Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας μετα απο παρα πολυ καιρο.............

Λιγο βιαστικα θα σας πω τα ευχαριστα νεα μου....

Επιτελους περιμενω το μωρακι μου κ γω!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι στην 10η εβδομαδα κ ολα πανε καλα...

Εχω προβλημα νε το ιντερνερτ....μολις το αποκαταστησω κ παλι θα τα λεμε συχνα....φιλια σε ολες

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ....

ΑΧ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :) ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ .. ? ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ....

ΑΧ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :) ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ .. ? ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ....

ΑΧ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :) ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ .. ? ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄σου ευχομαι καλή εγκυμοσύνη και να την απολαυσεις αυτη την φαση οσο μπορεις κ με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου. Ευχομαι να τα καταφερουν ολες οι κοπελες το συντομότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄σου ευχομαι καλή εγκυμοσύνη και να την απολαυσεις αυτη την φαση οσο μπορεις κ με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου. Ευχομαι να τα καταφερουν ολες οι κοπελες το συντομότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄σου ευχομαι καλή εγκυμοσύνη και να την απολαυσεις αυτη την φαση οσο μπορεις κ με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου. Ευχομαι να τα καταφερουν ολες οι κοπελες το συντομότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...