σημερα το πρωι μολις ξυπνησαν τα ζουζουνια ντιθηκαμε και ηρθαμε.. :silly: αχ να δειτε ειναι πολυ ωραια..

μαρεσει πολυ το μπαλκονι.και τα μικρα εχουν ξετρελαθει π¨αιζουν στο καινουργο τους δωματιο.. :lol: πρεπει να παμε να παρουμε παιχνιδια ομως και κανενα αυτο κολλητο για τον τοιχο..αλλα θα το κανουμε και αυτο.. B)

τωρα κοιμουνται..βεβαια καναμε 2 ωρες μεχρι να κοιμηθουν και τα 3 αλλα ενταξει.. :S

η μαμα μου πηγε σπιτι της τωρα μονη μου με τον αντρεα και 3 παιδια..

πφφ..με εχει πιασει κατι.οτι δεν τα καταφερνω οτι δεν ειμαι καλη..οτι οτι οτι.. :(:( ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαμματα τωρα που τα σκεφτομαι αυτα. :unsure::( .και 3 μερες δεν εχω κατσει κατω :( και ποναω.. :dry::(

αυτα κοριτσια ..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Τρίτη πάω για Β' επιπέδου!!!

Κάτι άσχετο ...για πέιτε μου ρε κορίτσια είχατε ποτέ πρόβλημα ουλίτιδας; Εγώ κάθε φορά που τα βουρτσίζω ματώνουν αρκετά. Τι λέτε να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα δεν εχω κανει ακομα μωρακι αλλα συχνα στην εγκυμοσυνη παρουσιαζεται ουλιτιδα,ρωτα οδοντιατρο αν θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις καποιο διαλυμα,βοηθαει,επισης και οταν ματωνουν μην σταματας το βουρτσισμα,να επιμενεις με απαλες κινησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλακι δεν θελω να πεφτουμε!!εσυ εισαι το θετικο μας στηριγμα!!καλοριζικο το σπιτακι σας!να ακουγονται παντα χαρουμενες παιδικες φωνουλες!!!

λενα εγω περιπου στον τεταρτο μηνα ειχα ενοχλησεις στα ουλα.ηταν πρησμενα κ με πονουσαν.αλλα μετα αυτο σταματησε χωρις να κανω κατι εγω.

μολις γυρισα απο μπανακι κ χαλαρωνω!!

τα αλλα κοριτσια που ειστε καλε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακιααααααααααααα. Λένα ουλίτιδα ειχα στην κόρη μου κ ματωνα σε καθε πλυσιμο τώρα που παιρνω φουλ συμπληρώματα δεν εχω κάνει καθολου αλλα ειναι συνηθισμενο φαινομενο στην εγκυμοσύνη.

Ναταλάκι θα σε μαλώσω. Παρε τα πανω σου. ΜΙα χαρα θα πανε ολα καλέ. Τώρα που μπηκατε κ στο καινουριο σας σπιτι να κοιταξεις να το χαρεις κ σε παρακαλώ λιγο φρενο να ξεκουραστεις. Γιατι ανησυχεις μια χαρα θα τα βγαλεις πέρα.

Εγώ κοριτσια μου σήμερα πηγα για μπανιο αρκετες ώρες κ μετα για καφεδάκι. Υστερα πηγα βόλτα στην μαμα μου κ ξαπλωσα κ λιγο με το κλιματιστικό στο φουλ. Το βράδυ θα πάμε βολτουλα με τον αντρα μου να ξεσκασουμε λιγο κ να αλλαξουμε παραστασεις μιας κ πλησιαζει ο καιρος να φύγω. Τώρα το απογευμα ειμαστε μεσα οικογενειακώς με το κλιματιστικό γιατι δεν αντεχεται κ απο αυριο δινει 40αρια κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΣΤΑ ΟΥΛΑ!!! ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΟΥΡΤΣΙΖΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΙΔΙΚΗ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ, (ΝΟΜΙΖΩ ΤΗ ΛΕΝΕ ELGYDIUM) ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΠΗΡΑ SENSODYNE ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΠΩΣ. ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΌΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΤΑ ΟΥΛΑ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!

εχω βαρεθει την ξαπλα και το καθισιο...

λοιπον ουλιτιδα εχω κι εγω και μαλιστα απο τις πρωτες μερες της καθυστερησης :blink:

τα βουρτιζω με οδοντοπαστα tantum το βραδυ και elgidium το πρωι..

εχω διαπιστωσει οτι ειναι ο καλυτερος συνδυασμος...

επισης tantum verde για γαργαρισμους που ειναι αντισηπτικο..

αλλα παλι δεν εχει σταματησει ...απλα λιγο βελτιωθηκε :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ;;;

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΤΙΖΩ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΗΔΗ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ AIRCONDITION.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο τη φλεγομενη πατρα!κλιματιστικο στο φουλ κ αγιος ο θεος!

