Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

σημερα πηγα και ο μικρος πηγε 1650 και ο αλλος 2150!παντως πηρε και ο μικρος βαρος 300γρ ενω ο μεγαλος 500.μου ειπαν οτι δεν ανησυχουν γιατι πλακουντας και υγρο ειναι ολα οκ.αλλα θα μας καθορισει ημερομηνια γεννησης ο μικρος.μολις δουμε οτι φρεναρει η αναπτυξη θα τα παρουν..μακαρι να πανε ολα οκ!σε ευχαριστω για το ενδιαφερον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.moro-blog.gr/?p=2370

Το περιοδικό Parents

στο τεύχος Δεκεμβρίου

κληρώνει 5 συσκευές

ANGELCARE AC 401

για τους αγαπητούς αναγνώστες του,

σε συνεργασία με τη MORO Ε.Π.Ε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 10 months later...

Γειά σου evatsi!!!! και εγώ καινούργια και περιμένω διδυμάκια!!!! σε ποιον μήνα είσαι΄? βάλε ένα τικεράκι κάτω για να βλέπουμε!!!!

Μάλλον οι μόνες πρέπει να είμαστε, γιατί όλες οι άλλες διμοσιεύσεις είναι παλιές από το 2010......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μελλουσες διδυμομανουλες! Κι εγω περσυ τετοιο καιρο ειχα τις μικρες στην κοιλιτσα!

Ευχομαι να εχετε μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσακια μου κ παλι να απολαυσετε την εγκυμοσυνη σας. Εχουν τρεξιμο τα διδυμακια αλλα εχουν και κατι τελειες φασεις που σε κανουν να λιωνεις κ οταν τα βλεπεις εις διπλουν ειναι το κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Με το καλο κοριτσακια μου τα διδυμακια σας .."..........εγω εδω και 16 μέρες έχω αγκαλια τα διδυμακια μου ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι και είναι τέλεια θα το ζήσετε σύντομα και με με θυμηθείτε πολλα φιλια και καλές εγκυμοσηνες να έχετε ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη συνεχεια κοριτσακια.οι διδυμοεγκυμοσυνες εχουν δυσκολιες αλλα εχουν πολλες χαρες οι στιγμες με τα διδυμακαι μας.κι εγω περισυ ημουν στις εβδομαδες σας.καλη συνεχεια.οτι θελετε να ρωτατε.τι φυλο ειναι τα μωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη συνεχεια κοριτσακια.οι διδυμοεγκυμοσυνες εχουν δυσκολιες αλλα εχουν πολλες χαρες οι στιγμες με τα διδυμακαι μας.κι εγω περισυ ημουν στις εβδομαδες σας.καλη συνεχεια.οτι θελετε να ρωτατε.τι φυλο ειναι τα μωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

χαθηκαμε κοριτσια!τα διδυμακια μου ειναι πια 14 μηνων!περπαταμε,τρεχουμε λεμε λεξουλες,καταλαβαινουμε τα παντα και τρωμε ολο το φαι μας!!!ειναι τρομερη κουραση οσο μεγαλωνουν..αλλα μεγαλη χαρα.τα βαφτισαμε το καλοκαιρι που ηταν 9 μηνων.μια χαρα ηταν ολα..που ειναι οι μανουλες του χειμωνα του 2011?αντα να μαζευομαστε παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Minie Είναι 17 μηνών κορίτσαροι.Να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!Αμα ξαναμαζευτείτε οι χειμωνιατικες του 2011 ελπίζω να με θελετε και μενα που ειμαι χειμωνιατικη του 2010.Αλήθεια περπατάνε τα αγόρια σου,λένε λεξούλες.Εμένα η μια περπατάει η άλλη ακόμα και από λεξούλες λίγα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Minie Είναι 17 μηνών κορίτσαροι.Να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!Αμα ξαναμαζευτείτε οι χειμωνιατικες του 2011 ελπίζω να με θελετε και μενα που ειμαι χειμωνιατικη του 2010.Αλήθεια περπατάνε τα αγόρια σου,λένε λεξούλες.Εμένα η μια περπατάει η άλλη ακόμα και από λεξούλες λίγα πράγματα.

