Μετάβαση σε περιεχόμενο

10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ...


Recommended Posts

euxomai na egine to thaumataki!! :)

koritsia exw perasei toosoo diskola toys teleytaioys mines...oi pio polles ta kserete!!!

euxitheite mou sas parakalw ola na einai teleia!

makari na egine ekei pou den to perimename kan....! :silly:

filia polla kai euxaristw oles oses eiste dipla mou! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλη σου επιτυχια κοπελα μου ολα θα πανε καλα εχεις την θετικη ενεργεια απο ολες μας και φαντασου πως καθεμια μας ευχεται για δυο η και τρεις εεε???

περιμενουμε την ανακοινωση σου για μια γερη εγκυμοσυνη αντε.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ μου εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!!!!!!

άντε να κάνεις μια χοριακούλα και ελπίζω να είναι πάαααααρα πολύ υψηλή!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ste kala pragmtika!!! :kiss::kiss::kiss:

kortsia heellllppp den kserw ti ginete me exei piasei simera...kati tsimpimata ston kolpo wres wres....! :blink:

ti periergo einai touto??? :blink: to exei niwsei kamia????

[pantws akoma afanth h periodos....gia na doume ti tha doume.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Δε κάνεις ένα τεστάκι κουκλίτσα μου;;;

THA KANW koritsara mou.... :) alla as perimenw ligo akoma mpas kai einai apo thn syenaxwria pou traviksa kai me thn apwleia ths giagiakas mou...

fysaaaaaaaaaaa fysaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου αγαπούλα μου, αγωνιώ μαζί σου!! κάνε ένα τεστ να μας φύγει το άγχος!! όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, λένε ότι όταν φευγει ένας άνθρωπος έρχεται ενα σποράκι...περιμενω νέα σου γλυκιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρινιώ μου αγαπούλα μου, αγωνιώ μαζί σου!! κάνε ένα τεστ να μας φύγει το άγχος!! όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, λένε ότι όταν φευγει ένας άνθρωπος έρχεται ενα σποράκι...περιμενω νέα σου γλυκιά μου!

ax glykia mou....tha htan to wraiotero dwro se auth thn fash pou eimai...alla den elpizw kai polla gia na mhn apogoiteutw sto telos...! :silly:

makari omws....ksereis pws kai egw thelw gia sena na rthei grigora ena sporaki!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουουουουουουουουου

Μακαρι να εισαι εγγυουλα.

Ξερω ποσο το θελεις και θυμαμαι τι εχεις περασει.

Ευχομαι ενα υγιεστατο σπορακι.

Κανε ενα τεστακι και πες μας ναι?

Φιλια και παλι φουουουουου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...