πηγα πρωι πρωι λαικη που ειναι στον διπλα δρομο κ εφοδιαστηκα με φρουτακια!

το απογευμα παω στο γιατρο!μου ειχε πει πως θα ειναι η τελευταια επισκεψη αν ειναι ολα καλα κ μετα παμε κατευθειαν για γεννα!!!

κοριτσια τα χω παιξει τελειως!!!!!!!!!

2002 αθηνα μενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως οσο πλησιαζει η ώρα εχω αρχισει κ σκεφτομαι πιο πολύ την γέννα. Βεβαια οκ ακομα δεν ανχώνομαι αλλα τα σκεφτομαι ολα. Οταν πηγα να γεννησω την κορη μου πηγα μεχρι τελευταια στιγμή πολύ χαλαρή αλλα τώρα ξέρω πως ειναι κ γι αυτο το ψιλοσκεφτομαι μάλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια χτες ειχα παει στην αδερφη μου που εκανε γενεθλια στα δυο παιδακια της που εχουν γεννηθει κ τα δυο τον ιουνιο κ ειχε λιγο κοσμο.το τι μου ειπαν δεν λεγεται.ακομα κ οι αδερφες μου κ η μανα μου.οτι για μηνες θα ταλαιπωρηθεις,οτι δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερω μονη μου κ θα πρεπει οπωσδηποτε να ειναι καποιος μαζι μου συνεχεια κ πως θα τα βγαλω περα τα πρωινα που θα λειπει ο αντρας μου κ τετοια.

μα καλα λεω τα σκεφτονται αυτα που λενε;ακομα κ ετσι να ειναι ειναι δυνατον να εχουν πεσει πανω μου 15 ατομα κ να με τρομοκρατουν ετσι;

κ το κορυφαιο!μου λεει ο κουμπαρος της αδερφης μου:ξερεις ε;τα διδυμα ειναι λαθος της φυσης.ειδικα τα δικα σου που ειναι απο το ιδιο ωαριο.

τρελαθηκα.τι ειναι αυτα ρε σεις;θα μας τρελανουν;αν του ελεγα εγω οτι το παιδι του ηταν λαθος τι θα σκεφτοταν;δεν καταλαβαινω.ή εγω τα βλεπω ολα υπερβολικα ή ο κοσμος εχει τρελαθει τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

χαλια θα μας παει απο ζεστη αυτη η εβδομαδα.....

τουλαχιστον εσις δεν θα φατε και του ιουλιου- αυγουστου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

αυτό το ΣΚ ήταν από τα καλά, το Σ το βράδυ πήγαμε στην παραλία για καφε-ποτό και χθες το μεσημέρι πήγαμε για ψαράκι. Ωραία ήταν ξέσκασα λίγο.

Το βράδυ ωστόσο δυσκολεύομαι να κοιμηθώ, όχι λόγω της κοιλιάς, αλλά της ζέστης, εγώ που δεν ίδρωνα ποτέ κοιμάμαι με πετσέτα στο μαξιλάρι μου, μούσκεμα γίνομαι. Αλλά άρχισε να πονάει και ο λαιμός μου, από τα κρύα νερά είναι, από το air-condition που βαλαμε χθες, δεν ξέρω.

Το άλλο θέμα είναι τα κιλά μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 8 κιλά και τις τελευταίες 3 εβδομάδες έβαλα άλλα 4!!!

Το Σ κολλήσαμε και κάτι αυτοκόλλητα στο παιδικό. Μας φέραν και τα κρεβατάκια, αλλά πολύ ερασιτέχνες, στο ένα κρεβατάκι δεν ταίριαζαν κάτι ξύλα και έμεινε μισό.

Από ότι καταλάβατε δεν έχω να πω κάτι σημαντικό και σας έγραψα χαζομαρούλες.

Τα σημαντικά νέα τα περιμένουμε από την Αλίκη και το Λιονταράκι.

Καλή δροσερή μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιοντράκι,

δεν τους γράφεις όλους λέω εγώ. Μόλις τους λέω ότι είναι κορίτσια μου λένε "ε καλά δεν πειράζει, καλά είναι και τα κορίτσια". Καλά που ζούμε στη Μέση Ανατολή!!!

Όσο για το αν θα τα καταφέρουμε με τα δίδυμα, τι να σου πω εγώ με τα μωράκια ποτέ δεν τα πήγαινα καλά ειδικά τα μικρά, τα φοβόμουν, αλλά τώρα έχω μια περίεργη αυτοπεποίθηση. Και εμένα ακόμη και η μαμά μου και ο άνδρας μου λένε ότι δεν θα μπορέσω να βγάλω πέρα μόνη μου, αλλά το λένε επειδή δεν θέλουν να κουραστώ πολύ, όχι γιατί δε θα μπορώ.

