Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙΜΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ ΠΟΣΟ?


Recommended Posts

ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ 2ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕς? ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ 4ΚΛΙΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΓΙΝΑΒ ΤΡΙΚΛΙΝΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Σήμερα ( Τετάρτη ) που πήγα στο γιατρό μου,για την μηνιαία καθιερωμένη επίσκεψη και ρώτησα τιμές,

στο οικονομικό τρίκλινο με καισαρική που θα γεννήσω εγώ λόγω υπέρτασης

είναι 2200 Ευρώ.

Σε δύο μήνες περίπου πρώτα ο Θεός εννάω κι εγώ.

Πόσό είσαι; Εγώ είμαι 28 εβδομάδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω γεννησα στο μητερα τον αυγουστο με καισαρικη σε οικονομικο τρικλινο πληρωσα 2300 με ολα μεσα, το καλο ειναι οτι στις τιμες που δινουν δεν σου ερχονται μετα κρυφες χρεωσεις, ημουν στον τεταρτο οροφο και ηταν ωραια σαν δωματιο ειχε και μπαλκονι που με βολεψε τα βραδυα να μην νιωθω κλεισουρα, ελπιζω να βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Κορίτσια ξέρει καμία τι έγινε με τις τιμές στα ιδιωτικά με την ενοποποίηση των ταμείων;Ισχυεί οτι στα 4κλινα δεν πληρώνεις τίποτα και καλύπτεται απο το επίδομα που θα παίρνουν απευθείας απο τα ταμεία;Εγώ δεν είμαι ακόμα έγκυος αλλά μία φίλη μου γεννάει μέχρι τέλος Φεβρουαρίου στο Μητέρα και ενδιαφέρεται να μάθει οπότε αν ξέρει κάποια κάτι ας το γράψει. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Καλησπέρα σας!!!

Είπα να ξανανοίξω το θέμα μιας και πλησιάζει η ώρα να γεννήσω, είμαι μέσα όγδοου μήνα και πήρα να μάθω τις τιμές στο ιασώ...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!! Αυτό έχω να πω.... Πριν 1,5 χρόνο μια φίλη μου γέννησε στο Ιασώ και η τιμή ήταν 1100€ για τρίκλινο. Τώρα την έχουν πάει στα ύψη! 1636€ και όχι μόνο αυτό, αλλά λέει ότι εάν υπάρχει έλλειψη τρίκλινου δωματίου, σε βάζουν σε δίκλινο και πληρώνεις 50€ + ΦΠΑ επιπλέον την κάθε μέρα!!! Αν είναι δυνατόν!!! Να επιβαρύνεσαι επειδή αυτοί δεν έχουν αρκετά τρίκλινα δωμάτια..... από παντού να αρπάξουν χρήματα..... και μάλιστα σε καιρό κρίσης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για σας εγω ειμαι στην προσπαθεια για παιδακι αλλα ο γιατρος μου ειναι στο ιασω....οντως ειναι πανακριβο....εχει καμια τον κ.ψαθα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angela καλησπερα! εγω εχω τον κιτμιριδη! φοβερος γιατρος και ανθρωπος , επισησ στο ιασω! 

τον ψαθα τον ειχα παλια κ τον αλλαξα γτ ειχα ακουσει ασχημα λογια, δεν ειχε χειριστει καλα μια φιλικη περιπτωση που ειχε γυναικολογικο προβλημα και επισης παντα με ξεπεταγε! 

Στο Ιασω οπως και στα αλλά μαιευτηρια ειναι ακριβα αλλα ομως αυτο που γινεται στα δημοσια καλυτερα να δωσω κατι παραπανω ! 

εγω μπαινω σαββατο στον 7 μηνα ! 

Να προσθεσω πως εαν εργαζεστε θα παρετε επιδοματα που καλυπτουν τα εξοδα τοκετου .. ειναι καπως παρηγορο αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση καλη μου...θα παω να τον γνωρισω κι απο κοντα να δω τη εντυπωση θα μου κανει...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...