Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιεργο γρομπαλακι...


Recommended Posts

Πριν από μερικες μερες αρχισα να νιωθω μια διαρκη ενοχληση στον αριστερο μου γλουτο. Δεν υπηρχε, ομως, τιποτα, ουτε κοκκινιλα, ουτε κατι αλλο. Σκεφτηκα οτι ισως να ειναι πιασιμο ή μουδιασμα, λογω της ακινησιας μου εξαιτιας του σπασμενου μου χεριου.

Τελικα χτες το βραδι, ψηλαφισα την περιοχη και επιασα ενα γρομπαλακι, το οποιο δεν εξεχει καθολου, αλλα το αισθανομαι οταν πιεζω λιγο το σημειο. Με ποναει αρκετα οταν καθομαι, οπως αν ειχα ενα τεραστιο σπυρι με πυον.

Μιλησα με μια φιλη μου γιατρο και μου ειπε οτι μαλλον ειναι λιπωμα και οτι πρεπει να το δει χειρουργος.

Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι σαν γρομπαλακι ειχατην εντυπση οτι ειχα βγαλει καποια στιγη πριν 2 χρονια στο μπρατσο μετα απο 1 μηναα ομως δενυπηρχε χωρις να κανω κατι ιδιετερο<τωρα απο που δημιουργηθηκε πως εμφανιστηε ξκαι εξαφανιστικε δεν ειχα καταλαβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω ενα λιπωμα στην περιοχη του μπικινι εδω και κατι χρονια ουτε ποναει ουτε εχει φυγει

ο γιατρος που το ειδε μου ειπε οτι αφου δεν ποναει δεν υπαρχει λογος να το πειραξουμε

το σωστο παντως ειναι να το δει γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ... Χτες βράδι πάντως τρομαξα πολύ... Ελπίζω να μην είναι κατι. Τη Δευτέρα θα με πάνε στο γιατρο, αφου δεν μπορώ να οδηγησω λογω χεριού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΟΝΑΝΕ....ΕΙΝΑΙ ΛΙΠΟΜΑΤΑ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΟΥΧΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΟΗΜΑ ΤΣΑΜΠΑ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΠΛΗΓΗ..ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΣΟΥ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΙΠΩΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΤΑΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ

ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΛΙΠΩΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ,ΣΕ

ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ..ΧΡΗΖΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΕΦΟΣΟΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΣΗ ΜΕ ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ

ΤΟ ΛΙΠΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΟ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΠΩΜΑ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ Κ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟΤΕ...ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας κοριτσια. Με ποναει, όμως, αρκετα όταν καθομαι... Εσας λετε δε σας πονουσαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ,ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΛΑΝΟ ΣΑΝ ΜΕΛΑΝΙΑ,ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΜΑ Η ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ,Η ΛΙΠΩΜΑ...ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ...ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πονάει, αλλά ούτε μελανο είναι, ούτε και εξεχει. Πριν δύο εβδομαδες επεσα κι εσπασα το αριστερο μου χερι, λετε να εχει καμια σχεση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ήταν από την ενεση που μου βαλανε στο νοσοκομείο πριν δύο εβδομαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρχισε να με ποναει μια βδομαδα μετα και να γίνεται ιδιαιτερα ενοχλητικό 2 βδομαδες μετα!!! Ο γιατρος μου ειπε ότι επρεπε να μπει πιο βαθια η ενεση, γι' αυτο και μου προκαλεσε αυτο το πραγμα!!!

Ουφ! Ησυχασα τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 years later...

Εχω και εγω ενα στο αριστερ κοντα στην ουρα αλλα ειναι σκληρο και ποναει. Ουτε σπυρακι ειναι ουτε εχει καποια κοκκινλα ξερει κανεις τ ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gskop είπε:

Εχω και εγω ενα στο αριστερ κοντα στην ουρα αλλα ειναι σκληρο και ποναει. Ουτε σπυρακι ειναι ουτε εχει καποια κοκκινλα ξερει κανεις τ ειναι?

Καλημερα! Γνωμη μου ειναι να πας σε ενα γιατρο γιατι μπορει να ειναι κ κυστη κοκκυγος.. βεβαια ακομη κ αυτο να ειναι μπορει να μην χρειαστει κ καμια θεραπεια περαν την προσοχης στον ιδρωτα κ την τριβη. Περαστικα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...