Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLES TO NOEMBRIO AS MAZEYTOUME KAI EMEIS!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 271
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλως ηρθες και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...η δικια μου ηταν 26 ιανουαριου και λεμε να γεννησω πρωτα ο θεος τελη οκτωβριου αρχες νοεμβριου...ευχομαι ολα να σου πανε καλα και μην δισταζεις να κανεις ερωτησεις η να μας φανερωνεις τις σκεψεις σου...ολα τα κοριτσια εδω ειναι ενα και ενα και παντα προθυμα να σε βοηθησουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσι μου ναι το πρωτο μου μετα απο προσπαθειες τριων σχεδον χρονων και παρακαλω καθε μερα τον θεο να πανε ολα καλα μεχρι τελος και να φτασει η ωρα να κρατησω ενα γερο και δυνατο μωρο στα χερια μου...εσυ να χαιρεσαι τα μωρα σου εισαι τοσο τυχερη εμεις ειμαστε τεσσερα αδερφια ο αντρας μου τρια και καταλαβαινεις θελω πολλα παιδια μακαρι να δωσει ο θεος και οι επομενες φορες να τα καταφερω και να ερθουν πιο ευκολα τα επομενα μωρακια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kserw pws aistanese kai ola tha pane kala,otan me to kalo erthei tha eisai poli eytixismeni.olh exoume mia istoria panw se ayto to thema.egw otan emeina egyos thn prwth fora eimouna gyrw sta 25 kai ton 5 mhna ematha oti eixe syndromo down,fysika eprepe na diakopso thn kuhsh epatha katathlipsi alla me thn boithia tou antra mou katafera na kanw 2 yperoxa agoria kai den to bazw katw hthela na kanw kai to trito,molis ekleisa ta 35 kai stis 12 maiou exw ranteboy gia trofoblasth,ekana kai sta alla mou ta paidia...exw twra ligo anxos...logo ilikias kai proistorias elpizw na pane ola kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 31/1 ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ 28/2 ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΛΕΩ 15/2 ΒΑΣΗ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ...ΚΑΛΗ ΕΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΟΑΓΧΟΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 26/02/2010 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΡΑΩ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ.

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΘΗ ΚΥΚΛΟ..ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥ 85 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΣΤΑΘΗ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ UTROGESTAN ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ..

ΛΕΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΣΚΟΠΑ...;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou giolef kalos eirthes sthn parea mas.egw pistwuw pws adika anisixeis,emeis eimaste poli konta sthn periodo kai egw prin liges meres pou peiga to mono pou fenotane htane kardiakh leitourgeia htan mikrouli akoma kai oso gia ta utrogastan ligo poli oles ta exoume pari egw ta eperna sthn prwth mou egymosini pou eixa apokolisi,den einai tipota ayta boithane para poli kai exw akousei periptoseis me poli aima kai ta paidakia genithikane mia xara...ola kala tha pane mono xalarose.to prwto sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giolef καλωσορησες και πιστευω κι εγω πως δεν εχεις λογο να ανυσηχεις αλλωστε ο γιατρος κατι θα ξερει περισσοτερο...μην αγχωνεσαι γιατι τα κανεις χειροτερα τα πραγματα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και με το καλο σε λιγους μηνες να το κρατησεις αγκαλια... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια δεν ξέρετε ποσο κουράγιο μου δίνετε...Σας ευχαριστώ!!

Ναι είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και γι΄αυτό είμαι έτσι..

Πήγαινα στην αρχή σε έναν γιατρό (μαλ...α!) και μου έκανε την ψυχολογία κουρέλι..

Πόσο μέγάλο ρόλο παίζουν οι γιατροί, είναι απίστευτο..

Σας εύχομαι τα καλύτερα κορίτσια και θα τα ξαναπούμε εδώ στο forum..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eutixos pou alakses giatro ontos yparxoun poli giatri malakes kai ekmetalebonte to fobo mas kai to anxos mas....egw eimai se nhsi sthn kw menw kai den exoume katholou epilogh,pote tha ksanapas gia yperixo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι, από ότι έχω ακούσει είναι ωραίο νησί η Κω και κάποια στιγμή (υγεία να έχουμε) θα προσπαθήσω να έρθω.

Εγώ βρίσκομαι στην όμορφη Αλεξανδρούπολη όπου έχουμε ένα καλό πανεπιστημιακό νοσοκομείο και βρήκα έκει μια πολύ καλή γιατρό.

Στις 7 Μαϊου θα ξαναπάω για υπέρηχο..μέχρι τότε προσπαθώ να είμαι ήρεμη.

Εσύ πότε έχεις ραντεβού ξανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

eutixos pou alakses giatro ontos yparxoun poli giatri malakes kai ekmetalebonte to fobo mas kai to anxos mas....egw eimai se nhsi sthn kw menw kai den exoume katholou epilogh,pote tha ksanapas gia yperixo?

μαρια μου εχω την κουμπαρα μου στην κω... :):):) και γενναει σε καναδυο βδομαδες :):):):) αλλα εκεινη πηγαινοερχετε στην ροδο...ειναι λιγο ασχημα τα πραγματα εκει απο οτι καταλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο μενα!

πολυ χαιρομαι που ανοιξατε αυτο το θεμα ...να συναντηθουμε ολες οι νεες μανουλες να τα λεμε..

Εγω εχω ΠΗΤ 28/11 αλλα επειδη θα γεννησω με καισαρικη ,το υπολογιζουμε 15 μερες πριν.Ειναι το δευτερο παιδακι μου.Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia kai apo mena!Sas euxomai kali egkumosuni kai me to kalo na mas erthoun ta morakia mas.. Teleutaia periodos 20 Febrouariou. Perimenoume me megali agonia to moro mas...Makari na pane ola kala...gia oles mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γεννησουμε μαζι! εμενα τελευταια περιοδος ηταν 21/2 και ο γιατρος μου βαζι 2 Δεκεμβριου το αργοτερο., με φυσιολογικο τοκετο. Αντε να περασουν οι εμετοι και οι ναυτιες και θα φτασουμε ως εκει! καλη δυναμη και με το καλο σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria gia na erxete h koumpara sou sth rodo katalabeneis kai sxedon oles h kopeles apo dw pane h rodo h athina.kalhspera koritsia kai se sas eimaste edw gia na suzhtame tis apories mas kai tou problhmatismous kai fusika kai tis xares mas...panw katw oles konta eimaste...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 1/2/10,,,Π.Η.Τ. 8/11,ΚΑΤΑ 80% ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ,ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΩΡΑ ΠΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ PAP-E.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΓΙΕΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ...ΕΣΥ ΜΑΡΙΑΚΑΡ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ? ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Κ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΑΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...