Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμαδες με τρια ζουζουνια -παιδάκια


ρουλα 3

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ακουσα στην τηλεοραση πριν μερες δεν θυμαμαι που , οτι θα δινεται το επιδομα μονο σε χαμηλα εισοδηματα . δεν εχουν πει κατι επισημο ομως ακομα . επισης ακουσα και για το κοινωνικο πακετο ( για το οποιο πρεπει να κραταμε μικρο καλαθι) . τωρα τι θα ειναι αυτο , θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια εγω ειμαι διδυμομανουλα και περιττο να σας πω οτι τα εχω δει ολα με δυο μωρα ποσο μαλλον με τρια που εχετε εσεις!

μπραβο σας!

να εχετε παντα δυναμη και να με αξιωσει και μενα μια μερα ο Θεος να ερθω στην παρεα σας!

ο λογος που σας γραφω ειναι οτι υπαρχει καποιο site απ΄οτι μου ΄χουν πει που γραφονται ολοι οι τριτεκνοι

και αφορα την ενωση τριτεκνων και τα δικαιωματα σας

γραφονται και κερδιζουν καποια επιπλεον πραγματα οπως π.χ. ελαφρυνσεις σε καποιους λογαριασμους ευδαπ κτλ.

για ψαξτε το γιατι εκει θα λεει και για τα επιδοματα σας σιγουρα!λειτουργει ως σωματειο!

σας χαιρετω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!λοιπον εγω εχω ηδη δυο παιδακια κ πριν 5 μερες εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!!!!ετσι λοιπον περιμενω κ το τριτο μου παιδακι!!!!!ειμαι μελλουσα τριτεκνη μανουλα!!! :lol::lol:

στην αρχη δεν σας κρυβω πως τα ειδα ολα μολις εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!αλλα σιγα σιγα αρχιζω να το συνηθιζω!!!!!!!βεβαια η πορεια (μετα εγκυμοσυνης εποχη :lol::lol::lol: ) θα δειξει πιο πολλα!!!!!! :shock::shock::o:o

αλλα δε βαριεσαι....αυτα να'ναι καλα κ τα υπολοιπα γινονται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα και εγω οταν ειχα ανακαλυψει την τριτη μου εγκυμοσυνη μου ηρθε κεραμιδα!! αλλα δεν το εβαλα κατω και δικαιώθηκα ! ακουσα πικρα σχολια απο τριτους , "σκεφτηκες καλα να το κρατησεις " , οτι είμαι μαζοχα , οτι το εκανα για το επιδομα ..

σημερα η μικρουλα μου ειναι τρια και μισο , μεγαλωσε πια , και εχουν αρχισει να μου λειπουν τα αγου αγου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ρουλα μου!!!!!!κοιτα εμενα το μονο που δεν με ενδιαφερει ειναι το τι θα πουν οι υπολοιποι!!!!!τους εχω γραμμενους ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο καθενας οτι λεει το βρισκει μπροστα του!!!!!!!!!!

τα παιδακια μας να ειναι καλα κ τιποτ'αλλο!!!!!!!ε τωρα αφου ηρθε κ το τριτο .....τι να κανουμε????καλοδεχουμενο!!!!αλλοι μπορει να ειναι δολοφονοι κ να μην τα κρατανε (παντα για τους κακοβουλους μιλαω)!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...