Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλεναδες και σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!

Με το καλο να ερθουν και τα δικα σας μωρακια!!!

Το μεζεδακι μου ειναι ησυχο και φαγανό παιδακι -μεχρι στιγμής!

Τη μπουκίτσα πήγα χτες το απογευμα στο μαιευτηριο και την ειδα και την ταϊσα.. Εφτασε τα 2160 και αρχισε να τρωει απο το μπιμπερο! Μας ειπαν ότι μάλλον αυριο (Τεταρτη), θα την πάρουμε στο σπίτι!!!

Κοριτσια, πιάσανε οι ευχες σας!! Σας ευχαριστω πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πιτερ παν ολα καλα!!!!

τελεια!!

να χαιρεσαι τα μωρακια σου!!

θυμασαι που αγχωνοσουνα;;;;

τωρα ειναι ολα διαφορετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠίτερΠαν τί τέλεια τα νέα σου!!!κι από αύριο θα έχεις και τα δύο κοριτσάκια σου σπίτι...με το καλό!!!

πότε θα έρθει κι η δική μας σειρά...δεν κρατιέμαι!!!

γιάννα μαλοξ κάνει να πάρουμε στην εγκυμοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλημέρα στα ζωηρά μωράκια μας!!!

Τα νέα της ΠίτερΠαν είναι για όλες μας βάλσαμο!!!! Μας κάνει πολύ χαρούμενες!!! Και χαιρόμαστε που η παρεούλα μας έκανε τόσο καλή αρχή!!!!

Λοιπόν, το διδυμοκάροτσο της Pegperego Aria Twin, όταν κλείνει γίνεται "τετράγωνο" και έχει διαστάσεις υ=93 εκ., μ=76,5 εκ. και πλ=29,5 εκ. Θέλει προσοχή η αγορά του γιατί πρέπει να έχεις μεγάλο πορτμπαγκαζ για να το βάλεις μέσα. Εμείς π.χ έχουμε για μικρό αυτοκίνητο το suzuki alto και δεν χωράει ... ούτε ξαπλωτό ούτε όρθιο, και για μεγάλο αυτοκίνητο έχουμε το WV Golf, στο οποίο χωράει ίσα και με το ζόρι ... Καλά εμείς έχουμε και άλλο πρόβλημα ... το golf είναι και τρίπορτο ... όταν το αγοράζαμε το θέλαμε σπορ και τούρμπο, δεν σκεφτόμασταν ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε παιδιά!!! Σεκφτείτε τώρα σε τρίπορτο αυτοκίνητο να βάλουμε δύο καθισματάκια αυτοκινήτου, τα οποία μάλιστα τον πρώτο χρόνο θα είναι και ανάποδα!!!!! Τρελά γέλια!!! Να δω πως θα τα βολεύουμε τα ζουζούνια μας!!!

Χαίρομαι πολύ που όλες έχετε πάρει 10 κιλά!!!! χιχιχι!!! (αυτό είναι χαιρεκακία!!!) Εεεεεεεε μόνο εγώ θα παίρνω κιλά!!!??? Και εγώ έχω πάρει 10,5 κιλά (και εις ανώτερα!!!!). Μόνο που εσείς είστε τυχερές γιατί οι γιατροί σας δεν γκρινιάζουν!!! Ο δικός μου με βασανίζει!!! Κάθε φορά ακούω τον εξάψαλμο ... Την Δευτέρα θα πάω και εγώ να κάνω την καμπύλη ζαχάρου ... εκεί να δεις γλέντια ...

Φιλάκιααααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιτερ Παν πολυ χαρηκα για τα νέα σουυυυυυ. Με το καλό να παρεις το κοριτσακι σου σπιτι. Ειδες που πηγαν ολα καλά?

Εγώ κοριτσια μου δεν εχω πάρει βαρος αλλα κ παλι σας λέω οτι ημουν απο πριν γεματη κ οχι λεπτοκαμομένη κ εστρωσε κ ο θυροειδής μου κ ετσι ενω τα μωράκια μου παιρνουν κανονικά βαρος εγω ειμαι μια χαράαααααα. Η κοιλιά βεβαια ενταξει ειναι σαν μπαλιτσα αλλα ειμαι οπως ημουν κ με την κόρη μου κ ισως κ λιγο πιο καλά.

Δεν μ ενδιαφερουν ομως αυτα μ ενδιαφέρει μόνο να ναι καλά τα αντρακια μου. Το επομενο ραντεβού μου ειναι τις 28 του μήνα κ δεν βλεπω την ώρα να ξαναδώ τα σκατουλακια μου που κλωτσοβολάνε οταν παω να ξαπλώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

εγω στην 18η ακομη δεν εχω παρει βαρος, αλλα επειδη 2 μηνες πριν μεινω εγκυος ειχα κοψει το τσιγαρο... τα πηρα απο πριν!!!!

ευτυχως που δεν εχω παρει ακομη γιατι δεν εχω περιθωρια.....

βεβαια η κοιλια... τουρλα!!! για 6 μηνων με περνανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσακια μου? πως ειστε? πως ειναι τα μωρουλινια?

Εμεις καλά απλα σημερα αισθανομαι λιγο κουρασμένη. Η αληθεια ειναι οτι ολο το πρωι ετρεχα για τα χαρτια μας τα φορολογικά δηλαδη κ για το μαγαζί κ μεχρι να ρθω σπιτι να αλλαξω τη μικρη να την ταισω κ να την κοιμησω τωρα εκατσα κ αισθανομαι ψοφιααααααα. Απαπα. Δραμα. Εχω τοση ενεργεια το πρωι κ μετα λιγο λιγο αρχιζω κ πεφτωωω. Το απογευμα δεν εχει τιποτα θα κάνω ψιλοδουλιτσες κ μετα θα παρω την μικρη να παω για καφε να δω κ τον αναδεξιμιό μου να αλλαξω κ παραστασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...