ναι περπατησαν πολυ νωρις!6 οκτωβρη και οι δυο!και γεννηθηκαν πρωτοχρονια.απο λεξουλες τα κλασσικα μαμα, μπαμπα, γιαγια,παππου, παπα τα παπουτσια,νενο το νερο,νανι, μαμ και τετοια..αλλα πολυ κουραση.τωρα με εχει πιασει η μεση μου ειναι και 12.5 κιλα ο καθενας...εσυ πως τα πας?εχεις βοηθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα.τα δικα μου εκλεισαν τον πρωτο χρονο.περπαταμε τρεχουμε σφαιρα.λογια λεμε νταντα αντι για μπαμπα.και κατι αλλα δικα τους.κουραση.αλλωνιζουν κι εσας ολο το σπιτι.χαμος βγαινουν απο τον χωρο που εχω κλεισει και πανε παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...

ενα blog καινουριο για διδυμακια "Διδυμομάνα.com" αποκλειστικα : http://twinshappytwins.blogspot.gr/

και η σελιδα του στο fb για οσες διδυμομανουλες θελετε να ξανετε like : http://www.facebook.com/Didymomanacom?ref=hl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γράφτηκα και εγώ στην υπέροχη απ ότι βλέπω τόσο καιρό παρεούλα σας..!!

Περιμένω και εγώ διδυμάκια (σαν ψέμα μου φαίνεται) και είμαι 8 εβδομάδων!!!!  [smilie=love2.gif] Είμαστε πολύ πολύ χαρούμενοι, μιας και δεν το περιμέναμε!!!! Ήθελα να σας ρωτήσω πώς αντιμετωπίσατε όλα αυτά τα συμπτώματα που εμένα κοντεύουν να με εξοντώσουν και τα έχω μόνο μια βδομάδα τώρα (απορώ τι θα γίνει πιο μετά)..έχω πονοκεφάλους, ζαλάδες, εμετούς, νεύρα και τρελή υπνηλία..κοιμάμαι ατέλειωτα σαν άρρωστη βρε κορίτσια..νιώθω χίλια κομμάτια ώρες ώρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσι μου που το ξεθαψες αυτο το θεματακι...βλεπω δημοσιευσεις μου και λεω πως περασαν τα χρονια!!!!

Με το καλο τα μωρακια σου! Υπομονη με τα συμπτωματα λενε στο τριτο μηνα υποχωρουν οσες κοπελες ειχαν.

Ψαξε στο ποιες ειμαστε στους ιδιους μηνες εγκυμοσυνης θεμα για να γραφεις....εδω εκλεισε το μαγαζι...

Καλη συνεχεια...και απο μενα ως διδυμομανουλα φυσικα οτι συμβουλη θελεις και μπορω να βοηθησω θα χαρω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσι μου που το ξεθαψες αυτο το θεματακι...βλεπω δημοσιευσεις μου και λεω πως περασαν τα χρονια!!!!

Με το καλο τα μωρακια σου! Υπομονη με τα συμπτωματα λενε στο τριτο μηνα υποχωρουν οσες κοπελες ειχαν.

Ψαξε στο ποιες ειμαστε στους ιδιους μηνες εγκυμοσυνης θεμα για να γραφεις....εδω εκλεισε το μαγαζι...

Καλη συνεχεια...και απο μενα ως διδυμομανουλα φυσικα οτι συμβουλη θελεις και μπορω να βοηθησω θα χαρω πολυ!

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου  [smilie=love2.gif]

Προσπαθώ μωρέ ακόμα να προσανατολιστώ στο forum...θα το βρώ όμως που θα πάει;;; 

Όσο για τις συμβουλές,άσε μην μου δίνεις το ελεύθερο γιατί απο απορίες άλλο τίποτα.. [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing6.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...