Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLES TO NOEMBRIO AS MAZEYTOUME KAI EMEIS!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Που ειστε καλέ?Αντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά....

Εvi καλως ηρθεσ και με το καλό τα διδυμάκια σου!

Ελατε βρε κορίτσια ,πειτε τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 271
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera elisa pws pas ola kala?ti nea mwre oles sto idio kazani brazoume,anxos,xara,anipomonisia kai ta peretero...esy exeis alla paidia?egw exw tous gyous mou kai oloi mera me exoune sthn mpriza...twra loipoune einai sxoleio alla apo tis 12:30 mazeuonte kai prepei na exw teleiwsei douleies kai mageirema....pes mas kanena neo esy..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ενα αγοράκι 21 μηνών.Τον έχει μαμά μου τώρα γιατι είμαι στη δουλειά.Από το μεσημέρι και μετά γίνεται χαμός οπως καταλαβαίνεις.Φαντάζομαι εσυ πως θα είσαι με 2.χιχιχι

Τι να κάνουμε υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo pou to ekanes konta -konta tha kourasteis ligo alla de tha to metaniwseis gia ta paidia einai poli symantiko sto melon pou tha pezoune mazi...ante me to kalo na erthei kai ayto..ti douleia kaneis?exeis kai bohtheia apo thn mama mhn milas katholou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση εσεις τι θα κανετε με τα βλαστοκυτταρα ????εγω λεω να τα δωρισω στην ακαδημια αθηνων αλλα πρωτων δεν ξερω πως λειτουργει ολο αυτο και δευτερον απο δω κρητη γινετε???ειναι κριμα και χαμενα να πανε και να πληρωσω μια περιουσια για μια ιδιωτικη τραπεζα...τι λετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!!

elisa γεια σου και από εμένα!!!

mariakap75,να χαίρεσαι τα αντράκια σου και με το καλό το νέο μέλος...

Είναι κοντά σε ηλικία τα αγοράκια σου???

Μαρια απο Κρήτη εγώ τα δώρισα πριν από δύο χρόνια στην Ακαδημία Αθηνών...Μπες στο ιντερνετ,εχουν site και με τα τηλέφωνα επικοινωνίας , κάλεσέ τους και πες οτι επιθυμείες να κάνεις δωρεά.Τα εξηγούν όλα.

Στέλνουν έντυπα για να συμπληρώσεις και τον ασκό για τη συλλογή κατα τον τοκετο.Στοιχίζει 11 ευρώ, η κουριερ δηλαδη.

Εγώ είμαι απο Θεσσαλονίκη και ξέρω καλα πως εξυπηρετουν και στην Κρήτη,μου το είχαν πει τότε.

Οταν γεννησα,με κουριερ που είναι εξειδικευμένη στη μεταφορα γενετικού υλικου,τα στήλαμε στην Αθηνα.Την κουριερ μου την προτιναν απο την Ακαδημία.Κόστος 130 ευρω,το 2008.

Επίσης στην Ακαδημια κάνεις δωρεά τα βλαστοκυτταρα αλλα αν θέλεις να φυλάξουν τον ομφάλιο σου λώρο για δική σου μελλοντική χρήση είχε κόστος 1000,ευρω.

Οτι δεν καταλαβαίνεις πες μου,τα έγρραψα περηλιπτικα!!!

crazy,καλα τα λες για τα ακτινίδια ,δαμάσκηνα,μέλια,αλλα είμαι χαζή και δεν κάνω τίποτα! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Καλημέρα και από εμένα!!!!

elisa γεια σου και από εμένα!!!

mariakap75,να χαίρεσαι τα αντράκια σου και με το καλό το νέο μέλος...

Είναι κοντά σε ηλικία τα αγοράκια σου???

Μαρια απο Κρήτη εγώ τα δώρισα πριν από δύο χρόνια στην Ακαδημία Αθηνών...Μπες στο ιντερνετ,εχουν site και με τα τηλέφωνα επικοινωνίας , κάλεσέ τους και πες οτι επιθυμείες να κάνεις δωρεά.Τα εξηγούν όλα.

Στέλνουν έντυπα για να συμπληρώσεις και τον ασκό για τη συλλογή κατα τον τοκετο.Στοιχίζει 11 ευρώ, η κουριερ δηλαδη.

Εγώ είμαι απο Θεσσαλονίκη και ξέρω καλα πως εξυπηρετουν και στην Κρήτη,μου το είχαν πει τότε.

Οταν γεννησα,με κουριερ που είναι εξειδικευμένη στη μεταφορα γενετικού υλικου,τα στήλαμε στην Αθηνα.Την κουριερ μου την προτιναν απο την Ακαδημία.Κόστος 130 ευρω,το 2008.

Επίσης στην Ακαδημια κάνεις δωρεά τα βλαστοκυτταρα αλλα αν θέλεις να φυλάξουν τον ομφάλιο σου λώρο για δική σου μελλοντική χρήση είχε κόστος 1000,ευρω.