Καλά όσο για το λάθος της φύσης να τον χαίρεσαι τον κουμπάρο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΛΑΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ.....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΕΜΕΙΣ ΕΦΥΗΡΑΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ;;;;;; ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ;;;;;;ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΣ!!!!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΤΑ ΦΤΥΝΟΥΝ!!!!

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ, ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗ ΦΥΣΗΣ, ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ... Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

ρε κοριτσια χτες ειχα παει στην αδερφη μου που εκανε γενεθλια στα δυο παιδακια της που εχουν γεννηθει κ τα δυο τον ιουνιο κ ειχε λιγο κοσμο.το τι μου ειπαν δεν λεγεται.ακομα κ οι αδερφες μου κ η μανα μου.οτι για μηνες θα ταλαιπωρηθεις,οτι δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερω μονη μου κ θα πρεπει οπωσδηποτε να ειναι καποιος μαζι μου συνεχεια κ πως θα τα βγαλω περα τα πρωινα που θα λειπει ο αντρας μου κ τετοια.

μα καλα λεω τα σκεφτονται αυτα που λενε;ακομα κ ετσι να ειναι ειναι δυνατον να εχουν πεσει πανω μου 15 ατομα κ να με τρομοκρατουν ετσι;

κ το κορυφαιο!μου λεει ο κουμπαρος της αδερφης μου:ξερεις ε;τα διδυμα ειναι λαθος της φυσης.ειδικα τα δικα σου που ειναι απο το ιδιο ωαριο.

τρελαθηκα.τι ειναι αυτα ρε σεις;θα μας τρελανουν;αν του ελεγα εγω οτι το παιδι του ηταν λαθος τι θα σκεφτοταν;δεν καταλαβαινω.ή εγω τα βλεπω ολα υπερβολικα ή ο κοσμος εχει τρελαθει τελειως

μα κι εσυ χαθηκε να του πεις οτι λαθος της φυσης και των γονιων του ειναι αυτος!!!!!

μα τι ζωα κυκλοφορουν!!!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια, τι κάνετε; Αλίκη, σήμερα θα πας στο γιατρό;

Εγώ θα πάω αύριο να δούμε τι θα κάνουμε κι αν τελικά θα προχωρήσουμε σε καισαρική και πότε. Ο καιρός εδώ είναι δροσερός κι έτσι δεν έχω πρόβλημα με τη ζέστη. Τα βράδια είναι πολύ δύσκολα, γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ. Η κοιλιά έχει γίνει τεράστια και είναι τόσο δύσκολο να γυρίσεις από τη μια μεριά στην άλλη.

Λιονταράκι, μη δίνεις σημασία, ο καθένας λέει ό,τι του κατέβει.

Κι όσο για βοήθεια άλλων... Εμείς ζούμε εκτός Ελλάδας και οι οικογένειές μας είναι εντός Ελλάδας. Δε θα έχουμε βοήθεια από πουθενά. Θα πάρει άδεια ο άντρας μου ένα μήνα, για να με βοηθήσει μετά τη γέννα αλλά μετά θα είμαι μόνη με τους μπόμπιρες.

Ζετούλα, κι εγώ έχω πολύ άγχος με τη γέννα κι είναι η πρώτη μου κι όπως έγραψα και πριν είμαστε μόνοι με τον άντρα μου και δεν περιμένουμε βοήθεια από κανέναν. Μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα έχουν έρθει τα παληκάρια μας που τα περιμένουμε με τόση λαχτάρα.

Καλό μεσημέρι σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια την Πέμπτη γεννάω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

από χθες το βράδυ έχω αρκετά συχνές συσπάσεις χωρίς πόνο. σήμερα που πήγα στο γιατρό και είδε πόσες συσπάσεις έχω μου είπε να κάνω εισαγωγή και να κανονίσουμε καισαρική για αυριο και έπαθα σοκ. τελικά με έβαλε στο καρδιοτοκογράφο και είδαμε ότι οι συσπάσεις παλεύονται και κανονίσαμε για Πέμπτη. Τετάρτη θα πάω για εξετάσεις και Πέμπτη γεννάω!!!ελπίζω να προλάβουμε!

είπα στο γιατρό ότι αγχώνομαι για το βάρος τους και αν θα χρειαστούν θερμοκοιτίδα και μου απάντησε ότι θερμοκοιτίδα χρειάζονται τα πρόωρα μωράκια κι αφου τα δικά μου δεν είναι δεν υπάρχει πρόβλημα. ελπίζω να εχει δίκιο!

από την ώρα που κανονίσαμε το ραντεβού αισθάνομαι πολύ περίεργα, ένα μείγμα φόβου, ενθουσιασμού και ανυπομονησίας! την Πέμπτη θα έχω τα μωράκια μου, απίστευτο μου φαίνεται που έφτασε ο καιρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...