Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμάδες Οκτώβριο Νοέμβριο 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε? εγω πολυ καλυτερα οι ανακατωσουρες πολυ λιγοτερες εως ανυπαρκτες και τα κιλα μου 72 μειον 5 κιλα που εχασα απο την αρχη της εγκυμοσυνης.πηγα λοιπον εχτες τριτη και μου πηραν αιμα επιτελους και αυριο εχω ραντεβου ιδιωτικα βεβαια να κανω την αυχενικη και την α επιπεδου περιμενω με πολυ αγωνια να δω αν ειναι ολα καλα.με καθησυχασε και ο γιατρος μου για τα φαρμακα και μου ειπε ειναι νωρις ακομα να παρω μαλλον θελει να δει τις εξετασεις μου πρωτα .αυτο που με αγχωνει ειναι οτι μου ειπανε οτι θα κανουν 20 μερες για τα αποτελεσματα δηλαδη εχτες ηταν τριτη 18/5/10 που μου πηραν αιμα και θα βγουν τα αποτελεσματα στις 7/6/10 δηλαδη στην 15 εβδομαδα και ακομα δεν θα εχω παρει τιποτα αλλα το καλο ειναι οτι νιωθω παρα πολυ καλα ουτε ζαλαδες ουτε τιποτα δουλευω κανονικα και με το παραπανω .φιλια πολλα περιμενω να μου πειτε νεα σας και γω αυριο θα σας πω για την αυχενικη μου .φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κοριτσια εχετε και σεις καιρο να μπειτε αλλα εγω σας γραφω τα νεα μου ολα καλα και ειναι κοριτσακι.αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα του papp-a αλλα η αυχενικη διαφανεια τελεια το μωρακι μου ειναι 7.7 εκατοστα και ειμαι στην 13+6 μερες στο τσακ.

ολα τελεια οι αρθρωσεις του το ρινικο οστο οι κοινησεις του αλλα υπναρου μου φαινεται θα ειναι. ολο κοιμοτανε .αντε ευχομαι και σε σας τα καλυτερα φιλια πολλα θα τα ξανα πουμε οταν εχω νεα να περνατε καλα φιλιααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ωραία νέα! Εμείς πλέον γράφουμε στις μαμάδες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2010 γιατί έχει γίνει ξεχωριστό θέμα για τις μαμάδες του Νοεμβριου.

Ευχάριστα τα νέα σου. Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου! Εγώ χτες το βράδυ το ένιωσα!!! Μπορεί να ξερω καλά το συναίσθημα αλλά κάθε φορά είναι σαν να είναι η πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας!Είμαι 23 εβδομάδων με Π.Η.Τ. 31110. Δεν θέλω όμως ούτε να το σκέφτομαι ότι θα ΄΄αγγίξω΄΄ και το Νοέμβρη!Σοβαρά τώρα κορίτσια: η εγκυμοσύνη στον άνθρωπο κρατάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!Είναι και το πρώτο μας μωράκι και με έχει φάει το άγχος μην πάει κάτι στραβά.Αλλά έτσι είναι η μητρότητα,δε :blush: ν ησυχάζεις ποτέ.Πάντα ανησυχείς για κάτι! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σου poph!Eπιτέλους κάποια έγραψε στις μαμάδες Οκτωβρίου- Νοεμβρίου!Έίχα απελπιστεί! Και συ Οκτώβριο, να μαστε καλά, περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

τι γινεται κοριτσια τι κανετε??? παει χαθηκε ο λαος μας ε??? εγω ενω ηταν να γεννησω οκτωβρη,κατι μου λενε για σεπτεβρη....θα παω και στο γιατρο τη δευτερα να δουμε τι θα πει..

ρουλακι μουυυυυυυυυυ τωρα ειδα το τικερακι σου οτι εισαι 24 εβδομαδες και δεν το πιστευααααααα!!!!!!! πως περναει ο καιρος....... τελεια!!!! τελειαααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

k ego exo pithani imerominia toketou 12 noemvri alla giro stis 25 me 26 oktovri me kovo na gennao opos k ta alla 2 mou paidakia ta ekana stis 37misi evdomades....mpempouli perimeno....kali mas leuteria loipon k me ena pono koritsia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...