Οτι δεν καταλαβαίνεις πες μου,τα έγρραψα περηλιπτικα!!!

crazy,καλα τα λες για τα ακτινίδια ,δαμάσκηνα,μέλια,αλλα είμαι χαζή και δεν κάνω τίποτα! :blush:

ευχαριστω πολυ ειναι ευκολο να μου δωσεις την διευθυνση του site???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera evi mou,ti kaneis pws eisai?esy me ta didimakia sigoura h khlia sou prepei na fenete twra...h aderfi mou ekane didima otan eimoun egyos ston prwto mou kai egw eimouna 5 mhnon kai ayth 3 kai eixe megalyteri kilia apo mena....eixe plaka!o mikros sou tha ta dei ola me ta mwra tha ginete xamos sto spiti!!boithia exeis katholou?emena ta agoria mou exoun peripou dyomisi xronia diafora,4 o mikros kai 6mish o megalos..kourazese me ton mikro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΩς ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΟΟΟΛΑΑΑ ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ...ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ...ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΓΑΠΑΩ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΗ ΛΙΓΟ ΕΕΕ??? :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του κόσμου και με το καλό του χρόνου να γιορτάζουμε αγκαλιά με τα μωράκια μας! :)

Μαρία μου νομίζω όλες το ίδιο σκεφτόμαστε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou omorfa exete dikio na anupomonite na piasete to mwraki sas agalitsa kai na sas poune ola ayta ta wraia giati einai alithia poli megali h xara...emena ta agoria mou mou ftiaksane kartoules ,kardoules ,agalitses ,filakia ayth einai h pragmatiki eutixia tis zwhs.ti alla nea re koritsia,arxise kamia na dixnei egyos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΥΧΩΣ Crazy ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩς ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙς ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥ ΤΟΗΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΕΩ ΜΑ ΤΟ Μ@@@@ΚΙΕΣ ΕΛΕΓΑ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ... :silly: :silly: ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ :):):) ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΝΕΡΟ :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εμένα η κοιλιά μου εχει φουσκωσει λιγο(αν και είχα απο πριν λίγο κοιλίτσα)αλλά είναι και η δεύτερη εγκυμοσύνη και φαίνεται πιο γρήγορα από την πρώτη.

Αχ ανυπομονώ και εγώ ,περιμενω πως και πως την άλλη Τετάρτη που θα πάω για αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eiste re koritsia??peite tipota gia na pernaei h wra...ti kanete aytes tis meres?emena pou einai h triti egymosini arxise na petagete h kilitsa eimouna kai flat prin kai twra fenete?apo kila pws paei zigizeste?egw 1-2 kilakia ta exw parei eseis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου εγώ έχω χάσει τουλάχιστον 2 κιλά.. είχα πολύ έντονη δυσπεψία και μου'χε κοπεί σχεδόν τελείως η όρεξη... Τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει και συνέρχεται το σύστημα... :P

Ένα φουσκωματάκι το έχω.. αλλά τώρα να'ναι από το έντερο, να'ναι από το νινάκι;;... Μάλλον λίγο και από τα δύο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn anisixeis crazy pou exases 2 kilakia giati molis sunertheis kai apo ton 5 kai meta se pianei mia peina tha thes na trws sunexeia kai tha einai kai h monh apolafsh pou tha mporoume na exoume kai tha to riksoume sto fai...egw exw 1,73 ypsos kai eimouna 57 kila twra eimai 59 alla kai egw den exw sunerthei akoma exw liges nayties,ekana kai emeto kaoures me piasane 2-3 meres twra,eytixos pou brika ayta ta braxiolakia gia thn naytia,giati otan mou ksekinisane ekana mexri kai 5 fores thn mera twra exw psilosinerthei me ayta...exw kai salia olh mera ftinw me ena kesedaki sto xeri eimai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.Καιεγω εχω χάσει 2 κιλά γιατι δεν μπορώ να φάω και πολλά...τα περισσότερα φαγητά με αηδιάζουν...Βέβαια δεν θα κρατήσει και πολύ αυτό και με βλέπω να τα παίρνω 5-5 τα κιλά μετά.χιχιχι

Μαρια,οσο για τα σάλια ..πω πω χάλια!αντε ρε ειναι είναι καλά τα βραχιολάκια?και εγω η χαζή δεν πήρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

peigene farmakio katefthian einai entelos akindina kai kanoun 8euro,den exeis na xaseis tipota,skepsou oti oi aidies kai oi nauties tha sou fugoun.braxioplakia kata tis naytias gia egyes sigoura tha ta breis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia,lew na kanw to dempouto mou kai se afto to themataki mias kai h teleftea mou periodos htan 8 Fevrouariou kai perimenoume to mpempaki mas giro sths 10 noemvriou..einai kamia apo thessalonikh?? Thelw na me diafotisete gia ta diafora maiefturia mias kai to proto mou paidaki to gennisa sto eksoteriko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...